Sanitrans

Białe Błota

Opinie o Sanitrans

TomekTo Błazen 2015-09-18 21:48
Totalny wyzysk i mobbing przez Pana Tomka!!!!!!!!!!
Takiego dna nie widziałem jeszcze nigdzie!!!!!!
Wolscy słabiaki 2016-02-28 11:48
Sanitrans = DNO DNA (lamus Tomek myśli, że pozjadał wszystkie rozumy) Transport z Unilever się skończył i ciężko o nową pracę. Nawet na oczyszczalni ścieków Kapuściska są zadłużeni na kwotę blisko 150.000 zł a co tu mówić o wynagrodzeniu dla pracowników. Nikt z obecnych oraz byłych pracowników nie jest zadowolony z pracy w Sanitransie. I ten ich przedstawiciel jak z Matrixa XD
Paweł 2016-11-03 11:12
faktura z dn 7.07.2016 do dzisiaj nie zapłacona kwota nie duża , ale jak nie płacą małych faktur to większych tym bardziej ,
a to ja 2016-12-16 10:19
omijać duuuuużym kołem. co innego na rozmowie , co innego wychodzi w trakcie pracy. umawiasz się z jednym szefem a za chwilę inny mówi ci że z nim nikt nic nie uzgadniał. stawki godzinowe nie godne kierowcy zawodowego. pieniędzy nie ma na nic. przychodzisz rano do pracy i kombinacje skąd tu wziąc parę zł na paliwo, bo zbiornik na bazie ciągle pusty. samochody to temat na powieść, ten sprzęt już dawno powinien być zutylizowany. ta firma to jedno wielkie oszustwo !!!!!!!!!!!!!
KKLD 2017-02-03 17:42
Ważne żeby Tomkowi się hajs zgadzał... Reszta się nie liczy.
Zostaw swoją opinię o Sanitrans - Białe Błota
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitrans