Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

kasha

Wiadomo juz coś o kasie?

edek
@kasha

pszeciesz pisalam na gusze sze ja jósz mam na kącie

x
@edek

ty musisz się leczyć

edi

hejka jestem edyta m. ze zmiany B . slyszałam ze do wypłaty maja byc te "premie "

edek
@edi

ja jósz mam na kącie w bankó zahotnim

tajemnicza

I po co ludzie piszą głupoty że już co niektórzy na kontach mają jak tak naprawdę sprawa ucichła

tajemnicza

To ile tej premi ma być bo każdy pisze co innego

wtajemniczona
@tajemnicza

kilo ryżu i kijem po krzyżu

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
zalatwiony

a mam problemy finansowe niemam sily moze i komornicy beda zalatwilem sie na amen jednym dniem sobota a mial byc fajny weekend

zalatwiony

w tym porabanym zakladzie nigdy nic zlego niemialem zawsze spoko oceny itd zdarzyla sie sytuacja ze na 6 rance teraz w sobote zmiana a mielismy miec glupie nadgodziny ja zaspalem serio dostalem nagane za to wiem podpisalem i nie przyszlem ale to byly nadgodziny zaspalem gonilem autobus ale mi (usunięte przez administratora) innych niebylo bo normalni ludzie odpoczywali okazalo sie ze mam pierwsza nagane prawie po wzorowej pracy przez 2 lata przezylem to jakos co teraz niepotrzebnie podpisalem wylece na bruk co z podwyzka premia kasa kwartalna obecnosciowka mam dziwne szefostwo troche nic niewiedza to pytam tu czy rozmawiac z menadzerem hr czy olac kiedy ta nagana mi zniknie z rejestru i ile razy beda zabierac mi premie moim zdaniem powinienem dostac upomnienie grozil ze moglem dostac dyscyplinarke jak jeszcze raz szift nie uwiezyl ze zaspalem tragedia szkoda ze nikt mnie nie firmowal jak bieglem troche to mojej winy tez ale malo teraz bede sie bal podpisac te nadgodziny

Abebe Bikila
@zalatwiony

siemka jak tak lubisz biegac to wystartuj w maratonie zakladowym wygrasz to sie odkujesz finansowo i prestiz bedzie w firmie a nagane po roku ci anuluja

koko

Wiadomo juz kiedy będzie kasa?

kokos
@koko

dziesiatego bedzie na bank !

LG = łagr

90% wpisów to lament wygłodniałych hien które czekają na ochłapy z Korei. Smutne.

opc
@LG = łagr

niestety taki mamy klimat a wlasciwie atmosfere w pracy typowe polactwo !!! biskupice to neokolonializ

jolka

no co tam wreszcie wiadomo co z dodatkowa kasa

jawa

Wszyscy skoczkowie są głupkowaci zajmują się tylko plotami

jumPER
@jawa

BO NA WIOSCE BYLO TAK... SKOCZ PO WODE DO STUDNI DLA MATKI... SKOCZYLEM SKOCZ DO SKLEPU PO PIWO DLA OJCA SKOCZYLEM... PRACUJE TERAZ W LG I JESTEM JUMPEREM I PO NIC NIE MUSZE SKAKAC !!!

sub/l
@jumPER

ja awansowalem i pracuje wylacznie na jedna zmiane bo zawsze mialem na palarni paperoski dla szifta a po pracy zawsze cos na rozgrzewke

,,,,,,,

w tamtym roku dostaliśmy premie z zysku do wypłaty , dokładnie 7 lutego. zanim napiszesz że to nieprawda sprawdż głupkowaty skoczku.

seta i galareta

najprawdopodobniej bedzie na ciebie czekac juz wypowiedzenie w HR za nie przestrzeganie regulaminu pracy, tak to juz jest w tej firmie

setki

kochani co sie dzieje z osoba ktora podpisze nadgodziny a na nie nie przyjda bo np zaspia a autobus ucieknie w ostatniej chwili a innych niebylo niebylo sie jak dostac powiadomic kogo tylko sab lidera np czy szift lider zwolni dyscyplinarnie lub nagana jak to

Grażyna

nie ma to jak codziennie, dzien w dzień :( slyszec w autobusie dzwonek "zono moja" masakra!!! dzien bez tej piosenki w autobusie jest dniem straconym :D

obserwator

ale głupoty piszecie tak naprawdę nic jeszcze nie wiadomo

Olek

w tym roku najprawdopobniej nie bedzie premi z zyskow, w zamian za to firma chce dac nam płatne postojowe w marcu 10 dni roboczych

ktoś

Piszecie głupoty nikt nic mądrego nie ma do powiedzenia. Koń by się uśmiał z tego

bolo

Jasne nikt nic nie wie, po co piszecie te bzdury

szaman

Na obiedzie mówili ze do wypłaty 90%

obiektyw

Nic nie mowia wiec zadnegoo przelewu nie bedzie. Nie bedzie robole!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG