Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Weronika

Czy ktoś z tej firmy był na pakowaniu drobiu / mięs ? Jak to wygląda, i jaka sytuacja mieszkaniową wygląda ? Dziękuję za odpowiedź:)

BOOO

SZTOS TA OPCJA Z JECHANIEM RAZEM ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ MIESZKANIA RAZEM,PRACY I WOGULE SUPER

Sully
@BOOO

Tego capsa mogłeś sobie darować :p ale fakt, że jest taka możliwość faktycznie jest mega na plus

men
@BOOO

wiem, będę korzystał

Booo
@Sully

sorry niechcacy wcisnalem

janek

Nie pracowałem ale zobaczyłem ofertę pracy i podziękowałem. 480 euro /40 godzin pracy dla montera instalacji solarnych to przecież nie wyjeżdżając z Polski można więcej zarobić i nie martwić się że ktoś ci karę dowali

AsPik

My jedziemy w sobotę z ich przewoznikiem w okolice Dordrechtu na produkcję

xolo
@AsPik

Powodzenia w takim razie, będzie dobrze :D

skorpion
@AsPik

Hej do jakiej pracy jedziesz napisz jak jest i przy czym pracujesz jakie godziny i warunki na domku Pozdrawiam

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Viola2820

Hej. Ja planuje na stroiki do wijk en Aalburg ale trochę się boję. W niedzielę wróciłam z Tilburga a przedtem byłam w Belgii. Jak chcesz porozmawiać to mój mail violetta2820@wp.pl lub messenger VIOLA Le

aga

czy ktos wybiera sie na stroiki z Covebo? w najblizszy weekend? szukam osoby do wspolnego wyjazdu prosze o kontakt..agwusa21@wp.pl

sissy
@aga

Stroiki? Gdzie jest ten wyjazd, powiesz wiecej info?

Ewe
@aga

Hej jade na chlodnie na hale z chlopakiem . Tam tez potrzebują ludzi ,)

sissy
@sissy

Nadal nie mogę tego znaleźć, przeszukałam całą stronę :/

agusia94

najlepsza agencja polecam pozdrawiam agnieszka =)

Ewe

Witam mam propozycję pracy z chlopakiem do chlodni od 2-5 stopni w Deventer przy prokucji . Wie ktos jak jest z zakwaterowaniem w tej pracy dla par? I ile płacą?

Wentyl

moim zdaniem bazujac na moich doswiadczeniach to jedna z lepszych agencji. Przynajmniej normalna praca a nie jakies chora robota ktorej nikt nie chce sie podjac

Tymtymtym
@Wentyl

No widać po samej liczbie osób, które z nimi wyjeżdżają, bo ich nie brakuje i są tacy co wracają, to o czymś świadczy

Nieznajomy

Witam jaka jest różnica między tygodniówkami a miesięcznymi wypłatami ? Bo w COVEBO mają miesięczne no i chodzi mi oto jaka jest różnica w rozliczeniach itd...itp z góry dzięki za odpowiedz

Piki
@Nieznajomy

Po prostu dostajesz wypłate raz na miesiąc jak w normalnej pracy a nie tygodniówki (usunięte przez administratora)

alek
@Piki

raz w życiu miałem tygodniówki i teraz naprawdę docenam miesięczne ywpłaty...

Koralgol
@alek

Ja tak samo, nic nie idzie odłożyć

Nejnejnej

Dzień dobry. Wlasnie jade do pracy jako OrderPicker przez agencje covebo. Mam mieszkac w domkach w parku bungalskim co jestescie w stanie powiedziec o pracy OrderPicker przez te agencje oraz o domkach czy nie bede zalowac swojej decyzji ?

Miki
@Nejnejnej

Bedziesz, bo to najgorsze lokacje jakie tylko mozna sovie wyobrazic, z dala od miasta, nie ma co robic w weekendy, a na domiar zlego ceny sa z kosmosu, Covebo slynie z checi zarabiania na lokacjach jak zacna inna agencja, dlatego zamiast dac 30 osobom 40h pracy, sciaga 60 osob i pracuja po 3 dni w tygodniu.

airware
@Nejnejnej

Nie stresuj się, ja uważam, że będzie dobrze.

Lol
@airware

Dobrze to by gość miał w SBA w Ingram Micro, normalne mieszkanie, 120€ miesięcznie mniej za mieszkanie, o transporcie nie mówiąc bo to kpina co robi Covebo. Za identyczną pracę ludzie mają po 200€ mniejsze wypłaty, przecież to żart. No i lokacje Covebo ma tragiczne.

velo
@Lol

w Covebo też jest dobrze, nie przesadzajcie

skorpion
@velo

Byłem i pracowałem w Holandii przez Cowebo mogę coś powiedzieć na ten temat w porównaniu do innych Agencji Cowebo wypada całkiem dobrze praca cały czas była i godziny też mieszkanie też wporzadku nawet cały sprzęt do gotowania był w kuchni co rzadko się zdarza ludzie okej co do koordynatorów to dużo obiecują a mało robią jedyny problem jaki miałem z biurem w Holandii bo zgubił mój numer Sofii i wypłatę dostałem z tygodniowym opóźnieniem kosztowało mnie to sporo nerwów zwlaszcza że kasa mi się skończyła pomogło biuro z Opola p Jakub wielki szacun dla niego pracowałem w Boboli a mieszkałem w Bunschoten Pozdrawiam wszystkich Cowebowiczow

velo
@skorpion

no dokładnie, nie jest wcale źle jak niektórzy mówią

Suchy333

Witam, jeśli dostałem firmowy samochód mogę używać go w celach prywatnych? (Jazda do sklepu etc.)

TomiV

kasują sobie nawet do 40% wypłaty naszej już po odliczeniu holenderskiego "podatku"

praca

pran(covebo)praca w walwaijk ingram micro cfs

Kate

Covebo Boboli praca na sms flex czyli na tel

Kate

Covebo praca w Bobolii w Bunschoten porażka praca na telefon czeka się na sms mało godzin siedzi się w domku i czeka na prace zarobki ok 800 euro po miesiacu bez wiekowki nie ma mozliwosci wiekszej ilosci godzin nie polecam ludzie siedzą na bungalow i mieszkaniach czekając na prace !!!!!!

Odradzam agencję wszystkim. Strasznie, (usunięte przez administratora)i manipujulą. Takie są moje doświadczenia z Tą (usunięte przez administratora) agencją. (usunięte przez administratora) Na rozliczeniach wszystko napisane tak abys nic nie zrozumial oczywiscie ;) Brak słów, pseudoagencja z (usunięte przez administratora)

Majster

(usunięte przez administratora) Byłem PRZYNAJMNIEJ 5 dni w tygodniu. Także jak ktoś nigdy nie wiedział jak być wywalonym na kasę to zachęcam do współpracy z COVEBO - Boboli

Kinia

Np że potroca za miesiąc mieszkania i ubezpieczenia i samochód lub rower za miesiąc korzystania

Kamil

Czy ktos ma opinie na temat biura Covebo w Tilburgu??

Seridi
@Kamil

Jedyny plus biura w Tilburgu jest taki, ze w tym miescie jest sporo normalnych biur i mozna na miejscu rozeznac sie za dobra praca. Covebo to top3 najgorszych biur.

dr.scott
@Seridi

ja się totalnie z tobą nie zgadzam, ale ok

Kinia

Hej czy ty jesteś już w covebo ?

tarantula
@Kinia

Napisz do kogo to pytanie, będzie łatwiej pomóc ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.