Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Filip

Witam pracował ktoś na pakowaniu tortilli albo na ciastkach i poleca? Albo moze ktoś poleci jakas pracę dla 3 osób najlepiej z wypłatą co tydzień i dodatkami za zmiany?

@Filip

zadzwoń do biura bo rekruterki są naprawdę ogarnięte i mogą coś doradzić

@Filip

powiedz co chcesz co oczekujesz i pokazą ci co mają do zaproponowania dla ciebie i wtedy wróć z czymś konkretnym i tutaj o to zapytaj

Tymek
@wip

No to zapytał konkretnie o tortille i ciastka. był ktoś na tych lokalizacjach?

Tymek
@wip

Nie brzmi jak coś bardzo ciężkiego ponad siły, mogę tam jechać z dziewczyną? ogarnie sprawę?

iks
@Tymek

jak pracy się nie boi i ma jakiekolwiek predyspozycje fizyczne, to spoko, da rade

Typek

Witam. Ostrzegam wszystkich przed agencją COVEBO odział Barneveld. Wyzysk pracowników. Wypłaty na zakładzie Scholtus Special Products B.V. I Modiform B.V. prawie nikomu co miesiąc się nie zgadzają! O nadgodzinach ludzi informują w ostatniej chwili. A jeśli coś chcesz od nich to nie odpisują na e-mail nie odbierają telefonów nie odpisują na sms-y. Żadnych dodatków zmianowych. A głównie pracujesz na 2 zmianę i nocki. Zdarza się, że niektórzy na noc pracują po 4 tygodnie i jeszcze chcą aby zostawać na 4 godziny. Za soboty jak idziesz na nadgodziny to nie zapłacą Ci extra tak jak powinno być tylko policzą jak w zwykły dzień pracy w tygodniu. Warunki mieszkaniowe? Po 8 osób na domku 1 łazienka 1 pralka mała kuchnia bez stołu brak miejsca na przygotowanie posiłku bo malutki skrawek blatu kuchennego na tyle osób! Całą chemię do sprzątania musisz kupić sobie sam. Wiadro, szczotkę, mopa a nawet worki do odkurzacza kupujesz sam! To ja się pytam czy jestem tu aby zarobić czy wydawać ciężko zarobioną kasę?! Ludzie nie chcą chodzić na nadgodziny bo po pierwsze praca nie jest lekka ( trzeba się na dźwigać a tempo zwala z nóg bo liczą się tony przerobionego towaru) a wypłaty niskie i do tego nigdy się nie zgadzają! Po prostu myślą, że Polacy to.... I do tego liczyć nie umieją! To skandal! Omijajcie tą agencję oddział Barneveld szerokim łukiem! Powodzenia wszystkim w spełnianiu marzeń.

Stan
@Typek

Znam ludzi którzy wrócili do Polski i powiedzieli nigdy więcej Ale z drugiej strony jak jesteś fachowcem np.spawaczem paieru i doświadczenie na wózki widlowe itd to mozna liczyc na kontrakt

glo

wypłaty są co miesiąc, czy tygodniówki?

@glo

wolałbym to pierwsze szczerze mówiąc

@glo

to chyba jest przede wszystkim zależne od lokalizacji

@glo

bo co lokalizacja to inna firma a jak inna firma to mogą być inaczej wypłaty

no w sumie, ma to sens

rozumiem

Ajax

Pracował ktoś na produkcji żywności w oss? Pozdrawiam.

Arnold
@Ajax

podbijam. jak warunki i czy praca ciezka????

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zośka

Witam, pracował ktoś może w Beuningen na ciastkach? Czy warto wyjechać?

ona
@Zośka

Na ciastkach jest całkiem spoko, dla dziewczyny jeden z lepszych kierunków przynajmniej moim zdaniem

Iks
@ona

Ktoś chętny na wyjazd tam?

Paola
@Iks

możliwe że ja. byłam już raz z covebo i dobrze wspominam i myśle o drugim razie. kiedy chcesz jechać?

Czesc
@Paola

Za tydzien? Najlepiej jeszcze w lipcu. Jeśli Ty też to Podasz swój e mail??

Paola
@Czesc

a czyli to tak zaraz nie wiem czy jestem w stanie załatwić wszystko w tydzień

Hejka
@Paola

Mój e mail Aurinko322@wp.pl chciałabym jeszcze w lipcu jechać. Jak ktoś chętny piszcie. Oferta pracy do uzgodnienia.

Aleksandra 35 @
@Hejka

Ja jestem chętna obecnie jestem w Holandii w Montfoort

Czarna Mamba

Omijajcie prace we VION GROENLO czysty wyzysk. Wieczne rezerwy brak godzin zero szacunku do Polaka. Uważajcie co mówicie. \w szczególności na kurdupla Elke królową bengali którą wywali z Fidesa. Kierowniczka.

Jan Ełborodo

Siema, pracował ktoś może w Van den Ban Autobanden i może coś powiedzieć ?

Ona

Witam.. pracuje przez Covebo półtora roku. I w firmie gdzie pracowałam zwolnili mnie bo nie przedłużyli umowy.. później robiłam dalej w innej formie.. również przez covebo.. w pierwszej firmie kordynatorzy (usunięte przez administratora) domki na dobrym standardzie.. wypłaty na czas.. w drugiej pracy to samo.. lecz w Bundhoten W Boboli nikomu nie polecam tam pracować kordynatorzy chyba załatwiani po znajomości.. nie ogarnięci w ciul.. nie raz miałam przypadek żeby mi np 3 tygodnie wbijać przepracowane godziny na stronę Covebo i chip uruchomić.. albo dzwonię do kordynatora a on nie odbiera w sprawie transportu.. po czym przyjeżdża kordynator i mówi że ma 4 miejsca nie 5 i mówi i tak jesteś spóźniona.. po Tobie mogą jechać ale Ty się odezwie z i Cię zwalniają.. nikomu nie polecam tego syfu bundhoten w Boboli. Pozdrawiam ????

darecki

Polecam jak najbardziej ta agencje

Kazimierz
@darecki

Jechałeś gdzieś za granicę? Jeśli tak, to czym tam się miałeś zajmować? Czy Covebo Work Office zapewnia transport na miejsce i czy potem jest jakaś opieka z ich strony? Daj znać jak to wygląda. :)

Aviator

Cześć czy ktoś pracuje w Moerdijk? Mam ofertę na wózek widłowy w Nunner Logistics. Ktoś, coś, podzieli się informacjami?

Abc

Polecam agencje.

Abc

Nie polecam agencji.

Witam,czy ktoś pracuje w Vion Groenlo ? Warto czy nie ?

Piti
@Kasia

nie znam takiej lokalizacji? to jest cos nowego u covebo????

@Piti

Tak,dostaliśmy taka ofertę pracy przy szaszłykach ????????

Faraon
@Kasia

Ja tez dostałem. Ktoś coś na temat pracy itp

@Faraon

Praca w sumie jest spoczko ,nie ma na co narzekać, ale tak po 6/7 godzin sie pracuje, nadgodziny tez można ,ale wtedy kiedy potrzebują na inne działy:)

Polaczek
@Kasia

Praca na Vion nie jest ciężka , robiłem tam jakiś czas ludzie też wporzadku nie narzekam szczerze mówiąc ale Koordynator to porażka (Pedro) sam nic nie umie ogarnąć z pracownikami i wysyła kierowcę który (usunięte przez administratora)za niego całą robotę. Jak poprosiłem o zaliczkę to wgl jej nie było a (Pedro) pisał że została wysłana. Ogólnie to praca 4/5 Kordynator to porażka

@Polaczek

Przecież Pedro przeprosił i mial załatwić sprawę z tą pomyłką. Kazdy wie dlaczego tam Cie juz nie ma.. na Vionie jest ciezka praca ,ale najwidoczniej Ty jej nie odczułeś. Pracuje tu dosc wystarczająco aby ocenić sytuację. Wiadomo ,ludzie rezygnują z powodu niskich solarisów, ale jednak to sa osoby ,którym nie spieszy się do pracy i chęci pracowania. Pedro ma dużo na głowie to po pierwsze a po drugie jak ja cos chce od Niego lub cos z nim załatwić to wszystko od razu jest załatwiane. Pozdrawiam.

...
@Kasia

Pedro is tomorrow każdy o tym wie więc nie pisz głupot że załatwia wszystko od razu. Po zaliczki trzeba się upominać kilka razy a i to nie wysyła, nie ogarnia tam po prostu nic

@...

No to najwidoczniej Wy macie z nim takie problemy. U mnie zawsze wszystko było na czas:)

@Kasia

Cześć! Ja pracowałam na Vion na świątecznym projekcie. Podobno praca niewiele rózni się od normalnych dni. Mi się bardzo podobało, można bylo w krótkim czasie sporo zarobić, jechałam z koleżankami więc było zawsze raźniej :P Co do pracy to jest banalna, wkalda sie jakies kielbaski, kotlety do opakowan i tyle, trzeba tylko to robic szybko ale jak sie nie gada tyylko pracuje to nie ma z tym problemu i liniowy tomek albo didy nie ma sie czego czepić. Fajna kasa z tego była jak coś to pytaj na kasianowska123@op.pl

Marlenka
@Kasia

Pracowalam tam na projekcie nei wiem jak jest na codzien ale praca prosta jak ,, wkladasz, przekladzasz pakujesz, duzy zaklad, duzo linek, na projekcie czesto jest uruchomiona dodatkowa linka z szaszlykami, tu pakuejsz takie jakby gyros tu kawalki miesa, naprawde nie ma filozofii, bywalo czasem ze godzin wiecej czy mnie ale ogolnie super dalo sie zarobic ale projekt to tez inaczej bo to tylko praca na 2 tygodnie. Moj kolega byl tez na projekcie ale w inny terminie i tez sobie chwalil kase i organizacje bo przy projekcie dodatkowo busy nam zamawiali ale normalnie przy wyjezdzie z polski tez covebo pomaga.

@Kasia

Fajna kasa w covebo? tzn jaka fajna kasa ile wziełaś miesięcznie po opłaceniu chaty ponad 450 euro i transportu?

Xxx
@Latający Holender

450€ az za domek ? To ja place 140€???? a za transport 75€ miesięcznie

@Xxx

140 € płacisz za domek za ile za tydzień? bo przecież nie za miesiąc

@Xxx

w tamtym roku za chatę np w Ameersfoort płaciło się 115 euro tygodniowo to ile wychodzi na miesiąc? za auto ja płaciłem 35 euro jako kierowca i jeszcze tankowaliśmy za swoje,covebo liczy także za rowery jak coś

Beata
@Kasia

Polecam, byłam na projekcie świątecznym 2 lata temu, transport do Holandii miałam gratis, i za przepracowane 3 tygodnie dostałam na prawdę spoko hajs. Chłodno na hali ale kasa wynagradza.

Michauu
@Latający Holender

Byłem z bratem na Vion 2 lata temu, 3 mies popracowaliśmy, w grudniu zjechaliśmy do PL, na konto wpadało ok 1300 euro na czysto, moim zdaniem ok

Asik
@Michauu

1300 za 3 miesiące razem? czy 1300 za miesiąc??

Osoba wyżej opisała pracę w Groenlo. Jednym słowem ODPUŚĆ

Nowa

Ile euro wziąć jak ktoś jedzie pierwszy raz ? Nie mam bsn wiec zanim wyrobie i pójdę pracować to wypłata pierwsza kiedy?

Tom
@Nowa

Cześć nie warto lepiej poszukaj innej firmy

Justa123

Ostrzegam przed Covebo. Pojechałam na pakowanie kurczaków a dali mnie na produkcję do zsypu. Po trzech dniach zapierdzielania siadły mi plecy i jak poprosiłam o lżejsze stanowisko to "nie ma". Usłyszałam że muszę pracować dwa tygodnie żeby zarobić na koszty czyli mieszkanie, kredytowany bus, a do tego dojazd do pracy, chociaż dojazd był za zasadzie takiej że biegałaś i prosiłaś czy cie ktoś zabierze, a odciągali 75 euro za dojazd i do tego 2euro dziennie płaciłam kierowcy na paliwo. Pracowałam 8,5 godz a wpisywane miałam 7,5 bo odliczali przerwy dwie po 15 minut i godzina w plecy. (usunięte przez administratora)

levi

do którego dnia miesiąca są wypłaty?

Bios
@levi

a to nie jest też zależne od projektu i firmy pod którą sie pracuje? nie wiem tak gdybam tylko

Hej czy ktoś ma jakieś opinie o pracy w XPO w Lelystad? I jak zakwaterowanie?

@Kandydat

Ktoś ci polecał tą prace konkretną czy wybrałeś ją tak po prostu bez powodu? też chętnie poczytam opinie

@Kandydat

O samej agencji już słyszałem dobre opinie ale wiadomo co robota to pewnie inaczej bo inne warunki i inna praca

@Jaskier

Dostałam taka propozycje od rekruterki i chciałabym wiedzieć co i jak

@Jaskier

Tutaj agencja coverbo, o tej agencji mówisz?

@Kandydat

No tak, przecież jesteśmy na profilu agencji covebo więc o jakiej innej mam mówić

Domi

Witam A jak z warunkami na bungalow?

Czarna Mamba

Omijajcie pracę w VION w Groenlo. Zero szacunku do polaka. Koordynator (usunięte przez administratora)nie odpisuje na żadne maile. Wykorzystują kierowców aby służbowy*(usunięte przez administratora) miał mniej pracy. Jak idziesz na popołudniu to się przyszykujcie.....Bo nie wiadomo o której skończycie. Jedyną kompetentną osobą jest chyba Pan Jakub który zawsze pomoże. Ludzie chodzą do pracy chorzy, przemęczeni itp. A jak zgłosisz np w poniedziałek, że źle się czujesz to od razu że jesteś po libacji alkoholowej, mierzą wszystkich jednym OKIEM.

Kamila

Hejka, a jaką pracę polecacie osobie, dla której to będzie pierwsza praca za granicą, i która nie ma doświadczenia w tego typu robocie? Znam angielski, może to jakoś pomoże?

@Kamila

Zależy co chcesz robić wybór jest wiec możesz przejrzeć ogłoszenia i wymagania na danym stanowisku i sama zadecydować.. albo ewentualnie później dopytać o szczegóły danej pracy czy lokalizacji...

Ala

Hej. Też jadę pierwszy raz. Sama

@Ala

Ja jeszcze nie wiem czy jadę, póki co rozważam

@Karlos

No niby tak, ale dużo tego, ciężko wybrać tak bez żadnej polacajki.

@Karlos

A szczegóły to wolę znać zanim zacznę proces, a nie później dopytywać ;) Chyba oczywiste

@Kamila

A no ja właśnie uważam że lepiej na odwrót bo i tak nie pojedziesz gdzieś do roboty która ci całkowicie nie odpowiada a ktoś polecał. no chyba że to zrobisz to zwracam honor

@Kamila

Nie ma się co zastanawiać. jak możesz i chcesz to jedź, zawsze to zarobisz coś więcej niz u nas w kraju

@Karlos

Ale ja nie chcę się w całości opierać na czyimś zdaniu, po prostu się zorientować na tyle na ile to możliwe

@Karlos

Wyjechac wyjadę. Z kasą zdecydowanie masz rację

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.