Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

cezzii

czy ktoś wie kto był w zarzadzie pólki przed 30-08-2016 ? przypuszcam ze po tej dacie sa nazwiska słupy. pisze własnie donos do prokuratury w łodzi . łódź=uć :) tak z ciekawostek : apedukacja KRS 0000218625 apedukacja centrum KRS 0000356312 nipy , regony różne nazwisko prezesa , (celowo nie podaje to forum publiczne ) po 30-08-2016 takie samo ??

Lucky
@cezzii

Te osoby są już wymienione z nazwiska w poprzednich postach. NIP i regon jest ten sam, wystarczy wpisać w krs.

MagdaP.
@cezzii

Spółka AP Edukacja Centrum Kształcenia powstała po przejęciu Profesji - była kiedyś taka szkoła. Właściciel Profesji i AP to ten sam człowiek, więc połączył sieć szkół pod jedną nazwę, ale spółki są dwie.

ofia

Akurat nauczyciel X ma racje. Z resztą nie od dziś wiadomo, że istnieje silne lobby do ograniczenia działalności szkół dla dorosłych i dobrze. Cały ten system jest nieefektywny, a pieniądze podatników idą w błoto. Proszę się zorientować jakie są stawki dotacji w poszczególnych miastach, a okaże się, że różnice pomiędzy nimi są bardzo wysokie. Natomiast działalność szkół dla dorosłych w zdrowych warunkach rynkowych oparta powinna być na czesnym od słuchaczy, a nie dotacjach budżetowych. Cały system jest do bani i jest chory. Skąd dochody i zyski czerpią szkoły oferujące naukę za darmo skoro dotacje są celowe i winny pokrywać podstawowe koszty wynikające z prowadzenia szkoły ? Nikt chyba nie łudzi się, że placówki te działają non-profit. Cały ten proceder to jedno wielkie kombinatorstwo polegające na wysysaniu publicznych pieniędzy. NIc więc dziwnego, że szkoły z tego korzystają. AP oszukała wielu ludzi w tym i mnie ale najbardziej martwi mnie, że jak zwykle nikt nie stara się problemu rozwiązać u źródła.

Chechen

Możecie dalej ich gnoić ile wlezie, to na pewno pomoże. Ja dostałem dziś przelewy za luty, marzec i kwiecień z "szalonymi" odsetkami oraz zwrotem kosztów sądowych. Polecam zrobić tak, jak napisałem kilkanaście postów wyżej z pozwem. Chyba, że już za późno ;)

zapałka 100
@Chechen

ile czekałeś na wydanie nakazu zapłaty ja złożyłam 02 września i zastanawiam się jak długo to sie pociągnie?

@zapałka 100

Ja złożyłam pozew wczoraj i dowiedziałam się że czeka się do miesiąca na rozpatrzenie sprawy. Ale może to zależy od sądu. Składałam w Sądzie Rejonowym Wrocław Śródmieście. Może gdzie indziej czeka się krócej.

@zapałka 100

Z tego, co pamiętam, to w sądzie byłem 10 czy 11 sierpnia. Jak już pisałem powyżej, pismo idzie z sądu do delikwenta do dwóch tygodni, a delikwent ma później 2 tygodnie na to, żeby się do nakazu ustosunkować. Wynika z tego, że czekać trzeba około miesiąca. Chociaż w sumie nie wiem, czy to, że kasę wypłacili wynikało z tego, że się wystraszyli, czy po prostu na początku września serio dostali te dotacje i zaczęli spłacać ludzi. Mi to tam wszystko jedno. Ja już swoją kasę odzyskałem, czego wszystkim tu obecnym życzę ;)

Aster
@Chechen

Ale to "się wystraszyli" czy dostali wyrok sądu? Bo na dobrą wolę, że dostali kasę i płacą to nie ma co liczyć.

@Aster

Dokument sądowy wpłynął, to się wystraszyli. I tak to zostawmy :) Najważniejsze, że kasa jest na koncie. Z odsetkami :D

dresiek
@estera

estera jak możesz odezwij sie do mnie dresiek@gmaiol.com Jestem tez z Wrocławia. Pozdrawiam! BHP ;-)

dresiek
@dresiek

tzn. dresiek@gmail.com

Agata
@Chechen

Przepraszam, a jaki komornik jest godny polecenia? Czy trzeba wziąć komornika z Łodzi? Jeśli tak, to którego?

stróż
@Agata

A masz już wyrok sądu? Prawomocny? Gratuluję!

@Agata

ile czasu minelo od zlozenia wniosku do uzyskania wyroku ?

ewa
@Chechen

proszę o pomoc jak odzyskac kase, czekam już pór roku elwira z rumi

Madzik
@ewa

Czemu tak długo Pani czeka?

Kolejna oszukana

Szkoda ze nie trafiłam tu wczesniej:/

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kinga

W Vademecum też nie płacą i "pilnie poszukują wykładowców wszystkich kierunków". Jest to cytat ze strony Vademecum. Jest to informacja od osoby, która pracowała w Vademecum.

powiązania w nowych spółkach

Wygląda na to, że majątek spółki AP Edukacja - jej wszystkie oddziały są przekazywane do odpowiednich spółek z o.o. Czy koś złożył zawiadomienie do prokuratury? Czy toczą się jakieś postępowania? Chętnie się dopiszę Zach Grzegorz Maciej(prezes zarządu), Składnik Monika Beata, Sałek Paweł Rafał. Są w Firmach: 1.Alber Rb Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632709 2.Almira Pł Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632296 3.Ardena Ki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632372 4.Biankat Bi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632284 5.Drenia Gd Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632133 - to chyba Gdańsk 6.Elatra Ko Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632928 7.Fiabola Ns Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632352 - chyba Nowy Sącz 8.Gelino Gw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632214 9.Inkanta Ol Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632137 10.Intelia Lg Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632392 11.Irisa Op Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632608 12.Karin Kt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632283 13.Lachlan Pz Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632254 14.Larat Ld Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632650 15.Mador Wr Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632410 - pewnie Wrocław 16.Prabal Wa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632937 - pewnie Warszawa 17.Prima Kr Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632299 - pewnie Kraków 18.Rezon Rz Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000633149 - chyba Rzeszów 19.Santra Rd Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632301 20.Selma Lb Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632941 21.Waris Sc Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Łódź − KRS 0000632130 22.Wimar Gw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000633074 23.Zumar Bd Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000632222 W wypadku 2 osób: Osoby współwystępujące w KRS działały także w: 1.Profesja Centrum Kształcenia Kadr Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000104280 W wypadku 1 osoby: Osoby współwystępujące w KRS działały także w: 1.Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej Im.generała Stanisława Karpińskiego, Piotrków Trybunalski − KRS 0000179789 2.Bury Rynkiewicz Sp. J., Warszawa − KRS 0000102810 3.Greenmedia S.A., Łódź − KRS 0000363200 4.Krakowskie Centrum Psychologiczne Salvate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000408796 5.Monroe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249409 6.Olt Express Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000337157 7.Otis Plus Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000476779 8.Poltrader Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332904 9.Proactive Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000299699 10.Timemachine Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250426

poinformowana 2
@powiązania w nowych spółkach

ja tu widzę towarzystwo wzajemnej adoracji byłych pracowników ap którzy byli tacy idealni, że teraz nie maja pracy ale maja za tu dużo czasu na snucie intryg gospodarczych poprzez wyszukiwanie danych o rzekomo powiązanych spółkach, żałosne

Krysia
@poinformowana 2

Sama jesteś żałosna! Ty to pewno ktoś z władz ap, która wyprowadziła majątek do wymienionych wyżej firm. A spółki te są powiązane, bo jak doskonale wiesz to wszystko są szkoły ap w poszczególnych miastach. I tak byliśmy idealni bo wierzyliśmy naiwnie, że za pracę należy się płaca. Jak widać w tym kraju oszuści śmieją się uczciwym ludziom w twarz.

nauczyciel
@poinformowana 2

Żałosna jesteś ty. Dane dostępne są w internecie i łatwo można je sprawdzić. wystarczy wejść na poniżą stronę: (usunięte przez administratora)

OKRADZIONY
@poinformowana 2

A ja tu widzę koleżankę kolesiów z pseudo dyrekcji ap. To proszę przekazać kolesiom ze czas zlodziejstwa sie kończy. Bo znajdzie się w grupie tych żałosnych osób ktoś kto dobierze się wam tak do du...py że oddacie wszystkie skradzione pieniądze i jeszcze będziecie każdego PRZEPRASZAĆ.

Niunia
@powiązania w nowych spółkach

Selma Lb to Lublin. Za ostatni kurs na początku miesiąca podpisałam rachunek 12.09, a już wczoraj dostałam przelew. Nie miałam pojęcia, że tak to wszystko teraz wygląda, uspokojono mnie z tą zmianą nazwy i siedziby. W zeszłym roku i na początku tego też czekałam na wypłaty nawet do 3 miesięcy, tylko w moim przypadku były to pieniądze za pojedyncze kursy - po kilkaset zł.

oszukana10
@Niunia

Tak, tak, a świstak siedzi i zawija dalej w te sreberka . Mydlenie oczu. Ciekawe czy są pozwolenia z Kuratorium i UM na prowadzenie pod inną nazwą niż AP Edukacja.

Karl
@Niunia

Czyżby z tego wynikało, że są jacyś uprzywilejowani? Ja czekam od marca i nic.Zero reakcji.Z tego co wiem to takich osób jest dużo.Może należałoby i im już wypłacić należności. Przecież tacy , którzy otrzymali wynagrodzenie od ręki mogliby też trochę poczekać. Szkoda tylko, że AP ponosi dodatkowe koszty po przegranych procesach a nie wypłaca ludziom na czas.

niezapominajka
@Karl

Ciekawa jestem jak wygląda obecnie sytuacja w KIelcach bo od listopada nie mam wypłaconych pieniędzy za przeprowadzone zajęcia, wszyscy rezygnują, nawet DD zrezygnowała????

@niezapominajka

@niezapominajka - jak w sadzie nie wyrwiesz co twoje , to kasy nie dostaniesz. - dodatkowo popraw do proroka z 286kk .

oszukany
@poinformowana 2

A Ty co, bardzo osobista sekretarka z Ciebie, że tak piszesz?

ellaa
@niezapominajka

Sytuacja w Kielcach wcale nie wygląda lepiej, osobiście do tej pory czekam na przelewy za maj i czerwiec, bo wypłaty marcowego i kwietniowego wynagrodzenia dopilnowała Pani Dyrektor. Brak jakiegokolwiek kontaktu z Centralą od dawna, ostatnio nawet maile nie dochodzą do nich. Moja ciężka sytuacja zmusiła mnie do uwierzenia w obietnice Ap, okazuje się, że lepiej bym zrobiła siedząc w domu, niż pracując za darmo.

aga
@niezapominajka

W Kielcach złożyliśmy (kilkanaście osób pokrzywdzonych przez AP) zawiadomienie do prokuratury, dochodzenie prowadzi policja, bylam już przesłuchiwana, zajął się nimi inspektorat pracy. Zobaczymy co z tego wyniknie, trzeba działać, nie czekać, bo oni ze swej "łaski" na pewno już nikomu nie zapłacą. W Kielcach nie płacą od stycznia 2016, a zamiast AP jest ARDENA, z tym, że szyldy wiszą nadal AP, a pani dyrektor (też dalej ta sama osoba na tym samym stanowisku) tłumaczy, że słuchacze się przyzwyczaili do nazwy i dlatego nie zmieniona. Pisało o nas też "Echo dnia" - lokalna gazeta, szukamy różnych dróg żeby oszuści za nasze pieniądze nie fundowali sobie przyjemnego życia.

Karol
@aga

Można prosić e-mail chętnie się do tego pozwu dołączę

takietam

Nadal tylko piszecie..."zastanawiam się", "co robić" i inne pierdoły...sory - NA CO CZEKACIE??? Iść do prokuratury i zgłosić WYPROWADZENIE MAJĄTKU ! Inaczej nic nie odzyskacie.

obcy
@takietam

w Kielcach już nie czekamy, złożyliśmy pismo do prokuratury, czekamy na odpowiedź, jednocześnie prosimy o kontakt osoby poszkodowane przez AP Edukacja Kielce. Kilkunastu nauczycieli ma nie wypłacone pensje za conajmniej rok, a firma nadal działa i chyba ma się dobrze

Elżbieta

Mnie zalegają z płatnościami od maja. Cały poprzedni rok płacili nieterminowo - obsuwy po prawie 3 miesiące. Dyrekcja oddziału umywa ręce. W centrali nikt nie opowiada a ni na maile ani telefony. W firmie bardzo źle się dzieje. Nie polecam tam pracowac!!!!!!

Znafca

W sumie nie dziwię się że niektórzy nie otrzymują wynagrodzenia, skoro np. Pan Tom1981 jest - uwaga - 2000k w plecy. 2000k czyli 2 000 000. Ciekawe tylko czy PLN czy może rubli :P

@Znafca

Ale jesteś mądry pewnie z Wawy???

Krysia

To chyba jakiś kolejny mocny przekręt. Rzeszowski oddział wg KRS to Rezon z jakimś mikroskopijnym majątkiem udziałowców. Ktoś tu pisze, że Nowy Sącz nazywa się teraz Fabiola. O co tu chodzi ?! Czyżby firma nie chcąc nam zapłacić pozbyła się oddziałów oddając je komuś swojemu? A oficjalnie się pewno okaże, że w momencie całkowitej upadłości majątek będzie zerowy i nikt nic nie odzyska, a oni będą się nam śmiali w twarz i robić kolejne przekręty. Ja tak to widzę.

ewa

Jestem bardzo zawiedziona, czekam od lutego na swoje wynagrodzenie, obiecali do końca sierpnia i dalej nic

tom1981

Nowy Sącz powiedziano mi że firma teraz się nazywa fabiola i żebym spadał 2000k w plecy Pozdrawiam

estera

Też sprawdziłam w KRS że 30.08.2016 zmieniły się osoby w zarządzie natomiast AP Edukacja jako spółka z o.o. nadal istnieje i oficjalny adres pod którym jest zarejestrowana jest Piotrkowska 173 wiec chyba ten należy podawać w pozwach.

estera

Jak piszecie pozwy do sądu to jaki adres pozwanego podajecie Piotrkowska 173 czy 197 w Łodzi? W internecie są oba. 173 jako adres rejestrowy, 197 jako adres zarządu. W umowie miałam 173. A może jakiś inny bo skoro inna firma przejęła szkoły to może adres się zmienił i trzeba pozwać nową firmę bo skoro przejęła majątek poprzedniej to chyba długi też. A tak przy okazji - Dostajecie propozycje podpisania umów od AP Edukacji? Zastanawia mnie czy AP jest aż tak bezczelna żeby proponować pracę nauczycielom którzy od wielu miesięcy czekają na wypłaty.

takietam

Jesteście na końcu listy jeśli chodzi o upadłość. Wasze umowy są cywilno-prawne a nie o pracę więc nie mają pierwszeństwa. Szkoły dostawały dotacje więc miały możliwość spłacania długów. Prezes i udziałowcy wiedzieli o tym , gdy przekazywali szkoły innej firmie. Macie tylko jedna mozliwość odzyskania pieniędzy: zgłosić do prokuratury o wyprowadzeniu majątku z firmy pomimo że była możliwość spłaty długów oraz dochodzic swoich pieniędzy na drodze cywilno-prawnej od udziałowców ( z ich prywatnego majątku) i zarządu. Ale jak się będziecie zastanawiać to g*****o uzyskacie. Zamiast pisac co zrobicie, piszcie lepiej co zrobiliście . Znajdźcie prawnika , wrzućcie jego namiary tutaj , zróbcie pozew zbiorowy przeciwko zarządowi i DZIAŁAJCIE. Życze wam powodzenia

Krzysztof

Witam Dzis dostałem częsć pieniedzy za szkolenie prawie 800 zł. Czekam na reszte pieniedzy ale sprawa jest juz w e-sadzie i prawnik sporzadzajac to pismo pomniejszy o dług. Na pieniadze czekałem 2 miesiace.

Bartosz

Jestem kolejnym wykladowca oszukanym przez ta pseudofirme. Historia identyczna - prowadzilem szkolenie i oczekiwalem zalpaty za swoja prace -bez skutku. Mysle o zgloszeniu sprawy do prokuratury czy tvn. Jesli ktos jest w podobnej sytuacji i chcialby sie przylaczyc prosze o konrakt. bartzaklik@wp.pl

anka
@Bartosz

Mnie się wydaje, że właśnie wszyscy powinni złożyć doniesienie do prokuratury.

aneta
@Bartosz

mam taką samą sytuację - nie wypłacili mi pieniędzy za wykłady i jeszcze zmuszali mnie do prowadzenia zajęć po upływie terminu, na który była zawarta umowa. powiedzcie co robicie, czy jest jakiś pozew zbiorowy?

@aneta

Kobieto... Zmusić, to Cię może żołądek do pójścia do toalety, a nie ktoś do pracy po zakończeniu umowy. I radzę nie czekać, aż ktoś z łaską Cię podepnie pod pozew zbiorowy. Proponuję samej wybrać się do sądu. A wcześniej w razie, gdyby się chciało, przeczytać poprzednie posty. Jest napisane dokładnie, co trzeba zrobić, aby odzyskać pieniądze. Pozdrawiam.

informacja

jesli cokolwiek robicie róbcie to szybko. Szkoły będą przekazane jakiejś innej firmie ( albo już są przekazane) a AP podobno planuje ogłosić upadłośc. G zobaczycie a nie wypłaty bo to umowa-cywilno prawna więc na samym końcu listy syndyka masy upadłościowej. Możecie zgłosić do prokuratury o wyprowadzeni majątku przez zarząd spółki pomimo że istnieje realna szansa na spłatę zadłużenia. Tylko to was może uratować. W te pędy do prokuratury i zgłaszać podejrzenie przestępstwa. Sądy nic wam nie dadzą. Albo możecie czekać dalej....wasz wybór

Rdm

Czy moge prosic o kontakt osoby ktore maja juz wyrok? Podaje meila kaja1288@op.pl

Madzia1982
@Rdm

Również bardzo prosze o kontakt osoby, ktore mają juz wyrok magdalenajuszczyk3005@gmail.com

Krzysztof

Ja złozyłem pozew do e-sadu i jest juz w trakcie wypełnienia wniosek przez przydzielonego tam Radce prawnego. Koszt to 30 zł + naliczaja kase ale juz od pozwanego wiec mnie to nic nie kosztuje. Jak dostane odpis z sadu, który uznaje moje roszczenia idę z wyrokiem do komornika zeby sie zabierał za nich od razu.

Rdm
@Krzysztof

Prosze o kontakt osobe ktora wygrala sprawe i ma juz wyrok. Zaplacili? Podaje meila kaja1288@op.pl

niedoinformowana?
@Krzysztof

I nic nie uzyskasz jak będą mieli głoszoną upadłość. Zgłoś do prokuratury podejrzenie przestępstwa polegające na : 1. kradzieży twoich pieniędzy 2. wyprowadzeniu majątku ( w kilku miastach już są złożone dokumenty o przekazanie szkół jakiejś innej firmie)

Aga
@Krzysztof

Proszę o przesłanie wzoru pozwu do Sądu wraz z odsetkami. Mój adres agmich@vp.pl Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję. Aga

@Rdm

Ludzie, nie wiem jakiej częsci słowa "e-sąd" nie rozumiecie i nie wiem czy nie słyszeliście o czymś takim jak wyszukiwarka Google. Zakładacie sprawę, płacicie 30 zł, doświadczony prawnik upewnia się, że jest właściwe uzasadnienie z dokumentami i kieruje całą sprawą. Ja już prawie wszystko odzyskałem, sprawę zakładałem w maju. 3 miesiące to niestety pozytywny bieg sprawy, może być dłużej. Poza tym: odzyskałem po pierwszym września. I nie słuchajcie malkonentów co mówią o sprzedaży AP Edukacji. Przede wszystkim: nie musi to być negatywne - być może ludzie zaczynają dostawać pieniądze, bo coś zmieniło się w kierownictwie; nie można tak po prostu sobie uciec od długów. Firma przejmuje poprzednią firmę RAZEM z jej długami. Gdzie tu jakaś umiejętność dedukcji? Przecież to Ap Edukacja przejęła Profesję razem z długami. To dlaczego raptem przy kolejnej zmianie właściciela i/lub nazwy długi miałyby wyparować w powietrze? Składajcie pozwy, pieniądze (wreszcie) odzyskacie i będziecie widzieć każdy etap procesu. Mogą się odwołać, ale gdy jest umowa i faktury to nie mają absolutnie podstaw. Przyznaję, że AP jeszcze powinna mi dołożyć kilka tysięcy za zniszczone nerwy, ale nie ma co się denerwować tylko być konsekwentnym, w międzyczasie znaleźć też bardziej uczciwego pracodawcę. W porównaniu z AP nie będzie to trudne niezależnie od branży.

Zo

Nie opowiadaj, bo nie wiesz jaka jest sytuacja. Niestety sytuacja jest zupełnie inna niż Profesji, której długi przejęła AP Edukacja. Nowa firma a właściwie 3 osoby założyły w dniu 18.08.2016r. 25 różnych spółek odpowiadających oddziałom AP Edukacji. Nowa Firma zapewniła jedynie kontynuację nauki. NIE PRZEJĘŁA zobowiązań w stosunku do nauczycieli !!! Jest to zgodne z ustawą. Zatem pozostaje upominać się w centrali, która jak wieść gminna niesie pod koniec listopada ogłosi upadłość. I co, że długi "nie wyparują" skoro zostanie tzw. centrala bez majątku, bo oddziały zostały sprzedane po to by doinwestować AP Edukację. AP pozbyło się oddziałów i kłopotów z dłużnikami. Czekam na zwrotkę mojego wezwania do zapłaty. Co do nowego kierownictwa. Osoby te są znane. To ludzie, którzy byli powiązani z Profesją. A Profesja z AP Edukacją... Czy coś się zmieni. Niestety nic. Pieniądze z oddziału będą spływać do centrali w Łodzi i to Łódź będzie wypłacać nauczycielom. Tak jak to było przez ostatni rok szkolny. Efekty: może na początku będą się starać ale później... Tak naprawdę tylko kilka oddziałów jest dochodowych. Reszta przynosi straty. Zatem te oddziały dochodowe będą pracować na te co nie przyniosą zysku.

Madzik

Na jaki adres doręczał Pan dokumenty? Ile czekał Pan na wydanie nakazu zapłaty?

Seba
@Zo

A co to za źródło ppdaje, ze centrala tylko do końca listopada?

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja