Opinie o Pphu Eko Park Ewa Rosa w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pphu Eko Park Ewa Rosa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pphu Eko Park Ewa Rosa o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Eko Park Ewa Rosa w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak szefostwo w Pphu Eko Park Ewa Rosa traktuje ludzi?

Jaki jest wkład kierownictwa Pphu Eko Park Ewa Rosa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

GT franz Nowy wpis

No niestety Pani Ewa potrafi tylko negować, frustrować, spowodować u inyych osób akceptację błędów których nie było. Za to lansować i promować się to potrafi.

Aneta Nowy wpis

Szczecin to moje miasto rodzinne i powoli zastanawiam się nad powrotem do korzeni. W związku z tym jestem zainteresowana sytuacją firm usytuowanych w tym mieście. Czy jest tutaj może jakichś z obecnych, bądź byłych pracowników? Byłabym wdzięczna o więcej detali i bardziej szczegółowe informacje o współpracy z Eko Park.

Eryk

Czy to znaczy, że już nic nie dzieje się w firmie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pphu Eko Park Ewa Rosa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Firma Eko-Wark sp. zoo - została sprzedana w 2008r dla TAHAL - IZRAEL Nazwa Eko-Wark/ TAHAL w 2011 zmiana nazwy na samo TAHAL W 2013 od sierpnia firma TAHAL podupadała i zmieniła nazwę na WATEK aby ogłosić upadłość - od 01.2014 - w upadłości

OLE
@ja

Jakiś żydek , mierny facet ten Łaniucha z kochanką.Lewe oko na Maroko, prawe na Kaukaz

Macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

buggy

martwi mnie trochę szukanie pracy z uwzględnieniem kryterium- "zapłacą na czas, czy nie zapłacą".. szkoda, że mało jest takich firm jak Eko-Wark, dziwne to wszystko

janek

a o jakiej destabilizacji w końcu chodzi? nie wiem czy na pewno jest tak, że można tutaj już cokolwiek załatwić? mam nadzieje, że nie zanoszą się jakieś większe sprawy na koncie firmy? czekam na wszelkie nowe komentarze odnośnie sprawy i pozdrawiam obecnych pracowników, mama nadzieje, że do was dołącze.

witold

No faktycznie, a wiadomo chociaż co się z nimi stało, może jest malutka szansa, że jeszcze zobaczymy eko-wark?

Gazzy

Potrzebne to było wszystkim - Szczeciński Eko-wark oficjalnie jest w upadłości. Wszystko można sprawdzić po KRSie

fox

Może ktoś z aktualnych pracowników (jesli tacy są) napisze co się dzieje z eko-wark, bo doszły mnie słuchy, że nie jest najlepiej.

greg

Nie jestem pewien, czy Eko-wark jeszcze działa, ale ich strona jest jakaś dziwna, nic tam nie ma, a powinna być wizytówką firmy.

zooro

Bardzo dobrzy pracownicy od dłuszego czasu odserwuję pracowników eko-warku i tahala i pracują uczciwie i ciężko samodzielnie prowadzą odcinki robót .bardzo mało natomiast widać kadry technicznej -czy tam niema kierowników .

mieszkaniec kicina koło poznania

potwierdzam to co oni tu wyprawiają to woła o pomstę do nieba.

obserwator

to prawda że kierownicy są beznadziejni,czasem mam wrażenie że są tam tylko po to żeby utrudniać pracownikom wykonywanie zadań. ale i fizyczni mają wiele za uszami. oczywiście nie wszyscy ale naprawde lwia ich część. nagminne spożywanie alkoholu to norma. kradzieże w szczególności paliwa i to w dużych ilościach też norma.wykonujecie jeden z na prostszych zawodów a i tak większość sobie nie radzi. a zadzieracie nosa jakbyście byli conajmniej fizykami jądrowymi.

ble
@obserwator

wlasnie ze "dlaczego" pisze sie razem, ludzi poprawiasz a sam ile klas podstawowki skonczyles?

obserwator

oj Grzesiu! - 2012-05-28 16:22:17 Skoro jest tak źle to dlaczego tam nadal pracujesz!?Kolego czytaj ze zrozumieniem przeczytaj jeszcze raz początek wypowiedzi pisze jak byk (pracowałem tam) wcale się nie dziwie że was w [usunięte przez moderatora] rżną jak czytać nie potraficie i pisać też dla czego pisze się osobno kolego

żyd

bo jesteśmy pracoholikami i lubimy tą prace

oj Grzesiu!

Skoro jest tak źle to dlaczego tam nadal pracujesz!?

Rafał

obserwator - 2012-05-17 09:49:48 Z tym się zgodzę kolego pracowałem tam i wiem że tak było dla nich pracowni fizyczny się nie liczy ma pracować i nic nie mówić a operator koparki i kierowca samochodu ciężarowego to piąte koło u wozu . Doszły mnie słuchy że teraz robicie w Pobiedziskach firma się postarała o zaplecze a socjalny to macie po [usunięte przez moderatora] jeden barak socjalny na 40 chłopa lub więcej w tym 3 umywalki jeden prysznic dwa kibelki. chłopaki życzę wam powodzenia. PozdrawiamTo się będzie działo chłopaki kolejka jak za komuny tylko nie za kiełbaską tylko do WC.

obserwator

Z tym się zgodzę kolego pracowałem tam i wiem że tak było dla nich pracowni fizyczny się nie liczy ma pracować i nic nie mówić a operator koparki i kierowca samochodu ciężarowego to piąte koło u wozu . Doszły mnie słuchy że teraz robicie w Pobiedziskach firma się postarała o zaplecze a socjalny to macie po [usunięte przez moderatora]. jeden barak socjalny na 40 chłopa lub więcej w tym 3 umywalki jeden prysznic dwa kibelki. chłopaki życzę wam powodzenia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Eko Park Ewa Rosa - Szczecin

Pphu Eko Park Ewa Rosa