roleski

Zbylitowska Góra

Opinie o roleski

anonim 2009-06-17 16:58:17
Słowa kojarzące się z roleski:.nieład, rozwojowa- tak kosztem pracowników, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako poniżej normy
Atmosfera i ludzie tam pracujący są kobiety pracują duo ciężej niż mężczyźni mając mniejsze pensje,
Od jakiej stawki można negocjować pensję?brak negocjacji,najniższa stawka krajowa w okresie letnim praca 7dni w tygodniu, niedziela to 12 godz pracy (dniówka i nocka)
Najbardziej podobało mi się w roleski:naprawdę nic no chyba tylko to że poznałam tam wielu miłych ludzi z którymi pracowałam,
klucz.nick 2015-01-15 14:24:20
Mam pytanie odnośnie do tej firmy i zatrudnienia się w niej, ale nie chcę o tym pisać na forum. Jeżeli ktoś jest chętny mi pomóc, podaję adres mailowy: klucz.nick@op.pl
nagel 2016-04-26 21:54:51
elo, ja kiedyś interesowałem się pracą u nich ale nie miałem wystarczająco doświadczenia. Podobno min. 2 lata wymagają.
Zostaw swoją opinię o roleski - Zbylitowska Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie roleski