brak logo

Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o.

Warszawa

Opinie o Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o.

anonim 2011-02-01 12:12:36
AMC Aviation jest firmą przyjazną pracownikowi. Kilka młodych i rozsądnie myślących osób postanowiło stworzyć własną organizację na zasadach im odpowiadających: koleżeństwa, realizacji marzeń zawodowych, solidnej pracy. Wszystkie osoby zatrudnione są szalenie zaangażowane w to jak firmę rozwijać, udoskonalać.Firma ma bardzo duże szanse na olbrzymi rozwój, między innymi przez fakt, iż pracownicy jasno znają cele i strategię rowoju firmy.
Buki 2015-12-16 15:22:36
Zgodzę się, że firma ma szanse na rozwój, tym bardziej, że ciągle się rozwija i wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Zatrudniają bardzo dużo ludzi, którzy z tego co wiem, nie mają powodów by narzekać na swoją pracę. Wygląda na to, że firma jest solidna i warto do niej aplikować.
Murzy 2016-05-04 08:37:17
To super, że się rozwijają tak jak piszesz @Buki. Może więc w najbliższym czasie będą prowadzić jakąś fajną rekrutację u siebie.
Dreamliner 2016-08-27 22:13:27
Potwierdzam. Pracuje w tej firmie i panuje tam naprawde przyjazna atmosfera. Forme tworza mlodzi ludzie z pasja, pomocni nawzajem dla siebie. Az milo sie pracuje w takim towarzystwie. Aktualnie firma dynamicznie sie rozwija i rekrutuje nowych pracownikow. Polecam
Zostaw swoją opinię o Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aircraft Management and Consulting Sp. z o. o.