Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Serek

W KRS jest już nowy adres na Kościuszki. Sprawdź. Oni adresy mailowe mieli według jednego schematu. litera imienia.nazwisko@apedukacja.pl.

estera

Swoją drogą to jestem ciekawa co AP Edukacja wymyśli jeszcze żeby utrudnić/uniemożliwić kontakt z nimi. Było już: nieodbieranie telefonów i nieodpowiadanie na maile; przekształcenie oddziałów w samodzielne spółki i nakazanie dyrektorom żeby odpowiadali że nie są pracownikami AP Edukacja; po trzech miesiącach połączenie się "spółek" w AP Edukacja ale zmiana nazwy na Atut Lider Kształcenia i nie ogłoszenie tej zmiany w KRS; zmiany adresów siedziby spółki dzięki temu mogą nie odbierać pism poleconych. Co jeszcze mogą wymyślić? I z kim słuchacze i wykładowcy podpisują umowy (o ile są jeszcze tacy co podpisują)? Z AP Edukacja czy z nieistniejącą spółką Atut Lider Kształcenia?

Pokszywdzony

A może mi ktoś powiedzieć kto to jest ten Pan Przemysław Świniarski? Tak zgadza się ma nowy adres. Wszystko w KRS jest.

julietta

Spółka AP Edukacja ma już w KRS nową siedzibę i adres. Proponuję się zapoznać. Bo jak widać kluczą i grają na zwłokę.

@julietta

Myślę że sąd przed wysłaniem nakazu sprawdzi aktualny adres siedziby bo zdaje sobie sprawę że dłużnicy próbują uciekać. Na wszelki wypadek zadzwonię do sądu i przekażę im że adres się zmienił. Zresztą na mojej umowie z AP Edukacja o prowadzenie zajęć też jest inny adres niż na późniejszej umowie o przeprowadzenie egzaminów.

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wujek dobra rada

Oszusci,zlodzieje i kretacze. Odradzam,takiego pracodawcy.

Mk

Tylko szkoda, że nauczyciele mają w plecy i zaległe wynagrodzenia od miesięcy.

Potwierdzam pracownicy oraz wszyscy inni, którzy współpracują od września z nową firmą mają płacone wszystko na bieżąco.

wrocław

Mają płacone do czasu.........uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mk

Co znaczy dok i sdss ?

We wszystkich miastach szkoła funkcjonuje jako Atut szkoła lider kształcenia. Wystarczy wpisać w google, w wielu miejscach nawet pracownicy Ci sami tylko lokalizacje pozmieniali .

@ja

We Wrocławiu lokalizacja jest ta sama.

Karl
@ja

Po pierwsze chyba ktoś nie pomyślał, że sama zmiana nazwy szkoły nie wystarczy.Przecież nie można ot tak zamknąć szkoły z dnie na dzień i to jeszcze po rozpoczęciu roku szkolnego.O ile dobrze pamiętam to Ustawa o systemie oświaty wyraźnie precyzuje terminy likwidacji oraz procedury z tym związane.Po drugie sama reklama " modela" trochę kosztowała . Z pewnością można było za te pieniądze zapłacić nauczycielom i byłaby to lepsza reklama szkoły niż jej zmiana nazwy.Przecież pan "model"nie reklamował szkoły Atut tylko AP? A to co reklamował już niby nie istnieje.Jest to kolejna nieprzemyślana decyzja ( myślę , że zarządu). W każdym razie wiem, że we Wrocławiu nie spłacili nauczycieli i niewielu z nich do dzisiaj tam pracuje.Na stronie e - sądu ich dług wynosi już prawie 70.000 zł a to przecież nie jest wszystko.Myślę , że potencjalni słuchacze jak i nauczyciele nie dadzą się nabrać.

Karl
@ja

Po pierwsze chyba ktoś nie pomyślał, że sama zmiana nazwy szkoły nie wystarczy.Przecież nie można ot tak zamknąć szkoły.O ile dobrze pamiętam to Ustawa o systemie oświaty wyraźnie precyzuje terminy likwidacji oraz procedury z tym związane.Na stronie Urzędu Miasta we Wrocławiu na dzień 30 listopada 2016 r. wszystkie szkoły AP jeszcze oficjalnie funkcjonuje. Nazwy Atut nie znalazłem czyli AP nie zostało wyrejestrowane.Po drugie sama reklama " modela" trochę kosztowała . Z pewnością można było za te pieniądze zapłacić nauczycielom i byłaby to lepsza reklama szkoły niż jej zmiana nazwy.Przecież reklama szkoły nie dotyczyła Atut tylko AP? A to co było reklamowane już niby nie istnieje?Jest to kolejna nieprzemyślana decyzja, która była na chwilę aby zrobić jakikolwiek nabór. We Wrocławiu nie spłacili wielu nauczycieli .Niewielu z nich zresztą do dzisiaj tam pracuje.Na stronie e - sądu ich dług wynosi już prawie 70.000 zł a to przecież nie jest wszystko.Myślę , że potencjalni słuchacze jak i nauczyciele nie dadzą się nabrać.

dh

@Karl

Szkoła nie została pewnie zlikwidowana tylko przejęła ja inna firma...bez długów

@ja

Jeżeli jedna firma przejmuje drugą to przejmuje nie tylko jej majątek ale też długi i za nie odpowiada. Poza tym Atut Lider Kształcenia nie jest zarejestrowany jako spółka więc jest to dalej AP Edukacja, która prowadzi zajęcia pod inną nazwą.

dl

Może ktoś wie co teraz się dzieje z tą firmą . Pod koniec października jeszcze odbierali telefony. Teraz wszystkie telefony milczą, a właściwie mówią, że nie ma takiego numeru, albo, że abonent wyłączył telefon. Maile nie wracają, czyli chyba skrzynki mailowe działają. Nikt nie odpowiada. Gdzie ich szukać i jak odzyskać pieniądze? Tylko sąd i prokuratura?

wściekła Ślązaczka

Mi nie zapłaciła za zajecia w maju i czerwcu w Rybniku. A swoją drogą jaki jest główny adres oddziału AP Edukacja? Bo wysłałam wezwanie do Łodzi na Piotrkowską, ale nie odebrali ode mnie przesyłkę, i własnie muszę iść na pocztę odebrać nieodebraną przesyłkę i pewnie podwójnie za to zapłacę... Zobaczymy się w Sądzie!

Grażyna
@wściekła Ślązaczka

Nie da się dodzwonić pismo moje odebrali we wrześniu potem umarło Trzeba się na Śląsku ugadax

kuba

oszuści. firma nastawiona na oszukiwanie ludzi . nie płacą nauczycielom, oszukują słuchaczy bo nie mają specjalistów, ponieważ im nie płacą. szkoła porażka. ja z nimi widzę się teraz w sądzie

Dorota

Radzę omijać szerokim łukiem! Zapisałam się na kurs we wrześniu i od września miały ruszać zajęcia. Kiedy dzwoniłam do sekretariatu panie odpowiadały ze juz za tydzień pojawi się plan zajęć. Takich telefonów wykonałam niezliczoną ilość odpowiedź za każdym razem była jednakowa. Pierwsze zajęcia odbyły się 14 listopada! Zajęć odbyło się zaledwie kilka, a ich poziom był żenujący. Np. Zajęcia z języka zawodowego wyglądały tak: 50 osób z dwóch kierunków ( elektryk i cukiernik) w jednej sali. Pani od zera zaczynała naukę języka. Na moje pytanie co z językiem zawodowym pani odpowiedziała , że na następne zajęcia przygotuje JAKIEŚ słówka. Zrezygnowałam z nauki, teraz walczę o zwrot nadpłaty za kolejny semestr. Niestety marne szanse. Telefony zarówno do sekretariatu oraz centrali nie istnieją! Wybrałam się więc do sekretariatu przy ul. Zgoda. Na drzwiach wisiała kartka,że sekretariat przeniesiony w al. Jerozolimskie 25. Brak podanego numeru mieszkania. Udałam się tam licząc,że przy domofonie będzie jakaś tabliczka z informacją. Niczego podobnego nie znalazłam. Najprawdopodobniej ap edukacja zwinęła swoje żagle.

Nauczycielka

W białymstoku nie wypłacają pieniędzy dla nauczycieli. Niekompetentny sekretariat i dyrekcja. Firma upadła i zmieniła nazwę na atut.

@Nauczycielka

We Wrocławiu Mador też zamienił się w Atut. Wygląda na to że te spółki ponownie stają się oddziałami jednej. A wypłat nie ma.

słupsk

ja mam sprawę w prokuraturze, firma oszukuje jak tylko może !!!

AnetaK.

Witam ja również nie otrzymała wynagrodzenia za pracę w semestrze letnim 2015/2016 w AP EDUKACJA w Łodzi Czy mogę liczyć na Waszą pomoc. Czy przeciwko oddziałowi w Łodzi zbierani są chętni na pozew zbiorowy. Ja też dołączę

Madzik
@AnetaK.

A czy to prawda że oddział w Łodzi mieści się pod adresem siedziby spółki AP Edukacja z KRS-u? W takim razie korespondencja kierowana do władz spółki odbierana jest przez osoby odpowiedzialne za oddział?

Krakers132

szukam osób z Krakowa oszukanych przez ap edukacja, którym nie wypłacono zaległego czesnego po zmianie nazwy szkoły

KoNi

Ja również zostałem oszukany... W związku ze zwrotem połowy kosztu kursu otrzymałem bon w wysokości 450 złotych do wykorzystania w Centrum Kursów AP edukacja. Placówkę zamknięto a ja zostałem z nic nie znaczącym bonem, niby ważnym do końca tego roku... Czy da się chociaż część tych pieniędzy odzyskać?

kielce_wykladowca

Czy mozna prosic o e-miala do osoby która organizuje ten pozew zbiorowy do Firmy AP_Edukacja??? Chce sie doloaczyc do neigo poniewaz mi wisza za styczen,luty, oraz kurs

Tomasz
@kielce_wykladowca

Pozew zbiorowy jest trudną i daleką drogą. Polecam pozwy indywidualne i powiadomienie prokuratury. Tak zrobiliśmy w Białymstoku

Oszukany nauczyciel
@Tomasz

No i jak wygraliście?

jacek
@Tomasz

Czy mozesz mi podac ssygnature sprawy, chce dolaczyc sie do niej. tez mam nie wyplacone pieniadze

trener

pracowałam tam jako trener niedawno. mieli średnie stawki, ale przelewy były na czas

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja