Opinie o Labcon Sp. z o.o. w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 134

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Labcon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Labcon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labcon Sp. z o.o. w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 134

hjg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Uważam, że proces rekrutacyjny jest bardzo złe prowadzony. Rekruterka Karolina zapewniała o tym, jaka to firma jest świetna, ze dają feedback i odpowiadają na wszelkie maile. Tymczasem byłem przez nią ignorowany i nie dostałam żadnej odpowiedzi zwrotnej. Uważam, ze w dzisiejszych czasach, gdy kandydat poświęca swój czas na rekrutacje, to wypadałoby chociaż dać odpowiedz zwrotna. Nie polecam firmy skoro tak traktują potencjalnych kandydatów.

Kandydat Nowy wpis

Nie jestem zadowolony z procesu rekrutacji. Bardzo trudny kontakt z rekruterka, która nie odpisuje na wiadomości (mimo iz na rozmowie sama zachęcała do kontaktu mailowego) i przede wszystkim obiecano mi, ze dostanę odpowiedz po skończonym procesie rekrutacyjnym (pozytywna lub negatywna) i tak kilka razy dziennie odświeżałem maila czekając na odpowiedz, której nigdy nie dostałem. Bardzo przykre traktowanie ludzi, zwłaszcza, ze bardzo zależało mi na tym stanowisku... :(

Na jakie benefity można liczyć w Labcon Sp. z o.o.?

xxxx Nowy wpis

Firma to jakaś pomyłka nie ogarniają projektów tylko się chwalą a tak naprawde to jakieś (usunięte przez administratora) , rozmawiałam z nimi i ewidentnie widać że poziom słaby ,żenada nie agencja

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Labcon Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ile jest zmian w Labcon Sp. z o.o.?

ciekawy

Cześć, kto jest dostawcą prywatnej opieki medycznej dla pracowników w firmie Labcon Sp. z o.o.?

xxx

tak

Jaki jest okres rozliczeniowy w Labcon Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

xxx

płatne do końca miesiąca

kandydat1

Po 2 miesiącach od rozmów nadal zero informacji. Z góry zakładam, że nie zostałem przyjęty, ale jednak dobrze by było dotrzymać słowa i dać znać kandydatowi.

Czym Labcon Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Cześć! Poniżej znajdziesz naszą listę benefitów. Oczywiście w trudnym czasie koronawirusa część z nich została wstrzymana do momentu większej stabilizacji :) Chętnie osobiście opowiemy więcej! Co oferujemy: -możliwość nieustannego rozwoju wiedzy i poszerzania kompetencji liderów i współpracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach -wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku, np. dzięki: +Śniadaniom Mistrzów - prezentacje projektów, które zakończyły się spektakularnym sukcesem, bądź spektakularną porażką, +Systemowi szkoleń wewnętrznych z każdej specjalizacji oraz szkoleń strategicznych - Szkoła Planowania i Strategii (program prowadzony przez zespół strategii Group One), +Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich osób obsługujących danego Klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują, +wypracowanemu wewnętrznie Systemowi ewaluacji: rozmowy rozwojowe (2x w roku), jasna ścieżka kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji, +dedykowanym szkoleniom indywidualnym - w zależności od potrzeb i specjalizacji +programom rozwojowym (People Manager, Best Performer) -świetną, nie korporacyjną atmosferę i otwartą komunikację -umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony -program onboardingowy oraz Buddy, ułatwiający szybki start -dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi -prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport, a także parking rowerowy, gaming room -2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenia czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00) -biuro świetnej lokalizacji, nowoczesny i ekologicznym budynek, w zielonej części Warszawy - “za naszym oknem jeżdżą pociągi a na naszym piętrze rosną drzewa” ;-)

Filip

Jakieś informacje jak się pracuje i czy bardzo jest utrudniona praca przez koronawirusa?

@Filip

Cześć Filip, dzięki za pytanie :-) Przejście na tryb "HO" w skali 100% Group One Media był dla nas nowym doświadczeniem, jednak zdrowie zawsze na pierwszym miejscu! Byliśmy do tego dobrze przygotowani: - wszystkie nasze spółki od lat działają na narzędziach G-suite pozwalających na dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia - praktycznie każdy z naszych pracowników działał już w modelu zdalnym bez spadku efektywności - niezależność od zewnętrznych struktur pomaga nam w szybkim dopasowaniu się do nowych okoliczności Leci już trzeci miesiąc zdalnej pracy i widzimy, że niezależnie od lokalizacji, jesteśmy efektywni, zmobilizowani, możemy liczyć na siebie jako zespół i wspierać naszych klientów :-)

Czy Labcon Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Cześć, odpowiadając na pytanie - w Labcon urlop wypoczynkowy jest udzielany w porozumieniu obu stron (pracownika i i firmy). Pozdrowienia, Kasia (HC)

Prszyszły_pracownik

Czy w Labcon są jakieś premie świąteczne/ bony świąteczne?

Zawiedziony
@Prszyszły_pracownik

Nic nie ma :|

Zawiedziony2
@Zawiedziony

To strasznie słabo, wydaje się ze firma fajna i ma sporo benefitów i dba o pracowników.

@Prszyszły_pracownik

Nie mamy bonów świątecznych. Przed świętami mieliśmy spotkanie przedświąteczne dla zespołów Labconu oraz duuuże Christmas Party :-) wyjazdowe w Łodzi dla całego Group One, którego częścią jest Labcon.

Kasia z HC
@Zawiedziony2

Zawiedziony - ja się z Tobą zgodzę, ze firma fajna, ma sporo benefitów i dba o pracowników :-) w naszym standardzie mamy spora oferta - zapraszam do zakładki benefity :-)

Robert

Hmm mówicie ze firma nie ma benefitów A jak z premiami?

admin

Jak poznać prawdę o firmie LabCon sp. z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Labcon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Labcon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Labcon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Labcon Sp. z o.o.

Labcon Sp. z o.o.