Opinie o Ekomakpol Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ekomakpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekomakpol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekomakpol Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Ekomakpol Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Cyrk Nowy wpis

Arbatech czyli dawny Ekomakpol ponownie rekrutuje. Powywalali handlowcow do cna i hajs przestal plynac. (usunięte przez administratora) Jesli ktos sie zastanawia nad praca w tej firmie to niech szykuje sie na smieszne stawki i brak rozwoju braku benefitow pozaplacowych nie wspomne. Szkoda czasu, chyba, ze komus sie robota posypala i szuka tzw. januszeksu do przetrzymania tych 2-3 miesiecy do znalezienia powaznej i wartosciowej pracy.

Opinia Nowy wpis

Firma nie licząca się w branży podobnie jak „spółka matka” czyli Pneumatik, ale na potrzeby wygodnego życia właścicieli i na potrzeby wygenerowania środków na marne pensje kilkunastu pracowników wystarczy. Młodzi powinni szukać miejsca w poważnych firmach.

Bartosz Nowy wpis

@hirek Czyżby konkurencja tak mocno inspirowała do wpisów? Firma dobra choć pewnie nie idealna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekomakpol Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
hirek

uwaga !!! - firma powiązana z Pneumatik S.A. Wysogotowo, założona przez "starego szefa" dla córki i zięcia, nie odradzam pracy i współpracy w obu tych firmach

Olek

Zastanawiająca jest ta cisza??

Basia

Generalnie to firma nie płaci za robienie wrażenia tylko za pracę a ta jest czasami różna!!!

Na swojej stronie Ekomakpol Sp. z o.o. ma informacje o prowadzonej ciągle rekrutacji (http://ekomakpol.pl/o_firmie,17.html). Czy ktoś z was będzie próbował aplikować lub może coś powiedzieć na temat pracy tam? @Inżynier Callcenter możesz powiedzieć jak przebiegała rekrutacja? Trudno było się dostać do pracy?

Była asystentka
@Karolina

Odradzam, pracowałam tam na tym stanowisku, będziesz panią od wszystkiego dosłownie - łącznie z myciem kubków po szefie bo ich nawet do zmywarki nie włoży..... :) - a zarobki bez rewelacji

Inżynier Callcenter

Stanowisko inżynier sprzedaży. Generalnie informacje o szkoleniach można włożyć między bajki (1 szkolenie na kilka lat). Nie wiem czemu wymagają zdolności negocjacyjne, jak nawet nie jesteś w stanie podać orientacyjnej ceny klientowi. Praca w 70% polega na dzwonieniu do firm i błaganiu o połączenie z działem produkcji (autentyczne callcenter). 20% to przepisywanie tabelek z katalogów PDF do ofert w Wordzie. 10% to rozmowa z klientem. Niby firma związana z medium jakim jest sprężone powietrze, ale na widok równania Clapeyrona wszyscy robią wielkie oczy. Ogólnie umowa przedłużana co 3 miesiące i za średnie pieniądze. O rozwoju zawodowym (technicznym) radze zapomnieć. Współpracownicy - z małymi wyjątkami na plus.

Waldi

Zastanawiam się dlaczego nie piszecie? Chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na info od pracowników atu cisza od miesięcy?

Czy ktoś pracował jako Asystent Zarządu ds. handlowych? Jak wygląda praca na takim stanowisku? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować.

kiki

/Asystentka Zarządu ds. handlowych nadal poszukiwana?

igor

Hirek sie nie wtrąca, to nie w jego stylu

tygrysek

bulszit u nas w firemce wszystko jest si bardzo perspektywistycznie a tata wcale sie nie wtronca

Tomek.x

Tak, prawda to,własciciel ten sa, tureckie maszyn sprzedaja tam gdzie nie da sie Boge sprzedać, nie polecam

zainteresowany

Widziałem ofertę pracy w Ekomakpolu jakiś czas temu. Chodzi mi o stanowisko inżyniera sprzedaży / przedstawiciela handlowego. Orientujecie się jaki są warunki pracy w tej firmie (narzędzia, prowizje, itd.). Słyszałem że są jakoś powiązani z Pneumatikiem z Wysogotowa - prawda to? (tam warunki ponoć nie za dobre). Z góry dzięki za opinie.

Morda

"Oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie" - ja wiem sprzedadzą wszystko

rekrutacja

Witam, Zachęcamy do złożenia aplikacji do nas. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze weryfikujemy znajomość języków obcych kandydatów, tak więc certyfikaty nie są wymagane. Miejsce pracy na stanowisku przez Panią wspomnianym to Dąbrowa.

o ktos wreszcie ruszyl temat hehe tylko do czego sie odnosi wpis ekomakpol - (usunięte przez administratora)oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie.

EKOMAKPOL

Jeśli firma EKOMAKPOL tak bardzo Panu nie odpowiadała to zastanawiający jest fakt dlaczego poświęcił Pan 3 lata swojego życia na pracę w tym jak to Pan ujął 'dziwnym tworze'.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekomakpol Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ekomakpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekomakpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ekomakpol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Szkolna 99
    62-070 Poznań