Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Zażenowany

Zastanawia mnie czemu osoba a w zasadzie kierowniczka była z TPV ,która już tam nie pracowała bo (usunięte przez administratora)ludzi ,ma zakaz pracy z ludźmi ,a znowu wróciła do pracy siedzi na magazynie chodzi o R R ?Wiem że ten zakład jest chory.,może trzeba to gdzieś nagłośnić!!!!

SWQE

Polecam dział testerów. Dzięki tej pracy można naprawdę b. dobrze zarabiać w następnej. Niestety trzeba chociaż te 2 lata robić za 3kafle. Ale potem w innej pracy za te same obowiązki - 2x więcej. Warto poświęcić się troszkę. Wspaniałe miejsce aby się wybić. Polecam z całego serca - firma wspaniała na początek kariery jako tester smart tv.

Teraz to nie wiem z czym tak stanowczo się nie zgadasz… będzie więcej niż te trzy kafle na spokojnie? Sam TV bym potestował właśnie, tylko nie wiem na jakich warunkach teraz się to robi?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TPV?

Kotlet
@Anna

Anna, dlaczego tak się udzielasz na goworku? Na zlecenie pobijasz oceny zakładu? Może nie masz co robić na pcba?

Były faktycznie teraz niedawno jakieś odejścia, czy jednak nie? ktoś je zasugerował jeszcze w lutym a mnie pokazuje się tylko jedna oferta dla specjalisty ds. finansowo-kadrowych. W dodatku nie piszą wprost na jakie zarobki się wychodzi. może więc tu by ktoś dał znać jak jest teraz, bo planuje aplikować?

Magazyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak to jest ludzi mało a zwalniają?

SWQE

Bo to nieprawda

To prawda. Znam 5 osób co tak zrobiły. Kazda ma minimum 6k netto za siedzenie w domku.

Aż muszę dopytać, co oni tak notorycznie dzień w dzień robią?

Kolega

To na pewno napisał Paweł albo Bartek. Hehe

Marcin Prokop
@SWQE

Kilka tygodni temu miałem rozmowę rekrutacyjną na to stanowisko. Niestety praca w TVN'ie to już przeszłość. Postanowiłem spróbować swoich sił. Na rozmowie padło pytanie czy mam doświadczenie w testowaniu - odpowiedziałem że nie. Pani co mnie rekrutowała, z miłym uśmiechem na twarzy, powiedziała że dostałem tą pracę. Przyszedł mój pierwszy dzień. Poznałem zespół, zostałem przeszkolony i zacząłem swoją przygodę. Już po drugim dniu nic nie działało. Człowiek chciał dobrze, a nie było jak pracować. Już miałem do Ryśka z uwagi dzwonić, ale cały czas próbuję przestać myśleć o poprzednim zawodzie. No nic, prąd wrócił, więc zabrałem się do testowania telewizji. Śmieszna sprawa, gdy włączyłem TVN widziałem siebie na ekranie. Z automatu uznałem że test jakości sygnału przeszedł. Kolega z zespołu powiedział mi że teraz musimy klikać guziki. Wzięliśmy po pilocie i zaczęliśmy klikać. To było ciekawe doświadczenie. Cały czas się zastanawiałem dlaczego jest tyle przycisków na pilocie, skoro telewizor reaguje tylko na cztery. Uznałem że test przeszedł, może telewizor miał gorszy dzień. Po powrocie z pracy nie mogłem zasnąć, ciągle tylko te przyciski w głowie. Kolejnego dnia zrozumiałem że to testowanie to łatwa sprawa. Straszyli standardami a jednak jest inaczej.

arkon
@SWQE

Jakie testy telewizorów? Te telewizory nadają się do kosza. Anna z pcba juz się śmieje, a te testery nic nie robią. Wiesza się wszystko, chyba że tylko takie modele na sprzedaży wewnętrznej :)

stalosie
@SWQE

SWQE, dział o którym można rozmawiać godzinami. Ludzie pracujący tam jakiś czas temu to najlepsi specjaliści. Reszta buractwa została i już będzie tam na wieki. Nakład pracy porównywalny do pracowników na linii, zarobkowo również. Nie ma co ukrywać że niektórym posada na siedząco za mocno strzeliła do głowy. Szczebel kierowniczy również dokonywał wszelikach starań, poziom beznadziejności był niższy niż średnia w całej firmie. Przy okazji, stan biura jest tragiczny. Warunki pracy w kurzu nikomu nie są na rękę.

Z tym wieszaniem o którym ktoś tu wyżej pisał to faktycznie do teraz tak jest czy raczej po tylu miesiącach już ogarnęli ten temat? i jeśli już stwierdzasz, że to nieprawda to jakie warunki maja obecnie sami testerzy? Opiszesz je?

Pola Nowy wpis

Cześć wam, z partnerem widzieliśmy ofertę dla technicznego specjalisty ds. wsparcia produkcji. pewnie będzie aplikował ale chcieliśmy być na bieżąco z warunkami po przeczytaniu niektórych opinii zastanawiam się czy to możliwe by takie warunki do dziś jeszcze występowały? Czy jest tu ktoś kto pełni te funkcje i opowie o aktualnej pracy? partner CV jeszcze nie wysłał

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Kamdydat

Cześć czy to prawda, że w tej firmie przysługują dwa telewizory na pracownika rocznie? Kiedy mozna je odebrać? Czy firma produkuje również dla samsunga?

@Kamdydat

Tak, przysługują jak sobie znajdzie w Media Markt i kupisz .

czyli jednak nie? bo teraz to mnie zaciekawiła ta sugestia. To jeśli nie tv to mogliby innego jako ewentualny dodatek oferować?

Magazyn
@Anna

Tak. Można kupić czy Samsunga to nie wiem. Są wybrane modele. Teraz właśnie trwają zapisy. Tylko nie pamiętam czy dziś, czy jutro jest ostatni dzień. Było info na email służbowy o tym i na jakich zasadach

struś
@Kamdydat

Od razu na starcie przy podpisaniu umowy dostajesz telewizor.Jest kilka modeli do wyboru z reguły są to 55 calowe modele,weź sobie kogoś do pomocy bo samemu ciężko donieść do auta...

@struś

Czyli jak rok temu udzielono odpowiedzi o tym Samsungu to był żart? Było na forum pytanie o nagrody dla pracowników, lecz przemilczane, niczego się nie otrzymuje? A co z tegorocznymi benefitami czy cokolwiek doszło do oferty?

Były
@struś

Dlaczego kłamiesz Strusiu? Żadnego telewizora nikt nie dostaje na start. W firmie organizowane są wyprzedaże co kilka miesięcy ale są to telewizory po naprawach lub takie które się nie sprzedają (zalegają na magazynie)

To tak w sumie nie ma problemu z przynoszeniem elektroniki i tak dalej? może nie myślę od razu o przynoszeniu telewizora, ale co generalnie z komórka w trakcie pracy? telefon może być użytkowany czy raczej jest ścisły zakaz jeśli stanowisko go nie wymaga?

Garfild

Witam.Mam pytanie do pracowników tej potężniej korporacji.Rozwazam nad zatrudnieniem się w tej renomowanej firmie.Pytanie moje tej takie.Ile mógłbym zarobić jako nowy pracownik ?,oraz czy prawdą jest że Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków???

@Garfild

A myślisz, że to od stanowiska może być zależne ile zarobisz? Narodowością jeszcze się nie interesowałam nawet. O jaka ofertę pytasz? Mnie interesuje ta dla specjalisty ds. social mediów. Od tygodnia kogoś szukają i kminie czemu? dział się rozrasta? Wiecie cos więcej?

Tanos
@Garfild

TPV to nie renomowana firma. Lepiej poszukaj zatrudnienia w innej firmie.

Panel
@Tanos

Ten zakład nie tyle nie jest renomowany a bardziej nie reformowalny????

Tony

Відгук для українців. Ставлення поляків до вас буде не найкраще. В очі вам будуть посміхатися, а за спиною косо дивитись і посміхатися. Зарплата 2800 злотих на руки, про обіцяні премії і т.д можна забути. Люди які працюють декілька місяців говорять, що більше ніж 2800 не отримували ні разу.Агенства по працевлаштуванню обманюють і реальні суми не називають. Якщо вам 50+ не розраховуйте працювати більше 2 тижнів ( саме на такий термін укладається перший контракт). Вас ніхто навчати не буде, поставлять на лінію і читайте інструкцію, не встигаєте, не виходить З ПЕРШОГО РАЗУ- допобачення, тримати вас не будуть. Тричі подумайте перед тим як влаштуватись сюди. Не рекомендую.

Tony
@Tony

Та й не тільки 50+, це стосується і молодших. Якщо ви приїхали з родичами і проживаєте в маленькій кімнаті на житлі підприємства, то будьте готові що вас змусять виходити на різні зміни «тимчасово», що вам ніяк спати не хвилює нікого.

@Tony

i to podejście które opisujesz podpisać należy jedynie przy Ukraińcach? Polacy obecnie będą mieć inaczej czy jednak niektóre elementy się powielają? Chociażby względem zmian? I co do samych ludzi Ukrainy to nie ma osoby, do której możecie zgłaszać swoje obiekcje jeśli uznacie, że jesteście gorzej traktowani?

Ghost
@Tony

Informacje zwrotne dla Ukraińców. Stosunek Polaków do Was nie będzie najlepszy. Będą uśmiechać się w Twoje oczy, a za Twoimi plecami będą patrzeć krzywo i uśmiechać się. O pensji 2800 zł na rękę, o obiecanych premiach itp. Można zapomnieć. Osoby pracujące od kilku miesięcy twierdzą, że nigdy nie dostały więcej niż 2800. Agencje pośrednictwa pracy (usunięte przez administratora) i nie podają prawdziwych kwot. Jeśli jesteś 50+, nie spodziewaj się, że będziesz pracować dłużej niż 2 tygodnie (na ten okres zawierana jest pierwsza umowa). Nikt Cię nie nauczy, postawią Cię na linii i przeczytają instrukcję, nie masz czasu, nie możesz wyjść ZA PIERWSZYM RAZEM - do widzenia, nie zatrzymają Cię. Pomyśl trzy razy, zanim się tu osiedlisz. nie polecam.

@Ghost

A dlaczego osoby 50 plus nie pracują dłużej niż dwa tygodnie? Firma dyskryminuje osoby powyżej 50 roku życia? Czy sami rezygnują?

Tanos

Dyskryminuje. Ale winni są sami polacy na wyższych stanowiskach.

@Tanos

A cos więcej? odpowiedz na zadane wyżej pytanie w zasadzie nie padła, co jest konkretnym powodem? Chodzi o jakąś wydajność? Zastanawiam się czy także ta narodowość, którą tu podkreślasz ma faktyczne uzasadnienie? Kogo innego byś na tych wyższych stanowiskach się spodziewał?

Jakie są mocne strony pracodawcy TPV?

6b

Mam pytanie czy ktoś wie ile będzie podwyżki w tym roku

złośliwy
@6b

Tak, wiem. Żadnej :)

@złośliwy

I to już potwierdzone? :( A w tamtym roku jak wyglądała sytuacja jeśli o finanse chodzi?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TPV?

PraKo

- Ma Pan/Pani na myśli kwotę brutto... tak? - Czy ta kwota jest do negocjacji?

Lidia
@PraKo

Uchylisz rąbka tajemnicy, jaką kwotę podałeś, że spowodowała taką reakcję? Dzięki Tobie inni będą mogli się "wstrzelić" w możliwości firmy :) Jeżeli uznają, że chcą i że warto, naturalnie

Yuri
@Lidia

Jak chcecie iść na specjalistę wsparcia produkcji to podajcie minimum 4700 brutto podstawy. Za mniejszą kwotę nie opłaca się iść.

PraKo
@Lidia

5250 netto dla stanowiska biurowego jest nierealne w tym zakładzie. Dodam że w nazwie stanowiska jest "specjalista" Aktualnie leci mi 9 rok doświdczenia. Teraz jak wspominam tą rozmowę z hrówą to się śmieje Argumenty z czapki: - "Wie Pan/Pani, to jest gorzów..."

@Yuri

i faktycznie na tę kwotę przystają czy też jest z tym problem czasami? i jak podasz im minimum swoje to nie będą zbijać? w sumie jak te negocjacje w całości wyglądają, macie jeszcze jakieś porady?

@Anna

Ciężko powiedzieć ale pewnie to zależy od Twojego doświadczenia i danego stanowiska. Jeśli masz duże doświadczenie to możesz negocjować warunki. Jeśli masz małe doświadczenie to raczej będziesz musiała przystać na ich warunki. Ja na przykład, nie żałuję, że poszedłem do Tpv pracować. Podpatrzyłem fajne techniczne rzeczy. Jedna reguła się sprawdza od wielu lat - od słabej stawki zaczynasz, na słabej skończysz :)

@Abc

to jednak raczej trzeba się czymś wykazać przy tych negocjacjach skoro tak ze stawką to wygląda... co do tych fajnych technicznie rzeczy opowiesz z ciekawości co mają na stanie?

Kotlet

Kierowca kontenera

Jedna z gorszych jak nie najgorszych firm w Polsce, oczekiwanie na rozładunek czas nieznany, magazyn pracujący jak chce i odsyłanie auta z magazynu na magazyn bo rzekomo nie ma miejsca ale ten kto posmaruje za nosząc dokumenty jest odrazuvpodstawianyvpod rampe i rozładowywany (usunięte przez administratora) chamstwo i buractwo

Andżela
@Kierowca kontenera

A odniesie się ktoś do aktualnej sytuacji na magazynie? jedna osoba pisała o gorszym traktowaniu jeszcze parę miesięcy temu, zastanawiam się czy to faktycznie dalej się utrzymuje? czy to powód tej pracy „jak się chce”? jakie konsekwencje mogą spotkać aktualnych pracowników za taka organizacje pracy?

Czy w firmie TPV są regularne szkolenia pracownicze?

Odradzam każdemu kto szuka pracy. Pół roku mojego życia zmarnowane. Praca na magazynie tam to jakis żart, standardowe traktowanie pracownika gorzej, dyskryminacja, groźby wyrzuceniem i mobbing. Zmuszajcie dalej pracowników do podpisywania papierków i list o tym ze nie ma tam takich rzeczy ;) Najgorsza przełożona kiedykolwiek, żeby człowiek sie stresował i bał przychodzić do pracy przez to wszystko.. to jakiś cyrk jest. Błagam ludzie jeśli się szanujecie to idźcie gdzie indziej. Tak sie szczycicie tym jaka z was wspaniała firma, a każdy kogo spotkałam i też pracował narzeka i sie z was wyśmiewa. (usunięte przez administratora) totalny nie tylko wśród ludzi ale też w samym magazynie. Cieszę się że odeszłam, wszedzie lepiej tylko nie tam.

Zażenowany

Benefit

Czy w firmie jest multisport?

Można z ciekawości spytać o przyczynę? Żaden z zatrudnionych zasadniczo za bardzo nie chciał czy po prostu taka jest polityka firmy? Albo dopiero pracują nad tym, żeby go wprowadzić? Chyba, że alternatywa jest, jeśli tak to jaka?

Poldi

Zakład pod wodzą jaśnie panującego dyrektora Pawła Ba......ego mknie ku upadkowi. Paweł B. najpierw niemal doprowadził do upadku swój poprzedni zakład, teraz robi to samo z tpv. Kilka lat i nic z tej fabryki nie zostanie, już teraz prawie połowa załogi na bruk..

@Poldi

DHL otwierają :)

Obserwator
@Abc

Kiedy?

Były
@Poldi

Musze przyznać że ten pan paweł w tytule jest wyjątkowo bezduszny i bezwzględny. wykorzystuje swoje stanowisko nie szanuje ludzi wg mnie Karierowicz wg mnie No ale ma nad sobą prezia co mu na to pozwala

ccc

Zaściankowa firma.

@ccc

No i co to według Ciebie oznacza? Mimo wszystko się zatrudniasz więc wyjaśnisz te wątpliwości? Jakie są inne powody co do tego, że mimo to chcesz tu pracować?

nAZAREK

Dzień dobry, teraźniejsza sytuacja w firmie jest naprawdę tragiczna, pracowałem rok czasu i gdy dostałem nową umowę na okres 2 miesiące nagle za dwa dni się dowiedziałem że jestem zwolniony, zwolniają naprawdę fajnych pracowników nie patrząc na ich pracę, aczkolwiek za miesiąc albo nawet za tydzień będą potrzebowali nowe osobę i znów nabierać nowych ludzi dlatego żeby oczywiście za kilka miesięcy zwolnić. Niestety bawią się ludźmi jak jakąś zabawką co jest bardzo przykre. Zostawiają osób które w sumie nic nie robią i mają dwie lewe ręce tylko dlatego ze lubią ich, myśle ze w pracy muszą patrzyć na robotę pracowników a nie na to czy to że jest twoją kolega czy koleżanką, i że chodzisz z nim/ą na papierosa. Nie ma szacunku do pracowników, traktując ich jak (usunięte przez administratora), i gdy mówią ze jak za chwilę bedą nabierali ludzi to możemy Cię zabrać z powrotem na Twoje stanowisko to rzeczywiście już nie bardzo się chce wracać do tej firmy gdzie byłeś źle potraktowany... Cóź zostaje tylko nie przyjemny osad, ale przyjemne wspomnienia współpracy z mega fajną ekipa i szkoda żę jesteśmy wszyscy zwolnieni... Nie polecam tą firme.

PCBA radę zawsze da

PCBA to najbardziej poukładany dział w firmie To jest elita Wyniki mówią same za siebie Reszta może tylko pomarzyć

Prawo

Ja myślę że już dawno ta firma powinna przestać istnieć na terenie Polski. Jeśli tutaj pracuję większość Ukraińców to przenieść ten (usunięte przez administratora) na Ukrainę i tyle w temacie.

@Prawo

Gieroy

Skoro w zakładzie większość stanowią Ukraińcy, a Polacy są w mniejszości, to dlaczego nad zakładem nie wiszą jeszcze ukraińskie flagi? Dlaczego nie potraficie docenić naszych pracowitych jak pszczółki sąsiadów, dajcie wyraz uznania i zawieście te flagi!!

Obserwator
@Gieroy

Drogi panie tu jest Polska. Flagi ukraińskie gieroje niech wywieszają w swoim kraju.

Ping
@Gieroy

To se w chinach powieś flagę.

@Gieroy

Bo tu jest Polska a nie Ukraina.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV