Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

elektra

No kimbal dobrze płaci jak niektórzy zmienili auta na nowsze więc musi ludzi stać na to i też codziennie jeździć po 20 km z Poznania. Więc chyba się opłaca.

pracownica kimbala

Tak straszyli takimi zwolnieniami że dużo ludzi straci pracę i co cały czas praca jest i nie widać tych zwolnień.

ilka

Ja tam jestem zadowolona z pracy i płacy na 3 zm odbieram 38oozł netto Wekendy mam wolne a niektórzy na 4 bryg maja mniej bądź tyle samo.Pracuje tutaj 13 rok idzie .

jak to?

Jak wyglada dofinansowanie kosztów dojazdów? Na jakiej podstawie to działa? W jakim stopniu można się spodziewać dofinansowania?

NianiaFrania
@jak to?

Dostajesz zwrot za bilety autobusowe, PEKĘ lub kartę paliwową :)

jak jest
@NianiaFrania

Za paliwo zwracają a autobusu zakładowego nie ma z Poznania.

Kimbalka
@jak to?

Dostajesz 100zł na sieciówkę TPBus albo 80zł na karcie moto do wykorzystania na stacji benzynowej lub w sklepie motoryzacyjnym.

ewcia
@Kimbalka

AHA TO FAJNIE ze zwracają coś za dojazd ze firma zadbała o pracowników .Czytałam opinie to różnie ale mam znajomą co u was pracuje x lat to nie narzeka na wypłatę itp.

On
@ewcia

Śmierdzi fejkową opinią. Pewnie Pani z personalnego na polecenie szefa.

ewcia
@On

Gdyby było tak zle to pracownice które mają długoletni staż w tej pracy by odeszły do innej pracy ,Moja znajoma pracuje w kimbalu ponad 20 lat więc musi być ok.

@On

Tak jasne dużo ludzi pracuje tutaj i jest zadowolona z wynagrodzeń swoich i nie szuka innej pracy tylko chce pracować w kimbalu.

jpn
@ona

SAMA prawda niektóre laski są tak bez szczelne ze tutaj wielka dama a pustaki w głowie .i to dorosłe kobiety. Jest taka niesprawiedliwość dlatego gdy tylko znajdę coś innego odejdę.Za te wynagrodzenie to jest praca wszędzie.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
kimb

Nie trzeba pracować na stanowisku multi żeby odbierać dobre wynagrodzenie ,Niektóre laski pracują na jednym stanowisku i zarabiają więcej od tego co jest wszechstronnym i więcej niż multik zarabiają. Niestety taka prawda nie jedna czegoś nie zauważyła i były poprawki.

Czy w Kimball Electronics Poland są szkolenia zewnętrzne?

box

tak

Łucja
@box

A jak często można się takich szkoleń w Kimball Electronicsie spodziewać? I jakich obszarów dotyczą? Są skoncentrowane na dane tematy czy są różnorodne? Każdy z pracowników może wziąć w nich udział? :)

ulka1
@Łucja

SZKOLENIA pracownika zależą od lidera .Jak dobrze pracujesz i jesteś pojętna to jesteś szkolona na inne maszyny stanowiska. Wtedy masz lepsze umiejętności i więcej zarabiasz od pozostałych .Masz wyższego operatora a nawet multi i jeszcze większe pieniądze.

Anonimowy

Największą marionetką i pajacem jest pseudo kierownik dystrybucji, który jest marionetką, niczym Andrzej D. w rękach prezezsa. Tyle, że jego prezesem jest lider " krzesełko z lubuskiego. Sam kieras to miękka faja bez własnego zdania z hasłem na ustach " komu przesuweczkę " oraz "oczywiście pani kierownik". Sam wypomni każdemu chwilę odpoczynku, a później w akcie ostatecznej hipokryzji idzie pić kawkę zliderem i drugim kierownikiem. Obiektywizm jest mu obcy, niczym nadgodziny jego pracownikom. Lubi lizusów i ludzi że spływów kajakowych, którzy wchodzą mu w tyłek, jak mokre kąpielówki. P. jest tak bezjajeczny, że powinien już dawno zrobić testy DNA na ojcostwo. ????

tosia
@Anonimowy

A niektóre panie mu w d wchodzą jak i liderom. Te uśmieszki itp. .

nina
@Anonimowy

Z tymi wyjściami żeby wyjść na chwile żeby się napić bywało różnie. Koledzy koleżanki lidera mają najlepiej bo wyjdą kiedy chcą i ile chcą .Jak kogoś lider nie lubi to ma przerąbane ta osoba .Układy układziki są i zawsze tak będzie i obgadywanie ludzi .

jeździecznikąd
@Anonimowy

Jak chcesz coś zmienić to, może przygotuj racjonalne argumenty i zaproponuj rozmowę anonimowy twardzielu.

olka

Ja czegoś tu nie rozumiem dużo opinii negatywnych jest a fakt jest taki że niektóre panie zatrudniały się jako młode dziewczyny zaraz po szkole i niektóre z nich pracują do dzisiaj .Więc nie jest chyba tak zle.jak tej pracy nie zmieniły.

Rodo

Czy firma aby napewno chroni nasze dane przed osobami postronnymi i ciekawskimi? Chodzi o cv stawkę na umowie i cala reszte? Niestety nieee. Dzisiaj slyszalem jak dwoch panow z pewnego dzialu opowiadali sobie jaka ich znajomi z dzialu maja kwote na umowie i co maja w cv wpisane. Nie dosc ze jest Rodo to juz nie wspomne ze nie chce aby ktos obok wiedzial ile zarabiam i gdzie pracowalem i skończyłem szkoly

jaaa

Ja czegoś tu nie rozumiem dużo osób narzeka a dalej tutaj pracuje. Uwazam gdyby było az tak zle to nikt by tu nie chciał pracować.

Jaaa

Dlaczego nie pozwalacie nam wychodzić na papierosa? każde wyjście monitorowane, przerwy co do minuty, strach iść do WC. Szukacie oszczędności a tam gdzie one są to ich nie widzicie! Dlaczego wszystkie restrykcję spadają tylko na operatorów?! Krzywe spojrzenia jak się raz do toalety za dużo pójdzie. Czym jesteśmy gorsi od takich kierowników którzy ze spokojem przed pracą zjedzą sobie śniadanko, potem przechadzają się spokojnym krokiem do biurka kolegów na pogaduszki jakby czas się im nieliczył? Albo liderzy którzy jakoś mogą na papierosa wychodziić. Dziwnie top wszystko wygląda jak my musimy uwazać na wszystko, starać się żeby produkcja szła o premię a takie sipy się okopią z każdej strony zasłonami i filmy oglądają i myślą zę tego niewidzimy. Miały być rozmowy z doradczynią i operatorami i nie ma! Skończyło się zaatrudnianie i skończyło sie dbanie o pracownika i wizerunek firmy. Jak będziecie potrzebować pracowników to znowu będziecie wyupisywać bzdury i udawać że wam na nas zależy. Pokolorujcie sobie wszystkie ściany jaka ta firma jest wspaniała a nie zmieni to jak na prawdę jest. Wszystko na pokaz, marne pieniądze i rygor jak w (usunięte przez administratora) tylko nieliczni mają szczególne względy i firma to toleruje a kierownicy przymykają oko bo sami maja sobie duzo do zarzucenia.

OnaSzalona
@Jaaa

sipy się okopią haha wlasnie sobie wyobraziłam jak stawiają im tam bunkier, ale rozumiem Twoje rozgoryczenie i mnie tez to irytuje jak musisz sie starac biegać żeby praca szła a tu patrzysz a zamiast krzeseł to łóżka im tam wstawic z masażem i herbatke z ciasteczkiem przynieść

Predator
@Jaaa

Dokładnie tak jest podpisuje się pod tym

onaaa
@Jaaa

Ja wychodzę bez problemu na kawe itp. a nie uważam ze kasa jest marna bo zle nie płaca bo x lat dużo ludzi tu pracuje.

ZmeczonyPandemią
@Jaaa

Zgadza sie, jak wam nie pasuje to w amazonie podobno na fajke mozna wychodzic haha nie narzekajcie jeszcze troche tygodni i bedzie po wszystkim grzech narzekac mamy prace i kazdy ma swoje obowiazki zawsze tak sie wydaje ze w innych oddzialach prosciej to czemu sie nie zglaszacie do pracy w sipie jak tam tak dobrze łatwo innych obrażać na forum

jaaaaaaaaaa
@ZmeczonyPandemią

Najważniejsze ze praca jest ze zwolnień nie ma .Wypłata jest ok co miesiąc i na czas.

una
@jaaaaaaaaaa

Ja jestem zadowolona tutaj z pracy i płacy pracuje na 3 zm weekendy wolne i mam 3700zł netto.

eellaa
@ZmeczonyPandemią

Ja odeszłam parę lat temu i nie żałuję bo więcej zarabiam niż w kimbalu .Pracę mam stabilną co nie można powiedzieć o kimbalu bo co roku kogoś zwalniali jak pracowałam.

lilianna
@ZmeczonyPandemią

A czy są jakieś przestoje w pracy na produkcji .

Goy z kimballa
@una

To teraz wiadomo co robisz pod biurkiem lidera.

una
@Goy z kimballa

Nie muszę nic robic po prostu jestem dobrym pracownikiem i wszechstronnym nie chodzę na l4 a długo tu pracuje .Znam wszystkie działy i umiem na nich pracować.

kinia
@Goy z kimballa

Przecież dużo ludzi co miesiąc odbiera taką wypłatę 3700zł netto .

ona

W KIMBALU JEST OK firma o nas dba i jakos nie widać kryzysu bo nikt ze stałych pracowników nikt nie stracił pracy. Cały czas oda linie. Wszystko było BO W TAMTYM ROKU podwyżka była i kasa na swieta.

Predator
@ona

Oj mylisz się straciły osoby stałe prace

@Predator

Ale nie straciły osoby z długim stażem co tutaj pracują np. dziewczyny 15 lat i więcej .Co roku sa jakieś zwolnienia w tej firmie.

Mila

A JEROZOLIMSKI JESZCZE PRACUJE?

Hej
@Mila

Nie ma takiego. Był Jaruzelski przez wielkie był bo go nie ma.

Zauważyliście, że maseczki w koszykach na recepcji zawsze są na rozpoczęciu zmiany pomieszane przez wybieranie a potem znowu ładnie poukładane??? panowie z ochrony swoimi paluszakmi tak ładnie układają? A denzynfdekują??

Kto to wie

Panowie z ochrony dokładają maseczki z worka.

Zatroskany?

Co za problem? Wolisz porozwalane maseczki? Gdyby ludzie nie grzebali i nie wybierali maseczek swoimi paluszkami (a zdezynfekowane?) pewnie nie trzeba byłoby ich układać. Panowie z ochrony robią to w rękawiczkach i faktycznie wykładają z woreczków - sam widziałem. Poza tym jak masz wątpliwości, co do higieniczności maseczek, zawsze możesz korzystać z własnych.

iop

A nA TYLE osób co tutaj pracuje to ktoś zachorował .Uwazam ze wszyscy powinni mieć testy zrobione.

lipa

Ważne ze kimbal dobrze płaci i na czas .Co roku podwyzka.

Bardzo fajną i pracowita osobą była i to prawda była brygadzistką .Dobrą pracownicą była jedna z lepszych.

nika

SAMA odeszła znalazła sobie lepsza pracę za więcej.

Rudy

Haha, tu wiele dziewczyn myśli, że są "brygadzistkami", dupowlazy kierownika, myślą że nie poukładały i są grupowymi a nawet umów nie mają

ruda
@Rudy

Siostry sisters są liderkami ha ha

hihi
@Rudy

Większość to takie pustaki ze szok i (usunięte przez administratora) z tym się zgodzę .Nie muszą być nowymi pracownicami bo stare są nie lepsze pracownice niektóre. Ciagle narzekają ze kimbal słabo płaci a cały czas w tym siedzą.

ona

Również jestem zadowolona z pracy jest ok fajny socjal i wypłata na czas w miarę .Praca stabilną mam bo mam umowę na stałe bo jak ktoś dobrze pracuje to go nie zwolnią.

ulka
@ona

No bo takich osób nie zwalniają co mają umowy na stałe i pracują od x lat .Nie które osoby nigdy nie chodziły w sb do pracy na nadgodziny a teraz chodzą i to właśnie pracownice od x lat .Staż pracy mają z 20 lat w tej firmie.

kimbalowa

A ja pracuje 20 lat i zarabiam 5 tys zł netto .Z tej pracy mam wille z basenem itp. Ludzie przestańcie pisać bajki na temat naszych zarobków. Pracuje dość długo i znam realia tej firmy. Jak czytam czasem te opinie to się zastanawiam na jakich stanowiskach tu ludzie pracują na produkcji.

...
@kimbalowa

Ooo to masz moje zarobki po 2 latach pracy. Pozdrawiam z produkcji.

@...

A ja mam to na początek .Również pozdrawiam kimbalowych .Jak widać nowe osoby mają lepiej na produkcji.

OLGA

Ja tam nie narzekam pracuje tutaj 5 lat i uważam ze jest dobrze .Wypłata jest w miarę dobra bo powyżej 3 tys zł netto zarabiam z sb mam więcej bo pod 4 tys zł podchodziłam na 3 zm. Więc zle nie jest.

Witam ciężkie czasy nastały(usunięte przez administratora) wprowadza dziwne zmiany wywala liderów kierowników oraz degraduje ludzi. Oczywiście niektórym się należało. Wymiana ludzi pomoże poprawić ciągle straty które są na większości linii działu elektronicznego? Tam trzeba się zabrać za inżynierów którzy nie wiedzą co się dzieje, za kupców ciągle materiału nie ma i ooeratzory nie mają co robić a później nadgodziny. Więcej ich tam potrzeba. Na medyku dyrektor też zaczyna mieszać chociaż przynosi największe zyski z całej firmy. Więcej kierowników potrzeba na magazynie...... Człowiek idzie do pracy i nie wie coś się wydarzy kiedyś z radością się tam chodziło. A najlepsze wszystko dzieje się po ankiecie ha ha. Dyr personalny wymyśli jakieś głupie zabawy liczą się ludzie i wybieraj pomidorowa czy rosół ha ha żenada ludzie chcą godzinę zarabiac i mieć stabilizację. Nie jesteśmy małpami żeby nas karmić bananami.

koala

Przecież zle nie płacą jak tu ludzie piszą ze zarobki w całości 4 tys zł brutto to na rekę wychodzi z 2800zł .

Bzdury
@koala

Przeciez kazdy ma inna stawke! Co za bzdury piszesz. Skad ty takie rzeczy wiesz ze 4 tys brutto. Ogladasz kartki od wyplaty??????

PolakRodak

Cebulactwo aż razi w oczy, coś się w końcu dzieje fajna akcja zwana tygodniem opinii, dostali ludzie wczoraj banana a dziś czekoladę a i tak będą narzekać, to jest dramat.

To ja
@PolakRodak

Ok dadzą Ci banan albo czekoladę i jesteś zadowolony. Kiedyś co roku była impreza firmowa teraz tego nie ma. Kiedyś był darmowy transport firma powiedziała że ciągle będzie bo zmieniają lokalizację później się wycofali. Następnie było dofinansowanie do stołówki po 150zl w miesiącu później zniesli. Były szkolenia kilkudniowe lub kilku tygodniowe teraz nie ma. Były bony na święta 700zl ale 10 lat temu gdzie zarabialo się 1400zl teraz masz jakieś widełki jak zarabiasz 3 tys to dostaniesz 550 a wartość pieniądza mniejsza. Były dofinansowania do okularów a teraz wymogi tylko jak pracujesz przy kompie. Nadgodziny bez problemu teraz kombinują. Social nawet lepszy w Amazonie ale praca gorsza. Kontrola przerw rfid niby dla ochrony produktu a wiadomo o co chodzi. Najlepsze ze teraz firmą dużo więcej zarabia a pracownicy mają mniejsze profity. Możesz brać udział WIPie ale tam ciągle wygrywają inżynierowie ha ha. I zauważcie że co 3 miesiące jak jest spotkanie to nagradzana tylko inżynieria itd a to nic nie kosztuje kierownika jak kogoś wyróżnia. Tylko na produkcji nie ma chyba za co wyroznic

@Bzdury

Nie nie oglądam tylko czytam w opiniach ze ktoś zarabia 4 tys zł brutto to co piszą nie prawde .

@To ja

TYLKO wszystko zależy od firmy jaki socjal w każdej firmie cos jest nie tak nie tylko tutaj .

ya
@To ja

NO oK ale jak 10 lat temu zarabiałeś /aś mniej a teraz w granicach 3 tys zł jak piszesz to wypłata nie stała w miejscu bo co roku ją podwyższają.W każdym zakładzie poobcinali coś .Ja się cieszę z tego że w ogóle coś jest bo może nie być nic.

fin
@Bzdury

Wiadomo ze ma inną stawke .Ale dużo ludzi ma 4 tys zł brutto w całości razem z dodatkami większość ma mniej .

kimbalowa x lat
@To ja

Mnie tych imprez nie żal bo ja nie chodziłam ale na święta powinni dać więcej albo te bony i 13 pensja na koniec roku .Ale i tak się cieszę że w ogóle coś jest. Wypłaty powinny być wyższe bo w 4 bryg miałam 3 tys zł na rękę a teraz mam dużo mniej bo 2 z hakiem.

kimbalowa x lat

Debil z Kimballa
@koala

Co ty pier...lisz z tym twoim "w całości"???Przedtem pisałaś "przed wypłatą" a teraz "w całości",ogarnij sie i zacznij pisać logicznie albo wypad spowrotem do podstawówki.

kimbal
@Debil z Kimballa

4 tyś zł brutto to chyba maja osoby które dostawały przez wiele lat przyzwoite podwyżki i mają zaszeregowane operatora 2 bądź multioperatora .Większość ludzi zarabia mniej .

kimbalowa

Masz racje ja nie polecam pracy moim znajomym w tej firmie .Choć pracuje tutaj 12 lat zastanawiam się nad zmiana pracy w innej firmie. Myślę że tu nic dobrego już nie będzie a wypłata przeciętna. Takie pieniądze dawają na start w innych firmach .Niestety te 2700zł co ja mam na rekę 3 zmiany to żadna rewelacja i w dodatku w tym bałaganie .Teraz przyjmują to niech zadzwonią co ich zwolnili ciekawe kto by wrócił. Pewnie nikt bo maja prace za lepsze pieniądze.

Bulli
@PolakRodak

Jak małpy w zoo:chcecie banana?tak,tak hahaha Czyżby bananami chcieli pozyskać pracowników?Żenada

beza
@Bzdury

Ja jestem zadowolona z pracy i płacy bo zarabiam na 3 zm na elektronicznym dziale 3 tys zł na rekę z nadgodzinami miałam więcej.Z tego co wiem niektórzy maja więcej a inni 200 zł bądź 300zł mniej.

vo
@Bzdury

Ja pracuje w kimbalu i zarabiam 5400zł jako inżynier.

była

Dobrze ze już nie pracuję w tym kimbalu .Widzę po opiniach ze nic się nie polepszyło .Więc cieszę się ze dawno już mnie tam nie ma.

ja kimbal

Nie widzę tych ciężkich czasów kryzysów itp. bo sa nadgodziny tzn sb a kimbal dobrze płaci bo na 3 zm ja mam powyżej 3 tys zł netto a niektórzy to mają na 2 zm.

KSIEZNICZKA

@Ciekawska ŻAL MI CIEBIE BO CHYBA JESTEŚ TAK ZGOSZNIAŁA OSOBĄ ZE ZAZDROŚCISZ PISZESZ TAKIE GLUPOTY PRZEJDZ SIE DO PSYCHOLOGA BO CHYBA JEST CI POTRZEBNY POZDRAWIAM

krs
@KSIEZNICZKA

A MI ŻAL CIEBIE ze w takim kimbalu pracujesz bo większość ludzi mówi o kiepskiej wypłacie .

pozdrowienia

A ja pozdrawiam ciebie za te obrażanie ludzi tutaj na tym forum jaki kto jest .BO AKURAT TO PRAWDA w porównaniu do innych firm kimał słabo płaci ludziom na produkcji dlatego niektórzy odeszli sami dawno.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań