Opinie o MEGA AVANS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MEGA AVANS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGA AVANS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGA AVANS w Legnica

Kredytobiorca

Ja też kupując towar w tym sklepie natknąłem się na tę panią, która próbowała mi wmówić, że jak nie wezmę ubezpieczenia do kredytu to go niedostane, Dopiero interwencja u Kierownika pokazała, że wcale ubezpieczenie nie jest konieczne, tylko pracownica koniecznie chciała dostać premię...

Marcin342 Nowy wpis
@Kredytobiorca

To jest we wszystkich tak dużych marketach media markt tez i RTV agd

Marek Nowy wpis

Jakie macie umowy? O prace czy zlecenie? Czy stawka godzinowa to najniższa krajowa czy średnia krajowa?

smókły Nowy wpis

dur, nie wydaje mi się tak szczerze. Słyszałem, że u nich ludzie nie próboują się starać odnosić czegoś lepszego. W mojej ocenie firma powinna być bardziej rygorystyczna dla pracowników bo stagnacja nikomu nie służy.

liber

Sieć Mega Avans to nowoczesne markety z elektroniką użytkową i asortymentem Multimedia, RTV i AGD . Można znaleźć je już w coraz większej liczbie miejsc na terenie naszego kraju. Mi jako pierwszy do głowy przychodzi market w Poznaniu. Oby tylko nie skończyli jak w zeszłym roku kilka innych sklepów trudniących się tym tematem

lambo Nowy wpis
@liber

no właśnie nie chce być złym prorokiem , ale akurat sprzedaż w mega avansie od początku roku nie stoi na jakimś zastraszająco dobrym i wysokim poziomie. Wręcz przeciwnie póki co jest to średnia sprzedaż żeby nie powiedzieć iż jest ona chociażby we wspomnianym przez Ciebie Poznaniu poniżej oczekiwań....

Firma MEGA AVANS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nikodem

Hej, co tam słychac dobrego albo niedobrego w mega avans, bo jednak bardzo dawno nie było tutaj komentarza co do warunków pracy w firmie. Czy obecnie nikt tutaj nie pracuje, czy też firma po prostu upadła? Może jednak sa jakies szanse na dostanie etatu wewnątrz firmy? Pozdrawiam i życze szczęśliwego nowego roku!

JJJJJJJ

ale sciema :)

rat ownik

Mogłeś powiedzieć że swoja umowę masz w domu. Sprzęt gratis ;)

intro

no niestety taki durny przykaz z góry... Wszystkie raty z UBEZPIECZENIEM, albo wcale.... Czasem zastanawiam się czy to jeszcze sklep AGD, czy bank może...

Zawiedziony Klient

Pani Mała blondynka to totalna [usunięte przez moderatora] . Spisując umowę kredytu wpisała błędnie nazwisko i adres, później trzeba było wszystko odkręcać w banku, żenada...

maciek 69

ludzie tam jezt fajny derektor i s nim fszystko mozna załtfić tylko tszeba poprosic i jusz robiom jak on każe. tam kupie wszystko i taniej nisz w real lub takim ałchan.

klient

niedługo ktoś skieruje sprawę do inspekcji pracy, więc cierpliwości, w tym sklepie jest naprawdę ciężka atmosfera przy zwrotach i są naruszane prawo konsumenta

***

TEN SKLEP TO PORAŻKA!!!

pracuje_bo_musze

zmienili system (zlikwidowali) premiowania, nie płacą za nadgodziny i nie oddają w dniach wolnych w następnym miesiącu.

2000 podstawy i 1600 premii hehe pracuje 5 lat w jednym z mega avansów i takiej kasy nie widziałem

w gdańsku jest trochę lepiej, 2000 brutto + premia uznaniowa, koło 1600 netto można wyciągnąć...

Fatalna praca i strasznie płacą :( wiem bo pracuje :) na wiecej niż 1300 niema co liczyć

Zostaw merytoryczną opinię o MEGA AVANS - Legnica

MEGA AVANS