Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Czy firma TPV w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pato

Nie ma żadnych szkoleń, są zwolnienia.

Jado
@Pato

Kiedy mają być zwolnienia?

Beata

Jak ma byc dobrze skoro mieszaja ludzmi miedzy obszarami? Ktos kto byl x czasu na strojeniu i nagle wpada na montaz. Jak on ma dac rade i pracowac jak stary operator montazu? Jak on ma pracowac jak on po pierwsze nie potrafi, a po drugie nie ma wprawy? Ludzie... Kierownicy, liderzy niby inteligentni ludzie po szkolach, a z brakiem wyobrazni? Zostalo nas tak malo dlaczego tak traktujecie ludzi? Polakow? Dlaczego tak malo w was emapatii? Czlowiek to nie maszyna. Wszyscy jestesmy tylko ludzmi. Traktujemy sie w tej trudnej sytuacji dla nas wszystkich z szacunkiem. Taka mala sugestia. Milego piąteczku

Pato
@Beata

"Inteligentni ludzie po szkołach" kpisz sobie? Takich ludzi już tam dawno nie ma. Dlaczego to robią? Być moze z bezmyślność, a być może celowo. Nie używaj takich słów jak empatia, bo i tak nikt tam nie rozumie co to znaczy.

Inteligent

Po co oni maja zwalniac? Zabrali dojazdy, by ludzie się sami zwolnili. Oni cie, wolnia to odprawa albo 3 miesiaczny okres wypowiedzenia. Ty sie zwolnisz to nawet zasilku nie masz. Kolesiostwo utrzymuje sie w dalszym ciagu, zostali ludzie ktorzy nic nie potrafia, bo od lat sa po kontach chowani bo znajomi, a zwolnili dobrych pracownikow. Liderzy? Nie potrafia niczego nauczyc operatora z innego stanowiska. To jest lider? Ktory wysluguje sie innym pracownikiem a sam nic nie umie jak on tam przezyl tyle lat? Moze pora na zmiany. Zobaczcie co sie dzieje jak pomieszali kierownikow bum padlo. Nie ma kolezenstwa kierownik lider? Taki jest poczatek konca ludzie nauczeni tyle lat ze soba pracować sa zmiany i wszystko legnie w gruzach. Pozdrawiam pracusi

Zwiazki zawodowe

A co na to nasz zwiazek zawodowy? Gdzeie jestes kolego? Co masz do powiedzenia? W jaki sposob chronisz interesy załogi?

Lobo
@Zwiazki zawodowe

To w tym zakładzie jest jakiś związek zawodowy? Dobre, musi być chyba utajniony...

@Zwiazki zawodowe

Na forum tylko potrafisz być taki ? Trzeba napisac zbiorowe pismo lub poinformować o Tym innych nie każdy jest tego świadom !

Pijany Kataryniarz
@Dolar

Ale związki zawodowe powinny być świadome, a nie w kulki lecą.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Gwiazda z Barlinka

Slyszalam, ze maja autobusy zabrac od poniedzialku? Jak zawsze i wszystko droga pantoflową, bo kierownicy nie przekazuja informacji tłumacząc że sa tylko na zastepstwo. ???? Będzie przesiew na kolejne zwolnienia. Komu sie będzie oplacalo samemu jeździć... Boże uchowaj...

Maja
@Gwiazda z Barlinka

Bo Tpv jest jak więzienie chodzą coś spisują za plecami ,bez żadnej konsultacji z pracownikami od zawsze tak tam było i jest. Pozwalniali ludzi, a Ty rób teraz jak za 3 osoby do upadłego z 0 premia! Wyzysk.... Mobbing... Brak szacunku dla pracowników....

@Gwiazda z Barlinka

W poniedziałek to są święta;) A tak na serio- to kto im będzie wtedy tam pracował, przecież bardzo dużo ludzi dojeżdża autobusami. Jakaś konkretna trasa? Podobno ludzi brakuje a tu dalsze redukcje? Jest ktoś zorientowany w tym co się dzieje?

Były pracownik...
@Gwiazda z Barlinka

A kogo to obchodzi ze nie masz czym dojechać do pracy.Tpv nie interesuje to.Zgadzając sie tam pracować,wiedziałaś że trzeba mieć czym dojechać,to że dali busy to ich dobra wola....Ciekawe kto im bedzie jeszcze chciał tam pracować,jezeli zlikwidują busy....?Duzo ludzi dojeżdza z pobliskich miejscowości.Nie masz dojazdu,zwalniamy Cię.....

Simona
@Były pracownik...

Zgoda ich dobra wola ok, ale niech bedzie komunikat wczesniej, a nie z dnia na dzien. Kazdy cos wie, ale kazdy co innego i nic konkretnego. Ludzie zyja od 10 do 10 a jeszcze wydaj na dojazdy? Z czego? Jakie sa zarobki? Teraz kto ma choc najnizsza to szlachta. Do czego to doszlo kto by pomyslal taka ogromna firma...

cvcvc
@Gwiazda z Barlinka

zabiorą autobusy i dadzą hulajnogi.

Czerwony

Tak będą zwolnienia! Skoro nie potraficie walczyć o swoje dobro tylko psioczczyć na tym forum. Właśnie pokazaliście dyrekcji, że możecie w okrojonym składzie zrobić wiecej niz normalnie... Dla ich liczy się ilość pracownik to operator... Wyzysk będzie i jest. Cóż Dyrektor mowi skracamy czasy reszta realizuje a wy to wykonujecie, a oni mają za to olbrzymie premie' a nawet tego nie muszą pokazać, że potrafią to zrobić bo bo co skoro wy pokazujecie ! WYZYSK... RÓBCIE SZYBCIEJ I WIĘCEJ, A I TAK TARGET PODNIESIONY BEDZIE ... RESZTA ZARABIA NA TYM WY CIERPICIE 8 ZL BRUTOO PROSZE WAS SERIO???? :)

taki pomysł

A moze zaczniemy produkowac maseczki zamiast pozbywac sie ludzi zasłużonych?

Zenek
@taki pomysł

Kiedy mają być zwolnienia?

Poinformowany z z kadr

Będa zwalniać dalej tylko w kadrach nie bo oni imunitety mają co wy tam robicie obiboki. Same baby i 3 facetów Nic nie robią ale myślą że byli są i będą A te zwiąki zawodowe to jakas porażka jest. Jest gość w załodze, niby przedstawiciel załogi a boi się nawet pytanie zadać... Dyro kadr ma go w garści Kadry to porażka

@Poinformowany z z kadr

To ile nitek zostanie???

Kirk
@Poinformowany z z kadr

Niech zaczną od jakości, czerwonych i innych nierobów, bo tego a za dużo się kręci po zakładzie.

Pracownica 6a

Mnie ciakawi dlaczego trenerow nie zwolnili z racji likwidacji miejsc pracy tylko d im wsadzili na linie, a ludzi z linii wywalili? Na poczet czego? Malo podpierali linie i slupy? A nowych szkolic nie potrafia. Kokarda na ramie i operator obok szkolil i pilnowal. Za co ten dodatek byl? Za pchanie sie w d kierownikom i inny kolor fartuchA.Dlaczego zwalniaja ludzi z dluzszym stazem skoro po znajomosciach siedza ludzie z krotszym? Dlaczego nie zwalniaja ludzi tych co nagminnie na l4 siedza? Kpina...

@Pracownica 6a

Jak szukają oszczędności to niech zaczną od kierowników i liderów.

Pracownica 6a
@Wiosna

Wlasnie... Malo to kierownikow poszlo hurtem na l4 bo mysleli ze przeczekaja. Ilu bez linii jest? No kochani zwalniajmy skoro musimy, ale badzmy konsekwentni. Ile kierownik zarabia? Ilu ich jest bez sensu?

PRACIWNIK TPV

A ja się zgadzam z tym pracownikiem zakład robi dużo żeby nam pomóc w zabezpieczeniu pamiętajcie się co Wy wypisujecie o zakladzie że nic tam nie robia Żeby NAS wszystkich zabezpieczyć powołali 2 linie 3b i 2a które rusza od poniedziałku żebyśmy nie stali jeden koło drugiego Brawo TPV Proszę pomyśleć zaczyn się oskarży zakład i nic nie robienie

@PRACIWNIK TPV

Przestań siać te propagande. Te "zabezpieczenia" wynikają z obowiązków wprowadzonych przez rząd. Wcześniej mieli nas gdzieś, jakas prowizorka z maseczkami i mierzeniem temperatury. Okres inkubacji wirusa to 2 tygodnie, mozesz go juz miec i nie wiedzieć. I nie powołali zespolu, tylko pozwalniali ludzi i rozbili już istniejące.

@Wiosna

Nie ma znaczenia czy nowy zespół czy rozbity ale nie będzie nikt na mnie stał przez 8 godz pracy a i to się rozchodzi A co do tego że rząd nakazał to się zgodzę A co niby mieli by jeszcze zrobić zamknąć zakład? Niby dla czego i co to by dało no chyba że ktoś liczy na postojowe a co z tymi 80% pensji zrobić zastanów się

PRACIWNIK

Ludzie o czym wy piszcie ZAKLAD jest odpowiednio zabezpieczony na tyle ile moze dba o zabezpieczenie każdego pracownika Dużo zależy tez od Nas samych jak będziemy uważać na siebie Piszecie brednie o braku zabezpieczeń przez zakład A ci Wy robicie sjupiacie sie w grupach palc papierosy przebywając na przerwach stoicie jeden na drugim prawie paczac sobie w oczka A może najwyższy czas żebyście sami o siebie żadne mi A nie krytkowali non stop o braku zabezpieczenia przez zakład!!!

@PRACIWNIK

Pijany byłeś/byłaś jak to pisałeś/aś? Czytać się nie da, przestań tyle łoić to i zmadrzejesz.

Dolar

Jeżeli nie zostanie zachowana odległość pracy 1.5 to jest to karalne tak samo jak nie zastosowanie się do innych wprowadzonych zaostrzeń . To jest narażanie zdrowia i życia wszystkich pracowników. Teraz można kierować wszystkie skargi elektronicznie E- skarga do powiatowego inspektoratu pracy lub lepiej do głównego, Zobaczymy czy dalej będą olewać pracowników , Jeśli tak to sam osobiście to zgłoszę ! Nie dajmy się ponieść kłamstwu jakie wmawiają gazetom , tu chodzi o nasze zdrowie bezpieczeństwo i życie .... Pozdrawiam ;)

Dolar

Pierdz dalej a będziesz gnił dalej w takim nieładzie zamiast cokolwiek zmienić od 10 lat - tym sposobem stajesz się niewolnikiem! Panie pierdu ja już do Pip dzwoniłem w sprawie tpv, np w związku z pracą nadgodzin owa wcześniejszą a Pan co tylko nic :)

6b
@Dolar

Dzwoniłeś i co związku z tym jakie sukcesy? Żadnych

@6b

Brak długich zmian po pierwszych gdy są soboty.... Narusza to system pracy i nadgodziny w miesiącu to nie woesz ile możesz w umowie przekraczać ono nie wiedzą ale prawo wie :) Twoje nic pogrąża ten zaklad

gość
@Dolar

róbcie zdjęcia i wysyłajcie mailem do sanepidy, na policję..do PIP.. oni ich obudzą

pewna

Kadrówka idzie po fabryce i bez masek.... ciekawe

Cis
@pewna

Ktora to byla kadrowka? Blondyna czy bruneta?

Peloponez

Kochani moi sytuacja jest trudna. Musi odpasc ktos zeby ktos mógł zostac... Ale tak traktowac ludzi? Juz nie wazne czy pl czy ukrainiec. Oni tak samo przyjechali tu za lepszym zyciem jak wielu pl jezdzi za granice. Z dnia na dzien zostawili ich bez pracy, bez mozliwosci powrotu do domow bo granice sa zamkniete. Nie mozna bylo poinformować? Praca jest na miesiac tudzien dwa? No nie bo sami by poszli poki jeszcze mogli. Po co byly zapewnienia ze praca jest? Zeby wykorzystać do ostatniej godziny? Nie wiedzieli?, a planista co robi? Litosci.... Pl nie chce tu wracac i ukraina nie bedzie chciala wcale sie nie dziwie.... Nie jeden pracownik z agencji lepszy jak tpv po znajomości... Wstyd mi za takie zachowanie dyrekcji. Ilosc widzianych wylanych dzisiaj lez swiadczy o tym jak im na pracy zalezalo i jak bardzo sa rozczarowani... Wstyd!

Mazurka

Ja bylam z ranca w kadrach i tam nikt nie nosi maski i co to ma być i tam wszystkie siedzą i nikt nie ma maski i co to jest i siedzą blisko siebie i co? A wszystkim wydają maski i karzą nosić i te kadry to co to jest? To w kadrach nie ma wirusa i nie będzie? a tam tyle ludzi wchodzi i sprawy swoje ma Opamietajta się kadry

No i co??? Od czwartku nakaz od premiera 1-1,5 metra między osobami. Jak Tpv sobie z tym poradzi????

Kkkk

I znów będzie kłamstwo dyrektora ze odległość jest zachowana

@Kkkk

"W zakładach pracy należy zachować 1,5 metra odległości między stanowiskami pracy, dodatkowo pracodawca będzie miał obowiązek zapewnienia pracownikom środków do dezynfekcji. W tym przypadku obostrzenia zostaną wprowadzone od czwartku 2 kwietnia, aby firmy miały czas na przygotowanie się." Bedzie postojowe ?? Czy przymusowe urlopy?

Anty
@Z linii 6B

Myślę, że trzeba się zbuntowac i odmówić pracy.

Eulalia
@Z linii 6B

Nic nie bedzie. Bedziem dalej pracowac przeciez Lubuska na demontaz sie nie dostanie.

@Eulalia

Trzeba nagrać na telefon i wysłać do sanepidu nagranie.

Igor
@Anty

Mysle, że polacy sie boją zwolnien. Juz dawno powinni przed zmiana sie zgromadzic na socjalu badz na "molo" i nie podjąć pracy w danym dniu. Niech pracuja z ukraina ile lini z ich uzbieraja? A ile lini z tych lini by ruszylo?

Zpt

Nie wiem czy to plotka czy prawda ale dyrekcja prawdopodobnie wykryła parę osób chorych tylko to ukryła. Gdyby wyszło to na jaw zakład zostanie zamknięty, ja się pytam co to ma znaczyć zgłaszam to do sanepidu i do inspekcji pracy. Dość tego zakłamania w tej firmie.

Ciekawski

Jak zaklad moze wylaczyc maszyny z napojami? Brak dostepu do wody? Jaki jest zapis w kodeksie pracy na ten temat? Pracodawca ma zapewnic dojscie do wody? Tpv nie musi... przyniescie sobie sami... My będziemy oszczędzać ????? Po co to? Zeby nie dotykać wlacznikow? Drzwi od kibla się same nie otwieraja? a szafki w szatni chyba tez nie? Jeszcze tego brakowalo.... Ludzie pozbawieni szafek śniadaniowych nie beda schodzic z lini tylko jesc na lini tymi brudnymi rekoma. Lepiej bedzie? Kolajny raz tpv daje popis. Po co te tasmy ograniczajace miejsce przy lini? Odstep pracowanikow 2 m?, a sa 2 m w szatniach?, a sa 2 m jak ludzie schodza ze zmiany z hali? Zwolnienia dyscyplinarne za maski? Moze ludzie na wyzszych stanowiskach niech zaczna nosic takie jak my i niech stosuja zasade 2 m bo kierownicy i dyrekcja sie nie stosuja. Potrafia stac w grupie nie caly metr od siebie na środku hali. Poza tym szkolenie z masek? Kazdy podpisal wiec dlaczego lider podchodzac do trenera sciaga maske mowiac do niego? Przeszkadza? Zacznijcie kochani od siebie.... Przyklad zawsze idzie z gory

Beata

Dojazdy do tpv oplacane przez nas i wynajete przez firme to jest miod malina. Nie dosc ze nieogrzewane przy mrozie to tez nie sa zachowane zasady. Brawo. Łamiemy wszystkie mozliwe zasady. Polacy nie sa zdyscyplinowani? Czy nie mamy wyjscia i mamy wsz narzucone z gory... Moze zaklad się wykarze i wcześniej chociaz naliczy wyplaty przed swietami tym biednym robolą? Ale po co dzien wcześniej starczy. Biura zarabiaja wiecej ok ale większość ludzi zyje od 10 do 10. Zreszta kwestia pieniedzy to temat rzeka. Wnioski na bony? Jaka jest najnizsza a kwalifikacja na wnioski do 1000. Kto teraz sie łapie na to? Ile osob musi byv na utrzymaniu jednej osoby zeby byc chociaz w drugim przedziale. Na wnioskach dochody z miesiecy gdzie byly wyrównane podwyzki pozal sie Panie Boze, nadgodziny i. Grudniowe bony? Marnie placa jeszcze ludzi z tego okradaja. Pozdrawiam wszystkich bioracych udzial w dyskisji. Pozostaje tylko czekac az siegniemy dna bo to juz poczatek konca i wyplaca odprwy na ktore tez znajda haczyk i ludzi nawet tego pozbawia ????

Kkkk

Napewno ktoś podał do gazety lubuskiej jaki stosunek do ludzi ma firma TPV. Fabryka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, gdzie warunki sanitarne nie ma żadnego odstępu gdzie ludzie na Lini stoją obok siebie, mało tego te maseczki powinny mieć wymieniane a nie przez 1 pracować po 8 godzin. A Pan od zasobów ludzkich kogo chce oszukać?? No chyba że ma satysfakcję z tego że robi pośmiewisko że swojej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV