Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Operator

Podobno karpiu menadżer przenosi się do Amazona z naszej tonacej lajby.

nn

do operatora to pewnie trafi tam cale lgi heesung

Operator

w obok naszej fabryki w Heesungu też nieciekawie d 9 maja byc 3 linki BM -obecnie 4 (na razie sa 2 zmiany id la blu są tez 3 linki -też 2 zmiany), maja zwolnic ok 50 osob z produkcji, ponad 14 osob z kontroli produkcji i ok 6 osob z biura, a jak przejdziemy na jedna zmiane to jeszcze poleci plus z magazynu, tam nie bedzie odpraw, nowy prezes ma przezwisko syndykt i wszystko tnie, nawet dojazdy-np.zamiast autobusow to busy itd., atak na marginesie kolejny kołchoz powstanie - Południowokoreański koncern LG Chem planuje wybudować w Polsce nową fabrykę akumulatorów wykorzystywanych w samochodach elektrycznych i z napędem hybrydowym.- Fabryka ma być gotowa za ok. półtora roku - stwierdził informator Reutersa, który prosił o zachowanie anonimowości. Wiadomo, że nowy zakład będzie zlokalizowany w okolicy Wrocławia. Gotowa fabryka ma produkować 229 tys. ogniw rocznie. Analitycy twierdzą, że polski zakład LG stanie się drugim największym miejscem produkcji baterii na świecie, po Chinach........... http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/518810,lg-wybuduje-w-polsce-nowa-fabryke-akumulatorow-do-samochodow-elektrycznych.html

Jakie odprawy? Teraz te osoby co polecą dostają Nul Wielkie Zero!!!!!!!!

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
nhbn

do lgd jak osoby ktore maja umowy na stale sa na wypowiedzeniu to dostana duze odprawy po10 tys zlotych wieksze od nas a tych co teraz zwalniaja maja duze odprawy

nie stolarz

mam pytanie ,jak przy takich dużych zwolnieniach uchował się klan związany z obróbką drewna ,to jest podłe jak układy jednych niszczą a innym pomagają.To takie polskie (usunięte przez administratora)

@nie stolarz

Tak teraz płaczecie nad Waszą dolą,ale gdy nas wywożono to z pogarda i drwiną się na nas patrzyliście,dumne stałyście na linkach pewne siebie że Was to ominie ,nawet pożegnać nie było się z kim z pojedynczymi osobami gdzieś tam na boku, mimo to że lata się tam przepracowało w śród Was a na koniec nie było komu na pożegnanie dłoni uścisnąć,a teraz trałma Was dopada jak widać nieuchronnie.Poczujcie się teraz Wy tak jak my wtedy-powodzenia.

dobry

ludzie nie róbmy z siebie szmat ,nie można znać pracy na wszystkich stanowiskach i wykonywać ją dobrze .to co się teraz dzieje jest nienormalne jak większość shiftów i pseudo menagierów .

MMMM

KRYŚKA OPANUJ SIĘ POTWORZE ,JESTEŚ CHORA PSYCHICZNIE .

gość

JUTRO CZARNY PIĄTEK !!!!!!!! POSYPIĄ SIĘ ZWOLNIENIA

rom

wazne ze bony po 1000 i podwyzki po 1500

bryndek

czy to prawda że następnych będą zwalniać a zostaną tylko lizusy i buraki

Sloik

To się popisałeś swoją elokwencją. Brawo. Pewnie masz wyższe ambicje i kwalifikacje niż jakiś tam shift/inżynier i mierzysz w stanowisko menagera ? Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z człowiekiem o nieprzeciętnej inteligencji. Pozdrawiam serdecznie :)

gość

I co powtórka z rozrywki? teraz mają ponoć zwolnić (nie przedłużyć umów) ludziom co do czerwca umowy mają. Świetnie !!!! A zwolnień miało już nie być !!!ponoć w piątek poleciało już 11 osób co do czerwca umowy mieli

LGD
@gość

NIE TYLKO CI CO DO CZERWCA SĄ OSOBY JUŻ NA WYPOWIEDZENIU CO MIAŁY UMOWY NA STAŁE I TYM CO DO 2018 TEŻ DZIĘKUJĄ,TAKŻE DZIEJE SIĘ,PO PROSTU ERA DYSPLEYA KOŃCZY SIĘ NIEUCHRONNIE,A SĄ TAKIE NIEKTÓRE NAWIEDZONE FANATYCZKI ŻE LICZĄ ŻE EMERYTURY SIĘ TAM DOROBIĄ BO UMOWY MAJĄ NA CZAS NIEOKREŚLONY,CIEKAWE CZY NADAL MAJĄ TAKIE OPSESYJNE WIZJE NA DŁUUUGIE LATA PRACY,NIE DZIWIĘ SIĘ PRZYSZŁY TU Z ZAPYZIAŁYCH WIOSEK Z BYŁYCH PEGERÓW I STAŁY SIĘ TU OPERATORKAMI I TRZYMAJĄ SIĘ TYCH LINEK I SWOICH WKRĘTAKÓW BO ZA WIELE TO NIC POZA TYM ZAKŁADEM NIE POTRAFIĄ POGUBIĄ SIĘ W TEJ RZECZYWISTOŚCI JAK PRZYJDZIE IM OPUŚCIĆ TE MURY.KONKURENCJA JEDNAK JEST LEPSZA NISZ NASZA MARKA LG.JAK SIĘ ROBIŁO PRODUKCJĘ NA ILOŚĆ A NIE NA JAKOŚĆ TO TAKIE TERAZ EFEKTY.NIEMA CO PŁAKAĆ TYLKO SPIEPRZAĆ ZAWCZASU.

Sloik

Typowe Polski cebulaki. Tylko narzekają... A sam masz kompetencję do bycia shiftem/inżynierem ? Sądząc po pisowni, raczej nie. Jak się nie podoba, to się zwolnij. Skoro z Ciebie taki specjalista, to nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy.

mqm
@Sloik

słuchaj pacanie ja nie chcę i nie mam kompetencji być shiftem czy inżynierem ,tylko nie traktuj ludzi bez matury z pogardą bo niejednokrotnie nie jesteś godzeń im bruzdy na (usunięte przez administratora) wylizać .A pisownie mam (usunięte przez administratora) właśnie .

Sloik

Trzeba było się uczyć i chociaż maturę zdać :) Pozdrawiam :)

@Sloik

Pamiętaj Słoik że broda nie czyni mędrca

słoik ale otwarty
@Sloik

to że skończyłeś tuzin szkół ,znasz kilka języków i masz zaliczone kilka kursów nie znaczy wcale że jesteś idiotą i totalnym kretynem .

anka
@Sloik

wiadomo że jak opaskę dostanie burak albo tępa dzida to będzie wiernie śłużyć panu i mu lizać

lech

słoiki z Wrocka i rolnicy z okolicy tak rządzą

bolo

a do tego ćwoki ze ślunska i ich przydupasy z mieci

anka

bo w lg mają opaski tacy co wcześniej pasali krowy a teraz dostali troche władzy

Cee Cee

WSZYSCY TU JESTEŚCIE ZDROWO PIE*DOLNIĘCI. POZDRAWIAM ZM. C NA PRZEKÓR TUMANOM Z ZAKŁADU :)

bolo

teraz to dopiero będzie masakra któremu lizusowi dać ocenę a któremu np c pozdro dla normalnych

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG