solid securyti

Opinie o solid securyti

hogan 2011-02-01 10:26:30
Odradzam wsystkim pracy w firmie solid securyti w Łodzi totalna porażka wyzysk ludzi, zero jakiego kolwiek szacunku do pracownika. Ludzi mało jak ktos się zatrudni albo go wyrzucą albo sam się zwolni bo przecież w takiej firmie nikt nie chce robić Zapierdala się po 48 godz i tylko pretensje jak sie cos zle zrobi. Zarobki też nędzne taka firma a nawet na św nic nie dali, samochód naprawiać trzeb z własnej kieszeni bo firme nawet na opony nie stać Ciekawe czy ktoś w tej firmie zna kodeks pracy bo chyba czasem jakis prezes powinnien go przeczytac,
Jest tam pare artykułów które są łamane Podziwiam ludzi krorzy jeszcze tam pracuja, ze jeszcze nikt się nie wkurzył i nie podał tej firmy do PiP-u troche by mieli pozamiatane . chyba wiecej nie bede juz nic pisał bo jasno przedsatiłem ta firme
Zostaw swoją opinię o solid securyti - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie solid securyti