Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

NORMALY

Bzdura! Bzdura i jeszcze raz BZDURA!!! Nikt nic nie nagrał, bo niby co miał nagrać? Ciekawe, co za idiota wymyślił ten bajer. A co zwolnień: Firma nie przedłużyła umów osobom, którym kończyły się umowy czasowe. Ale zapewniła tym osobom super warunki socjalne oraz możliwość podjęcia pracy w innych firmach ze strefy (wszystko było sensownie zorganizowane -przedstawiciele różnych firm, czekali na tych pracowników z nowymi ofertami pracy). Zamknijcie ten GOWORK LG DISPLAY, bo ludzie takie głupoty tu wypisują, że szkoda gadać!

stena

Słyszałam dzisiaj w tramwaju, jak jakieś kobiety rozmawiały o tym, że ktoś wczoraj nagrał na smartfona film ze zwolnienia. Ciekawe, co jest na tym filmie.

Leon
@stena

Podobno, że ktoś coś nagrał i zaniósł do lokalnych mediów i instytucji. Tylko są trzy ważne uwagi: 1. Nie wolno korzystać z telefonów podczas pracy. 2. Jeśli ktoś coś nagrał, to zrobił to nielegalnie. 3. Zapewne nic ciekawego, na tych filmach nie ma. Podsumuję to tak: Ploty, ploty i.. jeszcze raz ploty.

operator

nie jest zle daja kase a nowa robota juz nagrana

też operator
@operator

gdzie znalazłes prace kolego ?

bogus

I dobrze ze autobus jest bo juz w domu hehe dla mnie piatunio,otweiram browara 3 miesiace laby

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
op

dlaeczego klamiecie sciągają z linki i gadaja wszystko co i jak. Potem biorom cie te laski z HR i ida z toba do tych firm co tam szukajom pracownikow. szybka akcja a i kasa dodatkowa jest. po co jeczycie chyba wam szkoda.

operatorka

To rzeczywiście przerażający widok,mnie dzisiaj to czeka aż się boje jakie to przykre stać tak na środku i czekać i czekać aż cię wreszcie wyprowadzą też jestem za tym niech ktoś odpowiedzialny z HR koordynuje tą akcją.Aż się dzisiaj nie chce tam jechać.

Pracownica

Może ktoś z HR zrobi porządek z paniami ds. Komunikacji ( zielone ). Powinny zostać zwolnione. Panie po zawodówce nie mają pojęcia o swojej pracy. Teraz ludzi zwalniają a one chodzą po linkach i się śmieją i mówią, że trzeba było lepiej pracować. Bez wstydne baby nic nie potrafią. Szukają oszczędności to mogli je spowrotem na linie. Przecież nie są potrzebne

cccccccc
@Pracownica

a ja widziałam panią zieloną akurat jakąs przygnebioną, nawet tak jakby przygarbioną, snuła się z bólem wypisanym na twarzy po liniach, może dlatego, że dłużej musiał nie wiadomo czemu zostać w pracy.

@cccccccc

każdy ją widział,jak się snuła,jak zresztą przez cały ten czas jak pełni tę funkcję i dlaczego nie reagowała jak widziała w jaki sposób to się odbywa można to przeprowadzać inaczej nie robiąc robiąc takiego widowiska jak się czuły te kobiety stojąc tak na środku,w listopadzie od razu zaprowadzono te osoby do salki,a tu się wszystko odbywało godzinami na produkcji.

ktoś

Nie wiadomo ile w tym prawdy ale gdzieś tam szepczą nieoficjalnie że chińczycy to przejmują jeszcze taniej będzie,ostatnio chodziła jakaś delegacja kto wie co to za jedni nikt ich nie widział.

aaaaa
@ktoś

hahaha, to skąd wiadomo, że chodzili jak nikt ich nie widział.

ktoś
@aaaaa

BO NAM O TYM MÓWIONO ABYŚMY CICHO NA SALCE SIEDZIAŁY,JUŻ WIE.

andrew
@ktoś

Zmiłuj się kolego i nie katuj nas takimi błędami. To po prostu tortury dla oczu. Wybacz szczerość. Ale naprawde użyj czasem słownika do trudniejszych słów. Pozdrawiam.:-)

MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ NA 2 ZMIANIE BĘDZIE KTOŚ Z HR W TEJ CZYSTCE UCZESTNICZYŁ,NIKT BY NIE CHCIAŁ TAK KOŃCZYĆ W TAKI SPOSÓB PO LATACH CIĘŻKIEJ ODDANEJ PRACY DLA DOBRA TEJ FIRMY.

pracownikk
@pracownik

Boze mlyny miela wolno ale sprawiedliwe. I tak kazdy odpowie za swoje czyny i dostanie to na co zapracowal.

pracownikk
@pracownik

Allah czowa nadwszytkimi. I tak kazdy odpowie za swoje czyny i dostanie to na co zapracowal. Nowi pracownicy z Syrii jusz jadom. Tansi niz ukraincy nawet som.

jeszcze_pracownik

a mozna sie zglosic? bo jak takie warunki to tez z checia wypierd**** :)))

Op_Assy

Ja to bym chcial zeby mnie tak firma zegnala, nie dosc ze platne i nie trzeba robic to jeszcze doddatkowa kasa. nie ma co marudzic, pracowalem w wielu miejscach, ale takie opcje pierwszy raz widze, pozdrawiam!!!

@Op_Assy

MNIEJ SWOJĄ GODNOŚĆ,NIE PONIŻAJ SIĘ.

W bardzo niefajny sposób odbywa się ta ;wywózka;wyciągają ludzi na środek stoją tam jak potępieńcy wszyscy ci co są na linkach patrzą się na nich jak na skazańców ,stoją tam dość długo aż ich wszystkich pozbierają z danego kierunku i potem wyprowadzają,niemożna tego zrobić w bardziej dyskretny sposób,tak było wczoraj na 2 zmianie .Niech ktoś przyjdzie z Administracyjnego i przyjrzy się jak to się odbywa ,tak nie powinno to wyglądać,jak czują się ci ludzie jakie to jest poniżające.uczestniczy w tym Zielona kręci się po hali i co jej też wszystko pasuje???.

ByłyOperator

Witam ponownie. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Już myślałem, że wysłali pod zły adres. Pozdrawiam ByłyOperator :)

Qwer

A panie zielone z komunikacji kiedy je wyrzucą. Przeciez tylko panike sieja i krzyczą na ludzi

nik

a ta odpadające rzęsy pozostała

zajac

W/g podpisow jest u nas prawie 70 menagierów . Czy ich również wywiozą busami .Przynajmiej połowe . Jaka oszczędność!!

ByłyOperator

Witam i pozdrawiam Was serdecznie! Mam dwa pytania: 1)Wie ktoś może kiedy będą rozdawane Pit`y? 2)Czy ma ktoś numer telefonu do kadr? Pozdrawiam Były Operator :)

jeszcze pracuje
@ByłyOperator

Rozmawiałam z Panem od kadr i powiedział,że od poniedziałku 22.02 zajmą się PIT-ami (mają czas do końca lutego, żeby je rozdać), bo w tym tygodniu mają ważniejsze sprawy (wiadomo o co chodzi), to są jego słowa

już była pracownica

Ja choć na koniec poproszę aby mnie podwieziono do mojej miejscowości,bo przez te lata dojeżdżałam z Hesungiem albo Inotekiem,a przez moją miejscowość jadą 2 nasze firmowe autobusy.

I się zaczyna listy mają shifty i po kolei wywołują stoją bysy. Jest 500 ofert pracy od poniedziałku można zacząć.

operator

Wreszcie od jutra zaczną wywozić jaka ulga.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG