Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Aga

Firma jest spoko

@Aga

taka prawda. obiektywnie jest ok, po prostu nie każdemu każda lokalizacja i typ pracy odpowiada

Maciek
@Aga

Covebo jak najbardziej jest spoko i warte uwagi. Ale tak jak mówicie na różne roboty się trafia i różnych ludzi przede wszystkim, a atmosfera też dużo robi, bo to zalezy czy nam się chce czy nam się nie chce.. ja tutaj z tą firmą byłem już też na łącznie w sumie trzech robotach jedne były lepsze inne trochę gorsze ale wszystko było do przejścia jak najbardziej. Co dla mnie najważniejsze to to że swoje zarobiłem. Tyle ile miało być tyle było i zawsze na czas. Na to złego słowa nie powiem i nie dam też sobie wmówić że było inaczej bo o to dbają zawsze

Gloub

Pracowałem w Almelo w wakacje 2020. Zakwaterowanie jakie dostaliśmy było naprawdę na wysokim poziomie, lokalizacja była świetna, strefa wspólna w której był salon, telewizor, stolik - mega. Kuchnia raczej mała ale każdy dał radę się pomieścić, było w niej trochę za gorąco bo nie dało się jej łatwo wietrzyć, ale raczej ok. Łazienka też w porządku, stanard. Pokoje może nie jakieś turbo zadbane ale jak przyjechaliśmy to było dosyć czysto - nie było się do czego przyczepić. Problem z mieszkaniem - Przez prawie dwa tygodnie ciepła woda w prysznicu nie leciała, zimną wodą było trochę lepiej, ale też były bardzo duże problemy z dostępnością - a trzeba powiedzieć że był to najgorętszy okres w wakacje. Tak samo zlew tam również nie było wody. Przez te dwa tygodnie działało to tak że między 6 rano a 23 wzięcie nawet zimnego prysznicu było właściwie niemożliwe. Było to zgłaszane wielokrotnie, odpowiedź kordynatora to było "tak jest wszędzie w Almelo, stare rury etc" - po dwóch tygodniach w końcu przyszedł hydraulik który wszystko naprawił w niecałą godzinę. Praca - Pracowałem w dwóch zakładach, Bleckmann i Vion. Vion - Tragiczny zakład, rotacja między różnymi stanowiskami, pierwszego dnia trafiłem możliwie najgorszą linke 26 - tragedia, ledwo wytrzymałem 8 godzin. kto był ten wie. Później byłem na logistyce i innych linkach - dużo lepiej ale dalej daleko od ideału. Patrząc na wszystko po czasie - nigdy więcej. (usunięte przez administratora) Warto tutaj wspomnieć. Przyjeżdżajac do Holandii miałem swoje auto, lecz kordynator przekonał mnie żeby jeździć razem z innymi mieszkańcami domu autem firmowym, w rezultacie nie płacąc za użytkowanie auta tylko za samo paliwo. Okazało się że w Vionie każda linka, kończy pracę o różnej godzinie, a zawsze na np. 6 osób które przyjeżdżały autem - 6 osób było na 6 różnych stanowiskach. I tak codziennie były sytuacje gdzie jedna linka skończyła pracę, ta osoba czekała już na resztę, i czekała po 2,3 godziny. Bleckmann - Tutaj sytuacja jest odwrócona o 180 stopni. Bardzo fajna praca, ludzie, atmosfera. Złego słowa o tej firmie powiedzieć nie mogę, normy do wyrobienia jak najbardziej realne, zasady panujące w firmie jasne i przejrzyste - jedyny minus to Vion miał lepsza kawę. Wiem że już po moim wyjeździe trochę podejście mogło tam się zmienić z powodu fali kradzieży produktów z magazynu w tym przez polaków (serio..?) ale atmosfera raczej pozostała bez zmian. Co do płatności to tutaj nie mogę nic Covebo zarzucić, w moim przypadku wszystko było okej, godziny liczone sprawiedliwie. Ogólnie małe problemy były, nic nie jest czarno - białe. Agencję mogę polecić, ale trzeba mieć na uwadze że dużo zależy od szczęścia, i gdyby nie to że w połowie mojego pobytu zostałem przeniesiony do Bleckmana to moja opinia na pewno byłaby gorsza.

Uwaga!!

"AS PIK" I "NIE ROBCIE WSTYDU POLACY" TO TA SAMA OSOBA!!!!! UWAZAJCIE NA NIEGO

@Uwaga!!

od razu widać...takim stylem wypowiedzi raczej nie może się "pochwalić" zbyt duży odsetek ludzi...

@Uwaga!!

ale chyba i tak nikt typa nie bierze na poważnie

A tak patrzę

Witam robiłem przez Covebo ale przez file w Holandii więc nie wiem jak to jest przez polskie żeby nie było,powiem tylko tyle że robota zgadza była na hali produkcyjnej gdzie robiliśmy konstrukcje metalowe stawka była 13 e za godzinę oczywiście brutto żeby nie było ale mieszkanie było darmowe znaczy napewno pokrywane z naszej prawdziwej stawki ale nie wnikam,więc tak mieszkanie 3 pokojowe i nas było trzech więc było (usunięte przez administratora) oczywiście robiliśmy po 10g ale były trzy przerwy więc nie było tak złe obrania robocze po ich stronie auto też było firmowe mieszkanie urządzane jedyne do czego można było mieć zastrzeżenia to rotacja pracowników ale tu się nie dziwię bo niektórzy lubili sobie ładnie zabalować kończąc opinie tu gdzie ja robiłem nie mogę narzekać na Covebo i ich ludzie chociaż inne filie nie znam ale też słyszałem że niektóre nie są za dobre więc jedno powiem dla mnie było spoko co do innych lokalizacji tej firmy sie nie wypowiadam.

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Seba

Pracował ktoś przez tą agencje w Holandii przy spawaniu konstrukcji/ naczep? Jak warunki na miejscu

@Seba

warunki w porządku z tego co słyszałem chociaż osobiście jestem akurat na innej lokalizacji

Sandra

Czy jest jakaś dziewczyna chętna razem do wyjazdu w czerwcu ?

Hej ja mogę

@Pati

O, a z jakiego województwa jesteś ? Myślałaś już w jakich terminach chciałabyś wyjechać ?

Z lubelskiego, tak po 13 kwietnia

@Pati

Ja lubuskie i mogłabym dopiero pod koniec maja , a ile lat?

25, a ty pewnie szkola?

Nina
@Pati

dziewczyny a macie jakieś konkretne lokalizacje upatrzone? może ktoś wam coś polecał? jakąś pracę czy coś?

Ja 19

Pat
@Nina

Nom ja myślę o pracy w Amsterdamie z odzieżą

@Nina

a co to za różnica.. pod siebie coś wybierz, co umiesz albo co ci odpowiada i tyle.

Koszi123

Cześć, szukam chętnej osoby do wyjazdu na jakieś 3-4 miesiące, najlepiej sortownia paczek, bo pracowałem kiedyś w Polsce w InPoscie na sortowni i łatwiejszej pracy nie mogę sobie wyobrazić. Mam 23 lata, jestem z kujawsko-pomorskiego, obojętnie facet czy kobieta, ważne aby się dogadać :D jak ktoś jest chętny to pisać na email: dkdelic@gmail.com

Norma
@Koszi123

Oferta z prywatnym zakwaterowaniem?

Koszi123
@Norma

Jest możliwość mieszkania w takim miejscu, wiadomo to co na ogłoszeniu może się różnić od rzeczywistości, jutro będę dzwonił do tej agencji i się pytał o szczegóły, tutaj masz ofertę - https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-013407-pracownik-sortowni-paczek/

Anita
@Koszi123

Daj znać jak się dowiesz czegoś najlepiej na maila : mgcamw16@gmail.com Prawdopodobnie byłabym chetna

Kosz123
@Anita

Okej, jutro jak do nich zadzwonię to poinformuję o szczegółach ;)

As Pik
@Norma

Jakie prywatne zamieszkanie? Jak cię stać zapłacić borg i za pierwszy miesiąc z góry to tak ale jeszcze agencja musi się zgodzić i nie słuchaj głupot że praca na poczcie w Niderlandach to łatwa robota bo to nie prawda

As Pik
@Koszi123

człowieku nie porównuj pracy na poczcie w PL z pracą w NL bo to dwa różne światy a po drugie co z tego ze pojedziesz z jakąś dziewczyną jak was rozdzielą na miejscu no chyba że pojedziecie jako para a na prywatną chatę musisz mieć kasę na borg i na miesiąc z góry

Welder

Również pracuje przez covebo w firmie Voortman jako spawacz na 2 zmianie i mogę powiedzieć że już widziałem dużo opinie na temat majstra z 2 zmiany ale śmiać mi się chce bo już prawie rok z nim pracuje zresztą oprócz mnie również prawie 20 innych spawaczy i nie ma z nim problemu normalny gość z dużym doświadczeniem choć młody ale ma wiedzę i potrafi spawać.wracajac do komentarzy to niestety nowi ludzie którzy przychodzą i się nie sprawdza piszą zaraz że to firma nie dobra że majster nie dobry bo przecież jak wielki fachowiec przychodzi to nikt mu nie ma prawa nic powiedzieć .Panowie zastanówcie się co sami reprezentujecie bo to że gdzieś się nie sprawdzicie to wina firmy .majstra czy może wasza????? Pozdrawiam zajebistych welderow

Gościu

Witam mam pytanie: Praca przy kiełbaskach w miejscowości Gouda lub w okolicy praca przy serze, ktoś wie jakie warunki, warto?

@Gościu

Zazdrościsz ? Młody zespół młode możliwości :)

Walenie
@.

Może ich wyczujecie

Jera

To jest (usunięte przez administratora) tragedia xD praca sama w sobie nie jest zła bo samo covebo nie ma na to wpływu ale zakwaterowanie jest po prostu tragiczne oszczędzanie na prądzie i internecie ;') kiedy odpalasz kuchenkę wywala korki w hotelu. Prędkość internetu to 0.04mb/s xD i to jak ludzie są w pracy. A sami koordynatorzy po pewnym czasie juz przestają odbierać telefon

Marko
@Jera

Popieram. Koordynatorzy mają w nosie. Nawet na maile nie odpisują. Zakwaterowanie fakt porażka. Musisz trafić zeby byla ciepła woda zeby się wykąpac. Kaloryfery zimne. Zapomnij o tv

Seba

Pracujesz jeszcze tam przez tą agencje?

dalek

gdzie najlepiej wyjechać, planuje w maju coś ogarnąć

Wiktoria.pietrusik@interia.pl

????

Foltyn
@Wiktoria.pietrusik@interia.pl

Ale o co chodzi?

inf
@Foltyn

może to jakieś emotikony miały być które się nie wyświetlają tutaj na goworku

puchatek
@Foltyn

nie ma sensu wnikać, jak jesteś taki ciekawy to zapytaj na tego maila podanego

Foltyn
@puchatek

Bez przesady. pytałem tylko z ciekawości, aż taki ciekawy nie byłem. zresztą już dawno o tym zapomniałem

Czarna Mamba

Komu się zglasza o dostarczenie żywności bedac na kwarantannie. Do biura czy Koordynator

inf
@Czarna Mamba

proponuje się kontaktować z biurami, nie było by prościej i szybciej?

puchatek
@Czarna Mamba

zagadaj do obu i po kłopocie

Pracka123

Hej. Czy ktos z Was pracuje w Lelystad? Covebo ma ofertę tam przy pakowaniu, ale z własnym zakwaterowaniem. Ktoś tam jest i powie coś więcej? Może ktoś szuka kolezanki do wyjazdu?

Dalianna
@Pracka123

Ja szukam koleżanki do wyjazdu. Nigdy nie byłam w pracy w Holandii, ale chciałabym się wybrać

Pracka123
@Dalianna

Mój e mail Aurinko322@wp.pl

AGA;)
@Dalianna

Tez bym pojechala wlasnie przez covebo!

Dalianna
@AGA;)

To podaj e-mail to się skontaktujemy..

Jola
@Pracka123

Czy na pakowanie jest wymagane jakieś wcześniejsze doświadczenie czy pierwsze dni to wdrożenie i szkolenie stanowiskowe??

angie
@Jola

Nie jest wymagane doswiadczenie

Pola

Wszędzie placi się za mieszkanie. A stawki jakie są każdy widzi.

Katara

Ale powiedz mi człowieku, jaki ty masz cel w odradzaniu innym wyjazdu? Daj ludziom podejmować swoje decyzje, jest dużo zadowolonych. Jak ktoś umie czytać umowy to nic go nie zdziwi

Katara

Największy wstyd, to robisz ty sam

Tara

Hmm wszędzie się płaci ok 100 e tygodniowo. Pokaż mi tańsze opcje? Chętnie tam pojadę madralo

Tara

Twoja wypowiedź jest poniżej krytyki. Obrazasz ludzi na forum. Nie pozdrawiam

Stan

Dobrze prawisz BO TAKA PRAWDA????????

Patka

Ja tam kiedys bylam i ta firma to zło. Bylam w Bunschotten na produkcji mini pizzy (boboli), az sie irytuje jak to pisze. Mieli nam zalatwic bus do Rzeszowa, czekamy, czekamy.. najdjezdza, po 2 godzinach okazuje sie, ze to nie po nas tylko po innych, nas nawet nie bylo na liscie, kierowca mowi, ze pewnie jeszcze jednego wyslalali, nie wyslali, dzwonimy do firmy, w srodku nocy, zadzwonili do kogos znajomego i jechal po nas, nie wiem z kad. Przyjezdzamy na miejsce, okazuje sie, ze wgl nie ma nas tam na liscie, jakas kobita dzwoni do firmy, firma zdziwiona xd za jakies 40 min. oddzwaniaja, ze jednak jestesmy. Wypłaty nie dostawaliśmy kilka tyg, ze aż musieliśmy dzwonić i pożyczać hajs od rodziny z Polski. Było mało godzin, ale jak już się szło to na 12, mogłeś godzinę szybciej dostać sms, gdzie masz być w jakiej firmie. Przerzucali nas po różnych firmach. Raz nas zawieźli do jakiejś firmy, chyba na literę ,,I”, to były jakieś keczupy czy sosy i o 6 rano, po nas nie przyjechali xd wróciliśmy z jakimiś ludźmi. Główna praca Bobola, czegoś takiego, (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałam, ludzie Cię popychaja, wyzywają, czego Ty tu chcesz malolato? ej patrzcie jakaś małolatku przyszła, (usunięte przez administratora) z tad.... Gość wziął rzucił workiem mrożonych pomidorów o podłoge, aż się roztrzaskało po katach, liniowi nic. Każdy posługuje się powiedzeniem ,,Bobola niszczy ludzi”, ,,Bobola to stan umysłu”... dużo by wymieniać

Yes
@Patka

Zgadzam się,tam nie szanują drugiego człowieka,jak miałam tam iść do pracy to płakałam chłopakowi w rękaw, poniżanie, odgadywanie, liniowym brakowało tylko pejcza

Darek

Tragedia byłem w buschoten na produkcji pizzy zmiany ustalają jak chcą np nocka od północy do południa praca dla nowych zapierdziel a wiadomo ekipa która robi tam po parę lat to już elita odradzam zresztą przemiał ludzi przyjeżdżają zobaczą i jak ktoś kumaty to ucieka

Dori
@Darek

Czyli nic się nie zmieniło,byłam tam w 2014, tragedia!liniowi Polacy traktowali nas gorzej niż psy, ludzie wredni,(usunięte przez administratora)niemiłosierny a pewnego kazali przyjść na 3 w nocy,przyszłam z mężem to był jakiś dział kartony i byliśmy tam pierwszy raz i nie bardzo wiedzieliśmy co robić to przyszła (usunięte przez administratora)oczywiście polka liniowa i kazała nam iść do domu,nie wiedzieliśmy dlaczego?już zaczynaliśmy się wdrażać, pojechaliśmy do tego domu o 4 i o 10 dzwonią z covebo że mamy przyjść na rozmowę,i co się okazało ?że pani liniowa powiedziała że byliśmy pijani!!w głowie mi się to nie mieści,nigdy nie pijemy alkoholu,powiedziałam że to jest chore nikt nas nie zbadał alkomatem,dali mnie do pracy na jakieś śmierdzące ryby po 12 godzin dziennie i tam sama miałam dość, zmieniliśmy agencje.brak szacunku do drugiego człowieka

Faraon

Jak czytam te wszystkie brednie i głupoty to śmiać mi się chce.

Faraon
@Faraon

Ja juz na miejscu

Remek
@Faraon

gdzie konkretnie? no i jak pierwsze wrażenie? ludzie zawsze będą pisać jakieś tam bzdety, trzeba się do tego przyzwyczaic. ja też byłem z tą agencją już i było wszystko w jak najlepszym porządku. Myślę nad wyjazdem jeszcze raz na inną lokalizację

Alo
@Remek

to co cię powstrzymuje? jeszcze jakieś załatwienia w Polsce?

Pawlo
@Alo

Remek. Wtyczka covebo

Remek
@Pawlo

ee, co?

Krzyś

Hotel w Enschede fajny,ale dwie osoby na 10 metrach to lekka przesada. Nic tylko kupic materac i spac w salonie

Krzyś

Masakra w Enschede. Hotel fajny,ale z kumplem jesteśmy na 8 metrach w pokoju i to bez okna. Wiec chyba pozostaje kupic materac i spac w salonie

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.