Restauracja Villa Rossini

Opinie o Restauracja Villa Rossini

anonim 2009-05-16 09:00:40
Pracowalam w restauracji Villa Rossini miesiac w kwetniu do dzisiaj nie wyplacili mi kase)))))
abra 2009-06-29 21:46:30
Sczerze odradzam prace w tej restauracji,zero szansy na rozwój i jak w ogłoszeniu bedzie kelnerka tzn ze szukaja kelnerki,zmywajacej,sprztaczki i niewiadomo kogo jeszcze w jednej osobie.
Sylwia 2009-07-08 09:24:06
Sie zgadzam z powyzej napisana opinja. Praca w tej restauracji o jest massacra!!! Nie moge odebrac wyplaty juz 4 miesiac!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)
anonim 2010-03-27 12:41:36
sie wszystko zgadza praca w tej restauracji to paranoja a (usunięte przez administratora)szkoda slow liczy sie tylko owa szmoneczka :D pozdro
wimeks 2016-04-20 22:47:35
prawdopodobnie chodzi mu o to , że praca w restauracji villa rossini wiąże się z ciężką sytuacją co do kontaktów z innymi pracownikami. Nie jest łatwo zasymilować się ze starą i bardziej doświadczona kadrą
Zostaw swoją opinię o Restauracja Villa Rossini - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Villa Rossini