Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Nowy dyro telewizory

Nowy znacznie lepszy jest od poprzedniego tamten nie nadążał Nowy bardziej kumaty szybki jest stare układy zniszczy i będzie lepiej niech zyje tpv

Kato

Gotowi na masowe zwolnienia? No to czas, start!! Pozdrawiam związki zawodowe, sprzedaliscie się tanio.

Ada
@Kato

Przecież już zwalniali, jeszcze mają zwalniać , to kto będzie pracować?

Mario
@Kato

Zwolnieni zostaną pracownicy którzy nie stanowią strategicznego trzonu dla funkcjonowania firmy. (o ile zostaną zwolnieni). Nie wiem dlaczego uważasz to za coś dziwnego lub niebywałego. Panią która sprząta ( z całym szacunkiem dla pań zajmujących się utrzymaniem czystości) można łatwo zastąpić inna panią. Jesli firma pozbędzie się specjalistów i np znajdą zatrudnienie za Odrą to już nigdy ich nie odzyska albo jedynie w kilku procentach. (usunięte przez administratora)

@Mario

O ile mi wiadomo, zakład od zawsze borykał się z problemem pozyskania pracowników. (usunięte przez administratora)Jest to "zasługa" właśnie wspomnianych przez ciebie pracowników stanowiących "strategiczny trzon" zakładu. Fatalne zarządzanie, kadra kierownicza złożona z odrzutków pozwalnianych z innych zakładów, banda nierobów udających specjalistów- to jest ten twój śmieszny trzon? Powodzenia, pamiętaj że przyjdzie taki czas, że znowu będziecie potrzebowali operatorów, skąd tym razem ich weźmiecie, z Zimbabwe? Bo nikt nie będzie czekał, jak tylko otworzą się granice, ludzie prysną na zachód do pracy. Ty razem ze swoim dyplomem w kieszeni będzie jechał na linii, tylko że raczej nie dasz rady...

J
@Mario

Ha,ha.. a kto widział wasze dyplomy powodzenia za granicą.

Mario
@Kato

Jeśli uważasz że kadra kierownicza i zespół specjalistów to niedouczone odrzutki z innych firm to proponuje aplikować na stanowisko specjalisty zamiast tkwić na linii i chełpić się dużym doświadczeniem we wkręcaniu śrubek lub przenoszeniu panela. Nie widzę problemu aby zwiększyć swoje kompetencje oraz jednocześnie zarobki.

@Mario

To nie jest moja subiektywna opinia, tylko fakty. Panowie dyrektorowie, których nazwisk z litości nie będę wymieniał, jak również kilku kierowników/kierowniczek trafili tutaj po wywaleniu ich na zbity pysk z faurencji. Więc tak, są odrzutkami. Co do "specjalistów" jak raczyles ich nazwać, albo jeszcze śmieszniej "inżynierow" jak nazywa się ich w TVP, to większość z nich politechniki na oczy nie widziala. Ich dyplomy to ekfekt kształcenia na tak "prestiżowych" uczelniach jak nasz pwsz, och przepraszam "akademia" czy tez inne szkoły biznesu. Więc skończ się kompromitować, powiedz mi dlaczego ten zespół specjalistów tak prowadzi proces produkcji, że już nawet obywatele Ukrainy nie chcą tutaj pracować?

Zuza
@Kato

W kadrach pewnie nie zwolnią, taka sprawiedliwość.

Gniewny.
@Mario

Ha ha rzucaja teraz tak ludzmi ze jednak wychodzi na jaw ze jednak wkrecanie srub nie jest tak proste jakby sie wydawalo stojacemu obokm w instrukcji sa 4 a wkrecasz 14. Jakis kozak?

Była pracownica
@Gniewny.

I na dodatek po 1 śrubie w ręku, bo jak jest kilka to zaraz rozmowa na piśmie

Dmk
@Kato

Ale z cb oszołom kto ci przyjdzie pracować po prestiżowej uczelni do TPV, chyba tylko po to żeby załapać się na stanowisko( coś w CV trzeba wpisać) i długa do innej firmy

Em

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w księgowości z 2 letnim doświadczeniem? Jakie jest stanowisko po specjaliście ds rachunkowości?

Maria
@Em

W księgowości jakieś doświadczenie już masz, więc i wynagrodzenie powinno być już na dobrym poziomie. Ponoć firma TPV oferuje nie tylko możliwość wykazania się własną inicjatywą, ale i pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych. To już brzmi zachęcająco. Wysłałeś już swoje CV?

Em
@Maria

Nie. Zastanawiam się nad zmiana pracy, a mniej więcej jakie są widełki „wynagrodzenia na dobrym poziomie”?:)

BigBoiii
@Maria

@Maria Pa ca. nie! Zamiast robić sztuczny tłok na stronie pisząc utarte slogany może byś się zajął prawdziwą pracą?

Smieszek
@Em

Po 9 latach pracy można liczyć na najniższa z dodatkiem 20 zł wiecej

Nowy z FA

Przyszedł nowy dyro FA i ustawia ludzi Nie wspiera a ustawia i wymaga sam nie wie czego Ciśnie, wymaga a sam od siebie nic nie daje Zrób coś człowieku pokarz ze potrafisz a nie męcz innych pokarz jak ma byc a nie chcesz od nas co am nie potrafisz

Bolo
@Nowy z FA

Widoczne brakuje mu tego ego :P (usunięte przez administratora) !!!!

@Nowy z FA

Ciekawe kto tego nowego zatrudnił... pogratulować głupoty.

Ea

I bardzo dobrze że przyszedł pewno zrobi porządki w tym bałaganie

Nowype
@Ea

Myślę że nowy Duro dopatrzył się jak nasi kierownicy pracują żenada wstyd

Co
@Nowype

Jak pracują dyscyplina fajka fajka dyscyplina oto praca naszych kier8

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Olek

Ta firma to porażka. Wypłaty brak słów. Zwalniają ludzi z dnia na dzień. Choć gwarantowali pracę do lutego. Trzy dni przed świętami wypowiedzenia choć umowy były na dłuższy okres czasu i zapewnienia dyrektora ze nikogo nie zwolnią. Brak poszanowania człowieka.

Tak sobie patrzę i kibicuję

Pan Dyrektor Grzegorz B. jest najbardziej doświadczonym i świadomym pracownikiem zakładu. To dzięki niemu ta firma sie rozwija i doskonali. Pan Grzegorz ma zawsze takt i wyrozumiałość, jest mężem stanu. Osobą godną zaufania, wiarygodną zawsze. Spokojną i wyważoną. Mam wielką nadzieję na lepsze mając takiego przywódcę na froncie. Zobaczymy, czy mu się uda? Trzymam kciuki

kaja
@Tak sobie patrzę i kibicuję

tak sobie patrzysz i nic nie widzisz , taki dobry dyrektor , że nigdy gorszego nie miałam, a jestem już po pięćdziesiątce

@Tak sobie patrzę i kibicuję

takich bzdur to się nawet czytać nie chce

Ej co bierzesz?

Myślałem, ze Tomek K. z działu IE.

Gose

Pan dyrektor Grzegorz B. prosił na zebraniu pracowników z Ukrainy, aby nie wyjeżdżali i zostali do nowego roku, bo tyle mamy pracy. Teraz zwalnia ludzi, przeliczył się, czy zwyczajnie ich okłamał? Piękny prezent na święta. Nie polecam zatrudniać się tutaj szczególnie Ukraińcom.

Pracownik PCBA

Przepracowałem tam kilka lat i zauważyłem jak wszystko się powoli sypie. Liderami są czasami ludzie z łapanki, ale są też i po studiach. Niestety najgorzej jak trafi się Lider z przypadku i robi cyrk. Sami liderzy robili kwas. Tu gadamy, chwalą cie i jest super a za chwile nóż w plecy. Czas pokazuję kto jest kim i jakich ma się współpracowników. Ty starasz się, jesteś uniwersalny, zastępujesz lidera. Niestety są też tacy co narzekają i twierdzą że im się należy, robią na złość, obgadują i krzyczą najwięcej co odbija się na reszcie. To jest zbieranina ludzi i często fart decyduje. Osobiście uważam że przez lata psuło się tam wszystko i ludzie nie wytrzymali, zwalniali się tylko przez to że sami narobili problemów. Osobiście uważam że podkręcanie targetu przez górę pogarszało sprawę i najlepsi mieli dość. Pracuj tak samo w dzień jaki i w nocy (gdzie wydajność spada i trzeba chyba coś ćpać żeby wyrobić). Ostatnie miesiące mojej pracy to ciągła presja i brak chęci tam przychodzenia. Również osoba która awansowała odeszła, bo nie wyrabiała presji. Najgorsze jest to że z czasem wszystko się tam zepsuło.

Rozmowa rekrutacyjna która się odbyła wypadła w porządku natomiast firma nawet nie raczyła dać feedbacku z informacją o przebiegu rekrutacji... jak na firmę korporacyjną moim zdaniem jest to słabe i nie na miejscu.

6b
@Marcin

O jakim stanowisku piszesz?

6b
@6b

Nie ukrywam że pracuje i staram się zmienić stanowisku

Antykadrowiec

Jak to jest ze stosujemy coraz większe restrykcje a w kadrach i innych biurach ludzie siedzą bez masek przy zamkniętych oknach Panie dyrektorze kadr gdzie tu sprawiedliwość:ja przychodze do was zalatwic spawu i dmuchaja mi pana pracownice w twarz bez masek to my na tasmie w pocie czola mamy nosic maski a biurach luzik i nie trzeba n osic panie miej pan jaja chociaz

kk

Słyszałem że w TPV jest ognisko koronawirusa?Prawda?

akus_ot_aksrahcuk
@kk

Nawet jeśli to co z tego? To tylko ludzie, ważniejsza jest produkcja, do końca roku trzeba zrobić zamówienie i nie ma zmiłuj. Pan dyrektor adneB ma to gdzieś, on nie zagląda do zakładu, więc się nie zarazi.

n.n

Panią Sawoch z działu rekrutacji powinni wywalic na zbity za wydzieranie mordy przez telefon ze ktos nie mozesz sie z powrotem sie zatrudnic bo ktos niby chodzil na L4 i za pyskowanie do kierownikow kazdy ma prawo do wszystkiego i gnoic tylko umieja tylko niech przypomna jak kiedys byli zwyklymi pracownikami a teraz pokazuja przepracowane mordy

Lider nie czlowiek

Proponuje liderom sie zastanowic jaka jest ich rola w tym zakladzie. Pobrali po 2 linie bo za grosz wiecej by dali ostatnia krople krwi z siebie upuścić. Nie radza sobie bo taka prawda i zaczynaja sie znowu problemy z wyjsciem do toalety. Jak sie bralo i kasa w oczkach sie przewijala to trzeba bylo najpierw uruchomić mozg czy (usunięte przez administratora) czlowieczku dasz rade. Zadna filozofia nabrac na siebie obowiazkow i potem za to karac innych. Co ten czlowiek ci winny ze przeliczyles swoje mozliwosci.

Kamil

Ostatni raz tu przyjechałem. Siedzę już 8 godzin i nic nie mogę się dowiedzieć. Mówi mi że trzeba cierpliwie czekać i tyle w temacie. Parodia to mało powiedziane.

Zizi

I dalej ludzie będą się zwalniać dzień w dzień to robią polikwidowali dojazdy dzieki ktorym mieli dużo chetnych do pracy bo duża ilość pracujacych tam to właśnie dojezdnych ale co tam wczesniej cieli koszty na tym a teraz jak nie ma ludzi do złote góry obiecuja choć to sciema dzieki ktorej chcą jeszcze jakiś naiwniakow ściągnąć place glodowe doslownie nie polecam z dala od tego zakladu tam napewno nie bedzie lepiej

@Zizi

A słyszałem że podobno podwyżki były u was po 300 zł ? Jaka jest prawda ? Nie wiem czy w całym tpv czy na jakiś działał ?

Ml
@Michał

Nawet jak dali podwyżki to za trzy miesiące sie praca skończy i pa pa znowu pozwalniają.

Zniesmaczony
@Michał

Podwyzki tak i owszem maja byc dla wszystkich pracowanikow od 1.09 czyli wyolacone w październiku. Wezmiesz pazdziernik listopad grudzien i od stycznia najnizsza krajowa 2800 ktorej wiekszosc nie bedzie miala i tak. Po 2 podwyzki pod koniec roku po to by podwyzszyc dochody do bonow świątecznych gdzie jak co roku bedzie minimum 1000 zarobków to juz jest smieszne. 300 zl brutto z czego moze wyjdzie 210 na reke. Ludzie sie ciesza.... Co roku to samo a oni tak samo ciesza sie....

@Zniesmaczony

U was chociaż podwyżki są ... Zawsze kilka zł więcej..

reves
@Michał

I robota ponad miarę przez świątek piątek niedziele

Beata

Praca w kazda sobote 1 czy 2 zmiana. Ja sie pytam kto normalny wytrzyma pol roku mahac w tygodniu tylko jeden dzien wolny? Maszyny potrzebuja konserwacji a co dopiero ludzie. Ukraina sie zgadza? Wracaja i leza d do gory a normalny czlowiek po pracy nie ma sily na obowiazki domowe. Bo zaplaca? Jeden miesiac moze i wyplaca a zaraz bedzie email ze wyplacone w grudniu. Zaraz beda 10 bo sie przeliczyli mialo byc tyle linii na nocki i co? Ludzie sie pchaja drzwiami i oknami pytam gdzie? Do czego? Za jakie pieniadze. Zatrudnieni sa liderzy z zewnątrz miesiac juz a jeden z drugim dalej nic nie potrafi.

Farer

Witam, kiedy konkretnie zaczynają się nocki, mają ludzi chociaż na 1 zespół?

Góra

Żenada zmieniają zmiany a co do czego zwalniają... (usunięte przez administratora)

@Góra

Bo w tpv to praca sezonowa, 2 , 3 miesiące i dowidzenia

MieczysławKopyto

Haha ale jazdy ostatnio zal ludzie co sie pozatrudniali nie przychodzili na następny dzień do pracy bo po szkoleniu BHP wstępnym kazali im (usunięte przez administratora) bez przeszkolenia stanowiskowego hahahahah I nagle zdziwienie dlaczegooo liderzy sekcji nie przeszkalalii ludzi "to jest ich zakichany obowiazek przeszkolić pracownika" Mieli wymówki że niby brak czasu. (usunięte przez administratora)

Poinformowany

Szykują prace na nockach na tv. To bedzie trudne dla nas. Podobno najgorzej jest w poniedziałki aby przestawic sie na nocki Ale na PCBA mają nocki i nikt nie narzeka od 6 lat. Podobno jest za to dodatkową kasę za nocki. Może i sie opłaca. Co myślicie ziomki?

Anty
@Poinformowany

No to jesteś slabo poinformowany, bo planowali nocki dla nowych zespołów, ale to nie wypali bo nie ma ludzi. I teraz do tych wszystkich, którzy gardzili tutaj operatorami, do tych którzy pisali, że jak cos komuś nie pasuje to ma się zwolnić- i co teraz napiszecie? TPV myśli, że każdy czeka pod bramą aż go wpuszcza do zakladu i będzie mogl (usunięte przez administratora) za te pare PLN. Otóż ludzie rozmawiają między soba, chcą zasięgnąć informacji od innych zanim tutaj przyjdą. Jakie opinie mogą usłyszeć, to juz możecie się domyśleć. Sami sobie jesteście winni, a najbardziej dyrekcja, która zawsze była głucha na sugestie pracowników.

Przezydent Du*a
@Poinformowany

Dodatek za nocki to obecnie około 3 zł brutto za godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV