Mazel

potwornie nędzne zarobki!!!!!!
anonim 2010-12-03 11:43
ZGADZAM SIE
lipa 2011-01-15 11:29
jakie zarobki na kontrakcie ?
Cert 2011-04-21 21:15
Zgadzam się - niskie zarobki
gal 2013-11-21 19:49
Konkrety - 2000zł brutto dla mgr inż elektryk z 4 latami doświadczenia w branży, brak jakichkolwiek podwyżek - nie pasuje to się zwolnij!

dla porównania Biedronka - płaca minimalna kasjerki to 2000zł brutto (wystarczy średnie lub zawodowe wykształcenie) a po 2-3 latach lub 3-4 dni nadgodzin w miesiącu zawsze 2tys netto będzie...

a w Mazelu zapomnij, do tego ludzie robią na prywatnych komputerach w pracy i nikt się nie interesuje że lecą pirackich programach.

Ale jakby co wszystko pięknie wygląda - firma się cudnie prezentuje, fundusz reprezentacyjny grosza nie żałuje na wystawne przyjmowanie gości, ale ty masz (usunięte przez administratora) i łba nie podnosić.
pawlo 2014-02-08 11:07
tragicznie niskie zarobki!
roman 2016-05-18 19:13
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Sporo jest do poprawienia, ale oby tak dalej im szło z tym poprawianiem. Szukają elektromonterów obecnie
Zostaw swoją opinię o Mazel - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazel