MB Auto Spa

Opinie o MB Auto Spa

mac 2014-08-19 22:20:04
Tragedia!!!Nie polecam,odradzam,ostrzegam!!!!
Samochod oddany do mycia,woskowania i mycia szyb full.130 zl.I co za to otrzymalem.Slady poowadach nie usuniete czyli samochod obsmarkany a nie umyty.Szyby od srodka umazane nie umyte.Sciema na maksa.Tlumaczenie pracownika.Nie mamy srodkow do usowania owadow.Propozycja.Otworzcie nie Myjnie tylko Spluczke samochodowa.
Tola 2014-12-11 13:49:17
Super Myjnia.Polecam samochód jest zawsze lśniący i obsługa jest Super.
MB AUTO SPA w Tesco na Gocławiu .Mogę polecić z zamkniętymi oczami
Artur 2015-07-22 11:11:13
Myłem od kilku lat samochody prywatne i służbowe.
Mycie w miarę ok - zależy do kogo trafiłem.
Niestety byłem tam ostatni raz - jeden z pracowników przecierał deskę rozdzielczą jakąś ścierką zapewne ubrudzoną w jakimś "kwasie". Na deskę to wpływu nie miało ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dotknęła ekranu monochromatycznego i zniszczyła ekran wyświecając w kilku miejscach. Ekran w slońcu jest teraz nieczytelny. Reklamację złożyłem natychmiast ale właścicielka postanowiła uznać mnie za naciągacza i bronić pracownika. Cóż, tego dnia wydałem 450 zł. na 3 samochody a przez lata kilka ladnych tysięcy. To był ostatni raz i nie polecam tej myjni oraz przestrzegam aby w każdej innej zwracać uwagę na ekrany - szczególnie te monochromatyczne (bo dotykowe czy błyszczące raczej są nie do zniszczenia). Monochromatyczne (antyodblaskowe) ma m.in BMW czy Audi.
Many 2016-01-24 18:36:00
Zenada, zaplacilam za komplet a nawet szyb od srodka nie umyli. Oszusci , nie polecam nikomu tych partaczy
MB AUTO SPA 2016-02-11 14:09:13
Witam
Tak żle myjemy że jednak znowu Pan do nas porzyjechał :000000
MB Auto Spa 2016-02-12 06:54:26
Witam
W tej sytuacji doszło do pomyłki
Kolega w biurze źle poinformował pracownika myjni o rodzaju wykonanej usługi.Zostało wykonane same mycie karoserii .Dlatego szyby nie zostały umyte od środka.Pan był u nas jeszcze raz i została wykonana usługa prawidłowo .Taka za jaką klient zapłacił.Oczywiście gratis.
Szkoda tylko że klient już o tym nie wspomniał w internecie
andrzej 2016-04-24 13:24:04
MB Auto Spa, dlatego dobrze znać opinię drugiej strony, do narzeknia kazdy pierwszy, ale do chwalenia nikt. Przy okazji zapytam, czy na myjni zarobi się u Was 2300 zł?
klient po raz ostatni 2016-11-11 00:55:40
ta myjnia to porażka, usługa-mycie komplet: szyby umyte bez otwierania, wiec po myciu bylo widac rant gdzie kończyło się mycie, a mianowicie całość szyby przylegającej do uszczelki w drzwiach, zacieki na karoserii, niedomyte grudki błota i osadów na nadkolach, po przetarciu palcem wszystko zeszło i w dodatku zostawiało ślady po niedomyciu, plastiki w środku pomazane jakaś brudn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która pozostawiła zacieki, wokół tablic rejestracyjnych w ogóle nie umyte i wzięli 89 zl, za 12zl można samemu lepiej umyć na carcherze, chociażby przy media markt, a gość który mył, w trakcie mycia wypalił 4 fajki i chodzi po parkingu jak wielki szef-gangster, zdecydowanie nie polecam
Zostaw swoją opinię o MB Auto Spa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Auto Spa