Omega Stal

Bytom

Opinie o Omega Stal

Pracownik-były 2011-02-01 13:25:24
Pracowałem w Bytomiu przez jakiś czas, rozstałem się z nimi w zeszłym roku. Niby wszystko na początku ok, ale później okazuje się że mamy coś zrobić na hali a tu brak podstawowych narzędzi i urządzeń. Jeżeli ktoś jest jak makgajwer to polecem, a jeżeli nie umiesz wyczarować czegoś z niczego to odradzam. Ubrania też trzeba mieć swoje.
byly pracownik 2011-03-19 10:25:19
U tego kolesia praca polega na podwykonastwie sam nic do konca nie potrafi zrobic ,z narzedziami i ubraniami to juz lepiej nie mowic jak nie masz swoich to na niego nie licz, co do wynagrodzen i umow to najnizsza krajowa a i tak nie jest wyplacalny trzeba sie wloczyc po sadach zeby odzyskac co nalezne. Nie polecam !!!
anonim 2011-04-25 11:39:30
Dobrze [usunięte przez moderatora] że sam potrafisz wszystko załatwić
anonim 2011-04-28 22:53:25
Omega to druga firma z którą nie dał rady ( długi, komornik ).
Z Wes-stalem będzie to samo za około rok czasu, bo prowadzenie firmy polega na wiedzy i doświadczeniu a nie ignoranctwie, potem stały scenariusz ( sąd, komornik )
anonim 2011-08-16 22:41:08
Zwykły [usunięte przez moderatora] nic więcej jeszcze się nie rozliczył z pracownikami OMEGASTAL a ma WES-STALSp Zoo .I ciągle to samo pijaństwo i buble na to go stac .
anonimowy dla zasady 2011-10-01 16:47:51
Ten [usunięte przez moderatora] to zwykły nieudacznik!!! Mam nadzieje że kiedyś za te [usunięte przez moderatora] zdrowo beknie.
xxx 2012-03-20 10:10:24
Jeżeli ktoś szuka Pani [usunięte przez moderatora] to zapraszam do Rudy Śląskiej [usunięte przez moderatora]
Mosiek 2016-04-21 10:51:08
Cześć czy Omega Stal jest praca dla młodych aktualnie?
Zostaw swoją opinię o Omega Stal - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Stal