Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Dave

Witam a jakiej to miejscowości?

Ktoś

Wszystko fajnie ale tu przyjmują tylko z orzeczeniem też mi firma

biały 22
@Ktoś

nie zgodzę się z Tobą bo ja mam orzeczenia a pracuje na obiekcie są tez inni bez grupy i tez pracują

@biały 22

Najlepsi są ci którzy mają grupę inwalidzka i wpis na list kwalifikowanych pracowników ochrony. Powinno WPA tym sie zajac i ukarać tych pracowników ochrony a takich w tej agencji co drugi.

Bolek
@Karolina

I alkoholikow

slawek

ta firma to nierzetelny pracodawca, nie dba o pracownikow wyzysk na maksa. lepiej trzymac sie z daleka od nich

Norbert
@slawek

co się stało takie że piszę pan że nierzetelna firma i że nie dba o pracowników powiem panu że ja osobiście od 2015r w Huntersie pracuję i nie powiem złego słowa pieniądze na czas oraz obiecali po 3 miesiącach umowę o pracę i dostałem . Szczerze mówię że to rzetelny pracodawca i wypłaca co do złotówki.. Więc nie rozumiem czemu pan wystawia taka opinie firmie Hunters. Proszę opisanie pana sytuacji pozdrawiam

Ooo
@Norbert

A kim ty jesyes zeby tobie opisywac sytuacje KOLEGO???

Panna parka
@Norbert

Ja pracuje w huntersie od ponad 2 lat i większość to umowa zlecenie A jeśli chciałam mieć umowę o prace to kierownik przeniósł mnie na obiekt gdzie wymagają tam od firmy by pracownicy mieli stała A tak na prawdę to o stałej można pomarzyc bo jak mi kierownik powiedział ze gdybym miała grupę inwalidzka to owszem dostałam stała

psuj1
@Norbert

Norbert ma racje, mam kumpla co pracuje w Warszawie sporo czasu w tej firmie, placa terminowo, ten kto chce, bo nie kazdemu to pasuje daja umowy o prace, w roznym wymiarze, min. to zlecenie, inspektorzy (kontrolni) normalni ludzie, to nie Solid ze za brak czapki na glowie 50 zl w plecy zawsze znajdzie sie jakis pokrzywdzony przez zycie i firme, gdzie zlapali go na piciu wódki i "pretensje do garbatego ze ma proste dzieci"

@slawek

Nie pisz opinii z kosmosu pracowałem w tej firmie i wielu innych ale tak uczciwej firmy ochroniarskiej nie ma .Żadnego wyzysku nie było płace były zawsze na czas i dbano o pracownika czy był to kwalifikowany pracownik ochrony czy gospodarczy.Pozdrawiam.

@Norbert

Nie domyślasz się kto takie teksty pisze...

JURAND

NIE MA LEPSZEJ FIRMY OCHRONIARSKIEJ W POLSCE.UCZCIWOŚĆ DBANIE O PRACOWNIKA WYPŁATY NA CZAS.

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

biały 22

rozumiem że jak pracuja pijaki i odradzasz to sam tez nie robisz w Huntersie bo jak inaczej a skoro wiesz o takim przypadku to znaczy że pracujesz na tym obiekcie i jesteś zwykłym popeliniarzem sam pewnie napierniczasz razem po 500 godzin miesięcznie w różnych firmach waląc w ciula , spisz po nocach a udajesz świetego nie chcesz by ktoś przyszedł i zabrał ci godziny ja tam świętego nie udaję ale do roboty po pijaku nie przyszedłbym po dostać 2 tyś kary to trochę szkoda ciekawe czy ty przyjąłbyś na klatę jakąkolwiek słuszna kare np za spanie. jak jesteś odważny to podpisz sie " bolek" bo zachęcasz Dyrektora do kontroli co w praktyce uderzy w ciebie i innych nie (usunięte przez administratora)?

Nieznany59

Witam. Nie wiecie co w firmie robią z funduszem socjalnym? Na takie duże ilości parcowników to nie są małe pieniądze. Są święta a firmę nawet nie stać na jakieś karpikowe?

Klaudiachylinska11@gmail.com

Firma solidna i wyplacalna.

Mazurek

Firma HUNTERS schodzi na psy,z miesiaca na miesiac stawki placy sa nizsze pomimo wypracowanych takich samych godz.Jak zaczynalem tu prace to stawka za godz byla 12,22 zl i niestety co miesiac jest zanizana,obecnie za godz jest 11,92 zl,z tego zabieraja na umundurowanie i przerwy,ciekawy jestem,czy ta kase bierze sam dyrektor dla siebie,czy dzieli sie ze swoimi ziomalami z biura.Jesli mam byc szczery,to odradzam prace w tej popieprzonej zlodziejskiej firmie,ja sam osobiscie tez rezygnuje,bo umowa zlecenie jest rozpisana na dwie firmy LECO,poza tym firma zmienila nazwe na BUSINESS SOLUTIONS CENTER SPOLKA Z,a pracownicy maja umowy nadal na HUNTERS,cos tu smierdzi na odleglosc,ta firma powinna miec przeprowadzona solidna kontrole.

Lawel
@Mazurek

Popieram to co napisałeś. Wszystko jest prawda.

Grubybyk
@Mazurek

To prawda . Tak robią niestety . Obecnie to już najgorsza firma . Nawet małe firmy ochrony takich praktyk już nie stosują . Wiele wskazuje że to początek końca tej firemki. Też się zwolniłem . Pracuje niby w mniejszej firmie niż ta a płacą lepiej i nie ma żadnych kombinacji . Pozdrawiam

OKO
@Mazurek

A najdziwniejsze jest to, że spółka LECO nie jest wymieniona na oficjalnej stronie jako spółka powiązana z HUNTERS czyli ewidentnie ktoś coś chce ukryć, zakombinować. Tak, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o .....

thepomarancza

Bardzo polecam agencję ochrony Kontakt Ochrona. Błyskawiczni, solidni i doświadczeni. jestem naprawe zadowolony :D http://www.kontakt-ochrona.pl

Wiesława Wiśniewska-Perz

Kompletnie nieprofesjonalna i nie poważna firma. Jesteśmy klientem od wielu lat, dodam że regularnym płatnikiem a dzisiaj otrzymaliśmy informację o podwyżce o 130 zł netto czyli było 200 zł a obecnie mamy płacić 330 zł netto. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą,

Przemo

Witam,mialem okazje praowac w tej firmie,co moge o niej powiedziec dobrego to,to ze pensja wyplacana jest na czas,a negatywem jest to,ze majac 17 zl brutto odtracane jest od pensji z kazdej godziny przepracowanej po 4 grosze na przerwe i za umundurowanie za kazda godzine 25 gr.Czlowiek zatrudniony jest na umowe zlecenie,a jeszcze zdzieraja z niego,po raz pierwszy spotkalem sie z tym,aby placic za przerwe,ktora nalezy sie kazdemu pracownikowi,odziez pracownicza tez powinna byc za darmo.Co drugi miesiac placa skladki ZUS,czyli nawet jak ktos podpisal wniosek na platne chorobowe,ktore jest odtracane w kwocie 40 zl z pensji,to i tak go nie dostanie z prostej przyzyny-nie ma ciaglosci w skladkach.Osoba,ktora chce podjac prace w tej firmie niech sie dobrze zastanowi.

Jula
@Przemo

miałam umowę o pracę i również nie płacili za mnie składek. ZUS rozpoczął już swoje procedury :)

Manio
@Jula

Właśnie sprawdziłem swoje konto w OFE i widzę, że od czterech miesięcy wpływa mi składka wynosząca około 10% tego co wpływało jeszcze do marca. A mam w Huntersie umowę o pracę. Wybieram się do ZUS, bo wydaje mi się, że zaczęli jakieś kanty w regulowaniu składek.

Brudas
@Manio

I co wyjasniles?

Ooo
@Przemo

Nieznajomosc prawa szkodzi

wlodek

Gdzie podział się mój wpis (negatywny) ? Nikogo nie obrażał, a pokazywał prawdę o firmie.

Leszcz

możesz jaśniej ?????!!!!!

A jak tu płacą na zleceniu

Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam kilka lat, jakoś to było w trakcie stosunku pracy ale po odejściu totalny kabaret. Wstrzymali mi pensję, kazali udowadniać, że nie poszedłem pracować u konkurencji i naliczyli jakies totalnie głupie kary po czym odciągnęli pieniądze... pracujesz etat a posiadasz chyba 5 umów i wszystko jest rozbite... mogę książę napisać o tej firmie... nie pozdrawiam!

tom78

a w jakim mieście tak było

andrzejbryc78@gmail.com

Firma nie uczciwa co miesiąc obcina godziny dla pracowników ,nie dba o pracownika . Godziny zabiera dla zakładu .Z daleka od tej firmy.

fckblm
@andrzejbryc78@gmail.com

Dzień dobry Co Pan rozumie przez "obcina godziny"?

ziomek

na siłe wysyłają pracowników na urlopy

jest praca?

jest praca dla ochroniarza w Rawiczu???

bardzo dobra

bardzo dobra firma polecam w niej pracowac bo oni szanujom praocwnikow swoich a nie tak jak inni

Dave

Dzień Dobry ,Powiem tak odradzam pracować w tej firmie pracodawca jest nieuczciwy przez covid 19 obiekt został bez ochrony a pracodawca powiedział że środki z funduszu wsparcia Rządowego mi się nie należą dodatkowo została zmieniona umowa zlecenie od 1 kwietnia 2020 .Jednym słowem myśle że ta firma więcej osób (usunięte przez administratora) mam nadzieje że pozbędą się koncesji w Polsce i za to odpowiedzą ! Pozdrawiam !

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.