Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

sonia

O MÓJ BOŻE!!! Jestem taka dumna i… O MÓJ BOŻE!!! Jestem tak dumna i szczęśliwa, że mogę tu dzielić się twoją pracą dr. Osunbor Po prostu nie mogę w to uwierzyć, teraz mój były mąż naprawdę wrócił do mnie na kolanach, prezentując rubinową różę, aby błagać mnie, bym go wzięła z powrotem, a on był żal i żałował, że mnie opuścił i sprawił mi ból po rozwodzie, który miało miejsce w zeszłym roku. I cały ten cud wydarzył się w ciągu 48 godzin od skontaktowania się z Wielką Miłością Psychic dr Osunborem. Jestem dziś najszczęśliwszą kobietą na całym świecie. Doktorze Osunbor, naprawdę to zrobiłeś..Tak..To cud i wieczna przyjemność i radość dla mnie i mojej rodziny dzisiaj..Teraz jestem taka szczęśliwa i nie wiem jak bardzo mam wyrazić wdzięczność i uznanie dla Pana. Obiecałem ludziom o tobie. To ja to robię. I do całego świata, skontaktuj się z nim, jeśli potrzebujesz pilnej pomocy teraz, ponieważ jest gwarantowane, że on ci pomoże.(usunięte przez administratora)

Edyta

Coś Ty, rozmawiasz ze spamem? XD To jakieś afrykańskie wróżby, namawiają do kliknięcia w link i potem coś tam, wirus chyba :D Lepiej napisz, ile po podwyżkach zarabiacie?

np
@Edyta

Super są zarobki i zależy kto kim jest bo ja mam 5 przed wypłatą netto.

Edyta
@np

To kim trzeba być (na jakim stanowisku), żeby ta 5 była z przodu? :)

i co
@np

Na syanowisku lidera kierownicy maja jeszcze więcej ale sa operatorki co mają 4 tys zł netto na 4 bryg.

wynogrodzenie

Ja się zastanawiam na jakich stanowiskach na produkcji przy taśmie pracują ludzie ze mają takie wynagrodzenia .Może pracujemy w innych firmach na produkcji bo albo ja (usunięte przez administratora) jestem albo innych ludzi (usunięte przez administratora) z nas robią .Ten kto tak pisze to niech tutaj wklei pasek od wypłaty .

nina
@wynogrodzenie

Dokładnie jak ktoś chce napisać ile zarabia na produkcji a jest zwykłym pracownikiem operatorem jak większość to niech napisze prawdę .

Jaaa

Nadchodzi okres zwolnien,roszad i braku pracy. Firma bardzo nie stabilna. Zarazem tez nie odpowiedzialna. Bo kto w okresie gdzie nie ma pracy zatrudnia nowych ludzi?? Firma zatrudniająca ponad 1200 pracowników pozwala sobie na to ażeby tracic zanowienia z dnia na dzien?? Robiąc wode z mózgu ludziom! Pracy nie ma. Jest mizernie bardzo. Praca tez szkodliwa i nie dla każdego. Sztuczne swiatlo chociażby pyly i smrod wszechobecny. No ale żeby wyjść sie napic albo do toalety musisz sie skradac jak szczur zeby wladze nie widzialy. Ogolnie jak dla mnie firma bez przyszlosci. Zal tych ludzi co stracą prace z dnia na dzien. A potem szok bo nikt do kimbala nie chce przyjść. Ja uciekam niebawem tez. Aaa uprzedzajac komentarze to jie jestem leniem. Nie choruje nie wylaze po 10 razy z hali. Pracuje. Szkolen teoche mam. W zamian mam mizerna stawkę i czuje sie jak owad w tej firme.

jaa
@Jaaa

Ale kasa podobno jest dobra bo takie siostryf cały czas w tej firmie pracują i nie tylko one z takim stażem.

@Jaaa

ALE starych pracownic co x lat tutaj pracują to nie zwalniają. Niektórym by się przydało.

ass
@Jaaa

NO przecież były podwyżki i ludzie w miare zarabiają bo większość 3 tys zł netto i więcej.Ty piszesz ze marnie zarabiasz tzn ile.

@Jaaa

Na elektroniku są zwolnienia bo na medyku nie zwalniają .Sytuacja powtarza się co roku prawie więc żadna nowość ale dużo osób uzyskało stabilne zatrudnienie.

@jaa

Przestańcie juz o tych siostrach f. Ludzie opanujcie sie. Co to ma do rzeczy ze dlugo pracuja??? Ja pracuje 10 lat i co??? Zarobki nawet po podwyzkach sa male. Ja nie odczuwam jakos tych podwyżek za bardzo. W porownaniu do innych firm zarabiamy malo. Prawda ze na medyku spokoj jest z zamowieniami i zwolnieniami. Ale na Automotiv nigdy nie bylo tak zle jak w ostatnim okresie. Dwa trzy lata ostatnie to jest jakies nieporozumienie zeby zwalniac tyle ludzi. Praca jest bardzo nie stabilna i nie pewna. Co z tego ze pracuje juz kilka lat i niby jest stara pracownica. Nie ma zamówień to lecimy wszyscy za brame. Zazwyczaj jest tak ze przychodzi czas zwolnien to gora organizuje jakies rewelacje dla nas. Teraz beda owocowe środy. A w zeszlym roku Akcja licza sie ludzie....

oli
@Jaaa

Jak mały zarobek no przecież po podwyżkach większość zarabia 3 tys netto i więcej więc to nie jest mało.

@oli

A skad Ty wiesz ze wiekszosc zarabia ponad 3 netto??? Chyba chodzac w systemie 4 brygad z dodatkiem moga tyle miec. A te podwyzki to naprawdę przereklamowane i przestańcie je tu przezywac jakby naprawde to byly jakies kokosy

@Jaaa

Ciekawe ja tu pracuje i mam 3300zł netto bez nadgodzin co miesiąc mam taką wypłatę.

leser
@jaa

Siostry F są leniwe a jak mają pomóc to bez kija nie podchodz

lipa
@leser

ALE DŁUGO LAT tutaj pracują zwłaszcza ta starsza .

kolezanka
@leser

Tak jasne ja uważam ze są dobrymi pracownicami pewnie dlatego tak piszesz albo zazdrość albo ich nie lubisz .Ja pracuje z nimi na zmianie i je bardzo lubie bo sa normalne .Każdy pracuje na swoim stanowisku nikt nie leży. Gdyby były leniwe to dawno za bramą by były a tu pracują bo są dobre.

nel
@leser

W dodatku wredne są i zarozumiałe.

Była pracownica
@Jaaa

Odkąd pamiętam przyjęcia i zwolnienia były na porządku dziennym najpierw przyjęcia potem zwolnienia. Porąbana firma pod tym względem nawet jak ktoś ma umowę na stałe to nic nie znaczy bo każdy może zostać zwolniony. JA odeszłam akurat sama bo uważałam ze za mało zarabiam w systemie 4 bryg bo wtedy nie miałam 3 tys zł netto może teraz maja ja mam powyżej tego tylko ze w innej branży .NAJWAZNIEJSZE ze gdzie pracuje zwolnień nie ma bo uzyskałam stabilne zatrudnienie co jest dla mnie ważne bo utrzymuje się sama. POZDRAWIAM pracowników z działu elektronicznego bo z fajnymi ludzmi pracowałam z 3 lata temu.

paula
@Jaaa

Jakoś nie zwolnili osoby ze stażem 10 letnim i więcej bo odpadają osoby te z najkrótszym stażem.I TAKIE CO MAJA PLECY to tez nie zwalniają.

kim
@Jaaa

Co roku tak jest jak ktoś chce mieć stałe zatrudnienie to kwestia szczęścia. Tutaj zawsze tak było.

aha
@Jaaa

A ile osób mają zwolnić.

aha2
@izka

Masz racje ja też mam taką wypłatę ale na 4 bryg.

resrer
@leser

Zgadzam się z tobą ta młodsza taka mądra jakby nie wiadomo kim i czym była .Tylko dlatego pracuje tutaj bo siostra pracowała bo tak sama na pewno by nie przyszła do pracy w dodatku na jednej zm sa bo razem dojeżdżają .Z resztą tutaj jest więcej może i bardziej porąbanych pracownic .

kotek
@Jaaa

To czemu nie zmienisz pracy do innego zakładu jak masz takie doświadczenie .

@Jaaa

Jakoś ciebie nie zwolnili i twoich koleżanek co je bronisz ,Więc co biorą pod uwagę.

Kot
@paula

Prawda. Kto ma byc zwolniony to bedzie. Nie wazne czy maja umowe na stale. Sa tez takie osoby co zaliczyly wszystkie dzialy i nikt ich juz nie chce. Ale sa w protekcji lidera i maja przyzwolenie na wszystko. Mimo ze powoduja wypadki i stwarzaja niebezpieczenstwo swoja praca.

ozi

I nie są lubiane .

Omk3
@Kot

My jej nie chcemy u siebie na dziale. Teraz opanowala inny dzial. I bedzie robila co chce. Z wiadomych wzgledow hahaha

kicia
@Omk3

Kogo nie chcecie

@nel

Ludzie! Ogarnijcie się! Macie ewidentny problem ze sobą i próbujecie najeżdżać na innych pracowników ! Przychodzicie tutaj do pracy żeby zarabiać i mieć ta prace czy żeby interesować się innymi ludźmi ? Jeden wielki żal! Bo ta ma plecy, bo ta jest taka siaka i owaka ????????‍♀️ Chyba efekt zazdrości i nudy powoduje to, że ludzie takie rzeczy piszą. Co się dzieje z tym społeczeństwem ?!

Blondi
@Omk3

Chyba wiem o kogo chodzi,juz wszyscy widza co sie dzieje,wspolczuje osobom tam pracujacym,my juz swoje z nia przeszlismy I mam nadzieje,ze zostanie tam gdzie jest

@Onaaion

Moze ludzie chca pracowac w firmie gdzie wszyscy maja rowne szanse I sa traktowani tak samo

@Zal

A nie mają? Ludzie wymyślacie sobie, że ktoś ma względu u kogoś a rozmawialiście z tymi osobami ?! Zamiast usiąść na tyłku i robić swoje to zajmujecie się pierdołami. Jak macie problem do jakiejś osoby to wystarczy podejść i powiedzieć w czym problem, a nie pisać głupie bezpodstawne posty i hejtowac ludzi na forum ! Tak się załatwia problemy w tych czasach? Moje gratulacje i brawa

@Onaaion

Czy ty napewno pracujesz w tej firmie?Moze za krotko I dlatego tego nie widzisz

@Zal

Pracuje wystarczająco długo. Po prostu przychodzę tutaj pracować a nie użalać się kto ma lepiej a kto gorzej....

@Onaaion

Pragnę również przypomnieć oraz zaznaczyć, ze hejt w internecie podlega kk. myśle, ze warto sobie zerknąć na 216 paragraf 2. Oraz ze anonimowość w internecie nie istnieje. Pozdrawiam serdecznie

@Onaaion

Paragraf sprawdzony-pisanie o rownosci w pracy nie jest hejtem

@Zal

Ale znieważanie konkretnej osoby już jest

Omk2
@Onaaion

Czy ty grozisz? A co tu takiego pisze ze bedziesz paragrafami sypal? Prawda pisze! Kiedy nareszcie skoncza sie uklady i ukladziki?? Faworyzowanie i protekcje? Lider sie kieruje tym czy kogos lubi czy nie lubi? Chcemy byc rowno traktowami! Czy to ze jest powiazany z pewnymi osobami i moze miec wplyw na dawanie jej lepszej pracy i odpuszczanie jej pewnych rzeczy nie jest w jakis sposob karalne? Faworyzowanie? W takim badz razie nie powinien miec na dziale takiej osoby. A co do osoby o ktorej mowa. To mam nadzieje ze nigdy nie wroci na omk2. Mamy taka gleboka nadzieje! Dosyc nam nerwow napsula. I jesli dzieje sie jakakolwiek niesprawiedliwosc to powinnismy miec mozliwosc potwierdzenia o tym glosno! Do zwiazkow lub wyzej do kierownictwa i dyrekcji sie udac!! Anonimowo Oczywiscie

@Onaaion

Proponuje jeszcze raz przeczytac ze zrozumieniem moja opinie

@Omk2

Tu nie chodzi absolutnie o groźby ! Chodzi mi o to, że jeśli jest taki problem to wypadałoby udać się z tym gdzieś indziej, niż pisanie o takim czymś na forum. Bo przyznaj szczerze co Ci to da, że opisujesz tutaj dana sytuacje z dana osoba ? Ja uważam, że nic. Irytuje mnie po prostu jechanie typowo po ludziach, którzy nie mają nic na sumieniu a są tutaj opisywani jakby zrobili największe krzywdy Światu. Taka jest moja opinia. Każdy ma prawo do własnej.

nikt ważny
@Omk2

W każdym zakładzie tak jest jedni się lubią drudzy nie normalna sytuacja .W każdej pracy tak tez jest ze lider czy kierownik ma swoich ulubionych pracowników i tego się nie zmieni. Najlepiej zająć się pracą i nie interesować się innymi i nie opowiadać o sobie.

lea
@Onaaion

Akurat z tym się zgodze ze niektóre osoby kobiety są wredne i zarozumiałe ale jak im tak dobrze z takimi cechami to ok.A ty takie osoby chyba lubisz jak ich bronisz.Bo ja od takich osób trzymam się z daleka nawet nie rozmawiam bo nie mam o czym.

ona blond4
@Omk2

Lepiej napiszcie jakie macie zarobki tak mniej więcej na produkcji na 3 zm i czy warto u was się zatrudnić jaki macie socjal .

Omk
@nikt ważny

Kolesiostwo i uklady sa na porzadku dziennym. Ja nie mowie ze ludzie nie moga sie ze soba spotykac ale niech nie pracuja razem na jednym dziale i zmianie. Nie potrzebnie sa powodem plotek i psuja sobie oponie. W tej firmie wystarczy ze jedna osoba cos wie to wiedza juz wszyscy. Lotem blyskawicy sie wszystko rozchodzi. Mozesz przypadkiem kogos spotkac na miescie i juz wiesz ze ktos jest np z siostra operatorki... Nie wazne czy masz lidera szwagra czy chlopaka wyzej. A potem sie dzieja rzeczy ktore nie powinny miec miejsca. Wiec sa rowni i rowniejsi. Mnie przesunieto na inny dzial zmiane z nienacka bez powodu. Ale na dobre mi to wyszlo! Najlepiej pozbyc sie osob niewygodnych!

@ona blond4

Zarobki sa niezle,z dodatkiem za nocki I premia wychodze 3300,socjal tez spoko, dodatek wakacyjny I na swieta.Teraz to kiepski pomysl na zatrudnienie bo zwalniaja jak co roku,wiec proponuje od stycznia

ona blondi

OK ALE TO 3 ZM CZY W 4 BRYG I ROZUMIEM ŻE większość ludzi taką ma wypłatę. Bo w opiniach różnie jest napisane ale rozumiem cos 3 tys zł netto /

ona blondi

TO niezle ja zarabiam tyle samo ale w innej firmie i raczej nie zmienię pracy jak u was jest niestabilne zatrudnienie. Raz przyjęcia potem zwolnienia masakra u mnie tu gdzie pracuje tego nie ma. Więc nawet gdybym została zatrudniona u was to nie wiadomo ile bym pracowała.

@ona blondi

Tak ,na trzy zmiany,netto.Po podwyzkach wiekszosc tyle zarabia,niektorzy wiecej

ona blondi

To dlaczego tak narzekają ludzie ze marnie się zarabia bo wyczytałam taką opinie itp.PODWYŻKI przereklamowane ze powyżej 3 tys zł to mają osoby które pracują na 4 bryg więc o co chodzi.Ja zarabiam 3300zł netto ale w 4 bryg w innym zakładzie. Ale na koniec roku mam 13 pensje i wychodzi więcej.

oli
@Jaaa

PRZECIEŻ JAK PRACUJĘ DŁUGO TO WIEM BO JA MAM 3300ZŁ NE RĘKE NA 3 ZM A PODWYZKI BYŁY W GRANICACH 300ZŁ

@ona blondi

Podwyzki byly ladne w tym roku I starali sie wyrownywac pensje dlatego niektorzy dostali 250 a niektorzy 800,ja nie narzekam na wyplate

Mk2-3
@Omk

Wiec jezeli macie potwierdzenie tego co tu pisze idzcie z tym wyzej! Faworyzowanie jednej osoby kosztem innych to jest chyba niedopuszczalne! Przeczytajcie statut firmy! Dlaczego sobie pozwalacie na to??? A potem piszecie tutaj. Idzcie ludzie nie bojcie sie! Sa zwiazki, dyrektor. Moze nawet kierownik wam pomoze. Czasem jest tak ze dzieje sie wszystko za jego plecami. Ja wiem ze kazdy sie boi. Ale nie moze byc przyzwolenia ze ktos ma uklad z liderem i robi co dusza zapragnie. A to ze lider jest zwiazany w jakis sposob z osoba i traktuje ja lepiej niz innych bo jest absolutnie powodem do tego ze nie powinni razem pracowac naj jednej zmianie!!! Zwlaszcza z osoba z ktora nie chce nikt pracowac to juz mowi samo za siebie. Zycze wam odwagi! To ze ktos sie spotyka z siostra to nie powod do niczego. Szanujmy sie i badzmy ludzmi! Robmy tak zeby nam sie dobrze pracowalo i chcialo tutaj przychodzic bo spedzamy w pracy duzo czasu. A czasem niestety bywa tak ze trzeba siedziec cicho i odliczac czas do wyjscia przez takie akcje co sie tu dzieja. Ja na moim dziale mam spokoj. I wam tego zycze. Sa toksyczne osoby. Ale bylo kilka przykladow ze wystarczy siegnac po pomoc i sie ja uzyska

Omk
@Mk2-3

Masz racje,kiedys przychodzilo sie do pracy dla atmosfery z usmiechem na twarzy,a teraz kazdy tylko odlicza czas zeby stad wyjsc,ludzie sie boja I moge sie zalozyc ze poza pisaniem tutaj nikt nic z tym wiecej nie zrobi.

Popieram
@Mk2-3

Ewidentnie rodzielic na inne zmiany. Nie powinni pracowac razem. Dla ich dobra i waszego. Czego wy sie boicie? Zglosic i tyle. Anonimowosc jest jeszcze. A o tym ze sie spotyka z .... Siostra to juz wszycy od dawna wiedza! Zreszta nie ukrywa tego. U nas na dziale byla. I juz zaden lider jej nie wezmie do siebie z naszego dzialu. Broncie sie!!

@Jaaa

W opiniach jest napisane ze większość ludzi zarabia 3 tys zł netto i z hakiem na 3 zm a to az tak mało nie jest..

BERRY
@Mk2-3

To się dziwie ze ktoś robi co chce na zmianie bo ma np. brata na stanowisku bądź męża ,Sama pracuje w firmie produkcyjnej gdzie pracują zony kierowników i normalnie pracują na zm i tak samo sa traktowane od innych .Również normalnie się zachowują wobec innych koleżanek na zmianie i są lubiane .O WASZEJ firmie słyszałam bo dwie dziewczyny przyszły w tamtym roku i cos nie cos mówiły Może dlatego tak jest bo praca w grupie a u tu gdzie ja pracuje to każdy sam pracuje przy danej maszynie no i w mniejszym zakładzie pracuje .

Mk2-3
@BERRY

Wszystko zalezy od czlowieka. Tutaj sytuacja jest patowa. Trzeba isc z tym wyzej bo zakonczy sie to zle. Zazwyczaj jest tak ze jesli dana osoba czuje ze ma tzw plecy to czuje sie bardzo pewna siebie. Mozna by duzo napisac i mysle ze caly dzial wypowiedzial by sie jednoznacznie na ten temat- rodzielic na inne zmiany! Bez dwoch zdan! Dla mnie jest to nie pojete co widze. Mimo ze sytuacja mnie bezposrednio nie dotyczy. Sa u nas zwiazki gdzie np. Maz jest przelozonym a zona badz partnerka operatorka ale aboslutnie nie sa na jednym dziale ani zmianie. I Zreszta ten dzial juz mial kiedys sytuacje w jakis sposob podobna i zakonczyla sie zwolnieniem tych osob. Nie moze byc tak ze cos sie dzieje a my nie mozemy sie odezwac bo sie boimy! Ludzie powinni byc sprawiedliwie traktowani. Mnie to nie intetesuje kto z kim sie spotyka itd. Ale nie mieszajmy zycia prywatnego z praca. Dlatego wystarczy zmienic zmiane i juz nikt do nikogo nie bedzie mial pretensji.

berry
@Mk2-3

To u was dużo osób pracuje spokrewnionych .Wiadomo jak w miare płacą i sa przyjęcia do pracy to jeden drugiemu załatwia prace.U WAS praca nie jest ciężka .Ja mam wypłatę podobna do waszych ale 4 bryg pracuje i u mnie jest stabilność zwolnień żadnych nie ma odkad pracuje 15 lat .Minus to tylko ze ciężej pracuje i system 4 bryg na cały zakład .PLUS to taki ze kasa się zgadza i mam blisko 10 minut autobusem i w Poznaniu.

Sasiedzi
@Mk2-3

Przykro sie na to patrzy. My stoimy z boku i obserwujemy te sytuacje. Szczerze? Przecieramy oczy ze zdumienia. Wiemy jak wam ciezko w tej sytuacji. Jak moze jedna osoba napsuc relacji miedzy pracownikami i doprowadzic swoim zachowaniem do tego ze nikt nie chce z nia pracowac. Zastanawiamy sie dlaczego ona jeszcze na waszej zmianie jest? To jest niedopuszczalne co sie zadzialo w tej chwili. Trzymamy kciuki zeby wszystko sie zmienilo i zebyscie mieli spokoj.

Niania Frania
@Jaaa

Nic takiego nie nadchodzi, przestań prorokować okres zwolnień

ppk
@Niania Frania

Jak dostaniesz wypowiedzenie to się zdziwisz nikomu tego nie życzę ale niektórym osobom przydałby się taki zimny prysznic utrata pracy z dnia na dzień.Pewnych osób żal by mi nie było.

@Onaaion

Pragne tutaj zaznaczyc ze osoba o ktorej mowa zniewazyla i nadal zniewaza duzo ludzi. A nawet większość. Jest arogancka brzydko sie odnosi i to bardzo do ludzi. Z kazdym z ktorym pracowala do tej pory ma jakis konflikt. Donosila ,kablowala ,obrazala i wogole mozna by ksiazke napisać o tym. A to co ona opowiadala ludziom na swój temat sama to wogole jakies nieporozumienie pracujac na naszym dziale ze swoją przyjaciółką.Do maszyny na kilometr nie dalo sie podejsc bo same kwiatki lecialy. My bylismy wykonczeni praca z nia. Niestety zawsze jej sie udaje slizgnac i tak sobie nadal jest w kimbalu bo pewnie kazdy inny bylby zwolniony. Juz nie wspomne o tym co robi teraz i o jej wrecz cwaniactwu. Na nowym dziale i zapewne ostatnim bo juz nie ma gdzie ja dac powoduje wypadki i rowniez nie ponosi konsewencji. Drogi dziale OMK4 serdeczne wyrazy współczucia. Wiec ten paragraf mozna wsadzic sobie miedzy ulotki z marketu! Jakby ja podsumowac i ludzie sie zebrali to paragrafow bylby cały zeszyt na te osobę! Żenada i odraza jednocześnie ze takie cos sie dzieje w bialy dzien!!!! Ludzie ratujcie sie bo ona wam wprowadzi taki ferment jaki robiła u nas! Przejdz po hali i zapytaj o nia ludzi co znaja i pracowali lub mieli jakąkolwiek stycznosc z nią. Zreszta przelozonych z dzialow mozna tez zapytac jakie zdanie maja na temat Ten właśnie.

Makumba

A o kogo chodzi?

aqa
@3

No właśnie o kogo na medyku ta osoba pracuje czy na elektroniku.

aqa
@3

O JAKIEJ osobie ty mówisz bo to jest niedopuszczalne za darmo bierze co miesiąc wypłatę .Jak niby nic nie robi .

Ve
@aqa

O rudej tu pisza z elektronika. Lutowala a tak wszystko było do poprawki bo jechało dalej i inni musieli naprawiac a ona myslala ze taka super jest i wielkie wyniki robi jadac po ludziach i narzucajac normy

Jack

Nooo ma. Poczytaj wszystko od poczatku i jeszcze kilka wpisow starszych to zrozumiesz. W tym momencie jest nie do ruszenia. Ludzie na wszystkich dzialach maja jedno zdanie na ten temat. Wszyscy ludzie!!! Daje do myslenia nie?

@Jack

To jest ta ruda co się za nia uganiał się kierownik bo wcześniejszych komentarzach czytałam opinie takie .Ale jest atrakcyjną dziewczyną i w miarę młoda. Niektórzy ja lubią.A ile lat tutaj pracuje.

Jack
@was

Serio? Atrakcyjna i lubiana? Chyba myslisz o kims innym. Zaczynala od romansu z liderem omk3. I tak sie buja z plecami co jakis czas i robi co chce

@Jack

Jakby nie była ładna toby nikt na nią nie spojrzał a lider to tak jak mistrz zmiany .

Kkl
@was

Chyba sie sama zaczynasz bronic haha. Albo ktores z twoich plecow. Tego "miszcza" juz nie ma dawno..Nie zapominaj.

@Kkl

Ale ona zarabia bo ma 3 przed wypłatą netto .

To slabo. Przy tych ukladach powinna miec 4 albo 5 haha

ibn
@Marek

A skąd wiesz ze nie ma tego tylko żeby mieć 4 bądź 5 to trzeba być na stanowisku kierowniczym a nie na produkcji operatorką skręcać sróbki..

@ibn

Nie interesuje mnie to ile zarabia. Wogole malo interesujaca osoba. Niech tylko cos z tym zrobia co sie dzieje. Bo to az nie do wiary co sie robi. Niech ma i 10 tys na miesiac.

YU
@Marek

ALE JEST ATRAKCYJNA I ŁADNIE SIĘ UBIERA JAK PRZYCHODZI DO PRACY NIE JEDNĄ ZAZDROŚĆ ZRZERA .Niektóre osoby ją lubią.

Hihihi
@YU

Chyba zart jakis,ruda ladna?Nawet gdyby byla,a nie jest to tu nie chodzi o wyglad I kto sie jak ubiera ,ale o prace I stosunek do niej a takze do ludzi z ktorymi sie pracuje

Koneser
@Hihihi

Każdy wygląda jak wygląda i ta kwestia akurat w tym przypadku nie ma znaczenia. Proszę o trochę kultury i zachowanie sensu swoich wypowiedzi.

op
@Hihihi

RZECZ GUSTU WAZNE ZE PODOBA SIE SWOJEMU FACETOWI I NIE MUSISZ JEJ OBRAZAC .jak masz cos do niej to podejdz ii powiedz w twarz a nie w necie.Jakos pracuje tutaj kilka lat i gdyby taka była podejrzewam to za brama by się znalazła i znajomości by nie pomogły .

@Koneser

Ty chyba nie umiesz czytac,przeciez jest napisane ze nie chodzi o wyglad tylko o jej prace

pracownica kimbala
@Pracownica

O JEJ PRACE gdyby żle pracowała to co tu jeszcze by robiła .Znajomosci by nie pomogły może raz miała wpadke każdemu może się zdarzyć że się czegoś nie zauważy .Wy piszecie o niej jakby ona tylko tam pracowała i wszystko knociła .A w ogóle długo lat ona pracuje więc jakieś doświadczenie ma .

Szacunek
@pracownica kimbala

Raz sknocila??? Raz wypadek miala? Raz kogos podkablowala? Raz ktos sie przez nia zwolnil? Raz miala plecy? Raz do kogos się brzydko odezwala? Raz miala kose z przelozonym?? Wcale tu nie pracuje az tak dlugo! Przesunięcia z dzialu na dzial mowia o czyms. Konflilty z przełożonymi. I ustawianie sie za pomocą ...... dlatego tu nadal jest. Aaa i te wszystkie rzeczy nie wydarzyły sie raz! Notorycznie! I albo pracujesz tu albo jestes którymś z .......Widocznie nie pracujesz w kimbalu.Nie chodzi o wyglad tylko o zachowanie i szacunek dla ludzi. A to ze nikt z nia pracowac nie chce mowi samo za siebie.

pracownica kimbala
@Szacunek

Pracuje w kimbalu ale na medyku .Wszystkich ludzi nie znam bo dużo osób pracuje i nie mam styczności z ludzmi z działu elektronicznego.Ja przychodzę do pracy i cos tam słyszałam jak z jakies rudej się smiali tylko nie wiedziałam ze tak ktoś może pracować.Bo jak ktoś czeste wpadki robi itp. to się zegna z pracą.

@Szacunek

No ok masz racje ale więcej jest takich osób co kabluje jeden na drugiego. To jest bardzo nie koleżeńskie .Więc najlepiej robić swoje i się nie odzywać.

ona2
@Jaaa

Jak zarobki są małe po podwyżkach jak czytając opinie większość zarabia 3tys zł netto z hakiem 100 zł do 300zł i więcej.

yety
@Szacunek

W KIMBALU pracuje koło 700 ludzi na dziale elektronicznym. Ruda w centrum zainteresowania wy piszecie jakby tylko ona tam pracowała. Opisujecie ją tutaj jakby była najgorsza w dodatku wszystko pod płaszczykiem anonimowości. Tutaj dużo osób pracuje wrednych jak ktoś ma pomóc to bez kija żeby nie podchodził jak ktoś wcześniej napisał .Dużo osób też kabluje liderom itp.

Jety
@yety

To fakt taka OSOBOWOSC jest tylko jedna. Nigdy nie bylo tu takiej co miala uklad na kazdym dziale z przelozonym. Wstyd kimbalu ze tolerujecie takie uklady!!!!!

Maks
@was

Nie mozna sie nie odzywac! Dajac innym przyzwolenie zeby robili co chcieli. Jak sobie pozwolicie to tak bedzie. Ludzie!!! To wasza praca?! Trzeba wyjsc z tego internetu i biegusiem do szefa produkcji albo dyrekcjii rodzielic ten uklad. Nie wierze ze jesli kilka osob pojdzie to nie zareaguja. My wszyscy widzimy co sie dzieje dlaczego nikt nie reaguje??

marta
@Maks

A od kiedy ona pracuje i od kiedy się tak zachowuje .Daliście jej poczucie władzy od samego początku a teraz oczekujecie dyscypliny z takimi rzeczami od razu się robi porządek jak się tak zachowywała wcześniej.Skoro nikt jej nie chce na działał tzn nie nadaje się do tej pracy i do pracy w grupie z ludzmi.

Przyjaciele omk
@marta

Mysle ze szef produkcji wam pomoze. My wiemy i widzimy ze jest wam ciezko. Ludzie sa zastraszeni bo wiedza jakie uklady Pani ma. Omk4 jestesmy z Wami. Nerwy czlowieka ogarniaja jak sie na to patrzy. Dlaczego Wasz kierownik nie reaguje? Dlaczego oni sa na jednej zmianie nadal????? Zaraz sie okaze ze to ona jest niewiniatkiem bo wszyscy na nia jada. A przeciez jest odwrotnie!!! Na naszym dziale juz byla i nie wroci juz. Wiec wiemy przez co przechodzicie.

Hunter
@Przyjaciele omk

Pewnie ze szef produkcji pomoze! Tylko trzeba isc!! Niech zrobia z tym porzadek! Kurde cala hala widzi i wie co sie robi! Nie ma na co czekac.

@Hunter

A ona była na wszystkich zmianach czy jak ze z każdym ma układy. To jak przychodzi do pracy to co ona nie pracuje czy jak .

Mich
@izka

Na 3 dzialach. Na kazdym układ z przelozonym i kose z ludzmi.

@Mich

To dać ja na inną zmiane i ostrzeżenie uważam ze np. jak pracują siostry czy para itp. to na innych zmianach powinny być no chyba ze nie mają ze sobą styczności np. jedna osoba na medyku druga na elektroniku.

Omkk
@olka

Jakby mieli czyste sumienie to by sami to w ten sposób rozegrali żeby nie byc na jednej zmianie. A oni sie bronia rekami i nogami. To o czyms swiadczy

Nie hejt a opinia-
@Omkk

Siemka ludzie. Wypowiem sie merytorycznie i rzeczowo. Jestem facet a tu pewnie same kobity pisza. Z wpisow rozumiem ze ciężki temat. Po przeczytaniu wszystkiego stwierdzam ze czas abyscie z tym cos zrobili. Nie znam osoby -osobiscie ale wiem o kogo chodzi. Kiedys slyszalem rozmowe jej i jej dziewczyny jak szly do auta na parkingu. Przyznam ze takiego slownictwa z ust kobiety nie słyszałem jeszcze. Ale nieważne. Nie pracowalem z nia i szczerze nie chcialbym chyba ale w jaki sposob ona pracuje wypowiedziec sie nie moge. Nie interesuje mnie ani wyglad ani zarobki rowniez. A wam radze abyście sie udali do szefa albo dyrektora. Niewiem jak zaopatruje sie wasz kierownik na te sytuacje ale jezeli ona pojdzie i przestawi swoja wersje to bedzie nie dobrze. Jakze widze duzym problem jest to zeby rozdzielić owe osoby na inne zmiany. Zastanawiam sie dlaczego? Druga rzecz to taka ze pewnie osoby z tej zmiany i dzialu mimo żeby chciały cos powiedziec to sie boja. Hmm. Musicie naprawde cos z tym zrobic bo na hali az huczy. Ja tu nikogo nie obrazam zeby byla jasnosc. Poprostu myślę ze to naprawde trzeba zakonczyc.Chcemy byc w pracy godnie traktowani i szanowani. Chcemy aby o nas i do nas mowiono z szacunkiem i my tez tacy badzmy. I bedzie dobrze. Mam nadzieję ze szybko ta chora sytuacja sie zakonczy. Pozdro

onp
@Nie hejt a opinia-

Jeśli na hali huczy tp dp kierownika doszło na pewno.

pracownica
@Omkk

A co ludzie nie mogą się zebrać i iść powiedzieć widocznie psuje im ta sytuacja .Rozumiem że jedna się boi ale jak pójdzie 5 osób albo więcej to chyba coś zrobią wzięli by ją na rozmowę dali ostrzeżenie a jak dalej by tak było to zwolnienie i po problemie. WTEDY wątpię czy te układy ją wybronią.

chwila
@leser

I WIDICZNIE JEST W KIMVALU JEST OK JAK ONA CAŁY CZAS TUTAJ PRACUJĄ I jAK SĄ ZWOLNIENIA ich to nie dotyczy wiec musza być dobrymi pracownikami jak zwolnienia je omijają i nie tylko je.Ale prawda jest taka każdy chce mieć stabilizacje .

resor
@leser

Tutaj jest więcej takich osób wielkich dam nie tylko one ale cały czas tutaj pracują bo opisywali rudą a ruda cały czas pracuje i jak się zachowuje i nikt z tym nie robi.

@Jaaa

Przecież to prawda że te całe siostry f są wredne i więcej osób tutaj takich pracuje i niektóre z nich są ulubienicami liderów .Jak jesteś ulubienica to na kawę wyjdziesz jak lider cię nie lubi to masz przerąbane. Potem się dziwią że ludzie sami odchodzą.

caban z kimballa

siostry Śisters?

on
@caban z kimballa

Tak

ona4
@caban z kimballa

Ja pracuje i uważam ze kimbal płaci dobrze bo na 3 zmiany mam w granicach 3300zł netto Wekendy wolne jak ide w sb to płacą setki i mam więcej w danym miesiącu.Dodatki są bo bony na swieta karta multisport wczasowe itp. .Premia stażowa jak ktoś pracuje z 10 lat i więcej to ma ładne pieniądze a to wiadomo że ten co pracuje rok to ma małe z początku.

...
@Nie hejt a opinia-

Chyba o jakiś rok do tyłu chodzisz haha

tola
@nel

Bo to prawda i więcej tych dziewczyn są takie co to nie one nie tylko te siostry (usunięte przez administratora)

vika
@Jaaa

Zarobki są na poziomie średniej krajowej .W opiniach jak czytam jest dobrze jak po 4 tys zł netto płacą w systemie czterobrygadowym.

nh1
@leser

Masz racje i głupio mądre .Niestety takich tutaj jest więcej prostaczek.

rejs
@leser

Zgadzam się z tobą tylko tutaj większość tych kobiet jest takich. Niestety jak kimbal się rozwali całkowicie to niektórzy się popłaczą ,Większość ludzi samych odejdzie bo z każdym co gadam to każdy wysyła cv .Niestety już lepiej tu nie będzie.

dizel
@leser

Powinni takie zwolnić osoby teraz jak zamierzają kilka osób zwolnić.Więc coś jest na rzeczy ze takie osoby cały czas pracują uzyskując stałe zatrudnienie.

niki

Nie zazdrość innym, tylko popracuj nad sobą to może ciebie ktoś zechce.

jaaaa3
@Jaaa

Tym śmiesznym osobą co piszesz i nie tylko im dałabym popalić żeby troszkę pokory nabrały. Nie raz słyszałam wyśmiewanie się z innych itp. po prostu wstyd dorośli ludzie żeby tak się zachowywały. Takie od razu bym zwolniła bo niech każdy spojrzy na siebie jak wygląda i co osiągnął .

Pracownia
@dizel

A wiecie kogo ja bym zwolniła?

jaaaa
@Jaaa

Jakoś masowych zwolnień nie było i ze stałych pracowników nikt nie stracił pracy.Bo większość na te same gęby się patrzy .

@jaaaa

Masz złe informacje. Dzisiaj zaczęły się zwolnienia.

Wlasnie
@Kto to wie

Wlasnie. Zaczeli zwalniac. Rozne liczby sa podawane. Raz ze 40 innym ze 60 osob ma stracic prace. Szkoda ze nikt z nami nie Rozmawia o tym co sie dzieje w firmie. Gora milczy. Przeciez to wazne!!! Chcemy wiedziec na czym stoimy! I zastanawiamy sie czym sie kierowali przy wyborze tych osob do zwolnienia. Czy moze ktos by zaczol sie przygladac tym ktorzy l4 maja co chwile? Druga rzecz. Tylko prodkcja poleci? A moze do gory tez by trzeba bylo selekcje zrobic? Moze zacznie szefostwo z nami rozmawiac nareszcie?

@Wlasnie

Zgadzam się. Dlaczego zawsze oszczędności szuka się najpierw na dole (produkcja) A "do góry" masa ludzi, którzy tak naprawdę nie wiadomo od czego są. Czy taka duża ilość inżynierii itp jest faktycznie potrzebna? Jeżeli pracownik produkcyjny potrafi "ogarnąć" nawet parę stanowisk, to czy jeden inżynier nie może mieć więcej obowiązków? Bo z tego co widzimy, to "pracę" zaczynają od kupna śniadania, potem obiadek i tak zleci czas... A przerwa chyba w kodeksie jest jedna.

Jaro

Zawsze tak było, inżynier zaczyna kawką, herbatką, potem wycieczka na papierówka, potem jeden kolega, drugi kolega i do pracy, no a o 12 to już się nie chce więc trzeba się oprzeć o maszynę i pogadać trochę tu trochę tam :) i nie pytajcie skąd wiem :9

kimbalka długoletnia
@Jaaa

Tych zwolnień masowych to chyba uniknęliśmy kryzysu bo nie widziałam żeby ktoś ze stałych stracił pracę. Cały czas wszystko jakoś się kręci.

@kimbalka długoletnia

Zwolnienia były więc albo za mało się rozglądasz albo twój dział ma ogromne szczęście że was to ominęło.

@ona4

Zgadza się jest nieźle

@Kto to wie

trochę było. ale i tak jest ok

renia
@leser

BO to prawda ale tutaj jest dużo takich kobiet .

ja tez
@Jaaa

GDZIE SĄ te zwolnienia ze stałych pracowników połowę mieli pozwalniać ludzi jakoś tego nie widzę.

@Jaaa

Jakoś x lat niektórzy ludzie tutaj pracują i uzyskali stabilne zatrudnienie. Dobrze zarabiają na produkcji.

yu
@Jaaa

Jak firma nie stabilna przecież większość ludzi tutaj pracuje na produkcji ma zatrudnienie na stałe. Stałych ludzi nie zwalniają jak już to sami odeszli co niektórzy.

Ola

Jaką masz stawkę?

Bubzik

Hej, jak wygląda tu praca? Jak wypadają zmiany? Klasycznie 6-14, 14-22, 22-6? Czy jest szansa, żeby pracować tylko np na rano? Ile się zarabia? (nie mam doświadczenia na produkcji, ale szybko się uczę i to nie jest jakaś fizyka kwantowa). Jak ludzie? I w ogóle czy warto?

@Bubzik

Witam, mamy system 3-zmianowy lub 4-brygadowy. Nie ma szans, żeby pracować tylko na rano. Nie wymagamy doświadczenia na produkcji. Zatrudniamy na początku przez agencję pracy tymczasowej i wtedy wynagrodzenie wynosi 3450 zł brutto podstawy + około 7% premii miesięcznej. Łącznie wychodzi około 3700 zł brutto + dodatek za pracę w nocy. Za pracę w systemie 4-brygadowym wypłacamy dodatkowo 980 zł za pełen przepracowany miesiąc. Zapraszam do wysłania CV na adres praca@kimballelectronics.com Pozdrawiam Agnieszka

ewelina
@Agnieszka- HR

No ok a jest szansa przez zakład pracy zatrudnienie mnie by interesowała stabilność praca na stałe bo jak ktoś sam się utrzymuje nie może sobie pozwolić żeby być bez pracy .Ja to rozumiem ze trzeba przejść pewne etapy okres próbny itp. ale czy jest szansa pracy na stałe.Bo jak się czyta te opinie to praca nie jest stabilna.

@ewelina

Pani Ewelino, osoby, które zostały zatrudnione przez agencję pracy tymczasowej mają szansę na bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie po pozytywnej ocenie przez kierownika. Staramy się umożliwić bezpośrednie zatrudnienie po okresie 6-miesięcy, czasami po 9 miesiącach, czasami nawet po 3. W dużym stopniu zależy to od tego, jak szybko nowy pracownik przyswaja wiedzę i w jakim stopniu jest samodzielny, czy wykazuje duże zaangażowanie w pracy., czy pracuje poprawnie, czy popełnia dużo błędów. Wtedy pracownicy otrzymują umowę na 2 lata, a później kolejną umowę na czas określony lub od razu na czas nieokreślony. Wyroby, które u nas są produkowane mają bezpośredni wpływ na życie ludzkie, dlatego praca jest bardzo odpowiedzialna. Gdyby chciała się Pani z nami spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej, zapraszam do bezpośredniego kontaktu- praca@kimballelectronics.com. Pozdrawiam :)

Ciekawska
@Agnieszka- HR

A co z osobami ktore maja malutkie dziecko i nie na kto sie nim zaopiekować? Czy wtedy mozna skladac prosbe o ranna zmiane?

@Ciekawska

Jak ktoś ma małe dziecko i jest samotną mamą to raczej się nie zatrudni na 3 zm jak nie ma pomocy np. od rodziny .To praca dla tej osoby co nie ma pracy bo straciła lub chce sobie polepszyć finansowo. Na pewno nie dla osoby która pracuje w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i zarabia więcej .

@Ciekawska

Niestety nie ma takiej możliwości. System 3-zmianowy obowiązuje wszystkich pracowników produkcyjnych, czasami wprowadzamy system 2-zmianowy lub 4-brygadowy w zależności od zapotrzebowania. Pozdrawiam.

@Agnieszka- HR

No niektórzy chodzą na 2 zm nocek nie mają.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Anka

Czy możliwa jest praca na pol Etatu? Jesli tak, jakie mozliwe sa zmiany?

sprawadlareportera

Firma w podły sposób chce wpłynąć na koleżanki i kolegów z działów wprowadzając konkurs na nagrody dla zaszczepionych działów. I tak dobrze że nie tylko dla hetero. Wykluczenie małej społeczności zawodowej. Chcą zbuntować zaszczepionych przeciwko niezaszczepionym za parę złotych.

nieprzesadzaj
@sprawadlareportera

Bez przesady, upominek dla zaszczepiomych zespołów, przecież nic się nie stanie jak sie nie uda, wiadomo, ze nie wszyscy są zaszczepieni, u nas też nie wszyscy sa i trudno, a może uda sie kogos namowić

Jarosław
@nieprzesadzaj

Szczepienie powinno być indywidualną sprawą pracownika. Chociaż tak na marginesie ja jestem za szczepieniem. Ale takie konkursy jednak dzielą ludzi, a w pracy już jest wystarczająco konkurencji i rywalizacji, żeby jeszcze dla jednych dawać nagrody, a dla innych nie. Mnie się to nie podoba.

@Jarosław

ŻEBY wytępić korone to wszyscy musieliby się zaszczepić .Jak tego nie będzie to nigdy z tego nie wyjdziemy ale jak większość osób jednak się zaszczepiła to jest odporność zbiorowa.

Razdwa

Wirusa stworzyli po to żeby znaleźć powód do zaszczepienia dając pozornie wiarę i nadzieję że to ratowanie życia. Wirus zabija, ta szczepionka dopiero zacznie zabijać. To nie są pierwsze badania w tym kierunku.

sprawadlareportera

Pracownica

Jak to jest z awansami? Czy trzeba miez tatę kierownika sprzątaczy żeby iść wyżej? Bo ten pan to już cała rodzinę awansował i jedna panią. Tak się u nas w firmie dostaje awanse

nika
@Pracownica

TAK a na kogo awansowali i na kogo można awansować jak ktoś pracuje na produkcji na tasmie i robi to samo na co dzień.

Pup
@nika

Osoby z produkcji są awansowane, które pracowały na taśmie, tylko przeważnie nie wiesz ze potrzebują kogoś i nie składasz cv, tylko jak już dostaną lepsza pracę to dowiadujesz się ze wogole była jakąkolwiek rekrutacja, kiedyś nawet stworzono nowe stanowisko dla jednej osoby

nika
@Pup

Ale do biura awans widocznie na układy nie ma rady i znajomości się liczą.

tasma
@Pup

Na kogo awansowane sa na brygadzistę lidera czy do biura.

Szejk@
@Pracownica

To juz śmierdzi nepotyzmem. Czytałem te komentarze ponizej i jestem w szoku. Te układziki w tej firmie. ...no nieźle. Pewnie duzo tez tanich love story bo ktos tam pisal jak czesc żeńska slini się do liderów? A moze tez jest odwrotnie ? Ci z szerokimi plecami którzy mają tyle wolnego czasu wykorzystuja go na podboje miłosne ???? Grunt to dobrze się ustawić...no w sumie to fajna tam atmosfera panuje. Chyba zloze cv.

A no...
@Szejk@

Zapraszamy firma właśnie potrzebuje operatorów. A pewne zjawiska są tu od tak dawna że nikogo to dziwi ani nie oburza. Choć nowych nieraz szokuje. No ale jak się komuś nie podoba...hehe

himena
@A no...

Na ile czasu potrzebują jest szansa na stałe czy za jakiś czas zwolnienia będą.I JAK płacą.W Dużych zakładach tak jest jak pracuje z tysiąc ludzi .

koś
@Szejk@

SZkoda czasu na tą firme tutaj nie ma stabilności nawet możesz być na stałe mogą cie zwolnic bo brak zamówień. Kasa wcale nie jest taka duża w porównaniu do innych firm kimbal płaci mało.

erika
@A no...

Romanse itp. od zawsze cos tu było bo to duży zakład jest skupisko ludzkie .Pracownicy różni jedni fajni pomocni drudzy wredni jeśli chodzi o dziewczyny. Duża rotacja panuje na produkcji.Od x lat niektórzy pracują z przyzwyczajenia i ciężko by było im zaczynać cos od nowa w innej firmie.

Testoviron
@Pracownica

Ehh robaku, jeśli masz wykształcenie wyższe niż podstawowe w co wątpię to kimbal ma wiele ofert dla swoich pracowników i możesz wysłać CV. Jest szansa żeby awansować ale lepiej jest myśleć, że świat jest zły i tylko znajomości decydują o przyszłości. Weź życie w swoje ręce polaczku i skończ biadolić

@Testoviron

Mam wyższe wykształcenie tak jak większość moich koleżanek i chyba pracujesz w innej firmie skoro nie widzisz, że głównie po znajomości można dostać awans, albo jesteś z administracji i wybielasz te firmę. Można by tu dużo wymienić takich osób, które nie zasłużyły na zmianę stanowiska, bo mają rodzinę w firmie wyżej postawiona bądź były lub są w związku z liderem lub kimś wyzej

olga
@Pracownica

To z wyższym wykształceniem pracujesz na produkcji czy jak .

@Pracownica

To to jest przykre jak o tym piszesz i krzywdzące wobec tych osób z wyższego wykształcenia .

dzidzia
@Pracownica

To masakra i te które są w związkach bo partner jest kimś W TEJ FIRMIE to mają lepiej pod każdym względem nie tylko tutaj tak jest .Wszędzie jest podobnie w dużych firmach .Tam gdzie są większe wynagrodzenia to pracują rodziny .A tutaj jest dużo bracia siostry itp.

a no 2
@erika

Widocznie wszystko pasuje w tej firmie jak ludzie głownie kobiety pracują koło 2o lat w tej firmie w innym razie gdyby było zle to czemu nadal tu pracują. Więc musi być dobrze praca i płaca .Bo gdyby było zle to zmieniły by prace do innej firmy,

no a..
@Pracownica

Nie piszesz co studiowałaś ale zapewne kierunek który Cię interesował. Możesz się cieszyć że był okres w Twoim życiu kiedy miałaś czas, pieniądze i możliwości na rozwijanie swoich zainteresowań; bo nie myślałaś chyba, że w kraju gdzie sądy, firmy państwowe- spółki skarbu państwa, biura rządowe itp pełne są "Tłustych kotów" dostaniesz wymarzone stanowisko tylko dlatego że masz dyplom.Pomyśl, może Twoje wykształcenie jest bazą do nieco innego kierunku, takiego który akurat potrzebuje rynek?

Krzysztof
@A no...

A jak to jest z zarobkami w Kimballu? Ile można wyciągnąć na miesiąc? I czy do podstawy są też doliczane jakieś premie? Bywają nadgodziny?

A no...
@Krzysztof

Zarobki dla operatorów produkcji całkiem niezłe. Większość stanowisk łatwa do ogarnięcia zarówno dla doświadczonych operatorek jak i zaczynających "karierę".

@A no...

Wszyscy sa operatorami tylko każdy ma innego stopnia. Przestańcie pisać już o tych zarobkach bo są średnie. .Gdyby było tak super to nikt by nie odszedł sam a jednak odeszło paru ludzi. Dodaj że praca jest nie stabilna raz przyjmują raz zwalniają więc jak ktoś szuka czegoś na stałe to kwestia szczęścia .Ludzie są różni jedni fajni a drudzy jak komuś mają pomóc to bez kija nie podchodz zwłaszcza do niektórych gwiazd kimbala.starych wyżeraczek nietykalnych.

@Pracownica

Niektóre to tutaj to stare d nie mających rodziny typu mąż dzieci itp. nawet nie mają swojego mieszkania bo nie kupiły sobie bo wygodnie mieszkać z mamusiami a niektóre sa tak wredne latały za facetami i co i sa same i niestety już rodziny nie założą bo grubo po 40 .ŻAL MI TYCH kobiet .

lir
@pracownik

Dokładnie tak jest ale to szczegół masakra.

różnica
@Pracownica

To fajnie a na kogo można awansować tutaj z produkcji .A ktoś awansował np. zatrudniając się na produkcji na kierownika bo operatora wyższego stopnia to wiem bo są poziomy czy na multika bądź lidera.

@różnica

Witam, kilku naszych liderów i kierowników zaczynało od najniższego stanowiska Operator Produkcji I- wcześniej był to monter podzespołów elektronicznych. Rozwój jest możliwy zarówno na produkcji, jak również w ramach innych działów np. Dział Utrzymania Maszyn, Działy Inżynieryjne, IT. Na bieżąco publikujemy oferty pracy w naszej firmie i można aplikować, można też zgłaszać swoje aspiracje bezpośredniemu przełożonemu. Natomiast, żeby awansować same chęci nie wystarczają, trzeba się wykazać wiedzą techniczną na odpowiednim poziomie. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka

Hmmm
@Pracownica

Tak niestety tam jest. Żeby mieć awans to albo trzeba wchodzić za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) albo mieć kogoś ustawionego na górze. Ludzie z operatorem 1 wykonują więcej prac i umieją więcej niż niejeden z 3 czy nawet 4. I mimo możliwości podniesienia jedynki zawsze jest tekst że nie ma miejsc na operatorze wyżej. A na rozmowie ładnie przedstawione ze im więcej umiesz tym większy Operator i pensja. A rzeczywistość taka że może z jedynki wyjdziesz po kilku latach. Jak oczywiście jeszcze będziesz w firmie i się nie zwolnisz.

lonia
@Hmmm

A ha to jeśli pani tak pisze to jest niesprawiedliwe .Czyli ludzie niektórzy sami odchodzą .Właśnie pani z hr dała ogłoszenie zarobki w miarę jak na początek tylko dla osoby która nie ma pracy .Na pewno nie dla osoby która np. ma pracę na stałe w innej firmie i zarabia 4 tys zł netto w tej granicy i w Poznaniu .

Agnieszka- HR

Witam wszystkie osoby, które poszukują informacji o pracy w Kimball Electronics Poland. Jeśli interesuje Was praca na produkcji, możecie obejrzeć 30-minutowe nagranie, w którym kierownicy produkcji dokładnie omawiają warunki pracy, opisują, jak wygląda zakres obowiązków i możliwości rozwoju. Dowiecie się też, jakie wynagrodzenie i benefity oferujemy. Zapraszam na nasz profil na Facebooku https://fb.watch/8c8o_7Te6-/ Bezpośrednio pytania można zadać wysyłając maila na adres praca@kimballelectronics.com lub pisząc do nas na Messenger. Pozdrawiam Agnieszka Dział Personalny Kimball Electronics Poland

G.45

Chcialbym dostac sie do tej firmy. Jaka jest realna placa na poczatek?

g.20
@G.45

2965,47

op
@g.20

Rozumiem ze to na rękę niecałe 3 tys zł netto na 2 zm czy 3 zmiany. .To zależy na kogo się aplikuje bo jak ktoś ma papiery na multi operatora bo był w innej firmie to dostanie więcej bo w niektórych firmach multi zarabiają po 5 tys zł netto.

h30
@g.20

Ciekawe a jednak ludzi pozyskują do pracy i cały czas jak ktoś się zatrudniał x lat temu do dzisiaj tutaj pracuje .Takie siostry sisters i inne dziewczyny cały czas pracują Przeważnie etaty są zajęte gdyby tak mało płacili żeby ludziom nie starczało na nic to dawno by nie mieli ludzi do pracy .A jak widać na parkingu kimbala fury stoją i to nowsze .A niektóre dziewczyny poubierane jak na wybieg by szły a nie do pracy.

g50
@g.20

To w Poznaniu idzie znaleźć pracę za 3 tys zł netto większość tak firm płaci np. biedronka i bez dojazdu 20 km .Ale jednak ludzie x lat tutaj pracują i zarabiają więcej bo 3500zł netto z nadgodz ma się więcej i zależy kto kim jest bo multi ma dużo więcej itp.

Łucja
@g50

Hej, a jak płatne są nadgodziny tu? Czy są one obowiązkowe, wyznaczane przez pracodawcę czy dobrowolne? Ile ich się wyrabia mniej więcej miesięcznie?

pracownica kim
@Łucja

Jak są to nadgodziny dobrowolne .Powiem tak dobrze się zastanów czy w tak niestabilnej firmie chcesz pracować i ogólnie mówię.Raz przyjęcia raz zwolnienia mówią ze jest szansa na stałe ale to jest znikome. Z DNIA NA DZIEŃ mogą zwolnic kiedyś w jednym dniu poleciało dużo ludzi a na początek mniej więcej dawają 3 tys zł netto więc żadna łaska trochę więcej mają dziewczyny co pracują x lat .Więc za te pieniądze praca jest wszędzie.Ja będę odchodzić z tej firmy za lepsze wynagrodzenie.

Jakość

Dział jakości w firmie, mogę prosić o opinie?

k2

ALE na produkcji niektórzy uzyskali stałe zatrudnienie te osoby co przyjęli 3 lata temu bo mojej znajomej córka tak została i nie tylko ona bo jeszcze wcześniejsze dziewczyny tez jakoś zostały zatrudnienie. Więc nie wiem czy kwestia ze akurat potrzebowali i dużo pracy było bądź miejsca wolne się zrobiły bo np. na emeryturę odeszły panie.

bn

To zależy kto kim jest bo mój partner tu pracuje i zarabia niecałe 6 tys zł netto Nie narzeka ja trochę mniej zarabiam i jest ok tylko ze ja pracuje w innej firmie a on w kimbalu.

baza

Niektórzy dobrze zarabiają na produkcji bo mechanicy multi operatorzy itp. liderzy to zarobią i się nie narobią.

onb
@baza

No i pupilki liderów bo mają coś więcej od tych osób które normalnie pracują .Gwiazdy jak mieszkają z mamusiami to mogą sobie pozwolić na nowsze auta bo sa panny .Więc każdy ma inna wypłatę z innym poziomem zycia.i każdy robi na co innego bo ja mam mieszkanie swoje .

J.234

Czy szczepienia sa obowiązkowe???

@J.234

Nic o tym nie wiem nikt nikogo nie może zmusić do szczepienia .każdego to wola. Większość ludzi jest zaszczepiona .

szaraczek

Wszystko, czego się tutaj dowiesz na temat tej firmy to fakty. Dział utrzymania maszyn DUM. konserwa - konserwacja, przegląd szaraczek - specjalista utrzymania maszyn "Jazda na szmacie" tzw. konserwacje maszyn to absolutny priorytet w dziale utrzymania maszyn, bo bez tego nie ruszy produkcja. Po "konserwie" jesteś w stanie coś tam sklecić w maszynie. Stanowisko zajmowane przez Specjalistę Utrzymania Maszyn powinno nazywać się tak naprawdę konserwator maszyn. Dba się przede wszystkim o czystość, tj. ogólne oczyszczenie maszyn z zaległości po produkcji, przejrzystość szyb w piecach, oczyszczenie kadzi lutowniczych ze zgarów, mycie chłodnic w myjkach, smarowanie. W niektórych przypadkach po czyszczenie podłóg pod maszynami. Po kilku godzinach przy (usunięte przez administratora) z maszyn, pyle, spalonym fluksie, cząsteczkach metali ciężkich po procesach lutowania, zalegających we włosach, skórze i gdzie się da, nie weźmiesz prysznica bo zwyczajnie firma go nie posiada. Ani jednego ! Cały ten (usunięte przez administratora) przynosisz do domu. Prawdziwe utrzymanie maszyn, awarie, wymiany elementów podlegających zużyciu oraz eksploatacyjnych to temat drugoplanowy. Konserwy muszą być wykonane, do tego cała masa awarii, przy składzie średnio 4-5 osób na zmianę, mając blisko 600 maszyn na hali produkcyjnej i kilka na magazynowej przyprawia czasami o zawrót głowy. SERIO. Magazyn części zamiennych to żart i kpina. Brak podstaw typu nakrętki, podkładki, złącza elektryczne - pneumatyczne, bezpieczniki. Za to regały ponapychane masą rzeczy niepotrzebnych, które nigdy nie trafią na maszynę. Sporo rzeczy uszkodzonych, które z powrotem trafiają na magazyn jako "zregenerowane". Części dorabiane w firmach zewnętrznych nie pasujące do maszyn. Nie pasująca rzecz z magazynu, gdzie linia ma postój, jest wtedy dostosowywana do potrzeb. Wiercona, rzeźbiona, podcinana itp. Na spotkaniu później można usłyszeć, że linia miała postój, tyle i tyle strat, trzeba WALCZYĆ o premię. Wtedy miłościwy kierownik - pajac, podkręca śrubę szaraczkom, zamiast zająć się powodami postojów. Zakupowiec nie znający się kompletnie. UWAGA - potrafi powiedzieć, że jak coś nie pasuje lub czegoś nie ma, to znaczy, że nie jest potrzebne. Najlepiej to przynieś z domu. Premia magazynierów zależy od tego, aby jak najmniej części wydać z magazynu. Stad później te rzeźby w gównie. Jaśnie zarządzający w dziale DUM kierownik nie jest dla ludzi, tylko ludzie dla niego. Buc, który nie ma pojęcia jak prowadzić zespół ludzi. Wszystko jest w miarę OK dopóki słupki ilości produkcyjnych są na zielono. Gdy wchodzą na czerwono ... oj miłościwie zarządzający kierownik chodzi bardziej naburmuszony niż co dzień. Strach się odezwać a tym bardziej podchodzić. Także atmosfera w godzinach jego urzędowania jest fatalna. Co innego atmosfera wśród bliskich współpracowników zwanych "olimpem". Śmiechy i kpienie sobie z podwładnych słychać nieraz za drzwiami. Przykład: robienie zakładów, który z podwładnych, w jakim czasie i czy w ogóle znajdzie wybite zabezpieczenie nadprądowe silnika. Przejaw bezczelności i wręcz mając wyjeb... na pracownika "szaraczka" nie jest powodem do dumy z kierownika - pajaca. Wielu z szaraczków twierdzi, że lepiej jednak bez kierownika. Dział BHP z głównym specjalistą od wymyślania osłon, zabezpieczeń, i innych cudów dodatkowo utrudnia naprawy każdej maszyny. Posiłki regeneracyjne jednodaniowe warte co najwyżej 5-6 zł, firma zewnętrzna kasuje 13 zł. Prawdopodobnie jest to odciągane z pensji. Ranne zmiany, w ciągu dnia, gdy nieroby z biur są w firmie jest OK. Smaczne to co dają. Zmiany popołudniowe i nocne mają znacznie gorzej. Najczęściej w kółko ziemniaki pastewne dla bydła hodowlanego (serio) i śmierdzące wymoczone w occie buraczki z filetem z kurczaka lub pieczenią. Czasem pierogi, fasolka. System pracy: 4-brygadowy, ciągiem 7 dni bez przerw pomiędzy zmianami, tylko 1 wolny weekend w miesiącu. Są dodatkowe dni, które wynikają z nadmiaru godzin przepracowanych, tzw. regulatory. UWAGA - nie należy wybierać w weekendy, bo miłościwie zarządzający kierowniczek będzie naburmuszony. Tylko kilka osób wśród szaraczków ma pojęcie o robocie. Reszta to kombinatorzy i cwaniaczki. Także zastanów się podejmując decyzję o pracy w tejże firmie, a konkretniej w dziale DUM. Jeśli jesteś technikiem, a tym bardziej inżynierem - zmarnujesz się. Nie ma tam żadnych możliwości na awans i rozwój zawodowy. Bo niby jak masz się rozwinąć nie korzystając z dostępnych technologii. O typowej automatyce przemysłowej typu: PLC, HMI, napędy, pomiary wizyjne - zapomnij bo dział DUM tylko je odkurza. Zmianami parametrów, ustawień zajmuje się najczęściej inżynieria. Pamiętaj - priorytetem jest (usunięte przez administratora) chemia do czyszczenia i odkurzacz.

@szaraczek

Ty piszesz o inżynierii a jakoś dziewczyny tutaj pracują x lat na produkcji i nie narzekają na prace i wypłaty.

@olka

Jest spora różnica między DUMem gdzie trzeba coś umieć a produkcją gdzie na większości stanowisk można posadzić małpę i też sobie poradzi.

@Kto to wie

lol, ale to jest słabe co napisałeś, musisz mieć naprawdę duży problem ze sobą. Akurat nasza produkcja jest wymagająca i wcale nie uważam, że byle kto może na niej pracować. Poza tym co to za tekst? widzę, że ludzie to już w ogóle nie mają oporów przed chamskimi tekstami. Ale wiadomo, pan anonimowy to odważny. Powiedz to komuś w twarz (usunięte przez administratora) ciekawe czy wtedy będziesz taki odważny.

Kto to wie

Nie chodzi o to żeby kogoś obrazić. Sam takie stanowisko mam. Praca jest monotonna i prosta jak budowa cepa. Jednak ludzie fajni, kasa ok i to jest duży plus firmy.

Mexemo

Na większości stanowisk postawisz małpę i też sobie poradzi bo musisz wciskać guziczek albo coś nałożyć więc proszę cię nie pisz ze nasza produkcja jest wymagająca, oczywiście są stanowiska gdzie trzeba używać mózgu ale jak narazie jest ich bardzo mało. Może w dobie automatyzacji to się zmieni tylko kto pójdzie za te same pieniądze ogarniać maszyny gdy może sobie wciskać guziczek i siedzieć na pupie :)

kaska
@Mexemo

Dlatego same gwiazdy tutaj pracują przynajmniej większość siostry sisters f bo niektóre gwiazdy by sobie nie poradziły w innym zakładzie .

pytanie
@Kto to wie

A teraz dużo jest pracy jak to wygląda bo gadali ludzie o zwolnieniach i jakos nie widziałam żeby masówka była z tym .Ze stałych pracowników nikogo nie zwolnili.

melisa
@Mexemo

Powiedzmy ale kazda osoba musi być szkolona to nie jest tak ze z ulicy kogos wezme i będzie umiał. To tak nie działa bo na działy stanowiska trzeba mieć szkolenia i myslec co się robi.

@melisa

Oczywiście że każdy musi być przeszkolony, z tym że na jednym stanowisku szkolenie zajmuje 1 dzień a na innym 3 miesiące. Jednak tych bardzo wymagających stanowisk jest teraz mało i rotacja na nich prawie nie istnieje.

melisa
@Kto to wie

Ale są osoby które są przeszkolone na różnych stanowiskach i dzięki temu więcej zarabiają bo się rozwinęły .Mają wyższego operatora bo więcej umieją, Więc takie osoby są nie do ruszenia jeśli pojawiają się zwolnienia .

Mexmo
@melisa

Jeśli masz na myśli multi-operatorów to mogę się jedynie uśmiechnąć. Gdziekolwiek pojawi się multik są uwagi do wykonanej pracy i wyroby niezgodne wracają z następnych kroków. Dobrze że mamy jeszcze osoby które nie zdążyły się rozwinąć i ogarniają w pełni jedno gniazdo zamiast robić (usunięte przez administratora) na całym dziale :)

Melisa
@Mexmo

Ciekawe to za nic pobiera multi operator kase co miesiąc jak tak uważasz to po co były mu szkolenia .Wszyscy tacy nie są bo tak jak napisałam są operatorzy co umieją ogarniać wiele stanowisk a sa osoby które codziennie pracują na tym samym.

Mexmo
@Melisa

Nie napisałem ze za nic biorą kasę, uważam ze wykonują swoją pracę poniżej akceptowalnego poziomu, bez zaangażowania i poczucia odpowiedzialności. Oczywiście nie można generalizować bo są multi operatorzy którym nie można nic zarzucić ale jednak sprawdza się powiedzenie ze jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

xyz
@szaraczek

Dokładnie w takim dumie o jakim piszesz pracowałem , miałem pewnie innego kierownika i nie było magazyniera ale cała resza zgadza się w 100% . Dlugo nie ogarnełem takiego stanu rzeczy :)

Ankieta-ocena

A moze by tak zrobic ankiete. Powiedzmy o liderach. Taka ocene. Ale zeby byla prawdziwie anonimowa. Nie do salki do kompa gdzie wiadomo gdzie ktos siedzi i co pisze. Papierowa. Do skrzyneczki sie wrzuci i moze GORA sie dowie co sie dzieje na dzialach. Jakie podejscie maja do nas liderzy. I jak sie zachowuja.

sekieta
@Ankieta-ocena

Niektóre laski to w lidera by w d weszła gdyby mogła sa popilki i oni mają najlepiej.

Zdziwiona tolerancją
@Ankieta-ocena

Wszyscy marudza na liderow ale mistrz jest tylko jeden! Chyba tylko Yanush (omp) moze bezkarnie powiedzieć do pracownika: ,,(usunięte przez administratora)" Z reszta to nie odosobniony przypadek takiego zwrotu do podwładnych. Wręcz to norma. Wszyscy o tym wiedzą a nikt z tym nic nie robi...

klipsiara
@Zdziwiona tolerancją

To się dziwię a lider czy mistrz to nie jest to samo Musiał by trafic na mnie jak ludzie sobie tak pozwalają to tak jest ja bym nie podarowała tego.

I co bys zrobila?
@klipsiara

No i co bys zrobila? Odpyskowala czy co? Poszła "zaskarżyć". Żeby wyjsc na donosiciela? A potem stracic pracę? ...Na dzialach panuja układy. Kolezenstwo z liderami pisanie na priv. Niektorzy tak czuli sie pewnie ze wybierali sobie stanowiska na których chcieli pracowac. O oddaniu krwi i opiece na dziecko badz l4 zapomnij bo potem masz KARE.

ikona
@I co bys zrobila?

Jaka kara opieka na dziecko się należy dwa dni do 14 lat w roku a jak jest chore to co ma zrobić jak nie ma z kim zostać w domu .To jakies chore zasady panują w waszym zakładzie .

Krzysztof
@Ankieta-ocena

Czy obecnie warto się zatrudniać w Kimballu jeśli nie ma się doświadczenia? Jakie są tu warunki pracy? Widzę że jest tu sporo osób które znają firmę od środka, więc liczę, że coś podpowiedzą. ;)

Skuteczny

Domyślam się ,że nie wprowadzono jeszcze u Was "Tajnych współpracowników" monitorujących "Wszelkie nieprawidłowości na działach". Nie potrzeba tam u Was lidera?

kolezanka

Ja pozdrawiam Marzenę K KTÓRA pracuje tutaj x lat a przed kimbalem pracowała w terawicie tylko ze tam była brygadzistka .Bardzo fajna kobieta nie wiem na jakim dziale pracuje ale jest fajna .

znajoma
@kolezanka

A ja pozdrawiam Elwirę tez była w terawicie a Marzenę tez pamiętam jeszcze parę lat i emerytura będzie u Marzeny bo już jest po 50 sce.Pozdrawiam was dziewczyny.

Szkoda ze zwolnili taka fajna dziewczynę z gena,ładna, mądra, zawsze uśmiechnięta, wszyscy ja bardzo lubiliśmy, no może oprócz płci żeńskiej, ale będzie nam jej brakowało, było na co popatrzec i praca milsza, nie wiem dlaczego jej nie przedłużyli umowy a zatrudniają ludzi nowych

vb

Widocznie nie pasowała komuś a tutaj zawsze tak jest zatrudniają a potem zwalniają.

Blondi

Moze poprostu bardziej od pracy interesowali ja faceci, jednemu małżeństwo rozwaliła a i tak latała dalej, napewno się to ludziom nie podobalo

hp
@Blondi

A może to faceci latali za nią jak atrakcyjna .

@hp

Do taniego sklepu jest zawsze duża kolejka

hp

Dobre ale nie pierwsza i nie ostatnia tak robiła bo romanse to zawsze tu były i będą itp.

bj

No pewnie to taką rudą już dawno powinni wywalić za to co robiła a pracuje cały czas i ma się świetnie.

Adp

Beznadziejny jest ten portal gdzie mamy pasek od wyplaty. 90% ludzi ma z tym problem. Ciagle poblokowane. Bez sens. Zrobcie cos z tym. Moze w ikeps niech beda te kartki

@Adp

Zgadzam się, ostatnio musiałem nowy login i hasło brać jak pity rozdawali, tak jak zresztą większość firmy, teraz znowu mam zablokowane i znowu muszę iść, wściec się idzie, niech coś z tym zrobią

ixi

Ludzie jak czytam te opinie to śmiać mi się chcę o tych zarobkach. Jak chcecie pisać to piszcie prawdę albo wklejcie tutaj kartkę od wypłaty..Gdyby tak super było to nikt by sam nie odszedł .Owszem staży pracownicy od x lat tutaj pracują to z przyzwyczajenia i ciężko by im było od nowa zaczynając gdzieś indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042