Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Tymon

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Podpowiedzcie coś chętnemu do pracy.

nikodem

to juz dwa lata i jest super poki co, bo nie moge na nic narzekac. w moim przypadku jakos tak sie zlozylo, ze wspolpraca z hunters uklada sie niemal idealnie, jestem bardzo zadowolony

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś wymagania od kandydata?

J94
@Zainteresowany

Niekaralnosc :)

Julita

@Lukas, czy firma Hunters zapewnia pracownikowi dodatek do munduru? Czy można robić dowolną ilość nadgodzin czy istnieją jakieś ograniczenia? Dwa lata to wystarczający okres czasu, żeby móc wyrazić rzetelną opinię. Jak Ci się pracuje z kolegami z pracy? Czy dobrze oceniasz kontakt z przełożonym?

@Julita

Wybacz ale pracowałem rok i PO roku same kary i traktują jak robot

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
hulk

praca wypas naprawde nie przemeczysz sie a robisz to co lubisz przy okazji mozesz sie troche czuc jak bohater hehe polecam

Lukas

pracuję w Warszawie od dwóch lat i jestem zadowolony z pracy. urlopy są, praca ok, wypłaty regularne i za nadgodziny fajne stawki - nie mam do sie do czego doczepić. jak tam szedłem to mnie niektorzy ostrzegali, ale te opinie okazały się nietrafione i bezpodstawne

dobry

sympatyczna atmosfera i calkiem dobra stawka. no sory ale jak ktos pracuje jako ochroniarz w sklepie to nie powinien wymagac nie wiadomo jakich pieniedzy... i tak jak na takie stanowisko jest dobrze bo sie nie zyje od dziesiatego do dziesiatego

Leszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

MAJKEL

U mnie na obiekcie w Katowicach jest bardzo OK. Nie mogę tak naprawdę na nic narzekać, więc nie rozumiem tych, którzy tutaj wylewają swoje żale. Może jakieś problemy ze sobą...

@MAJKEL

Zgadzam sie:) chociaż pracuje w innym Województwie fira solidna uczciwa i wyplacalna ????

Mialy byc kciuki w gore zamiast znakow zapytania :)

michal

zdecydowanie polecam hunters bo sa uczciwi i traktuja pracownika jak czlowieka a nie jak zabawke naprawde dobrze sie czuje pracujac w tej firmie, a inaczej bylo jak pracowalem w konkurencji.....

Grzegorz

Firma jest porządna i wypłacana

Martyna

Idealnych firm nie ma, ale niektórzy mają przyjemność z obrażania innych!!

afrykaner

nie polecam tej firmy,dyrektor jest byłym zwykłym cieciem ,jak masz inne zdanie od tego lebiegi jesteś zwalniany,oddział w Warszawie,renciści mają limitowany czas pracy ale pracują w nadgodzinach a pieniądze są wpłacane na konto innego pracownika,jest to niezgodne z prawem więc zawiadomiłem skarbówkę i PIP ,zemsta za zwolnienie mnie z pracy,ich to bardziej zaboli niż mnie bo wykorzystują chorych ludzi ,ciekawe co na to powie ZUS.

Grzegorz

Ja pracuje w hunters się w Kielcach i jeszcze nie dostałem umowy o pracę powinienem pracować 160 godz na umowę o pracę a pracuje 174 i 3 nocki pod rząd jeden dzień wolny a ja mam II grupę inwalidzka i nie wiem ile dostanę 10 czerwca za 184godz mam nadzieję że zapłaci mi nad godziny nie wiem cy mnie nie wykorzystują

@Grzegorz

A od kiedy Pan zaczal prace?

oszukany
@Grzegorz

nie ma zadnych nadgodzin sa tylko normalne przepracowane rzeczywiste godziny

Julita

@Bartek, a jest umowa o pracę? Jakie są zmiany w Hunters? Kto jeszcze może podzieli się opinią? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy grafik można dopasować do studiów? @Gregor, zdecydowałeś się aplikować? Jesteś zadowolony? Przypominam, że jest to forum, który ma pomóc innym użytkownikom w poznaniu bliżej swojego potencjalnego pracodawcę. Proszę nie obrażajmy się wzajemnie. Piszmy merytorycznie.

Region Zach Pom :)
@Julita

Witam jest umowa o prace zarobki tez w miare ponad 10 zl za h pracy co moge wiecej napisac poki co nie narzekam kierownictwo wporzadku co do grafiku to mozna dogsdac sie z pozostalymi pracownikami pozdrawiam :)

Region Zach Pom :)
@Region Zach Pom :)

A i wyplaty na czas poki co nie bylo nawet dnia spoźnienia

michal
@Julita

pewnie ze jest umowa o prace, atmosfera przynajmniej w Katowicach jest bardzo w porzadku. mysle, ze z dopasowaniem grafiku tez nie powinno byc problemow

@Julita

Ja pracuje w firmie hunter w Kielcach i jeszcze nie dostałem umowy o pracę mam II grupę i zamiast mieć 160 godzin mam 176

Piotrek

W sumie to nie wiem czy mogę na coś narzekać. Raczej nie. Pracuję w Huntersie od jakichś 20 miesięcy i moja opinia jest dość wyrobiona. Myślę, że jest dobrze. Jeszcze nie miałem sytuacji by wypłata się nie zgadzała czy coś w tym stylu. Stresu też nie ma za wiele.

oszukany
@Piotrek

oszukuja z nadgodzinami i to bardzo Jezeli dotyczy naliczenia nadgodzin to pierwsze 2 godziny winny byc 50% NASTEPNE 100 % hUNTERS placi zwykle godziny Sprawe powiadomie PANSTWOWA INSPEKCJE PRACY TO SIE DZIEJE W ODDZIALE SZCZECIN Przelozeni tlumacza ze to jest uzaleznione od umowy o prace i czy ktos jest emerytem czy rencista NIC PODOBNEGO - nadgodziny to nadgodziny

CICHY BOLEK

Witam pracowalem w firmie Hunters. Obiekt tytoniowy pod poznaniem.... zdecydowanie nie polecam... do pewnego czasu bylo ok puki kierownictwo nie zaczęło oszukiwać kłamać i straszyć , pracownicy zaczęli odchodzić zostali tylko nieliczni. A teraz Ludzie z łapanki tylko najslabsze ogniwa. Współpraca tragiczna. O sort mundurowy trzeba się prosić... ochrona przypomina tutaj klauny z cyrku, każdy na sobie ma założone co innego. Jeśli chodzi o pieniądze to podstawa jest wypłacana natomiast oszustwa już są na pograniczu godzin nocnych... A to dopiero początek... oszukują na nadgodzinach co miesiąc przyjemniej kilku osobą brakuje powyżej 400 zł do wypłaty... system premiowy uznawany kto kogo lubi jak Cię nie lubią masz najmniej albo wcale. Brak wsparcia od osób pracujących.... A nadgodziny są przymusowe.... wpiszą Ci w grafik a jeśli nie przyjdziesz to ponpsisz tego bardzo surowe konsekwencje... zdecydowanie odradzam ten obiekt... tego wszystkiego nie da sie opisać.... zazwyczaj madrzy ludzie odchodza po 1 dniu tutaj... Jeśli chcesz być zastraszany, ponizany i nie strata Ci czasu to możesz spróbować ale będziesz żałować tej decyzji.

@CICHY BOLEK

Też tam pracowałam... nic dodać nic ująć nie polecam tej firmy.

Moskow

Zdecydowanie odradzam współpracę.... Wielkopolska - Jankowice Brak zrozumienia między pracownikami Oszustwa - niezgodności w wypłatach Nie można na nic liczyć... jak Ci nie zabiorą to napewno Ci nic nie dadza... Brak dofinansowań, problemy z urlopem ... nie polecam...

michajloo

pozdrowienia z Katowic! normalna praca odpowiednia dla tych, którzy chcą pracować zamiast narzekać cały czas na swój los. mogę polecić z czystym sumieniem. nawet jak chciałem wolne z dnia na dzień to dało się załatwić, więc bardzo na plus

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.