Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

2016

W Koninie również brak płatności za prowadzone kursy. Brak kontaktu zarówno z oddziałem w Koninie jak i centralą. Gorąco odradzam wyżej wspomnianą firmę.

ilona

Czy ktoś już może zakładał sprawę w celu wyegzekwowania należności? Jeżeli tak, to mam pytanie jak długo trwało odzyskanie należnych pieniędzy?

Krzysztof

Brak wypłat ze kursy prowadzone w Poznaniu. Nie polecam tej firmy - czekam już drugi miesiąc. Telefon w centrali nie odpowiada, na maile nie odpisują.

@Krzysztof

.........."Brak wypłat ze kursy prowadzone w Poznaniu"-a kolejne ogłoszenia zamieszczają-JEST TO JAWNE OSZUSTWO !!!!!!

Aga
@Krzysztof

Ja również czekam na zapłatę za zlecenie wykonane w Poznaniu. Nie odpisuja nie odpowiadają. Coś musimy zrobić ja czekam od marca

przyzwolenie

Nauczyciele dają swoim zachowanie przyzwolenie pracodawcy aby nie płacił. Skoro tyle czasu nie płaca a zajęcia się odbywają to znaczy że nie jest tak źle! Firma nastawia się na nabór i po jego realizacji MOŻE coś się ruszy z przelewami, ale nabór trwa do października 2016...czy to możliwe że po tak długim czasie uregulują wszystkie płatności zaczynając od paźniernik 2015??? Lepiej sobie odpuścić pracę dla nich...

yyy2
@przyzwolenie

"Lepiej sobie odpuścić pracę dla nich..." zgadzam się w 100% .We Wrocławiu nie wypłacają wynagradzeń oszuści a AP EDUKACJA ciągle zamieszcza nowe ogłoszenia,że zatrudni nauczycieli-czy oni też będą oszukani i OKRADANI??? PONOĆ NIE MAJĄ KASY DLA NAUCZYCIELI A AP EDUKACJA ZAMIESZCZA CIĄGLE NOWE OGŁOSZENIA: 1.Nauczyciel prawa Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 11:20, 9 maja 201 Szkoła AP Edukacja we Wrocławiu zatrudni nauczyciela prawa do pracy w systemie weekendowym-OLX 2.Zatrudnimy nauczyciela przedmiotów kosmetycznych Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 11:15, 9 maja 2016, Szkoła Policealna zatrudni nauczyciela przedmiotów kosmetycznych. Praca od zaraz-OLX 3.Nauczyciel przedmiotów związanych z pracą biurową Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 11:08, 9 maja 2016 Szkoła AP Edukacja we Wrocławiu zatrudni nauczyciela przedmiotów związanych z pracą biurową do pracy w systemie weekendowym -OLX Czyżby kolejne ofiary??????????

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
jotek

Umowa zlecenie rządzi się swoimi prawami. Skoro nie płacą można rozwiązać w trybie natychmiastowym w związku z rażącym naruszeniem warunków umowy. Dodatkowo można podłączyć bieżący rachunek i na rachunku napisac np termin 7 dni. Ważne jest data złożenia wypowiedzenia. Radzę wysyłać na centralę za potwierdzeniem odbioru. Na potwierdzeniu napisać co zawiera koperta. Drugie pismo, to przedsądowe wezwanie do zapłaty. Można też zgłosić upadłość firmy z powodu niewypłacalności.Więc nie rozumiem czemu nikt nie działą. Pisanie nie pomoże wam odzyskać pieniędzy

kkkkkkk

Czy ktoś z pracujących nauczycieli próbował rozwiązać umowę skoro nie płacą? Nie chcą przyjmować wypowiedzeń i uważają, że brak wypłat nie jest powodem do rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy. Może trzeba złożyć pozew zbiorowy, może będzie łatwiej razem odzyskać pieniądze??

kkkkkkk
@kkkkkkk

Najśmieszniejszy jest zapis w umowie- miesięczny okres wypowiedzenia.... nie płacą i trzeba niby za darmo pracować kolejny miesiąc, żeby uwolnić się od nich, a następnie walczyć o swoje pieniądze....

MAT
@kkkkkkk

We Wrocławiu juz kilka osób jest chętnych aby złożyć pozew zbiorowy przeciwko AP EDUKACJA.Oszustów trzeba tępić i nagłośniać gdzie się da!!!SĄD, INFORMACJA W BIG,URZĄD SKARBOWY, ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY- ART. 286. Oszustwo

halohalo
@kkkkkkk

To jest umowa zlecenie, nie ma w umowach cywilnoprawnych takiego pojęcia jak "pracodawca". Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo jeszcze gotowi iść do Sądu Pracy!

MAT
@halohalo

halohalo..........SĄD-Pozew cywilny w sprawie karnej o oszustwo!!!!

już wolna
@kkkkkkk

Rozwiązałam w trybie natychmiastowym, bez jakiegokolwiek tłumaczenia. Brak wypłaty jest wystarczającym (!!!) powodem. KC to przydatna lektura... nie prowadzę działalności charytatywnej, więc nie widzę powodu pracy za darmo. Tylko moich słuchaczy mi szkoda.

assssia

ostatnio śledzę ogłoszenia pracy w Białymstoku i zauważyłam, że coś słabo idzie im poszukiwanie osoby do sekretariatu( miałam okazję brać udział w rekrutacji jakiś miesiąc temu). Cieszę się bardzo, że jednak nie udało mi się dostać tam pracy bo wypowiedzi innych osób mówią same za siebie.

estera

We Wrocławiu to samo. Nie mam wypłat od stycznia. Oczywiście umowy nie przedłużyłam. Pozew w sądzie już złożyłam. Pod koniec grudnia został orzeczony nakaz zapłaty ale zostanie wysłany do AP Edukacji w przyszłym miesiącu. Niestety sprawy sądowe się ciągną. A AP edukacja może w tym czasie spokojnie obracać moimi pieniędzmi.

Madzik
@estera

Od razu Panią poinformuję, że na pewno go nie odbiorą.

@Madzik

No nie wiem. Wydaje mi się ze o ile od wykładowców mogą nie odbierać to od urzędów, takich jak: sąd, prokuratura, urząd skarbowy, zakład energetyczny, itp to chyba powinni. Tym bardziej ze według prawa nieodebrane pismo polecone traktuje się jako odebrane. AP Edukacja oficjalnie dalej funkcjonuje. Jest zarejestrowana w sądzie wiec jest możliwość ich odnalezienia. A że reklamują się i prowadzą zajęcia pod inną nazwą to nie ma znaczenia.

viki

Trzeba pisać wezwanie do zapłaty a potem sprawa sądu i komornik.

Olsztyn

Oddział Olsztyn tonie. Niedługo po tym zresztą cała firma również skończy żywot. Pozdrawiam moje współpracowniczki. Współpracowników też ;) Miło się z Wami pracowało. Być może spotkamy się jeszcze gdzieś w innej pracy pod lepszym zarządem. Mam jeszcze cichą nadzieję na odzyskanie reszty moich należności od AP. Do zobaczenia w lepszym świecie.

pol

Uwazam,że ci pseudo dyrektorzy z AP EDUKACJA którzy zatrudniają pracowników to z spewnością mają świadomość,że ich okradają i oszukują-NIE WYPŁACAJĄĆ WYNAGRODZEŃ!!!! W końcu muszą się na kimś dorabiać a w internecie ciągle nowe ogłoszenia AP EDUKACJA-UWAŻAJCIE!!!

Gabi
@pol

Akurat przelewy nie zależą od Dyrektorów, Dyrektorzy mają tu niewiele do gadania. Jeśli zaczynają za bardzo się upominać do Centrali o przelewy dla nauczycieli itp. to wylatują stamtąd.

Viki

Ja też potwierdzam, że w innym oddziale nie płacą, to że w umowie jest wypłata po 2 miesiącach to jedno bo każdy umie czytać i na takie warunki się decyduje, podobnie jeśli chodzi o stawkę ale to że są 2-3 miesięczne zaległości i kompletny brak jakiejś informacji o ich realizacji to drugie.Nie polecam!

oszukaniWROCŁAW

Zgadzam się w 100% z jagoda77!!!Zatrudniają NAUCZYCIELI nie wypłacają wynagrodzeń!!!! STANOWCZO ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE CO MA TYLKO W NAZWIE SZKOŁA.To co robią to zwykłe oszustwo i żerowaniu na ludziach!!!!

jagoda77

AP edukacja oszukuje ludzi zwodzi że już' idzie przelew'na który czekam już 3 miesiąc totalna ściema zastanawiam się czy iść jutro tam do pracy ? Nic tylko zostaje sąd nie podaruje ani złotówki .Telefony nie odbierają albo mają " zajęte"na maile zapomnij że ci odpiszą Dyrektor oddziału też wali ściemę i widzę że nie tylko Opole tak ma ale inne oddziały . Ale będą mieli nie tylko sąd na głowie ale także US bo jak nie wypłacają wynagrodzeń to i podatków też nie płacą

Nauczyciel

No tak, oczywiście AP Edukacja chciałaby aby najlepiej nie wypowiadać się na forum i nie ostrzegać innych przed współpracą z tą powiem delikatnie OSZUKUJĄCĄ LUDZI firmą. Tylko, co Ci oszukani ludzie mają zrobić skoro nikt z AP Edukacja nie raczy nawet odpisać na e-maile w sprawie płatności,nie mówiąc już o braku możliwości dodzwonienia się do osób odpowiedzialnych za przelewy?, Sama pisałam kilkakrotnie do Centrali po tym jak minęło 3 miesiące od czasu w którym powinnam dostać przelew. Oczywiście e-maile pozostały bez odpowiedzi,o dodzwonieniu się do nich to już w ogóle nie ma mowy. A w oddziale oczywiście "zgrywają głupa", kiedy odmówiłam prowadzenia zajęć pieniądze od razu jakoś się znalazły. Kończę jednak współpracę z tą oszukańczą firmą, to jest SKANDAL aby trzeba było tyle czasu upominać się o swoje pieniądze. Jak już napisałam, AP Edukacja chciałaby aby najlepiej nie upominać się o wynagrodzenia, nie dzwonić, nie pisać e-maili, tylko robić za darmo, tylko niestety, niech szukają innych naiwniaków, skoro nie ma żadnych odpowiedzi na inne próby kontaktu, to pozostaje tylko ogólnodostępne forum aby przynajmniej ostrzec innych, no i ostatecznie SĄD i odpowiednie Urzędy.To co się dzieje w tej firmie to jest SKANDAL.

Nauczyciel 4
@Nauczyciel

RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED AP EDUKACJA!!!!! WE Wrocławiu NIE WYPŁACAJĄ I NIE CHCĄ WYPŁACAĆ WYNAGRODZEŃ PRACUJESZ ZA NIC!!!BRAK SZACUNKU I BRAK KASY!!!!

zniesmaczony

Czy to możliwe, że wszyscy (usunięte przez administratora) i oszuści, krórzy zerują na czyimś nieszczęściu tak dbają o kulturę w wypowiedźiach? Czy mozna mieć aż taki tupet a by okradać ludzi i jeszcze bezczelnie pouczać kogoś, że ma brak kultury??ZŁODZIEJ I OSZUST ZAWSZE ZOSTANIE ZŁODZIEJEM I OSZUSTEM.....

jhhkjhkh
@zniesmaczony

a może się skrzyknąć się z całej Polski i w końcu dać im popalić a nie tylko straszyć. I złożyć pozew zbiorczy.

@jhhkjhkh

JESTEM ZA właśnie napisałam pozew do sądu i poinformowałam że jeśli do końca lipca nie dostanę swoich pieniędzy to wysyłam go do Sądu Rejonowego w Łodzi.

@zapałka 100

Też jestem za. Zastanawiam się też czy nie można by wspólnie złożyć doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Bo przecież niewypłacanie wynagrodzenia jest przestępstwem. AP Edukacja zatrudniała nowych nauczycieli na miejsce tych którzy się zwolnili. Spółka miała pełną świadomość że im nie zapłaci bo nie ma pieniędzy i ma wielomiesięczne zobowiązania wobec pozostałych nauczycieli. To znaczy że celowo wprowadziła w błąd te osoby. To też jest przestępstwem. Kolejna sprawa jest taka że AP Edukacja prowadzi zapisy słuchaczy nie mając obsady nauczycielskiej. Umowy z nauczycielami wygasły 30.06 i raczej mało prawdopodobne że nauczyciele podpiszą kolejne bo to by oznaczało że zgadzają się na pracę bez wynagrodzenia. I ostatnia sprawa - AP Edukacja dostaje dotacje na wynagrodzenia. Więc gdzie są te pieniądze?

WROCŁAW
@estera

Jestem też za!!! Właśnie jestem w trakcie pisania doniesienia do PROKURATURY o popełnieniu PRZESTĘPSTWA-OSZUSTWA z art. 286 KK.CHCĘ ZŁOŻYĆ TEŻ POZEW CYWILNY PRZECIWKO ANNIE ....... Dyrektor Oddziału Wrocławskiego za współ udział w oszustwie( osoba pełniąca taką funkcję nie może być karana )!!!!

oszukana nauczycielka
@zapałka 100

Czy sprawa sądoa rozwiązala coś? Bo to jest firma krzak.

@oliza
@oszukana nauczycielka

Czy ktoś dzwonił dzisiaj do centrali? Odbierają w ogóle?

oszukana_z_olsztyna
@@oliza

A na jaki numer dzwonicie? Ja się nie mogę doczekać prawie 6000 :-( Mail nic nie daje :-(

oszukana_z_olsztyna

To ten sam :( Nie odbierają :(

@oszukana nauczycielka

właściwie połowicznie całości nie odzyskałam ale połowę i owszem

olka

wypłacili coś?

@olka

tak z 2,5 tys które mi zalegali odzyskałam 900 zł, dobre i to. Wczoraj złożyłam pozew do sądu internetowego i zobaczymy co dalej zostało im jeszcze 1600 zł do wypłaty.

@zapałka 100

I tak trzymać. Mi nic nie przelali mimo wezwania do zapłaty. Zalegają mi ponad 3000 więc nie będę miała wyjścia. Gdyby mi przelali chociaż połowę z tego to by znaczyło że chcą sprawę załatwić polubownie więc może bym z nimi negocjowała co do terminu wypłaty reszty. A skoro nie chcą polubownie to jedyna szansa odzyskania pieniędzy jest przez sąd.

kozito
@jhhkjhkh

Ja również nie dostałem wynagrodzenia za pracę w APEdukacji w Białymstoku, a czekam już rok. Nie mam cierpliwości dłużej czekać i sprawę będę musiał skierować do Sądu. Ostrzegam przed oszustami.

nauczyciel
@kozito

Nie dostałem pieniędzy za pracę w AP Edukacji w Białymstoku, szkoda gadać i zawracać sobie głowę.

nauczyciel/Białystok
@nauczyciel

Ja jestem w podobnej sytuacji, zalegają mi od początku 2016r., złożyłam pozew do sadu i czekam..... Może ktoś już przez to przeszedł i z jakim skutkiem

Rysiek

Poziom dno tak jedynie mozna okreslic twoja wypowiedz. Jesli poziom twojej wspolpracy z ap byl taki sam jak tu pokazales to nie dziwie sie ze ap nie wyplacilo Ci pieniędzy. Brak kultury.

1801m
@Rysiek

Śmiem twierdzić, że jest Pan jednym z pracowników zakochanych w tejże szkole. Mniemam, że dostaje Pan regularne wynagrodzenia lub jest Pan z tych, którzy tych wynagrodzeń nie wypłacają. A może Pany płacą bo nauczycielom nie i to jest fakt, z którym nikt nie wygra.

Znudzona

Nie dziwie sie, ze AP Edukacja nie wypłaca nauczycielom wynagrodzen, którzy nawet tu opisując cała sytuacje robią błędy. Pan o Nicku "WROCŁAW " pisze sęsu" poprawnie pisze się "sensu". Kolejna osoba, której tez została juz zwrócona uwaga napisał cytuje" Bekniesz za współ udział w oszustwie !!! "pisze sie "współudział" dla tych, którzy mają z tym problem. Strach pomysleć, że osoby wypowiadające się na forum robią podstawowe błędy w pisaniu łatwych słów, a może jeszcze gorsze lub rażące błędy popełniały podczas współpracy, nauki młodych ludzi i dlatego maja problem z otrzymaniem płatności? Jaka praca taka płaca.. samo stwierdzenie sie nasuwa na myśl.

Jolka
@Znudzona

Osobiście dziwię się że obecni pracownicy tak pilnie śledzą gowork, zamiast pracować aby poprawić kondycję finansową firmy. A to że udzie tu ostrzegają przed pracą w AP to chyba logiczna, prawda? Przecież właśnie po to powstał ten portal... Więc może zamiast odpowiadać na posty ludzi, warto zacząć ich spłacać , i zrobić wszystko, aby pojawiły się pozytywne opinie prawda? Może po prostu warto zacząć płacić poszkodowanym,a nie bronić "dobrego" imienia firmy, która nie wypłaca pracownikom naleznych pieniędzy ( jak widać z postów)

Znudzona
@Jolka

Szanowna Pani! Pracownicy AP Edukacja maja coś takiego jak tzw " czas prywatny", w którym każda osoba może robić co uważa za stosowne.Rozumiem, że w Pani mniemaniu portal powstał by osoby wyrażające negatywne opinie na temat firmy mogły pisać do woli ile chcą, o czym chcą i jak chcą..... ale już pracownik AP nie może. Niestety muszę Panią rozczarować, ponieważ KAŻDY ma prawo wyrazić opinię nawet taki pracownik AP, który jak widzę wzg Pani toku myślenia NIE POWINIEN mieć prawa do swojego prywatnego czasu, ale za to POWINIEN siedzieć cichutko. Pozwoli Pani, ze już więcej nie będę komentować. Życzę Państwu miłej majówki...

SZYMON
@Znudzona

Znudzona..........(czy to pracownik i twarz AP EDUKACJA???)Ta osoba zachowuje się jak przysłowiowa k....a!!plujesz jej w twarz a ona udaje,że deszcz pada!!! Oszukują i okradają ludzi a ta beszczelna pusta baba (ZNUDZONA)doszukuję się jakiś literówek i daje do zrozumienia, że dlatego nie zostały wypłacone wynagrodzenia.To moze pustostanie sama pracuj na kilku etatach i zaoszczedzicie na wynagrodzeniach.Takie to czasy gdzie krzyczysz (usunięte przez administratora) złodziej a (usunięte przez administratora) jeszcze się burzy......

WROCŁAW

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 13:06, 18 kwietnia 2016, Szkoła AP Edukacja we Wrocławiu zatrudni nauczyciela prawa do pracy w systemie weekendowym. Szkoła zamieszcza ciągle nowe ogłoszenia a nauczycielom, którzy w 2015 roku pracowali w AP EDUKACJA jeszcze za 2015r nie wypłacili wynagrodzeń!!!! Jak można nie wypłacać wynagrodzeń nauczycielom a ciągle zamieszcza się nowe ogłoszenia??ROZUMIĘ, ŻE NOWI NAUCZYCIELE TEZ NIE OTRZYMAJĄ WYNAGRODZEŃ???? Wydaje mi się, że jest to świadome OSZUSTWO czyli – powszechnie zwane także wyłudzeniem – jest przestępstwem, o którym mówi art. 286 § 1 kodeksu karnego. Zgadzam się, że oczekiwanie na wypłate nie ma sęsu tylko tak jak już kilka osób napisało na forum-ZAWIADAMIAĆ ORGANY ŚCIGANIA O ŚWIADOMYM OSZUSTWIE-art.286 KK.

Jotk

Nie jestem pracownikiem AP Edukacji. Wszedłem tutaj , bo zaproponowano mi pracę w jednym z oddziałów. Po przeczytaniu postów ( nie wszystkich, ale z ostatnich 3 stron) nasunęło mi się kilka myśli 1. Na pewno nie podejmę współpracy z AP Edukacją 2. Ktoś z AP napisał że jako jedyni uczciwie rozliczają dotację. Interesujące. Czy to oznacza że wszystkie inne szkoły oszukują? Wątpię. Jeśli nauczyciele nie są zapłaceni to oznacza że dotacja nie jest uczciwie rozliczana. Dotacja jest przeznaczona na głównie na opłacenie nauczycieli, sal lekcyjnych i obsługi administracyjnej. Tak przynajmniej wynika z ustawy, którą pokusiłem się przeczytać. 3. Nie podobają mi się personalne odniesienia do osób pracujących w AP. Osoby , które czują się oszuka przez brak płatności często przekazują swoje odczucia wobec osób zamiast faktów. A tak naprawdę,jak znam życie ( a trochę znam), pracownicy zatrudnieni niewiele mogą. Prawdopodobnie wszystko jest w rękach kilku osób i to one decydują.Tak działają tego typu korporacje 4. Nie rozumiem tych którzy piszą że im nie zapłacono. Przecież są rózne narzędzia , żeby takie pieniądze odzyskać, nie wiem - wezwania do zapłaty, sąd, czy nawet zgłoszenie upadłości takiej firmy. W końcu - rozwiązanie umowy. Nie rozumiem jak można pracować dla kogoś , kto od miesięcy nie płaci.Dlatego mam mieszane uczucia co do niektórych postów i ich uczciwości. Choć widać że rzeczywiście AP ma problem z płatnościami. 5. Przejściowe kłopoty ma firma , która nie zapłaci pracownikom max 1 lub 2 rachunki, ale jeśli jest to dłuższy okres, to dla mnie już nie jest przejściowy i tymczasowy problem. 6. Nie wiem czy AP ma zamiar ogłosić upadłość, ale moim skromnym zdaniem nie. Za dużo mieliby do stracenia 7. Jesli to jest prawda, że centrala nie odpowiada na zapytania pracowników o płatność, lub podawane są nierealne terminy, to uważam to za naganne. Na koniec - życzę AP Edukacji odzyskania płynności finansowej, a wszystkim poszkodowanym odzyskania pieniędzy, na które ciężko zapracowali.

@Jotk

AP podpisuje często umowy zgodnie z którymi płatność ma być dokonana np. po pół roku, czyli na koniec prowadzeniu kursu. Potem płatności ni widu ni słychu. Rozwiałem wątpliwości?

oszukany

Zwracam sie z prosba do osob, ktore mialy "przyjemnosc" pracy w AP. Jak udalo sie Wam dostac wynagrodzenie, jesli w ogole sie udalo. Minelo 6 miesiecy odkad zatrudnilem sie w tej firmie a pensji ani widu, ani slychu. Dyrekcja rozklada rece, albo wymysla kolejne rzeczy do uzupelnienia, ktore podobno byly podczas podpisywania umowy. A w sekretariacie mowia, ze pensja bedzie na dniach...

Kate P.
@oszukany

Ja nie mam pieniędzy jeszcze za ubiegły rok. A są i tacy co czekają na wypłatę za 2014. I proszę mi nie pisać, że to niemożliwe, że kłamstwo itp. Znam osobiście 3 takie przypadki.

Artur

"Współudział" jeśli już. Nie dość, że cham to jeszcze analfabeta. No i prokurator i sędzia w jednej osobie. Już wydał wyrok. Prawomocny.

Oszukana
@Artur

Ja swoje pieniądze uczciwie zrobiłam. A pan został wynajęty przez firmę. Bardzo dobrze że ludzie piszą o takich sprawach. Ja od 3 lat słyszę jaka to uczciwa firma jest. Tylko nie wiadomo dla czego ludzie zaległej pensji nie dostają. Jak jest zły pracownik to się go zwalnia i tyle. Mąciwoda.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja