Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

ooo

Ponoć od CEO ma być na wakacje kasa..

Żona

Ze zmiany B

jarzab

z ktorej zmiany jest ten twoj cudowny maz?? znam osobie wiekszosc subliderow wiec moge poobserwowac kto sie za jaka ugania...

vvv

Z której brygady jest ten Twój mąż?

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Żona

Witajcie. Jestem żoną jednego z sub. Właśnie się dowiedziałam że zdradza mnie z jedną z pracownic. Słyszałam że w tej firmie to norma... jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o kontakt: brunettka@onet.pl

jacek

hejka,kiedy beda przelane punkty z benefitu? wiecie cos?pozdro

aba
@jacek

22 zostana przelane na konto

ik

Ah ten Wojtek... Mylslem o innym S/L

ik

A który S/L tak chętnie odwiedza te namioty?

qqqq

Ministerstwo zdrowia Korei Południowej poinformowało w poniedziałek o pięciu nowych przypadkach wirusowego schorzenia dróg oddechowych (MERS). Łącznie zanotowano już w tym kraju 150 przypadków. 16 chorych zmarło.

op cp

Od kiedy produkujemy Cell Biz i są Różowe pod namiotem to ciężko znaleźć S/L ha ha:)nie wiadomo pod którym namiotem ich szukać ha ha.

Co za psychol ten vvvvv.Naćpał się jakiegoś świństwa lub zmienił leki bez konsultacji ze swoim lekarzem i umieszcza jakieś chore posty na tym forum. Do Tworek z nim !!!

vvvv

W jednym ze szpitali w Bratysławie przebywa pacjent z podejrzeniem zakażenia wirusem MERS. To 39-letni Koreańczyk, który pracował na Słowacji w fabryce samochodów Kia w Żylinie, kilkadziesiąt kilometrów od polskiej granicy. Mężczyzna przyleciał na Słowację 3 czerwca. Zamieszkał w hotelu w Żylinie. Tam też, po kilku dniach pobytu, rozchorował się. Objawy choroby, a także fakt, że przyjechał na Słowację z Korei Południowej, gdzie w ostatnim miesiącu stwierdzono 145 przypadków zakażenia wirusem MERS sprawiły, że zaczęto podejrzewać u niego obecność tego wirusa. Mężczyzna natychmiast został przetransportowany, z zachowaniem specjalnych środków ostrożności, do szpitala w Bratysławie. Pobrano próbki jego krwi i przekazano je do specjalistycznego laboratorium w Pradze. Wyniki badania mają być znane w ciągu 24 godzin. Hotel, w którym mieszkał mężczyzna został zdezynfekowany. Wszyscy jego mieszkańcy i pracownicy są poddani kwarantannie. Specjalne służby ustalają listę osób, z którymi kontaktował się Koreańczyk. Po raz pierwszy wirus MERS został wykryty w Arabii Saudyjskiej w 2012 roku. To właśnie stamtąd, zaledwie miesiąc temu został przywleczony do Korei Południowej. Zaraziło się nim już 145 osób w tym kraju, 14 zmarło. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że wybuch epidemii w Korei Południowej jest „duży i złożony” i spodziewane są dalsze przypadki zachorowań.

niki
@vvvv

przestań tu wklejać info, każdy potrafi korzystać z neta i znajdować informacje, które go interesują

vvvv

Jeden ze szpitali w Bratysławie na Słowacji bada mężczyznę z Korei Południowej pod kontem występowania u niego śmiercionośnego wirusa MERS. Jeżeli badania potwierdzą chorobę, będzie to pierwszy przypadek pojawienia się wirusa w Europie. Jak podają władze szpitala, mężczyzna jest w stanie stabilnym. Koreańczyk pracował na Słowacji jako podwykonawca w fabryce samochodów Kia. Wirus z Bliskiego Wschodu MERS, wirus, który po raz pierwszy został wykryty w Arabii Saudyjskiej, rozprzestrzenia się w Korei Południowej od zeszłego miesiąca, kiedy jeden z zachorowań

vvvv

O siedmiu nowych przypadkach zakażeń wirusem MERS poinformowało ministerstwo zdrowia Korei Południowej, co zwiększyło łączną liczbę zachorowań do 145. 14 osób zmarło. Epidemia skłoniła prezydent Korei Południowej Park Geun Hie do odwołania wizyty w Stanach Zjednoczonych, gdzie miała spotkać się z szefem państwa Barackiem Obamą.

basik

też pracuje na linii i słysze tylko marudzenie, wszyscy komentują dookoła pracę innych, to co robią i co mówią kiedy tylko ktoś ma lepiej od nich podnoszą alarm i bunt i twierdzą, że wszyscy dookoła są beznadziejni i niczego nie potrafią tylko ciekawe dlaczego ci krzykacze nie sa na miejscu tych osób o których plotkuja skoro tyle potrafia to prawda że to zwykła zadrosc

operator
@basik

Dokładnie tak wygląda praca na hali, dodać trzeba jeszcze oczernianie się nawzajem, przez 8h donoszą na siebie przełożonym a po pracy piją razem na parkingu :) chora atmosfera, chorzy ludzie, firma ta to dom wariatów

opc

jedz marcelku do poznania tam na uniwerku nauczysz sie takowego i blysniesz na firmie elokwencja mam cicha nadzieje ze powyzsza rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko inzyniera nie dotyczyla twojej osoby bo niezla beka z tego mialem niestety jaka firma tacy inzynierowie

choi
@opc

stety... stety...

lol
@choi

ciekawe kim Ty jesteś i co potrafisz :)

bzd
@opc

no dokladnie, zazdrość, zawiść i ograniczenie opc-ku

opc
@bzd

uderz w stół a nożyce się odezwą bzd-eku...

janek zmiana B magazyn bl

i znowu dzisiaj nocka w tej nudnej firmie :(

pikuś

"Do tego jeszcze dochodzi czówanie nad przestrzeganiem zasad, postanowień i regulaminów w miejscu pracy przez pracowników." Czyli podp* za zjedzenie kanapki w szatni, gdy przerwa krótka, przez co op traci premię. Właściwie to niespecjalnie widać by ochrona zajmowała się czymś więcej.

tech

"do tego trzeba mieć licencje pracownika ochrony a nie być zwykłym cieciem.." Dokładnie jak kolega pisze....ciekawe co to za Piotr napisał? i jeszcze cytuje ustawe z dnia i tego:)

mloda

Witam czy ktoś nowy jedzie na roz w środę ? Czy na rozmowie są te testy ciężkie ?

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG