Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

aligator

w sumie to o huntersie moge napisac tylko same pozytywy, bo przez rok pracy nie dopatrzylem sie zadnych minusow. jesli ktos jeszcze ma jakies watpliwosci czy isc tam pracowac czy nie to moge zapewnic ze panuje fajna atmosfera i pieniadze tez sa calkiem niezle jak na te branze

mm66

podoba mi sie bardzo choc pracuje od niecalych trzech miesiecy w Poznaniu mysle ze moglem trafic o wiele gorzej :) tutaj jest spoko

miły

chyba najlepsza firma ochroniarska w jakiej pracowałem solid i konsalnet to dziadostwo x1000 tutaj polecam w 100%!

norbert

jest elegancko do niczego sie nie mozna przyczepic jerstem bardzo zadowolony z pracy choc czasami nie jest lekko

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
@bolko

Spoko jest ok To nie firma memling dziadostwo w gdansku

Piotrek90

Zatrudniłem się dwa miesiące temu i powiem szczerze, że jest lepiej niż oczekiwałem. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają, proponuję nie myśleć dłużej tylko składać CV. ;)

Jarek

świetna firma ze świetną atmosferą POLECAM SERDECZNIE

Julita

@moloTo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w te firmie. Praca w ochronie też nie należy do łatwych. Czy powiesz coś więcej o dobrych stronach pracy w Hunters - Firma ochroniarska? Na jakie zmiany pracujesz? Czy w weekendy też wykonujesz swoją pracę?

molo

praca nie jest ani lekka, ani męcząca taka w sam raz polecam każdemu kto szuka pracy w ochronie

Julita

@michal widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Hunters - Firma ochroniarska. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie? W jakich godzinach pracujesz? @Miły czy powiesz na jakim stanowisku pracujesz w firmie?

michal

hunters najlepsza firma ochrony w polsce swietna atmosfera i spora kasa polecam

Gniewny

Może ktoś napisze jak jest naprawdę w firmie? Opinie są tak skrajne!

Miły
@Gniewny

Dziwisz się, że są skrajne? Ludzie narzekali, narzekają i będą narzekać. :) Ja natomiast powiem Ci, że pracuję w tej firmie od jakichś 3 lat i jestem zadowolony. Przede wszystkim z tego, że kasa jest na czas i nie trzeba się dopraszać. A i stawka nie jest mała. Śmiało aplikuj :)

Julita

@Frodo w jaki sposób traktowani są pracownicy firmy Hunters - Firma ochroniarska? Jakie są wymogi? Czy długo pracowałeś w firmie? @Norbert co najbardziej podoba Ci się pracując w tej firmie?

Norbert
@Julita

Julita, a jak mają być traktowani? Traktowani są po prostu jak pracownicy, bez przymilania, ale też bez opieprzania. Ja pracuję już szósty rok, podwyżki są, więc nie można narzekać. Najbardziej podoba mi się to, że nie spóźniają się z wypłatami i jak masz jakiś problem, to możesz pogadać z kierownikiem, który ten problem później rozwiąże :)

Gościu

Jak zawsze tak i tu są ludzie zadowoleni i niezadowoleni. Ale inaczej świat byłby smutny. Fajna firma.

Norbert
@Gościu

Dokładnie tak, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie spodoba. A Hunters generalnie jest, tak jak napisałeś, fajną firmą. ;)

Roman

Proszę o odpowiedz kto dostał zwrot za leki okulary wczasy i.t.p. sam wiele razy składałem wniosek zero odpowiedzi myślę że albo nie dotarł we właściwe miejsce lub ktoś inny cieszy się z mojej kasy Kto bierze kasę za moją niepełnosprawność , pewnie biedni emeryci bez grupy - na zdrowie bidule

Julita

@Gość niestety aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Zachęcam do śledzenia, może coś się pojawi niedługo. @Jacek widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Hunters - Firma ochroniarska. Powiedz w jakich godzinach pracujesz jakie są zmiany? Czy za nadgodziny firma wypłaca pieniądze?

Nie znalazłem żadnych ofert pracy w firmie Hunters . Czyżby nie mieli żadnych potrzeb kadrowych? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się wiedzą na forum?

Jacek

Pracowałem w innych firmach ochroniarskich i miałem mniejszą pensję niż tutaj. Póki co uważam zmianę pracy na plus, jestem zadowolony :)

Gościu

Czy ktoś się orientuje czy Hunters ma jakieś nowe oferty pracy? Bardzo pasowałaby mi praca w firmie.

Karol

Ostatnio dość rzadko piszecie na forum, jaka jest tego przyczyna? Czyżby wakacje wyciągnęły was od komputera? Może ktoś napisze co słychać nowego? Czy nastroje sie poprawiły, ostatnio były dość kiepskie.

staszek
@Karol

w wakacje ludzie też pracują :) a co u nas? praca jest, kasa jest (co najważniejsze: na czas), nie możemy narzekać :) mam wrażenie, że nastroje są dobre :)

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.