Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

miki

Cześć. Zastanawiam się nad pracą na Lg display jako pracownik produkcji. Powiedzcie mi na jakie wynagrodzenie mogę liczyć ?

blow job
@miki

Człowieku jeśli szanujesz Siebie, swoje zdrowie i swój czas to odpuść sobie pracę tu. Jako operator dostaniesz psie pieniądze, fizycznie mocno odczujesz w kościach bo to (usunięte przez administratora)

kruk

Kłócą się części ciała, która z nich jest ważniejsza i powinna zostać szefem: - My jesteśmy szefami bo dzięki nam możemy cokolwiek zrobić - mówią ręce. - My jesteśmy szefami bo my was wszędzie zaniesiemy - mówią nogi. - Ale tyko dzięki nam wiecie gdzie idziecie - mówią oczy. - A i tak robicie to tylko dzięki mnie i to ja będę szefem - mówi mózg. Na to d*pa: - Możecie się kłócić ale to ja zostanę szefem. Wszystkie części ciała się roześmiały. d*pa się wkurzyła i przestała srać. 1 dnia oczy się wykręciły. 2 dnia ręce zaczęły dygotać. 3 dnia nogi nie wytrzymały. 4 dnia mózg się zlasował. Jaki z tego morał? Szef zawsze (usunięte przez administratora) robi!

krasnal

w lg display jest taki idiotyzm odkąd polacy żądzom że powinni wszystkim menadżerom do (usunięte przez administratora) się dobrać bo oni dyskryminują pracowników. gdy by się mnie ktoś zapytał co jest najgorsze g tej firmie to powiedział bym polscy menadżerzy to kompletne (usunięte przez administratora) taka jest prawda operator na cp musi się ukrywać bo ma czepek na głowie to pop...

wysoki
@krasnal

Biedne krasnale ścigane przez kurdupla-gargamela.

en

A czy nie jest tak, że praca 11-go listopada jest po to, by między świętami było wolne? Moim zdaniem lepiej pracować 11 listopada niż np. w Wigilię czy sylwestra...

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
żaden

z Polski się biorą,niestety z Polski

żaden

czy już cieszycie się jutro w Swięto Niepodległosci musicie przyjść do pracy

yu

Czy ten (usunięte przez administratora)popapraniec bez krzty honoru, ten, który aby zachować stanowisko jest zdolny do największych świństw i zdrady przyjaciół : "niejaki zarzeczny" nadal was prześladuje? Ta (usunięte przez administratora) dzisiaj pali z wami papierosa, a jutro was (usunięte przez administratora) tylko dla tego, aby nadal być shift leaderem. Jeszcze do października 2013r. ta (usunięte przez administratora) była w Hilo.A od tego czasu jest w DISPLAY Biskubice Podgórne.

op

Spokojnie szkoła życia zweryfikuje tych pacanów...

mery

Wszyscy Sub do szkoły

op

nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie subleadera...

szukasz pracy

dlaczego przyjmuja do zakladu zboczonych itd sabliderow pedziow co z takimi robic zabrac w kaftan leczyc w koncu niech sobie tatusia wyorzysta klepnie to zobaczymy jak mu tatus przywali

trol

omijać LG szerokim łukiem, oszuści (usunięte przez administratora)

tw

Witam gdzie mozna skladac wnioski o przyjecie do ochrony lg display?

NYGUS

WSZYSTKO CO PISZECIE TO PRAWDA ALE JEDYNA ZECZ JEST NAJWAZNIEJSZ ABY LINIA SZLA

tw

gdzie mozna skladac wnioski o przyjecie do ochrony lg display?

Gość123
@tw

Do skrzynki przy biurze ochrony/recepcji lub bezpośrednio do działu rekrutacji

guliwer

w firmie brak niektórym liderom rozumu i 7 klepki Ze też takich idiotuw do firmy przyjmują masakra

tw

gdzie mozna skladac wnioski o przyjecie do ochrony lg display?

obserwator

Jesteśmy jednym zespołem i powinniśmy wspólnie budować miła atmosferę oraz kurtularnie się zachowywać tak jak w pracy przystało. A przez pewne osoby się tak nie da bo choćbyś stała 8h i pracując do nikogo nie odzywała to i tak Cie obgadają i będziesz najgorsza.....

...

Nic .... nie ściska tylko nie jest to miłe do oglądania nawet przez przechodzących.

...

To co się dzieje na zmianie C na F/I to masakra... wystarczy jedna taka by namieszać żeby dziewczyny miedzy sobą się kłóciły i wzajemnie się... "pilnowały".

@...

Wez sie za prace to nikt nie bedzie musial Cie pilnowac ani Ty nie bedziesz miala czasu zajmowac sie plotami!Kolo gospodyń wiejskich ha ha bidulki jak mi was szkoda...strasznie wam musi zal (usunięte przez administratora) sciskac :D

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG