Ekomakpol Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ekomakpol Sp. z o.o.

EKOMAKPOL 2014-06-11 11:18:50
Jeśli firma EKOMAKPOL tak bardzo Panu nie odpowiadała to zastanawiający jest fakt dlaczego poświęcił Pan 3 lata swojego życia na pracę w tym jak to Pan ujął 'dziwnym tworze'.(usunięte przez administratora)
.. 2014-06-15 14:33:32
o ktos wreszcie ruszyl temat hehe tylko do czego sie odnosi wpis ekomakpol - (usunięte przez administratora)oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie.
rekrutacja 2014-07-25 14:06:29
Witam, Zachęcamy do złożenia aplikacji do nas. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze weryfikujemy znajomość języków obcych kandydatów, tak więc certyfikaty nie są wymagane. Miejsce pracy na stanowisku przez Panią wspomnianym to Dąbrowa.
Morda 2015-04-02 15:46:49
"Oj dzieci co wy zrobicie jak tata zejdzie" - ja wiem sprzedadzą wszystko
zainteresowany 2015-06-14 17:29:25
Widziałem ofertę pracy w Ekomakpolu jakiś czas temu. Chodzi mi o stanowisko inżyniera sprzedaży / przedstawiciela handlowego. Orientujecie się jaki są warunki pracy w tej firmie (narzędzia, prowizje, itd.). Słyszałem że są jakoś powiązani z Pneumatikiem z Wysogotowa - prawda to? (tam warunki ponoć nie za dobre). Z góry dzięki za opinie.
Tomek.x 2015-06-16 14:14:32
Tak, prawda to,własciciel ten sa, tureckie maszyn sprzedaja tam gdzie nie da sie Boge sprzedać, nie polecam
tygrysek 2015-06-16 22:14:09
bulszit u nas w firemce wszystko jest si bardzo perspektywistycznie a tata wcale sie nie wtronca
igor 2015-06-17 13:40:19
Hirek sie nie wtrąca, to nie w jego stylu
kiki 2016-05-14 13:04:25
/Asystentka Zarządu ds. handlowych nadal poszukiwana?
Zostaw swoją opinię o Ekomakpol Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomakpol Sp. z o.o.