Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Lilka

Na dwie zmiany od maja?

diana

Witam Koleżanko ;-) Nie wydaje mi się, że ten zakład/fabryka zostanie zamknięty/a. Najpierw trzeba zlikwidować Donalda półTuska, a do tego potrzeba niezrównoważonego idioty, który puści to wszystko z dymem ;-) Kultura organizacyjna jest na najniższym poziomie, bo takie osoby są tam zatrudnione, co poradzisz... Wiedziałam, że prędzej czy później uciekniesz z tego koreańskiego syfu ;) Co człowiek w naszej Polsce zarobi? Podawanie pensji brutto jest jak podawanie długości penisa z kręgosłupem!

mały

W Polsce nadal bardziej ceni się biedę, przeciętność, nijakość niż bogactwo i przedsiębiorczość. Nie potępia się u nas życia na cudzy rachunek, stereotypem stała się aprobata nędzy i pogarda dla przedsiębiorczości. Na meneli patrzymy z tolerancją graniczącą z przyzwoleniem, potępiając ludzi czynu za to, że się zbytnio bogacą. Antybogacki To, że prof. Tadeusz Kowalik, Ryszard Bujak czy Zygmunt Wrzodak dopatrują się w bogactwie i przedsiębiorczości braku moralności można od biedy zrozumieć. Lewica, której panowie ci są zwolennikami, jest tradycyjnie przeciwnikiem ludzi bogatych. Nie tylko zresztą w Polsce. Gorzej jednak, gdy przeciw ludzkiej inicjatywie, bogactwu i przedsiębiorczości występują politycy uchodzący za prawicowych i konserwatywnych. Jan Krzysztof Bielecki, premier kraju, polityk wywodzący się z ugrupowania, które miało w Polsce tworzyć wolny rynek opowiada pół żartem (w wywiadzie dla Gazety Wyborczej), że „pierwszy milion trzeba ukraść". Czy trudno się dziwić, że mniej prorynkowo zorientowany Lech Kaczyński (PiS) czy nawet Jan Maria Rokita (PO) prowadzą krucjaty przeciwko przedsiębiorcom — jedną przeciwko Janowi Kulczykowi, drugą przeciwko Aleksandrowi Gudzowatemu — o to, że walczą o swoje interesy i nie godzą się na niekorzystne dla nich decyzje polityczne? Prof. Jerzy Osiatyński, w czasach gdy tworzył polskie prawo podatkowe podkreślał wielokrotnie, że musi mieć ono wbudowaną komponentę „sprawiedliwości społecznej". Waldemar Pawlak, w czasach gdy był premierem żartował sobie, i to na zjeździe Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w 1993 roku, z prywatnych przedsiębiorców, że gdyby byli tacy dobrzy, to by przecież nie bankrutowali. Jak tu nie bankrutować jeśli ma się przeciwko sobie takiego premiera i ekonomistów, którzy tolerują takie wypowiedzi. W rezultacie antywolnorynkowego nastawienia kolejnych ekip, wyuczonego siłą rzeczy w czasach realnego socjalizmu, przykręcanie śruby wolności gospodarczej stało się po 1989 roku głównym motywem władzy, traktującej przedsiębiorczość i ludzką inicjatywę jako zło konieczne. Każdy kolejny rząd dokładał przedsiębiorcom swój haracz i dlatego mamy dzisiaj więcej bezrobotnych i mniej przedsiębiorców niż mieliśmy ich lat temu 15. Zresztą walka z ludźmi, którym się powiodło jest wdzięcznym motywem politycznym. Przynosi politykowi popularność i głosy tych, którym brakuje inicjatywy, pomysłu, albo chęci do pracy. Marek Belka został premierem tylko dlatego, że zamiast ciąć podatki, z cięć się wycofał. Jerzy Hausner, który podatki obniżał, został odsunięty na boczny tor. Znany ekonomista amerykański, Thomas Sowell, uważa, że gdyby bezrobocie i bieda były karane czy choćby napiętnowane, liczba ludzi żyjących w biedzie i bezrobotnych zmalałaby co najmniej o połowę. W Polsce na razie jednak maleje liczba ludzi bogatych, co nic dobrego (dla biednych i bezrobotnych) nie wróży. „Mimo ewidentnych dowodów — mówi Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha — rządzący polską politycy (co wyznał przed paroma laty jeden z braci Kaczyńskich — przyp. JMF) nie rozumieją zasad ładu gospodarczego". Dlatego np. ekonomista Waldemar Kuczyński uważa, że postęp jaki się w Polsce dokonał po 1989 roku nie należy zawdzięczać wolności gospodarczej i przedsiębiorczości Polaków, lecz raczej korzystnej koniunkturze globalnej. Medialny bicz W żmudnej pracy nad utrwalaniem antyprzedsiębiorczego stereotypu, dzielnie sekundują politykom media, które — zamiast uczyć ludzi przedsiębiorczości i ukazywać płynące z niej korzyści — chętniej zajmują się nagonką na ludzi bogatych, aktywnych, przedsiębiorczych. W prasie czy w radio częściej napotkać można porady o tym „jak otrzymać pomoc społeczną" czy inny zasiłek niż „jak założyć własną firmę czy zwiększyć produkcję". Tylko nieliczne pisma głównego nurtu (NCzas, Dziennik Polski, Gazeta Polska i Wprost) i dziennikarze (Rafał Ziemkiewicz, Bogusław Wasztyl) programowo bronią ludzi interesu, których pozycja w rankingu hierarchii medialnej znajduje się zwykle daleko za związkami zawodowymi, emerytami, chłopami, a nawet marginesem społecznym. Nędza, upadłość, zło to medialne hity wpływające skuteczniej na poprawę czytelnictwa czy wzrost oglądalności niż opisy czyichś zmagań z biurokracją, konkurencją czy z własnymi słabościami. Chętniej więc robi się program ubolewający nad losem biedaka z okolic Tarnowa (TVP2), któremu okrutny wicher powalił drzewo demolując skromną stodółkę (n.b. wiatrołom leżał na niej 16 lat, aż spróchniał.) niż o ciężko pracującym stolarzu czy właścicielu ciężarówki, którzy od rana do nocy uganiają się za klientami. I słusznie; kto by takiego gniota chciał oglądać?! Coraz więcej programów telewizji komercyjnej utwierdza widzów w przekonaniu, że źródłem bogactwa narodu jest czujny celnik (program TVN „Granica") rzucający się do rwącej rzeki w lutym b.r. za ukraińskim „przemytnikiem" wiozącym ze sobą kilka kartonów papierosów p

,,,,,

ocena roczna,niech nikt nie pierdoli że nalicza to H/R ,podstawą tej oceny są kwartalne wyniki jakie wystawia S/L,a to są już kurwa jaja niesamowite. Długoletni koledzy,kumple z poprzednich firm,dupowłazy,rodzina ,doradcy budowlani dostają najwyższe oceny.jak to mówią kurwa kurwie łba nie urwie . Huj w dupę tym jebanym ciotą .

operator
@,,,,,

CHWDLGD

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
lop

do loperdali premie z zyskow myslalem ze to takjakby byly wczasy pod grusza a dawali kiedys slyszalem ze u nas nie ma wczasow pod grusza a jeszczed aleko do wakacji

leopold
@lop

do wakacji 3 miesie zostaly jeszcze

lop

kasa na wakacje znow oco chodzi na wakacje kase daja dziwne a w tamtym roku byla

loper
@lop

daja tak zwane wczasy pod grószą

ekster

jakas kasa na wakacje bedzie ??? wiadomosc juz cos ile ???

ojoj

i co teraz będzie po tak wielkiej stracie ,po piątaku na nowe rzęsy dla Zosieńki

baska
@ojoj

jakie rzesy dla zoski???

żaden

zastanawiam się dlaczego nikt nie mówi nam prawdy?jeśli ten zakład ma paść (zwinąć manele)to i tak nic nie zrobimy...

admin

Szykujcie się jakby ktoś chciał się zwolnić, to dostanie takie świadectwo pracy, że aż włos stanie na głowie. Same bezpłatne wypisane z góry na dół, że aż wstyd się z takim świadectwem pokazywać. Firma śmiechu warte

eee

Kto jezdzi z ujazdu górnego na zm.a

opc

od 17-tej do 23-ciej ? to lasia pol zmiany przelezysz

czy ktoś coś wie o postojowym w kwietniu od 17 do 23

orero

Żony, mężowie w LG Display są wspólne. Kto jest ojcem u tej blondynki ? Nie choruj. Shift powiedział kiedyś dałam cie ,,c,, bo byłaś na chorobowym a nie miałam komu dać. Fajna ocena . Szkoda nie miała komu dać tyle leserów. ale leserzy to pupilki to im nie wolno dać oceny c , tylko a albo s. 500 zł droga nie chodzi a miałabym na lekarstwa i tak to u nas jest a cukierków po kieszeniach nie umiem pchać. Szkoda gadać .

abc

Dekalog LGD Jest jeden „El Prezidente”, byt doskonały i nieomylny, który Cię wyprowadził z ziemi Koreańskiej. 1) Nie będziesz się przenosił do innych koncernów z grupy LG. 2) Pamiętaj aby w dni wolne pójść do pracy. 3) Nie będziesz brał urlopu swego nadaremno. 4) Czcij swój automat kawowy, albowiem on pozwoli Ci przeżyć ciągłe nadgodziny. 5) Nie pożądaj koreańskich szczoteczek do zębów. 6) Plotkuj, oczerniaj, uwłaczaj bo to jedyna droga na awansu. 7) Żony, mężowie w LG Display są wspólne. 8) Nie choruj. 9) W czasie koreańskich wizytacji, nie korzystaj z toalet (lej w pieluchę). 10) Wytrzymaj 10 lat tej firmie a Cię beatyfikują.

kocham swieta

ile dostaliscie chyba nie 300 ja mam mniej moze debet mi odciagnal zobaczymy jutro czy to zalezy od wiekszej podstawy

@kocham swieta

nana
@edek

ja mam 390

Pławno

jak tam maSTERY z wiochy Stanisławice?????????????????????????????

Ok Są!!!!

monika

przelew dzisiaj ma byc

sedes

po świętach

@sedes

po których świętach???

baska

a kiedy ma byc przelew swiateczny

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG