Głuc Pol

Opinie o Głuc Pol

taki jeden 2012-04-17 20:37:53
Pracowałem tam 3 dni i potwierdzam powyższe opinie
Nick 2012-07-26 20:39:05
A ja natomiast zamiast narzekać na godziny pracy itp chciałbym jednak rzetelnie opisać jak się pracowało. Praca bardzo rozwojowa, wynagrodzenie dużo ponad przeciętną na tym terenie - oczywiście nie od razu. Właściciel bardzo fajny, oby więcej takich ludzi na mojej drodze się pojawiało! Jeśli nie jesteś malkontentem, a chcesz i potrafisz coś zrobić, rozwinąć się to idź i spróbuj swoich sił! Dużo szkoleń handlowych, nie asortymentowych a pozwalających rozwijać się pod kątem sprzedażowym. Jeśli szukacie posadki 8h 5 dni w tyg za 4 tys zł to nie praca dla was. Jak w każdej pracy są rzeczy do których można się przyczepić ale ogólna ocena na plus.
lek 2015-06-25 12:03:33
śmiech na sali i oni startują z mrówką?
lek 2015-06-25 12:05:16
a ceny maja większe niż w obi - chyba stracili kontakt z rzeczywistością
elo 2015-08-28 13:43:46
Iza. Zarówno firma NIWA jak i firm GŁUC (dwie firmy po rozpadzie GŁUC POL-u) cały czas prowadzi rekrutację. Można ta di nich wejść i się dowiedzieć.
maj 2016-05-18 21:07:38
onik, no minimum trzeba u nich 2 lata przepracować. Po tym czasie na pewno będą w stanie ci zaproponoać
Zostaw swoją opinię o Głuc Pol - Maków Podhalański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Głuc Pol