Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

wredny i to bardzo

Widzę że tutaj jest tzw cenzura. Ok nie ma problemu a i tak opisze za niedługo na innym portalu za co zwalniają z firmy Covebo. Dodam fotki z warunków z niedoszłego zamieszkania, powód zwolnienia, kto. Dodam biuro Vorthuizen - Holandia pewna pani imie na litere A.....

wredny i to bardzo

Tak jak Pani Aldono - hmm kierownik, dyrektor nie wiem nie widziałem na oczy z oddziału Vorthuizen Holandia - telefonicznie obiecałem będę publikował warunki w jakich Pani mnie chciała zakwaterować, powód zwolnienia z firmy, fotki niedoszłego mieszkania, nazwiska. Robię to tylko wyłącznie żebyście nikogo tam na tę lokację siłą nie zmuszali. Prawnikami proszę mnie nie straszyć bo akurat z ich usług korzystam, konsultacja w sprawie zwolnienia. Dla przyszłych kandydatów proszę się mocno zastanowić nad ofertami - czy warto.

JG

Planuje wyjazd z covebo do pracy w Holandii jako spawacz w okolice Untrechtu. Proszę o opinie jak na temat koordynatorów w tym rejonie warunków pracy i płacy itd.

Jo

Kto pracuje Waalwijk że skanerem jak wygląda praca,zarobki i mieszkanie?

Mariusz
@Jo

Mało godzin, 3-4 dni w tygodniu choc zdarza się tydzień po 19 albo 45 godzin,aza mieszkanie nieważne jakie zawsze podkreślam zawsze liczą 106 euro tygodniowo, średnio zarabiam 950 euro na rękę, więc można odłożyć max 3000-3500zl na miesiac. Praca bardzo fajna, ale ale to co często wyczynia covebo to komedia.

@Mariusz

Jak wyglada sytuacja tam w chwili obecnej ? Godziny są ? Dostaliśmy taka ofertę ale opinie nie zachęcają

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Praca

Może ktoś mi powiedzieć jak jest z godzinami w Ingram Micro w Waalwijk ? Czy codziennie jest praca ?

Praca

Czy pracuje ktoś przez covebo w Ingram Micro w Waalwijk jako order picker ? Prosiłabym o odpowiedz czy są tam godziny pracy czy nie jak to wyglada

Harry

Witam. Czy ktoś podjął współpracę z tą firmą jeśli chodzi o operatora CNC? Jeśli tak, to jak to wygląda?

nie_polecam
@Harry

Nie ma w tej agencji czegoś takiego jak operator cnc. Przekonałem się na własnej skórze. 18 lat doświadczenia a trafiłem do zakładu metalowego w Ermelo jako "przynieś, wynieś, pozamiataj". Nie polecam agencji a szczególnie oddziału w Nijkerk gdzie nic nie można załatwić.

misiek

Słaba agencja, nie polecam, szkoda czasu na takich idiotów którzy traktują ludzi jak szmaty. Po wprowadzeniu się do nowego mieszkania po 2 tygodniach okazuje się ze trzeba się wynosić bo pracy nie ma. Koordynatorzy to też jakieś (usunięte przez administratora) bez jaj, nie mają odwagi powiedzieć prosto w oczy o sytuacji. Zaznaczam, że tego samego dnia był w mieszkaniu a pózniej wysyła SMS z taką informacją. Mało tego wyłącza telefon i w ciągu 3 miesięcy był w mieszkaniu ze 2 razy. Nowy pracownik jest zaklimatyzowany z kolegami z mieszkania a tu po 2 tygodniach nara. SZOK ! Jak tak można ludzi traktować?!

@misiek

Szanowny MISIEK, bardzo nam przykro że spotkała Cię taka sytuacja, ale staramy się każdemu z naszych pracowników zapewnić pracę, jeżeli w danym miejscu i momencie praca się skończyła transferujemy pracowników do innej, oczywiście za ich zgodą. Przypominamy również że pracują u nas osoby dorosłe, a Twoje oskarżania względem nas są bezpodstawne. Pamiętaj że jedziesz do pracy a nie na kolonie czy (usunięte przez administratora) jest nam oczywiście przykro że po 2 tygodniach mieszkania z "fajnymi ludźmi" zostałeś przeprowadzony, ale było to z pewnością spowodowane tym że zawsze kierujemy się dobrem naszego pracownika. Pozdrawiamy

Misiek
@Covebo Work Office Sp. z o.o.

Dla mojej osoby nie zrobiono nic zeby mi znaleźć pracę, nie było mozliwości mnie nawet przenieść do innego odziału. Na koloniach to się czują tutaj koordynatorzy. Czlowiek przyjezdza z zamiarem pracy w Holanii a nie siedzeniem w domu i zastanawianiem się czy na drugi dzień będzie miał pracę. Polskie oddziały wysylające pracownikow nie mają pojęcia co się tutaj dzieje.

jola

tragedia, traktują ludzi jak śmieci. W życiu bym nikomu tej agencji nie poleciła. Koordynatorzy mają wszytsko głęboko w (usunięte przez administratora)

Mart

Wybiera się ktoś w najbliższym czasie do pracy w waalwijk do pracy z użyciem skanera?

Damian

Hej! Niestety ale takie biura najczęściej zatrudniają chamów za koordynatorów którzy powiedzą to co im każą bo Ci uczciwi już dawno odeszli. Najlepiej trafic do firmy gdzie plening jest ustalany przez klienta a nie koordynatora przez mail/tel/SMS. Z Covebo współpracują takie firmy ale mówię to trzeba trafić i wtedy czynnik (usunięte przez administratora) cego koordynatora znika, oczywiście problemy z wypłatami (niezgodności) zdarzają się w każdym biurze ale w Covebo dość często niestety. Są lepsze agencje tylko Covebo ma największy zasięg i piękna stronę internetową a wszystko to z naszych pieniążków. Miłego dnia.

Beata

Jedzie jakaś dziewczyna na ofertę świąteczną do Groenlo? Jeśli tak, proszę o kontakt: beciaa8@onet.pl

Patrycja

Jak wyglada praca w magazynie pakowanie w okolice hardewijk

Tom
@Patrycja

A jaki zakład konkretnie ?

Marika
@Patrycja

Unikaj harderwijku jak ognia, nie pchaj się tam, narkomania i menelnia, do tego mnóstwo godzin ucinane, covebo to masakra, odpowiednie instytucje już dawno powinny się nimi zająć. I tak pewnie niebawem będzie ????

Ciekaw

Witam, zadałem już raz to pytanie ale Admin zrobił Deleta, więc zadam jeszcze raz jak wygląda praca w Huuskes Enschede, zarobki, godziny itp, Opłaca się jechać? z Góry Dzięki

Wasz Boss
@Ciekaw

Nie oplaca niby stawka 10.28 na dniowkach i 14.32 na popoludniowkach ale suma sumarum za 170h 1100e (usunięte przez administratora)!!!

Gxoxoxo

Wraz z moim chlopakiem przepracowaliśmy 13 tygodni, gdzie na umowie obowiazywalo nas 10. Niestety mielismy pewien problem i musielismy wrocic natychmiast do Polski. W takich okolicznościach nie bylismy w stanie poinformować koordynatorów z 3tygodniowym opoznieniem jak to było wymagane, więc ja dałam znać w niedzielę wieczorem że pawdopodobnie musze zjechac i pojechałam rowniez do biura w poniedzialek powiedzieć, że moje prywatne sprawy zmuszają mnie do podjęcia takiej decyzji ani innej. Koordyntor oznajmił mnie iż poniosę kare o wysokośi 100 euro, ja pod wpływem nerwow, dlatego że nie dałam znać wczesniej. (skąd mogłm wiedzieć że sytuacja życiowa nastapi akurat w tym momencie) Okej... wrociłam do Polski, mój chlopak rownież zjechal z dnia na dzien ale w inny dzień ( pracował w innej firmie ) jemu kary nikt nie dał że pojechał z dnia na dzień, koordynator zrozumiał. W czasie kiedy pracowaliśmy nie było tak że ludzi brakowało, że było duzo godzin. NIE. Ja siedziałam 3 dni w domu bo nie było pracy, godzin, kolega chcial sprowadzić swoja dziewczyne do Holandii, to nie było miejsca nie chcieli nowych ludzi wiec wydaje mi sie że nie jest to takim duzym problemem o 1 osobe mniej na 3 dni poniewaz dziewczyna kolegi czekala na informacje jak coś sie zwolni - wiec bylo miejsce za mnie. Mój chłopak dzwonil do agencji Covebo w Polsce czy jest obowiazkowa ta kara, ja byłam na wiekowce wiec no zalezało mi 100 euro to nie jest 100 zł, Pani w biurze powiedziała że to zalezy od koordynatorów. Okej, więc zadzwoniliśmy do Pana Adama, dlaczego musialam dostac tą kare, na to Pan Adam odpowiedział cyt: " (usunięte przez administratora) mnie obchodziła jej sytuacja w jakiej sie znalazła, kary nie da sie cofnąć " po czym sie rozlaczył. Nie będę narzekać na innych koordynatorow, lecz Pan Adam nie wykazał się odpowiedzialnością ani troską o swojego podopiecznego po czym go zwyczajnie okradł. Koszty ktore poniasłam nie są obowiązkowe, rozumiem naprawde wszystko, ale 100 euro????? DRAMAT. NIE POLECAM nikomu niestety....

Radomił

Ludzie, na gębę to wiecie co można w dzisiejszych czasach ... Umowa, umowa, umowa ... i w niej wszystkie warunki i wtedy jeśli są jakieś problemy pismo ! (nie tel) i jeśli sytuacja się nie zmienia sąd. A jak to nie dociera to zostańcie w PL.

Ola

Chcę wybrać się do Holandii na ofertę świąteczną ,proszę o opinie czy warto tam jechać czy lepiej szukać coś innego

Ona

Czy ktoś już wie że pojedzie na tegoroczny projekt świąteczny do Holandii z Covebo? Najlepiej z okolic Katowic. Jak coś to proszę o kontakt. julietis@interia.pl

Agnieszka
@Ona

Napisałam wiadomosc e-mail :)

Agnieszka
@Ona

Napisałam wiadomosc e-mail :)

Klara

Zdecydowanie odradzam agencje covebo, inne działające w Holandii mają podobny poziom ale chociaż są tygodniówki. W covebo dostajesz wypłatę co 4 tygodnie. Największy minus za koordynatorów po holenderskiej stronie, na kazde pytanie potrafią tylko powiedzieć "napisz maila". Jak to sami stwierdzili w mailu "polska agencja covebo może obiecywać, a życie w Holandii wygląda inaczej". Prawda jest taka, że jeśli ktoś zamierza zarobić w Holandii powinien mieć zapewnione przynajmniej 40 h tygodniowo pracy. W covebo dadzą 2 dni pracy żeby móc opłacić ich mieszkanie i ubezpieczenie (100+25euro). Czyli wychodzisz na minus bo za coś trzeba się tu utrzymać. Zdecydowanie odradzam, szkoda sił na nich

Shira

Witam pracowalem jako spawacz i nie polecam, kontakt z koordynatorka a raczej jego brak,dzwonila w weekendy jak trzeba bylo klucz dac od domu albo nowi przyjezdzali, umowy na (usunięte przez administratora) ze tak powiem, stawka godzinowa zmiejszona zeby nadgodziny mniej wychodzily i dodatki w moim przypadku bylo to 20 euro i teraz sie zaczyna zabawnie, przy pracy z nadgodzinami ten dodatek zawsze byl zmniejszony przez 4 miesiacy wyslali 2 solarisy prawidlowo,ale wygrywa ksiegowy(holender ofc) w czasie rozmowy o nie prawidlowosciach powiedzial wprost ze jesli nie ma sie rownych 40h w tyg to on nie umie tego policzyc :D nie polecam w zadnym wypadku pracowalem przez kilka innych agencji w Nl i stwierdzam ze ta jest najgorsza w jakiej pracowalem

nicola
@Shira

Zgadza sie, u mnie też nie generowali nadgodzin dziennych jeżeli nie przekroczyło sie 40 godzin tygodniowo. Czyli coś nie tak. Kończę z nimi współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.