Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Marstor

Planuje wyjazd niedługo z kolegą będziemy jechać własnym autem.Jeśli ktoś byłby chętny moglibyśmy wyjechać razem na jakiś projekt?Pierwszy raz jechałbym przez tą agencje.

Witcher
@Marstor

a to jeszcze nie macie nic konkretnego wybrane??

@Marstor

A z jakiego województwa jesteście?

@Witcher

Jeszcze nie przeglądam też inne agencje również rozważam pracę w Niemczech

@Martadela

Mazowieckie

@Marstor

Mogłabym się załapac z wami daj jakiś kontakt

Napisalam

Mario
@Marstor

Witam, planuje wyjechac 14-06 i szukam transportu. (usunięte przez administratora)

@Marstor

Czy jesteś dalej w pl bo moze tez bym pojechał z wami do roboty ????

Marti
@Marcin

Daj do siebie e-mail

Rafał Andrzejewzki

Pracownik wysyła maila z linkiem i załącznikiem, w którym nie ma ani linku ani załącznika, tylko opinie. Proszę bardzo.

Gonzi

Właśnie złożyem aplikacje na ta to ofertę. Możesz powiedzieć Co Ci zaoferowali ? W razie co pisz na Email : (usunięte przez administratora)

Tom
@Gonzi

nie bardzo rozumiem chyba? :D

jojojo

Da się wyjechać przez tą agencję nie będąc kierowcą >> ??

@jojojo

Czyli co masz na mysli nie będąc kierowca???

jojojo
@Olek40

w sensie, gdy ktoś nie ma prawa jazdy.

@jojojo

No właśnie nie posiadam????

@Olek40

no da się przecież to nie wymóg ale chodzi też o Twoją wygodę niee

wojtek
@jojojo

tak, ale fajnei wtedy zgrać się z kimś kto ma auto

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Fancy

Jakieś opinie o PT creations?

1994covebo

Agencja nie dała zarobić mi ani chłopakowi :) pojechaliśmy na fabrykę serów przy pakowaniu byliśmy rzucani wszędzie od robienia szaszłyków po sery :) sprawdzaliśmy się super :) co z tego jak do pracy jeździliśmy w kratkę bo co 3, 2 dni końcem tego po miesiącu prawie nic nie zarobiliśmy i wróciliśmy do Polski. Ludzie na miejscu mówią że Ci z Covebo tak układają grafik żeby były te 2,3dni pracy w tygodniu żeby mogli ściągać za pokoik a reszta ich nie interesuje :) już nie mówiąc o zerowej organizacji, ja niemialam nawet nr sofi bo ciągle koordynator przekładała wyrobienie, bo to kierowca zachorował bo awaria auta, bo to bo tamto człowiek czekał na telefon jak głupi im wierzył i się przejechał :) ogólnie nie polecam tej agencji dla uczciwych pracujacych ludzi bo jedyne czego można się na bawić to poczucia straty czasu, nerwicy i zszarganych nerwów. Bo co to za zarobek wyjść na zero. Z ich strony same obiecanki a działania żadne:) pozdrawiam kumatych :) nie polecam :)

jasia

hejka był ktoś na storczykach?? praca brzmi całkiem przyjemnie, w sam raz dla mnie, bo zzdecydowanie bardziej usmiecha mi sie robota z kwiatami niż np. krojenie mięcha, albo inne tego typu. Trzeba znać ang.?

dolphin
@jasia

Angielski chyba nie jest potrzebny z tego co widzę, ale nie było mnie tak, chociaż tez mnie zainteresowalo

Martyns
@dolphin

raczej dobrze znać jakiś język jadąc za granicę, żeby po prostu było łatwiej się z kimkolwiek dogadac

Paula

Jedzie ktos w ten weekend na piekarnie

Nemo
@Paula

Pojechałeś do bunshoten? I jak jest

Endrzej
@Nemo

Nie polecam właśnie stamtąd zjechalem.

Olek40

Chce w czerwcu wyjechac przez covebo do pracy na dlugo w planie nawet kilka lat. Moje pytanie czy warto przez tę agencję czy dasie normalnie zyc i pracowac czy porazka jedna wielka???

@Olek40

Kilka lat ,nie wiesz co będzie za pół roku a ty planujesz pracę w jednej agencji na lata.Mało realne

@Andrzej

Zdaje sobie z tego racje b.dobrze ale ogólnie czy da sie posiedzieć troche i zyc normalnie nie koniecznie ciagle z Covebo z tego co czytam to ludzie siedza i po 2_3 lata . Moze ktos tu jest co sobie kilka lat juz daja rade?

Radek

wysylasz 10 razy CV a i tak nikt nie dzwoni,ani nawet maila nie napisza,(usunięte przez administratora)

Witam, może ktoś jaki jest okres wypowiedzenia umowy w agencji Covebo, pracuje przez Covebo a w umowie nie ma zawartej informacji na ten temat a chciałbym wypowiedzieć umowę i wrócić do PLnie tracąc przy tym wypracowanych godzin urlopowych .

@Adam

Musisz zjechac czy masz dossc covebo i pracy tam ???

Iza

Jedzie ktos moze w ten weekend?

Dodam tutaj swoją opinię.Ogolnie było wszystko ok kaatery,można było zaliczkę wsiąść 150 euro.Pracowalem przez 5tygodni ale robota się skończyła,zaproponowali kurczaki ale to nie dla każdego robota.Po zakończeniu współpracy nie zapłacili mi za paliwo,nie odzyskałem części składek i nie otrzymałem wszystkich pieniędzy za wykonywaną pracę.Telefonów nikt nie odbiera przez 3 tygodnie a pocztę nikt nie odpisuje,mają gdzieś uregulowanie wszystkich zaległości.Tak przedstawia się moja sytuacja.Czekam na dalszy rozwój wydażeń bo prezentów im nie będę robił.

@Andrzej

A gdzie te kurczaki były jak mozna wiedziec ???

fliks
@Piotr

w Soest są zakłady drobiarskie, więc to może tam

wisnia

A moge dane do tamtej agencji co tak dobrze zarabiałeś i przycym robiłeś wyślij mi dane na meila (usunięte przez administratora)

Pawel

Szukam kogos do wyjazdu przez covebo . Praca przy ziolach w venlo jak ktos zainteresowany dzwoncie I piszcie . Jestem w Amsterdamie praca jeszcze w tym tygodniu +31644390611

On25

Witam czy ktoś planuję w najbliższym czasie wyjazd z agencji covebo?

Skurczolo
@On25

Ja wyjeżdżam w ten weekend. Pracowałem w UK na festiwalach przez 5 lat lecz przez korona świrus odwołali je w tym roku i łapie się czegokolwiek

Długo trwa rekrutacja, czy raczej szybka akcja?

Kolek
@Marek

raczej szybka. Tym bardziej jeśli Tobie zależy na szybkim wyjeździe, to oni też się starają szybko zorganizować

@Kolek

To super. Dzięki wielkie

Tito
@Marek

No już wyjaśnił, ale się dołączę do tego że szybka akcja. Co prawda już w zeszłym roku byłem, ale właśnie też nagle potrzebowałem wyjechać, bo stracilem pracę i musiałem coś na szybko ogarnąć. I własnie z tą agencją szybko załatwiliśmy co trzeba i zaraz pojechałem

Gedz
@Tito

Właśnie też jestem teraz w podobnej sytuacji i chyba zdecyduje się na jakiś wyjazd, jeśli tylko się znajdzie dla mnie jakaś korzystna opcja. Moi znajomi już jeździli z tą agencją i byli zadowoleni, więc posłucham ich i zrobię tak samo ;)

@Gedz

Ja tak samo, a skąd jesteś? Może by się spiknąć i razem pojechać? Mam samochód jak coś i pewnie powoli będę szukał jakiejś ekipy (no póki co jeszcze nie wybrałem gdzie miałbym jechać, ale to do ogarnięcia prędzej niż później)

Karoola
@Marek

Mogę się dołaczyć, tez szukam osoby do wyjazdu. Jestem z Łódzkiego

Gedz
@Marek

No to trzeba by chyba zadzwonić i podpytać co tam mają do zaoferowania na wyjazd

@Gedz

No to przecież to zrobię. Najpierw chcę sie tu zorientować, to chyba normalne.

Emka
@Marek

Cześć i jak ogarnięty temat? Sama chce zarobić i się zastanawiam czy się wybierać z ta agencja.

Doll
@Emka

jeśli jakaś oferta Ci odpowiada to jak najbardziej się wybierać ;) nie ma zastrzeżeń z mojej strony, a Ty się przekonasz jak pojedziesz, powodzenia i pozdrawiam

@Emka

Odradzam .z doświadczenia tłem w Aalten,..uciekłem nie tylko bo covid..19

@Slawek

Panie Slawku to jak jest na prawdę warto z covebo moze nie zawsze i wszędzie jest zle ????

Krystek

Ja dodam od siebie. Mnie żadne nieprzyjemności z pracy z covebo nie spotkały, ale nie mówię, że w przypadku innych było tak samo, co prawda byłem raz tylko i uważam, że bardzo dobrze trafiłem, chodzi o to, że opinie są podzielone i nie ma co sie sugerować jakos bardzo decyzja o wyjeździe to nie decyzja na całe życie a zawsze dodatkowe doświadczenie, nawet jak wam się nie spodoba. Od siebie powiedziałbym, że warto się zdecydowac i wyrobić swoją opinię, mi się dobrze pracowało, zarobiłem trochę hajsu, zawsze więcej niż w polsce, więc finalnie byłem zadowolony z efektu, no ale jak kto uważa ja bym się na nikogo miejcu nie zniechęcał Pozdrawiam

@Krystek

Krystek..nie pisze ze covebo to co inni pisali na drzwiach..covebo jest agencja pracy..w roznych miejscach sa rozni ludzie..ja wiesz ..wszystko jedno..kase mam co miesiac za oficerski stan spoczynku..mi to nie przeszkadzalo ze wyplaty po miesiacy przeszkadzalo mi 4 miejsca zamieszkania 3 zmiana pracy..i troche bezlad oraganizacyjny..koordynatorzy mala dbalosc sam musialem robic zdjecia tego pokoju gdzie mieszkalem Uff ...brud ..i wysylac koordynatorowi przez whats up..bo gadanie ze spollokatorem nie pomagalo ..np jak posprzatalem w pokoju i usunąlem plastikowe butelki to mial pretensje..Nie pisze ze covebo be..ale co do organizacji to kuleje a koordynatorzy pracuja dla covebo..Wiesz jak Polacy sa niektorzy be to nie powinno sie powiedziec POlska BE ja prawdopodobnie jak ten chlopak comu pozyczylem 15 euro..i jest na facebook lacznie bo u innych kasa nie ok ja oficerska mam to pozyczylem 50..i 40 i 14 euro..ja wiesz troche covid ostygnie to wroce do Holandii tam moze i kasa nie zla tylko towary drogie..w Aalten bylo ok bo miasto ..choc tyle

Rolex
@Slawek

Z tym covid19 to trochę przesadzacie. Ja nie mogę do Polski pojechac z powodu covid, bo jakąś śmieszna kwarantanna... W Holandii życie toczy się normalnie.

Bryce
@Rolex

śmieszna kwarantanna? to nie jest jakieś tam widzi mi się, tylko taktyka mająca zapewnić większe bezpieczeństwo osobom mieszkającym w Polsce, to nie miejsce ani czas na to żeby toczyć dyskusje na ten temat ;)

@Rolex

Roleks..mam zdjecia z pokoju wyslalem do znajomego..na facebook ale w wiadomosci ..zdaje sobie sprawe ze to nie dokonca wina agencji..co innego jest grac w totolotka a co innego wygrac milion..jest duzo moich kolegow i kolezanek co sa zadowoleni..moze za szybko podjalem decyzje..o wyjezdzie..bo np jednemu jest na facebook ..niby go wywalili a tak naprawde pisal potem na facebook ..do mnie ze go przeniesli do innej pracy..ze mna byloby prawdopodobnie tak samo.. a jesli chodzi o covid0-19 busa zamowilem ..mial byc niedziela..godz..5.30 ze wzgledu na covid-19 przyjechal bo przyspieszyli 16.30 w sobotę

@Dawid

Tak zgadzam sie ..mysle ze nie jest zle tylko cierpliwosci potrzeba ..mi jej zabraklo...za duzo bylo to tak to tak..sinusoidalnie...tego co podobno wyzucili..spakowal sie..koordynator..przyjechal i pojechal..okazalo sie ze przeniesli...ja bylem w 4 miejscach zamieszkania..i 4 pracach.. Wiesz Dawid..covebo jak i seppeters..to posrednicy pracy..do licha tzw agencje pracy..ktore..zalatwiaja prace i z tego i Agencja i My mamy kase tylko 1 ..zeby agencja dbala o pracownika..zeby bylo jasnosc... No tej zabraklo pisalem joz mnie paluchy....od pisania...jednego przyjechal koordynator kazal sie pakowac..mowil ze go ..wyw..a okazalo sie ze przeniesli..Wiesz albo nie wiedzial..albo..wprowadzal w Blad

Marta000marta001@gmail.com

Nie polecam covebo oddział TIEL! Z wielu słusznych powodów... Jeżeli zastanawiasz się czy wyjechać przez tą agencję, zastanow sie 2 razy. (Wiadomo, lepiej doświadczyć i samemu ocenić niż sugerować się tylko i wyłącznie opiniami, tymbardziej, że każdy ocenia z własnego-innego punktu widzenia, ale (usunięte przez administratora) Normalnie zatrzymałabym tą negatywną opinie dla siebie i bliskich ale po przepracowaniu w tej firmie ponad pół roku i(usunięte przez administratora)(tak, tylko i aż pół roku pracy...Gdzie z perspektywy czasu rozumiem, że o wiele za dużo straconego czasu i pieniędzy) Po pierwsze zakwaterowanie: moze sie zdarzyć, tak jak było w moim przypadku i kilku osób, których poznałam w pracy, że przyjeżdżając na zakwaterowanie, dostaniecie przydzieloną sofę w salonie gdyż nie ma na domku dla was miejsca. I albo masz własne auto i gdzie wrócić albo "koczujesz" na salonie przez weekend, aż w końcu w poniedziałek się dodzwonisz do jakiegoś koordynatora. Ponadto, ludzie nie dbają o porządek( tak wiem to nie wina covebo) jednak gdyby bardziej kontrolowali stan mieszkań i ludzi tam mieszkających, to lokatorzy byli by pod tym względem bardziej zdyscyplinowani... (zero kontroli mieszkań- i tak ja nie jestem zwolenniczką codziennej wizyty pani z biura i czepiania się o byle co, jednak nie rozumiem jak można na prawde ładne domy i mieszkania doprowadzic do takiego stanu- I TAK UWAŻAM, ŻE JEŻELI BY KTOŚ Z BIUR BYŁ TYM ZAINTERESOWANY TO WYGLĄDAŁO BY TO INACZEJ) Wynagrodzenie zależy od stawki, zmian na których pracujesz- więc sprawa indywidualna! (usunięte przez administratora) Jeżeli masz jakieś pytania pisz śmiało na email :-)

katrina
@Marta000marta001@gmail.com

Tiel? Jakoś jak w Polsce pytalam o to, czy mają tam zakłady to nie mieli tam wcale ofert, tylko mówili, że trzeba przez Holandię próbwać? Na jakim zakładzie pracowałaś?

@Marta000marta001@gmail.com

Matra ok trzeba sie zastanowic masz racje (usunięte przez administratora)..mam doswiadczenie ..przez 2 agencje seppetersa i covebo koordynatora widzialem moze 4 razy..w seppeters koordynator z Oirlo sam pracowal dowozac ludzi i przywozac..dawala rowery .(usunięte przez administratora).bardziej organizacji posrednictwa pracy..koordynatorow napewno

Świadectwo pracy

Czy Covebo chętnie i bez problemów rozwiązuje sprawy administracyjne? Pracowalam w Covebo i od pół roku nie mogę doprosic się o tzw. w Polsce świadectwo pracy. Zastanawiam się czy tylko moja sprawa jest tak traktowana czy Covebo ma jakieś wieksze powody aby nie wydawać dokumentów potrzebnych w Polskim urzędzie pracy lub przy zatrudnianiu w Polsce. Ktoś miał podobna sytuacje? Jak rozwiązywać takie sprawy z Covebo, z kim sie kontaktować, do kogo pisać aby otrzymać upragnione świadectwo pracy z potwierdzeniem ubezpieczenia?? Btw. Telefony, maile do koordynatorów w Poslce i NL niestety nic nie dają, wszyscy bezradnie rozkladaja rece...

egg

To może przenieś się na profil steppersa, a nie z uporem maniaka piszesz o innych na profilu covebo

@egg

a i steppers tylko trzeba napisac step pers to krok os w przetłumaczeniu na angielski a ty mi nie pisz egg ..gdzie mam sie przenosic ..w lipcu wyjezdzam przez inna agencje do innej pracy wpisz sobie slawomirsoszynskiwix w google to jeszcze mam aktualne 2 strony..internetowe.. jedno co ok steppeters pomyliles sie ok dobrze ze może napisales a nie morze :)

egg
@Slawek

Czytam Twoje wypowiedzi i Ty masz czelność poprawiać czyjeś literówki, gdzie sam z poprawnością masz mocno na bakier...jak pisałem na klawiaturze szybko, to mi jakoś dziwnie przekleiło litery, wielkie mi halo. Nie obchodzą mnie Sławku Twoje strony internetowe, ani Twoje komentarze, po prostu zaspamowałeś ten profil od góry do dołu i nie idzie znaleźć żadnych informacji, tylko Twoje wypociny - osoby, która najwyraźniej bardzo za Covebo tęskni, skoro ciągle przesiaduje na tym profilu ;)

K

Nie warto, obcinają godziny przez koronawirusa,organizacja słaba,są inne lepsze agencje

Krzysiek
@K

A to niby które są te lepsze agencje od covebo??

mała
@K

No to chyba Tobie , ja jakoś mam po 41h i nie narzekam

Krzysiek

Covebo dobra agencja wiem bo pracowałem pieniądze się zgadzały zakwaterowanie w miarę ok, jadę tam przecież do pracy. No i nie rozumiem po co te negatywne komentarze. Jak dla mnie agencja jest ok.

@mała

Gdzie pracujesz podzielisz sie???

@Krzysiek

Krzysiek CZYTAJ prosze czytac od pazdziernika do 21.12.2019..byłem w Oirlo sofi mam konto ing NL wyrabiane w Horst mam potem agencja seppetrs było ok nie duze wynagrodzenie ok 8 brutto agencja z Robert koordynator była ok 89 za pokój internet był agencja dała rowery..bo do Aldi było ok 1,5 km do Horst 6 km z Oirlo ..ale po zakupy..praca moja przy norkach była sezonowa wiec Robertowi powiedziałem jade na swieta .Robert powiedział jak wyjedziesz to poszukaj innej agencji bo ci co zostawali szli na piekarnie agencja miała tyle ofert ...ok poszukałem covebo uff dramat 4 miejsca zamieszkania ..jeden pan jak piłem kawe spadł ze schodów odesłano go do Polski bo alkohol, narkotyki jezdziłem z nim do szpitala jak o tłumacz angielskiego..szyto mu podbródek, i w Polsce chirurg szczękowy w covebo obiecali mi prace przy roślinach ok zadowolony dlaczego prposze wpisac w google slawomirsoszynskiwix.....tam jest moja strona internetowa..jestem prezesem spółki z o.o. XIV wydz KRS ul Konstantyńska 100 i zajmowaliśmy sie roslinami , ogródkami , projektami pojechałem bo covebo mi pobiecało taka prace okazało sie to wypłata po miesiącu ok 11 euro pracowałem w vion food group przy szaszłykach potem palety..najpierw dali mi biały kask jak szedłem na obiad 12.30 Pan pokazał palec do góry ze ok dostałem niebieski kask ..pracowałem było ok ..zapoznawałem się z praca ..mówiłem koordynatorowi z covedo nie po 1 roku zostaje się oficerem.. w vion food group..prace rozpocząłem na szaszłykach ..w przeciągu dnia doszedłem do wprawy..przeniesli mnie na chwilę i potem Mariusz powiedział ze jak mnie przezucili to musieli 2 razy zatrzymac linie..układania kosteczek miesa na szaszłyki bo ok praca lekka tylko wprawy trzeba..potem przeucili mnie do lintelo ..wypaty co tydzien ukladanie zmrozonego miesa 25 kg na palety po 5 sztuk . Najpierw wyrzucanie ich ze skrzynek zmrozonych..o stl metealowy tzreba silnie uderzyc..ulozyc na palete...owinac zeby trzymalo sie ..ok byl audit ..dnia 12.03 przerwy s tam od 12.30 ..po godziny poszedem mwiem tym co wczesniej pracowali ze mna powiedziaem ide do ubikacji..ok siusiu..wrcaem zapomniaem wejscie kodem..byo 12.25 poszedem na palarnie poczewka pracowaem wtedy 3 dzien 2 dni wczesniej z Litwinem..ostatni Rumunem..Powiedziaem Rumunowi wczeniej ukjadaj tak jak ja z Litwinem ..podobaa m u sie moja praca..mowi nie pracuj tak szybko..:) ..a Rumun nie sucha jeszcze powiedzia po angielsku polska ..to swinia ..o kraju...i zmrozona ze skrzyni czesc wini spada mu na stop 1. COVEBO masakra bo ..obiecali inna prace przy zieleni...NIE wypata po miesiacu OK - mozna zaliczke byo 150 euro ale przez koordynatora.. 4 rqazy zmiana zamieszkania 3 razy miejsca pracy... 4 za niedbalstwo pozyczyem acznie 105 euro..50..40..15..oddali..u mnie oficerska kupiem euro w Kantorze w Mirsku 5. Alkohol narkotyki, brak konkretnej pracy brud..w piatek mi napisali ze mnie usunieto z pracy i nie moga znalezc innej i prosze opuci mieszkanie..hi hi ja joz w czwartek po tym brzydko mowic (usunięte przez administratora) zamwiem busa pastrans za 60 euro na sobote z Miasta Aalten kod 7121 Haartsestraat 11 Nie tylko ze wzgldu na koronawirus ..brud , brak takiehj oferty pracy co mi zaproponowano Tam po przesaniu zdjec tego mojego pokoju wspwspacza...do koordynatora..kontrola miasta nad czystoscia..w niedziele mnie tam nie bylo a mieszkancy wreszcie sprzatali zdjecia mam

Ona
@Slawek

Chlopie, Ty po polsku nie umiesz pisac, a mowisz po angielsku?Zmien dealera, dobra rada.

Mikołaj
@Slawek

Bardzo proszę napisz co chciałeś nam przekazać w języku angielskim, bo tego nie da się zrozumieć.

@Mikołaj

Haha cos w tym jest odpowiedz jak zawsze ale czemerges chyba z jakiegos translatora

@Mikołaj

spoko ..and if you want something in English, sign up for the course :) its joke :)

@Ona

masz jeszcze to jak wyslalem do seppeters zdjecia gdzie covebo mnie i nnych zkwaterowalo Szanowny/a Sławomir Soszyński, po przesaniu zdjec z kwatery w Aalten Otrzymaliśmy Twoją wiadomość. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku, SEP Peeters Uitzendorganisatie

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.