Opinie o MB Auto Spa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MB Auto Spa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MB Auto Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB Auto Spa w Warszawa

Ja Nowy wpis

Porażka!!! Myjnia chyba jest dobrze wyposażona, tylko ma fatalną obsadę. Zapłaciliśmy za komplet. Bagażnik odkurzali dopiero jak im powiedzieliśmy (dobrze, że obejrzeliśmy samochód, zanim odjedziemy. Slady po kawie i kurz był „przeleciany” suchą ścierką, felgi opłukane a nie umyte. Trzech „fachowców” myło!!! Kilka razy chodziliśmy po nich, a nawet po samą ścierkę. Naprawiali swoje błędy z dużym niechceniem, a o felgach uslyszeliśmy, że to przebarwienie. Jak usuwa się to „przebarwienie” pokazałiśmy suchą serwetką i coś wspomnieliśmy o rabacie, dopiero wtedy przyleciał gość ze środkiem czyszczącym. A jak wspomnieliśmy o bagażniku, to gościu powiedział czy nie moglibyśmy podjechać samochodem do odkurzacza, który stał 4 metry od owego samochodu, odparliśmy czy mógłby sam z odkurzaczem (na kółkach) podejść do samochodu?!! Z wielkim bólem w oczach zrobił to. Jeżeli jakaś siła zmusi kogoś z Was do mycia samochodu na Feldorfa 39 w tzw Centrum Mycia Aut, to koniecznie zostańcie przy samochodzie i uważnie pilnujcie co robią. Dodam, że chamskie podejście do klienta jest normą w tej myjni

mac

Tragedia!!!Nie polecam,odradzam,ostrzegam!!!! Samochod oddany do mycia,woskowania i mycia szyb full.130 zl.I co za to otrzymalem.Slady poowadach nie usuniete czyli samochod obsmarkany a nie umyty.Szyby od srodka umazane nie umyte.Sciema na maksa.Tlumaczenie pracownika.Nie mamy srodkow do usowania owadow.Propozycja.Otworzcie nie Myjnie tylko Spluczke samochodowa.

UrsynówPaweł
@mac

Jeżdżę na myjnie co 2-3 tygodnie od kilku lat. Na tą myjnie przyjeżdżam z drugiej strony Wisły, auto zawsze jest bardzo dokładnie wymyte. A co do owadów chłopie nie zawsze się domyją tym bardziej jak się nie dba o auto i po trasie parkuje w słońcu i czeka aż się robale usmażą... SZCZERZE cenowo OK auto domyte, polecam.

Macintosz
@UrsynówPaweł

Potwierdzam, umycie owadów w okresie wysokich temperatur ( lato ) graniczy z cudem. Tak naprawdę jedyn bezpiecznym sposobem jest polerowanie tych elementów. Szorowanie gąbką czy ścierką porysuje tylko lakier. Chemia do tego typu zabrudzeń pomaga ale nie załatwia w 100% sprawy. Wiem bo także prowadzę myjnie i nie jednokrotnie z tego powodu miałem uwagi. Nie sposób przy zwykłym myciu nadwozia za ok. 30-40 zł poświecich godzinę na doczyszczanie auta.

Dark Angel Nowy wpis
@Macintosz

Jeśli prowadzisz myjnie (w co wątpię) to powinieneś wiedzieć, że są środki które usuwają nawet zaschnięte miesiąc temu owady - GoGo Wash się kłania... Nie trzeba ani dociskać gąbki, ani trać dużo czasu na ich usunięcie. Cena jest tu bez znaczenia - jeśli ktoś oferuje usługę mycia auta, to powinno wyjechać czyste! Przynajmniej na mojej myjni tak jest...

Gość Nowy wpis

Kiedyś myjnia godna polecenia hmmm teraz można się zastanowić??? Kiedyś pracowali tam młodzi ludzie którzy wykonywali usługę szybko,sprawnie i tak jak należy ???? A teraz hmmm mycie suva trwało 1godzine i 5 min a miało trwać max 40 min . Załoga na hali 2,3 Polaków może 4 i jakiś emeryt ,imigranci z wschodu i nawet z Afryki od jednego śmierdziało alko.

Czarek Nowy wpis

Czy firma przyjmuje do pracy młodych na część etatu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MB Auto Spa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
klient po raz ostatni

ta myjnia to porażka, usługa-mycie komplet: szyby umyte bez otwierania, wiec po myciu bylo widac rant gdzie kończyło się mycie, a mianowicie całość szyby przylegającej do uszczelki w drzwiach, zacieki na karoserii, niedomyte grudki błota i osadów na nadkolach, po przetarciu palcem wszystko zeszło i w dodatku zostawiało ślady po niedomyciu, plastiki w środku pomazane jakaś brudn (usunięte przez administratora) która pozostawiła zacieki, wokół tablic rejestracyjnych w ogóle nie umyte i wzięli 89 zl, za 12zl można samemu lepiej umyć na carcherze, chociażby przy media markt, a gość który mył, w trakcie mycia wypalił 4 fajki i chodzi po parkingu jak wielki szef-gangster, zdecydowanie nie polecam

andrzej

MB Auto Spa, dlatego dobrze znać opinię drugiej strony, do narzeknia kazdy pierwszy, ale do chwalenia nikt. Przy okazji zapytam, czy na myjni zarobi się u Was 2300 zł?

MB Auto Spa

Witam W tej sytuacji doszło do pomyłki Kolega w biurze źle poinformował pracownika myjni o rodzaju wykonanej usługi.Zostało wykonane same mycie karoserii .Dlatego szyby nie zostały umyte od środka.Pan był u nas jeszcze raz i została wykonana usługa prawidłowo .Taka za jaką klient zapłacił.Oczywiście gratis. Szkoda tylko że klient już o tym nie wspomniał w internecie

Many

Zenada, zaplacilam za komplet a nawet szyb od srodka nie umyli. Oszusci , nie polecam nikomu tych partaczy

Artur

Myłem od kilku lat samochody prywatne i służbowe. Mycie w miarę ok - zależy do kogo trafiłem. Niestety byłem tam ostatni raz - jeden z pracowników przecierał deskę rozdzielczą jakąś ścierką zapewne ubrudzoną w jakimś "kwasie". Na deskę to wpływu nie miało ale (usunięte przez administratora) dotknęła ekranu monochromatycznego i zniszczyła ekran wyświecając w kilku miejscach. Ekran w slońcu jest teraz nieczytelny. Reklamację złożyłem natychmiast ale właścicielka postanowiła uznać mnie za naciągacza i bronić pracownika. Cóż, tego dnia wydałem 450 zł. na 3 samochody a przez lata kilka ladnych tysięcy. To był ostatni raz i nie polecam tej myjni oraz przestrzegam aby w każdej innej zwracać uwagę na ekrany - szczególnie te monochromatyczne (bo dotykowe czy błyszczące raczej są nie do zniszczenia). Monochromatyczne (antyodblaskowe) ma m.in BMW czy Audi.

MB AUTO SPA
@Artur

Witam Tak żle myjemy że jednak znowu Pan do nas porzyjechał :000000

Tola

Super Myjnia.Polecam samochód jest zawsze lśniący i obsługa jest Super. MB AUTO SPA w Tesco na Gocławiu .Mogę polecić z zamkniętymi oczami

Zostaw merytoryczną opinię o MB Auto Spa - Warszawa

MB Auto Spa
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 41
    04-125 Warszawa