Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

Mają dobre oferty aby sobie dorobić. Polecam

@Ania

Tylko żeby dorobić? Czy na pełen etat też można sobie aplikować?

@Joanna

Teraz w grudniu szukałam pracy aby dorobić. Widziałam że są też stałe prace na cały etat.

Olga
@Ania

Nie ma problemu z wypłatami? Bo ktoś tu pisał o jakimś problemie z wypłatą Pieniądze są na czas? Pytam, bo różnie to teraz bywa.

@Ania

te na dorobienie to na jaki najmniejszy etat? znalazłoby się coś na dosłowne 2-3 h dziennie w formie zdalnej?

@Olga

Od roku czasu współpracuje z HR Work Force, nie miałem przez ten okres opóźnień.

Helena
@Michał

Rok to już dość sporo. Super, że nie było przez ten czas żadnych opóźnień. A możesz mi powiedzieć jak oceniasz kontakt z koordynatorem? Masz przydzielonego od początku tego samego czy zmienia się czasem? Interesuje mnie to stanowisko akurat, stąd pytanie. Może ktoś wie jakie dokładnie ma obowiązki koordynator w tej firmie?

Urszula

Nadal zdarzają się rekrutacje na pokojówkę? Jeśli bywają przyjęcia, tak jak kiedyś, to chciałabym coś wiedzieć o lokalizacji i miejscu pracy. Jak duża powierzchnia jest do ogarnięcia?

Alf

Nie wiem dlaczego ludzie tak najeżdżają na pracę przez agencję. Praca jak każda inna tyle że z ich pomocą odbywa się to szybciej. Jeśli chodzi o tą firmę to współpracuję z nimi od lipca, w razie pytań mogę liczyć na wsparcie koordynatora, wynagrodzenie mam w terminie.

@Alf

Czy wypłaty są tam na czas ? Bo nie mogę w umowie wyczytać kiedy robią wypłaty

Urszula

Cześć, można coś więcej się dowiedzieć o tej ofercie na pokojówkę? Jaki obiekt jest do ogarnięcia, ile pracy? Może ktoś ma doświadczenie i mógłby coś opowiedzieć, bardzo proszę.

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

Maria

Jest dobrze, szybko dostałam odpowiedź i podpisałam umowę.

Czy firma HR Work Force oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Kuba z Dąbrowy

Dostałem odpowiedź mimo że była negatywna.

Witam pracowałem tam ale pierwszy raz słyszę o pracy w Niemczech ale to chyba nie ta spółka, bo ta ma tylko prace w Polsce, są tam lepsze oferty pracy i gorsze jak wszędzie, teraz pracuje przez inna agencje taką dużą i to samo takie same oferty - to rynek dytkuje kto i ile płaci a oni śa tylko pośrednikami - taka sama praca za taką sama płace. powodzenia

Na jakie benefity można liczyć w HR Work Force?

Lenka

Żadne ta firma to porażka wiecznie problem z wypłatą obiecują wiele a później cie zwalniaja

jest multisport, ubezpieczenie grupowe i luxmed, ale dopłacają jedynie 50 zł do wszystkiego, czyli nic. zenua.

@Michał

Tylko 50? Zawsze tylko tyle dopłacali?

@Joanna

Tak. Firma sknerzy na pracowników.

@Michał

To ile co miesiąc macie w portfelu, sama podstawa i symboliczny dodatek czy jednak coś więcej dołożyli?

@Michał

I mimo tego ludzie są zamotywani żeby tutaj pracować? Do dziś może zmieniło się coś w warunkach płacowych? Lub nawet ogólnie?

Od (usunięte przez administratora)sebastiana l. nie licz na profity

@Gość

Nie wiem, co Ci tam wycięli, ani o jakiego Sebastiana chodziło. Ale uważam, że skoro piszesz teraz, to wiesz o zarobkach rekrutera w firmie na ten czas i że nie jesteś zrekrutowanym, który dołączył do wątku pracowników wewnętrznych. Jakie są płace? Jest szansa na pracę w HR?

Kulka gelo

Ogólnie (usunięte przez administratora)pracowników i ci koordynatorzy co drugi to (usunięte przez administratora)a i umowa mały druczek że pracodawca może z wypłatą opóźnić się o 14 dni

@Kulka gelo

Mocne słowo, a co dokładnie masz na myśli? Jak ludzie są traktowani? Muszę dopytać, bo nie chcę zmarnować potencjalnej oferty pracy na marne, tylko dlatego, że ktoś rzucił takim hasłem w internecie.

Kulka helo
@Urszula

Kiedyś a nocnej zmianie tekst (usunięte przez administratora) i bez dyskusj

Grażyna

NR Work to ta sama firma co Maxi Job? Jak tam znalazł się już ktoś na rynek DE?

XYZ

Nie polecam pracy w biurze (dział niemcy) - porostu omijajcie ta ofertę pracy. Na tym stanowisku pracownicy zmieniają się jak rękawiczki,bo szefostwo myśli, że rynek pracy w DE jest taki sam jak 10 lat temu i takie same pieniądze się płaci jak 10 lat temu.... Kierownictwo nie posiada żadnego marketingu i rozeznania rynku pracy w DE. Ciezko się tam pracuje.

Bronisław
@XYZ

Czyli co, macie płacone tylko za wyniki, nie ma podstawy czy jak? Bo nie rozumiem za bardzo

Fura
@Bronisław

Nie no, dlaczego?

Grażyna
@Bronisław

Płacone za wyniki? A to od kiedy praca w biurze jest na akord? Śmiechu warte.

Niepoważna firma, zapraszają na rozmowę rekrutacyjną online i sami się nie pojawiają.

Bartosz
@Anonim

To faktycznie słabo. Nie próbowałeś tego wyjaśnić, bo może nastąpiło jakieś przekłamanie jeśli chodzi o termin albo godzinę. Ja na twoim miejscu bym nie odpuścił i próbował coś się dowiedzieć.

Głównym problemem są niekompetentne pracownice Moje sugestie dla HR Work Force: Zatrudniać bardziej wykwalifikowaną kadrę

Maja

W jaki sposób domniemana niekompetencja osób trzecich wpłynęła negatywnie na Twoją pracę? Być może warto także przekazać powyższe sugestie bezpośrednio do szefostwa? Wówczas miałbyś pewność, że zarząd na pewno zostanie poinformowany o Twoich uwagach.

Ktoś

Nikt nie chce tam pracować. Nie ma kolejek pod drzwiami. Wymagają nie wiadomo czego (dosłownie to tam komunikacja nie istnieje) a płaca minimalna krajową lub niewiele więcej. i masz się zawsze uśmiechać do tego i po rękach całować.

KRISTOF
@Ktoś

Co do płacy to by się wstydzili bo na wyszsze zarobki nie ma co liczyć czeba uciekać z tamtąd a umowy tylko zlecenie jak masz komornika to robisz za długi I soboty mało płatne (usunięte przez administratora)

Wuja

Witam, czy ktos z Was pracowal jako handlowiec na rynek niemiecki? macie jakies dane jak wygladaja prowizje za jednego pracownika dla ktorego znajde miejsce w Niemczech np. w Magazynie? Pozdrawiam

Edyta
@Wuja

Witam również. Zauważyłam, że rzadko kiedy ktoś tutaj się wypowiada w ostatnim czasie. Od nowego roku Twój wpis jest jedynym dodanym. Jeśli zależy Ci na szybkim uzyskaniu informacji to wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie zapytanie o wszystko bezpośrednio firmę. Jak się czegoś dowiedz to napisz też tutaj proszę.

Ula
@Edyta

usuwają niewygodne wpisy, negatywne żeby kandydatów nie odstraszać.

Pakus

nie podpisywać z nimi umów zlecenie same kruczki i zabieranie forsy ...

Olga

Firma jest ok , może nie idealna ale dobra. Niestety nie każdemu chce sie pracować stąd narzekanie!

Bartosz
@Olga

Pisząc, ze firma jest dobra co konkretnie masz na myśli? Czy wynagrodzenie jest na dobrym poziomie i możesz ubiegać się o premie? Napisz więcej szczegółów.

Basia
@Bartosz

Bartek wszystko zależy dla jakiej firmy pracujesz. Ja nie miałam problemu gdy zapotrzebowanie się w jednej skończyło, przerzucili mnie od razu do kolejnej i w niej miałam inną stawkę.

Hala
@Basia

W jakich firmach pracowałaś? I co możesz powiedzieć o nich?

Edyta
@Basia

A czy stawki w danych firmach są do negocjacji? Czy jest ona ustalana już na wstępie i nie ma możliwości jej zmiany? Czy ewentualne negocjacje przeprowadza się z HR Work Force czy już z docelową firmą?

xD

to niezle masz w glowie

Mario

(usunięte przez administratora) od ponad miesiąca czekam na pieniążki (usunięte przez administratora) tylko przez telefon gada już jest przelew a tu nic

@Mario

Mi też wisi dyrektor s.l.

@Mario

Nie licz na kasę od chachmętów

@Mario

Będziesz czekał do usranej śmierci,banda (usunięte przez administratora)

@Mario

Syf,malaria,zapomnij o kasie od sqrwieli

Maja
@Gość

Mógłbyś nieco rozwinąć myśl? Czy wystąpiły jakieś problemy z terminową wypłatą wynagrodzenia? Jak poza tą kwestią oceniasz warunki pracy w HR Work Force?

Trolll

Elo ludzie ta agencja to lipa najgorsze co moze byc idziesz do pracy na zleceniu i robisz nie cale 3 miesiace a oni cie wypierdalaja.celowe dzialanie bo firmy ktore aie oglaszaja to szukaja ludzi noe wiadomo po co.pozniej czlowiek niema za co zyc bo oni maja (usunięte przez administratora) na to.nigdy wiecej agencji.odradzam i tyle.idziess i nie wiadomo po co.a kase trzepia na nas.

Natalia

Nie polecam pracy w tej firmie to jest poprostu wyzysk nie ma sensu zawracać sobie głowy nimi

Super podejście do pracowników, wszystko zawsze na czas. Sympatycznie, miło i zawsze profesjonalnie! Gorąco polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force