Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe

Opinie o Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe

Tadeusz 2015-02-19 10:58:06
Właśnie zamierzam zainwestować oszczędności w fundusz. Pan Piotr Bralczyk wydaje się być osobą kompetentną i uczciwą. Do tego wszystkiego nalezy dorzucić jeszcze ogromne doświadczenie w finansach tego pana. Chętnie zaufam mu i powierzę swoje pieniądze.
Kamil 2015-02-28 11:55:33
Również byłbym zainteresowany współpracą z tym panem. Chętnie dowiem się jak z nim się skontaktować. Słyszałem o nim, że jest niezależnym doradcą i ma wieloletnie doświadczenie w finansach.
rozka 2015-03-21 17:04:41
ja myślę ze jak wpiszesz imię i nazwisko w wyszukiwarkę to bez problemu znajdziesz namiar na niego:) wiele osób go poleca - nie jest to człowiek widmo
sławek 2015-04-18 13:37:21
Najszybciej skontaktujesz się z nim przez stronę http://zarabiajmy.pl/dla-kogo/. Tam masz formularz kontaktowy, Wystarczy zostawić wiadomość i z pewnością się do ciebie odezwie. Ja się umówiłem na spotkanie i na nim mamy wszystko ustalić. Z tego co się orientuję to człowiek ma głowę na karku, a inwestorzy cenia sbie jego rady i doświadczenie
zenon 2015-04-25 12:57:08
Również szukam doradcy. Taki chyba teraz czas że wszyscy chcą jakoś gotówkę ulokować. Bralczyk zdaje się być odpowiedzialnym człowiekiem na to stanowisko. Chętnie podejmę z nim współprace
kde 2015-05-03 09:38:51
Widzę, że jesteście panstwo zadowoleni z usług tego pana, Mnie też go polecono. Mam nadzieję na długofalową współpracę opartą na zaufaniu
daniel 2015-05-18 14:08:49
Doradca przydaje sie wtedy jak sie ma sporą gotówkę do zainwestowania i jest się na początku drogi do budowania portfela inwestycyjnego. Pan Bralczyk w opinii moich znajomych świetnie sobie radzi z taką pomocą dla inwestorów
Łukasz 2015-05-22 14:04:56
A firmom też pomaga inwestować kapitał? Juz od kilku miesięcy sie nad tym zastanawiam żeby w jakieś TFI zainwestować. Mam nadzieję, że na zarabiajmy.pl znajdę radę :)
mistrel 2015-06-01 08:46:05
Łukasz, najlepiej się z nim skontaktuj i porozmawiaj- na pewno otrzymasz wyjaśnienie :)
konrad 2015-07-05 19:11:40
?Łukaszu wydaje mi się że tak, że zajmuje się doradzaniem firmom. Z pewnością pomoże Ci określić ryzyko i powie jaka opcja będzie najlepsza i wspólnie ustalicie jak zdywersyfikować portfel. On wie co robi, ma doswiadczenie
Władysław 2015-07-29 14:36:02
Mnie też się wydaje że nie tylko osoby prywatne obsługuje. Firmy też z powodzeniem mogą skorzystać z jego usług. Uważam że mądrze ludzie robią że kapitał nie leży gdzieś schowany pod deskami tylko jest inwestowany. Wiadomo że na początku się nie za bardzo wie jak inwestować i jak to wszystko działa ale w tym właśnie pomaga specjalista od finansów jakim jest pan Bralczyk
gabriel 2015-08-19 21:34:29
napiszę konkretnie - specjalista. w pełnym znaczeniu tego słowa. Pan Bralczyk to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą na temat tego co robi i zorientowana w wydarzeniach na rynku finansowym. bo niestety, ale w tej branży trzeba nieustannie śledzić sytuację żeby nie dać się zaskoczyć i wyprzedzić zgrabnym ruchem nadchodzące zagrożenie, tak to sobie pozwolę ująć
Edek 2015-08-27 13:59:52
Pan Bralczyk to ma ręce ze złota :) Jeden z najlepszych specjalistów od inwestycji. Bardzo jestem mu wdzięczny za opiekę nad moimi funduszami!
felippo 2015-08-29 21:51:37
ja żałuję że wcześniej się nie natknąłem na Pana Piotra, bo próbowałem coś sam działać inwestując w różne rzeczy, ale muszę przyznać, są na tym świecie osoby którym idzie to najzwyczajniej lepiej niż mi ;) do finansów trzeba mieć głowę, a Pan Piotr zdecydowanie takową ma
Mirosław 2015-08-31 16:21:54
Powiem tak - masz firmę i nie masz czasu na to żeby dokładnie analizować poszczególne rynki i fundusze? To Bralczyk będzie najlepszym rozwiązaniem. Współpraca wzorowa.
Mietek 2015-09-03 23:06:17
Absolutnie. Bralczyk z zarabiajmy.pl ma niebywały zmysł do inwestycji :) Naprawdę większość firm i osób prywatnych powinna z jego usług korzystać moim zdaniem :) Pozdrawiam!
Marta 2015-09-29 21:04:43
Jak zaczynałam inwestowanie nadwyżek finansowych mojej firmy to własnie p. Bralczyk i zarabiajmy.pl pomagali mi zyskiwać! To dzięki nim się udało - profesjonalista jakich niestety mało!
szkos 2015-11-25 21:07:08
jak najbardziej na Tak, bardzo profesjonalna obsługa i dobry kontakt z klientami. Panu Piotrowi nie brakuje doświadczenia ani wiedzy w inwestowaniu, polecam wszytstkim, którzy rozważają skorzystanie z jego usług
aleks45 2015-12-30 12:13:41
Generalnie polecam jak najbardziej! Pan Piotr zajmuje się moimi inwestycjami już jakiś czas - zawsze ma rękę na pulsie, o wszystkim informuje i w porę doradza.
snowsn 2016-01-07 11:54:37
dokladnie, najwazniejsze, ze stale monitoruje co sie dzieje i doradza najlepsze opcje. na pewno byle czego nie poleca ;) doswiadczenie to chyba najwazniejsze, czym powinno sie kierowac przy wyborze osoby do finansow.
herbi 2016-01-21 09:19:13
ja tam jestem zadowolony ze współpracy z Panem Piotrem - nie boję się że moje pieniądze są w złych rekach, widać ze pracują!
Daniel 2016-01-22 10:15:49
Współpracuje z panem Bralczykiem. Zarządza moimi oszczędnościami. A dokładnie częścią ich na TFI. Raporty dostaje regularnie dzięki czemu jestem pewny mych pieniędzy,
andrei 2016-02-28 21:12:47
ciekawa odmiana po korzystaniu z gotowych ofert inwestowania w banku, bo indywidualny doradca to jednak całkowicie inny rodzaj współpracy i lepszy zysk
haleuj 2016-03-05 20:38:58
Dobry specjalista - wszystko ma pod kontrolą, a dzięki temu ja miałem.
Monika 2016-03-08 14:44:36
Mogę z czystym sumieniem polecić pana Bralczyka. Nie znam się na finansach ale dzięki niemu mogę pomnażać moje oszczędności w sposób bezpieczny ale taki że zysk jest większy niż na lokatach :D
plejka 2016-03-12 08:48:10
dobry doradca, odpowiednio zajmuje się klientem, jest rzetelny o czym świadczą dokładne raporty. polecam bo pomaga dobrze zająć się oszczędnościami
hella 2016-04-24 23:26:27
też jestem zadowolona z (usunięte przez administratora), dobry specjalista od finansów i dobrze pomaga zarządzać nimi. dla laika kazda pomoc jest odpowiednia.
KarolV 2016-07-04 17:05:24
ja od siebie polecam. warto zwrócić uwagę na to że pan Bralczyk nie jest związany z żadnymi instytucjami finansowymi. na początku jak szukałem doradztwa to niestety większość osób, okazywała się działać pod konkretną banderą, a ja nie jestem zainteresowany wspomaganiem firmy, która będzie zarabiała moim kosztem. w tym przypadku mamy do czynienia z niezależnym specjalistą i takie podejście moim zdaniem jest najbardziej korzystne
Janek 2016-07-24 23:14:18
Inwestuję oszczędności w fundusz, a doradza mi właśnie Pan Piotr Bralczyk. współpraca jest przyjemna i owocna - widać ze dobrze doradza. Ma doświadczenie w finansach, co przekłada się na zyski w moich inwestycjach
Jacek 2016-09-15 10:18:22
Słyszałem wiele dobrego o panu Bralczyku, znajomy chwalił przedewszystkim to że to niezalezny specjalista i dzieki temu można naprawdę dobrze zarobić!
Zostaw swoją opinię o Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe