Opinie o TMM Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TMM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TMM Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMM Sp. z o.o. w Warszawa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w TMM Sp. z o.o.?

Czy pracodawca TMM Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie ma żadnych szkoleń. Pracodawca nic takiego nie organizował i wątpię żeby zaczął.

jest szkolenie BHP

DDD

Hej ktoś z obecnych pracowników może napisać jak jest można składać papiery?

Wolja
@DDD

Jest bardzo słabo. Z kasą nadal jest problem.

@DDD

można składać

Czy zdarzają się nadgodziny w TMM Sp. z o.o.?

Pracy Nowy wpis

Tak, dużo nadgodzin ale wszystko lepiej mieć spisane aby nie było problemów przy płatności

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMM Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy istnieje możliwość rozwoju w TMM Sp. z o.o.?

info2

od października 2008 roku : "Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego wobec: TMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, nr KRS 0000314882, adres siedziby: 02-972 Warszawa, al. Rzeczypospolitej 2 lok. U3. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru."

Grzeg.

Dzisiaj jest 21 marca czekamy na pensję za grudzień.

Oleg

Czy przyjmuja ciagle Ukraincow na sklep?

Grzeg
@Oleg

Tak.

Noname

Ludzie omijajcie szerokim lukiem ten (usunięte przez administratora) bo do firmy to im daleko. Nie płacą ludziom w terminie już od ponad roku, tłumacząc się, że nie ma pracy. Tylko problem w tym że pracownicy nie wyrabiają się z jej wykonywaniem. W grudniu odeszli najbardziej kumaci pracownicy, zostały ze dwie wartościowe osoby w firmie, reszta to beznadziejne, dziecinne kierownictwo. Nie wspomnę o dyrektorze generalnym, Igorze, który nie pokazuje się ludziom na oczy póki nie ma wypłaconych pensji pracownikom. To tak w dużym skrócie, bo zarzucić można im wile.

Iga
@Noname

Dzięki za informację. Czy są przyjęcia na Twoje miejsce?

@Iga

Kogo oni tam nie szukają, wystarczy spojrzeć na stronę na Facebooku. Jeśli chcesz tam iść to powodzenia, a i nastaw się na bezpłatne odbieranie telefonów po godzinach pracy. Bo jak nie odbierzesz to następnego dnia ochrzan.

Są...

@Noname

Nie ładnie podkradać czyjś Nick. Wszystko na miarę TMM, nawet Nick Ci zabiorą, bo filozofia wymyślić swój. Żenada.

@Noname

przecież to mój nik kto sobie go przywłaszcza? przedstaw się

@Noname

Powiem tyle, podszywanie się pod kogoś Nick nic wam na da. Pamiętajcie karma wraca. Lepiej powiedz jak tam zalega się pracownikom z wypłatami i odejściem kolejnego dobrego pracownika? Połowa kwietnia a kasy za marzec nadal nie ma. Brawo!!!

Kogo tam zwolnili znowu?

Prawdziwy Noname
@Noname

Nie zwolnili tylko sam odszedł widzę, że czytanie ze zrozumieniem to też za trudne. Poza tym powinieneś wiedzieć kto odszedł, bo to przecież z Twojego działu kierowniku transportu.

Noname jest jeden
@Prawdziwy Noname

Ha ha nie trafiłeś modralo czy To Ty poszedłeś?

Byłam dziś na rozmowie o pracę. Rozmowa ok stawiają sprawe jasno bez owijania, jest z kim rozmawiać.

@Karolina

Czyli poinformowali panią ze firma jest w stanie upadłości.

Kamil

Czy pracuje siętam tez w soboty czy wolne?

czy w TMM Sp. z o.o są nowe rekrutacje?

HR
@Piotr

TAK

Dziewczyny, zakończyłyście współpracę to nie piszcie proszę głupot po sieci. Tu pozostali ludzie którzy nic Wam nie zawinili...

Mari
@Paweł

Od kiedy to prawda jest głupotą? Nie wiem kto to pisał, ale wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Kierownicy mówili, że nie ma pracy to teraz sami się w końcu za nią wzięli, bo nie ma tylu pracowników żeby to przerobić.

Iga
@Mari

@Mari Przestań pisać głupoty

Niezwiązany
@Iga

Proszę sobie wyszukać firmę w KRS a pytania o stan firmy przestaną być potrzebne ???? „ Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, w sprawie o ogłoszenie upadłości, sygn. akt XVIII GU 9/21, postanowieniem z dnia 2 lutego 2021 roku zabezpieczył majątek spółki TMM Express spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pruszkowie (KRS 0000540459), ustanawiając tymczasowego nadzorcę sądowego...”

Pracow
@Niezwiązany

Ale to jest o innej firmie :D

Były
@Pracow

Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo jesteś z kierownictwa TMM.....

Radek

Niestety nie każdy potrafi spełniać wymagania jakie stawia firma. To dobra firma i równie dobry pracodawca ale wymagający!!

@Radek

Słucham? Gorszej głupoty w życiu nie słyszałem. Szkoda, że od pracowników się wymaga, a pracodawca nawet na czas nie potrafi zapłacić. Spełnić wymagania, jestem ciekawy jakich wymagań nie spełniali byli pracownicy, którzy nie odeszli a wręcz uciekli z firmy.

nikis

Zarządem powinien juz dawno zająć się prokurator. Firma to jeden wielki przekręt. Omijajcie szerokim łukiem. Polacy już poodchodzili. Szkoda tylko że dostali 600 tysi z panstwowej kasy. To wyrzucone pieniądze.

były
@nikis

firma nie istnieje

Ile jest zmian w TMM Sp. z o.o.?

ona

otwarte 8 18

Iwona
@ona

Dzięki za odpowiedź! Sama miałam już o to dopytywać. To teraz pozostaje wyjaśnić jeszcze jedną kwestią. Doszły mnie słuchy, że firma TMM jest w upadłości. Mogłabyś to jakoś skomentować? Co się tam właściwie dzieje?

Kurt
@Iwona

Firma nie istnieje

@niname ile się spóźniają z wypłata ?

on
@Monika

Już nie istnieją. Nie ma takiej firmy.

Andrzej D

W Firmie panuje dobra atmosfera, fani pracują tu ludzie, zawsze pomagają, można liczyć na ich pomoc

Czym TMM Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Niname

Dodatków zero, wypłata nie w terminie

pan

Macie jakieś nowe zabezpieczenia na produkcji w związku z koroną?

@Daniel skoro nie ma ubrań to w czym pracujecie na magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o TMM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMM Sp. z o.o.?

TMM Sp. z o.o.
  • Al. Rzeczpospolitej 2 lok. U3