Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Łukasz

Jakieś opinie o pracy na filetach w PLUKON DEDEMSVAART

Ban
@Łukasz

niżej ktoś pisał, ja ogólnie słyszałem, że spoko, ale nie byłem

Mundek

Jak sie nazywa zakład w którym się przygotowuje dania wegetariańskie w oss? Dzięki za info

Lim
@Mundek

chodzi ci może o produkcje sałatek?

Mundek.
@Lim

Kurcze produkcja wegetariańska, znalazłem info na necie, ale nie wiem czy to akurat te ogłoszenie, że zakład się nazywa być może dalco food.

Pumpkin

Był ktoś na produkcji tradycyjnych butów holenderskich? Wydaje mi się, że to nowa oferta, ktoś kojarzy jak tam jest i czy warto jechać?

Alice
@Pumpkin

o ja właśnie też się przymierzałam, bo kolega był i mówił że spoko, że nie jest ciężka praca i już tam dzwoniłam. Podobno to jest tak że obsługujesz maszyny, które robią takie dziwne buty z drewna. Nie wiem kto to nosi ale podobno to są właśnie jakieś tradycyjne chodaki.

@Alice

Czy dziwne to nie, to kultura danego kraju, więc ja nie oceniam. Okej, czyli warto się zainteresować? Wiesz może ile godzin idzie wyrobić, czy nie masz tak szczegółowych info?

Alice
@Pumpkin

w ofercie jest, że pełen etat i to chyba muszą zapewnić.

@Alice

Ok, dzięki, musiałem przeoczyć

Ala_NL

Czeć, czy ktoś jest/był w pracy w Maastricht jako order picekr/ pracownik logistyczny? Jak tam jest?

Kark
@Ala_NL

bylem raz order pickerem w hurtowni spozywczej i co moge ci powiedziec? kiepsko, że glownie pracowalo sie. w nocy od 19 do 6 bo to trochę wykańczało, a sama praca normalna ok, trzeba było sprawdzać te zamówienia, przygotować do wysłania, sprawdzac czy wszystko sie zgadza ew. poprawiać i tak ogolnie ogarniać magazyn, żeby (usunięte przez administratora) nie bylo, kasa wiele wynagradza i uczciwie do tego sie dowalić nie moge

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dzidek

Nie wiem czy bardzo merytorycznie napiszę. Jednak kontak z firmą nazwałbym jakims takim dziwnym. Wysłałem aplikację na zamieszczone w internecie ogłoszenie i po dniu lub dwóch zadzwoniła Pani z agencji. Super pomyslałem.... Wypytała mnie o oczekiwania i na koniec stwierdziła, że wyśle mi odpowiadające oferty na maila i ja po zapoznaniu się skontaktuje się już w konkretnym temacie... No i byłoby super, gdyby nie drobny szczegół. Od tego momentu zero kontaktu i zainteresowania. Nie wiem czy ja mam dzwonić i pytać o cokolwiek, Widzę, że są na pewno niesłowni. Można napisać "Nie mamy żadnej oferty i proszę czekać aż się odezwiemy" lub cokolwiek innego a tu jak powtażam cisz. Tak sobie myślę, że tak może również wyglądać wyjazd. Zostajesz człowieku sam i koordynatorzy znikają nie odbierają telefonów. Owszem można i się da tylko po co zachwalanie jak bardzo luudzie są ważni?

@Dzidek

nie jedz z nimi :p wiem co mówie ;p

C2H5
@.

bez jaj,nie możesz ty zadzwonić?może narazie ci nic nie znaleźli to zamiast tutaj wylewać żale to już 100 razy byś zadzwonił i się dowiedział.trochę pomyślunku.

Mateusz

Czy w Covebo płacą w systemie miesiecznym?

MK
@Mateusz

Ja teraz dostaję tygodniówki ale wydaje mi się, że jak przeglądałem oferty to w niektórych były wypłaty co miesiąc. Ja wolę tygodniówki, najbardziej się to na początku wyjazdu przydaje, żeby od razu można było sobie poplanować wydatki i mieć kasę na bieżąco. To już chyba zależy od człowieka co woli.

Kortyzol
@MK

Ale to nie jest tak przecież że cały miesiąc jesteś bez kasy, pewnie nie kojarzysz jak nie byłeś na takim wyjeździe. Dostaje się po pierwszym tygodniu zaliczkę taką, że na spokojnie można sobie kupić co trzeba.

Zależy gdzie

@Mateusz

W ogłoszeniu na daną pracę zazwyczaj jest info, jeśli są tygodniówki

Alka

Czy ktoś jedzie w ten weekend do holandi z covebo? Wyjeżdżam sama i nie wiem czy się decydować

Teres
@Alka

co cie taki nagle cykor złapał? jak masz wszystko zalatwione, wiec tak kiepsko teraz zrezygnowac troche by mi bylo szkoda. a na co sie zatrudniłas? jak to jest jedna z tych lżejszych prac to sie nie ma co cykać

@Alka

Nie jadę teraz, ale też byłam sama i tez się bałam, ale okazało się, że niepotrzebnie. Nie wiem jaki projekt, ale moim zdaniem warto spróbować, z doświadczenia mówię

@Teres

To normalne jak się jedzie samemu, tez to przechodziłam

@Alka

Także nie martw się, zobaczysz jak będzie, myślę, że okaże się, że będzie wszystko ok

Dyzio

Czy jak projekt świąteczny zaczął się wczoraj, to jest szansa dojechać jeszcze na niego, czy już przegapiłem kompletnie i nie ma szans? Jestem gotów wyjechać praktycznie z miejsca, od zaraz, a wiem, że projekt trwa jakoś do stycznia, więc może akurat?

Alana
@Dyzio

Może jeszcze się załapiesz, zadzwoń tam, na stronie jest numer do osoby, która na pewno ci podpowie. W sumie ciekawa oferta, praca nie wydaje się ciężka, też na nią patrzyłam, jak coś będziesz wiedzieć to daj znać. Powodzenia.

Fel
@Dyzio

nie ma to jak się obudzić w ostatnim momencie

Hmmm

Poczekajcie do nowego roku z praca, od 01.01.2022 zmiany dla pracowników tymczasowych zatrudnionych przez agencję w Holandii na lepsze :)

Alisa

dziwne co mówisz, nie oceniam bo nie wiem jak to dokładnie wyglądało, ale u mnie zawsze wszystko było w porządku. już trzy razy wyjeżdżaliśmy z mężem, też właśnie braliśmy z ogłoszenia i wszystko na miejscu bylo tak jak wcześniej ustalaliśmy, nie wiem może po prostu doszło do jakiejś pomyłki albo coś takiego

Emilia Rutten

Witam. Od poniedziałku ide z koleżanką na pakowanie serów Randstad Campina  Wolvega wlasnie przekierowała nas tam agencja. Ktoś tam pracował? Jakieś opinie itp.?

Nie polecam . Wykorzystują ludzi za 1000 e na mies . Ciekawe czy wy maniury byście za tyle robiły w tym biurze .

Topór

A żebyś wiedział że w Eindhoven jest tragedia!

Topór

Widocznie ja miałem pecha. Pracuję już ponad pół roku. Firma w Oldenzaal, bardzo przyjemna praca aczkolwiek zimno, praca przy pączkach. Zakwaterowanie akurat trafiłem genialne, dom wolno stojący na uboczu, a do sklepów blisko. 6 pokoi, dwa dla par i reszta pojedyncze. Problemem jednak staje się kwestia koordynatora. Nie jest Polakiem, rozmowa po angielsku (tak samo w firmie, więc nie problem) ale najpierw to trzeba się do niego dodzwonić lub poczekać aż łaskawie odpisze na wiadomości. Za transport trzeba płacić, tak jak za paliwo w samochodach firmowych z własnej kieszeni. Koordynator bardzo nieogarnięty, niejasne informacje odnośnie planu pracy i ogólnie straszny misz-masz... Zarobkowo nie wychodzi najgorzej, o ile (!) dostaje się w miarę sporo dni pracujących. Najgorszy jest brak możliwości awansu i dalszego szkolenia, więc codziennie robi się to samo, mimo ambicji i umiejętności.. nie jest to wpis negatywny, bo są duże plusy, ale nie jest też negatywny, bo minusów też jest sporo...

kandydat

kto jedzie na swiateczny projekt pakowanie saszłyków itp daj kontakt 19 m

Karol95

Pracowałam przez agencję w Venlo w Vitacressie na pakowaniu ziółek, to było w wakacje więc godzin było od (usunięte przez administratora) Tygodniówka raz wyszła ponad 500. Z agencją nie było żadnych problemów, mieszkanie miałem własne, tylko pani Kasia trochę dziwna i narwana...

Ross
@Karol95

W wakacje wcale nie było dużo godzin, więc nie ściemniaj ludziom

jakko

do pracowników technicznych wybierajacych sie przez covebo: Troche dziwna agencja, mam wrazenie, ze agencja na sile wozi swoich pracowników po firmach w Holandii nie majac dla nich konkretnej 100% pracy a sciaga ich najpierw z Polski, mówic cos innego. Po przyjezdzie nie dostaje sie odrazu umowy mozna czekac pare dni az jakas firma zdecyduje sie ciebie przyjac do tego sami rekruterzy mało wiedza albo wcale o testach w firmie zeby uprzedzic na co zwrocic uwage. takze to ze zapewnieja cie w polsce o tym ze firma czeka na ciebie wcale nie musi byc prawda. Wiec chce uprzedzic ze jadac przez covebo podejmujecie ryzyko iz pojdziecie do pracy gdzie indziej niz wam oferuja bo jezeli jakas firma nie ma zapotrzebowania na pracownika a covebo na sile jakby go chce wcisnac to roznie moze sie skonczyc i albo was nie przyjma albo bedziecie pracowac tam pare tygodni.Pracujac kiedys przez inna agencje odrazu po przybyciu podpisywalo sie umowe tutaj umowy brak nie wiem ile trzeba czekac na nia bo zwinełem sie po paru dniach. O warunkach na lokacjach to tez róznie ale przede wszystkim jak ktos jedzie do pracy chce pracowac. Ponadto kazdemu radze zabrac auto bo tez nie prawda jest ze daje sie samochod na dojazd do pracy bo pozniej sie okazuje ze bedziesz podwozony przez kogos, a na zakupu do miasta juz ciezko ci sie bedzie dostac bo nawet roweru nie dostaniesz. No coz ja sie zawiodlem myslalem ze agencja dziala bardziej profesjonalnie.

Sylwester

Super ofertę warto pracę tu mieć pozdrawiam serdecznie was ????????????????????????

Sylwester

Dla mnie oraz mojej kobiety znaleziono super ofertę jestem zadowolony pozdrawiam

Mirka

Wyjeżdżaliśmy z chłopakiem dwa razy i byliśmy zadowoleni, zakwaterowanie spoko masz wszystko czego potrzebujesz, żeby jeść, spać i sie umyć, a wiecej nie trzeba, kasa sie zgadza a ludzie też byli nie najgorsi. wiadomo, że znajdą sie rożne typy, ale jak sie jedzie w konkretnym celu to wszytsko inne przestaje cie interesować.

@Mirka

to super, a powiedz czy jest ktoś do kogo można sie zgłosić na przyklad z jakimś problemem albo pytaniem? taki jakby opiekun?

Majorem
@DKA

Tak. Tak jak w każdym mieście są miejsca do których można się udać. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o wydarzeniach kulturalnych udaj się do Domu Kultury. Jeżeli interesują Cię sprawy administracyjne, idź do Urzędu Miasta. Ludzie w miejscach publicznych, także mogą podpowiedzieć w wielu tematach. (Przystanek, Sklep) Pozdrawiam.

Majonez
@Majorem

(usunięte przez administratora). chodziło o to, czy jest dobry kontakt z koordynatorami.

@Majonez

aaa...niech sobie pożartuje, jak mu wtedy lepiej w życiu

@Majonez

no a ktoś mi odpowie na pytanie?

Majonez
@DKA

Są koordynatorzy do których można dzwonić i oni wszystko ogarniają. Różnie to bywa w innych firmach ale tu np. są Polacy, więc nie ma tego problemu, że czegoś nie zrozumiesz po angielsku.

nick
@Majonez

Zależy na kogo trafisz. Pierwsze i podstawowe trzeba samemu być dobrze zorganizowanym (to niby powinno być jasne jak ktoś sie decyduje na wyjazd ale z obserwacji warto o tym jednak wspomnieć) druga sprawa, fajnie znać chociaż trochę język, niby to nie jest wymagane ale jednak lepiej znać niż nie.. A co do koordynatorów, jak mówiłem zależy na kogo trafisz.

Max
@Majonez

ja trafiłem z dziewczyną na koordynatora, ktory nas super poprowadził, nie było problemu z kontaktem z nim, może bywały czasem jakieś średnie akcje ale serio sporadycznie i wszyscy jesteśmy ludźmi, ale tak ogólnie bardzo ok

KIMI
@Max

Też jak ktoś jest sprytny to dużo można się dowiedzieć od ludzi na miejscu. No tylko trzeba chcieć

Max
@KIMI

no pewnie tak też trzeba sobie radzić, ludzie są często najlepszym źródłem informacji, sam sie przekonałem

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.