Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Kimia

Mnie zastanawia jak wam wychodzi te powyzej 4 netto jak 4200 to podstawa premia jest mala bo czasem 5 procent nie zawsze 10 wiec ledo 3 z hakiem wychodzi no chyba ze jest sie multi op. To oni dobrze zarabiaja ale nie zwykly op

Kimbal praca

A ja dostalam 600 zl podwyzki wiec jest ok w kimbal

Oliwka
@Kimbal praca

Kazdy tutaj inaczej zarabia i kazdy dostaje inna podwyzke a byly chociaz takie 600 zl

Kimbalka dino

Praca jak praca na prodikcji ale jesli chodzi o zarobki to slabe bo ja pracujac na 3 zm mam nie mam 4 netto bez nadgpdz a ci co zarabiaja jak tu pisza ze 4500/4700/ netto to maja op 3 badz 4 czy naeet kolo 5 netto to tylko zalezy kto kim jest

Kimbal praca

Przegladajac te opinie to smiac mi sie chce co wy tu piszecie o tych zarobkach jak juz chcecie pisac to prawde i tych op 3 czy 4 za duzo nie ma ich wiec nie ma porownania taki op 1 2 to ma duzo mniej rotacja ludzi mowi sama za siebie

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Witam .jak wygląda praca w kimbal ?warto się starać o pracę czy lepiej odpuścić? Jaka atmosfera panuje w firmie. Jaki jest okres wdrażania nowego pracownika no i przedewszystkim czy praca jest stała czy za jakiś czas dziękują. Pozdrawiam

Predator

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą tam jest przemiał ludzi niesamowity mało tego ludzie nie są równo traktowani no chyba ze pójdziecie z zamiarem podlizywania się na dzień dobry tam nie rządzą przełożeni tylko starzy pracownicy którzy sobie wydeptali ścieżkę

Unl
@Predator

Ale kimbal dobrze placi jak tu pisza powyzej 4 tys zl netto

Izka

To jakie sa zarobk na 3 zm te 4 tys zl netto ma soe to

Ktoś

Dlaczego przy ocenie pracownika nie jest uwzględnienie wspólnych pomysłów tylko dostaje punkty ta pierwsza osobą drugą nie ma nic z tego to po co robić wspólny pomysł jak przy ocenie się to nie liczy (usunięte przez administratora)

Ona i on

Czy małżeństwa mogą pracować razem na dziale?

@Ona i on

Jeśli pracują na równym stanowisku to nie ma z tym problemu. W Kimballu pracuje wiele rodzin.

Plk
@Kimbalka

Duzo rodzin pracuje niekonoeczmie na tej samej zm bo pracuja pary siostry bracia itp duzy zaklad to tak jest

...Pik puk
@Ona i on

Zasada jest jedna i nie mogą na jednym dziale.

julia

Ale najważniejsze ze sisters cały czas pracują bo ta starsza to korzenie tu zapuściła dość długo tu pracuje i nie tylko ona teraz chodzi na 1 zm wiec chyba jest dobrze w tym kimbalu jak niektórzy x lat tu pracują.

ona la
@julia

Nie tylko ta sisters zapuściła tutaj korzenie bo ruda również długo pracuje i ma się dobrze.

wnka

I DOBRZE zarabia i nie odejdzie bo gdzie będzie mieć lepiej ale ludzie ja lubią.

ALżbieta

Ale widocznie jest dobrym pracownikiem jak pracuje dobrze a na jakim stanowisku pracuje bo widziałam ze na maszynie na produkcji wiec nie wiem jakie lepsze ok możliwe ze więcej jej płacą niż innym .

Pracownik men
@ona la

Sisters mlodzutkie słodkie podlizuski...jedna z nich już chodzi na jedną zmianę a druga 3 zmiany jak są nadgodziny dla ludzi to ona pierwsza i już nie może być więcej osób zapianych?? Podlizywanie się to chyba już klina . Każdy pracownik powinien być równo traktowany a nadgodziny do wszystkich powinno być

Zal
@Pracownik men

Zal Ci tylek sciska? Czy o co ci chodzi?? Nagodziny są dla tych którzy są potrzebni, praca na SMT nie jest łatwa, trzeba posiadać umiejętności i wiedzę. Której Tobie brak najwidoczniej :) Nadg rozpisuje lider, mozesz do niego podejść zapytać :) Jak masz problem bardzo chętnie udzieli Ci odpowiedzi. Dlaczego Ty nie przychodzisz :) Więc lepiej się weź za pracę. Druga sisters pracuję jako serwisant, która też posiada wiedze, dobrze wykonuje swoją pracę, zawsze mozesz podejść do Mateusza się zapytać czemu tak jest :) Mają bardzo duzo wyrobów, nowych itp. Prwnie jest zapotrzebowanie na wspieranie 1zm. Wgl to Co cię kobieto to inetersuje? Zajmnij się swoją pracą i brakami wiedzy że Tobie nikt nie zaproponował 1 zmiany czy nadgodzin :) Obie Siostry „F” które się tak już nie nazywają haha, są bardzo w porządku :) Podejdziesz do nich z problemem czy SMT czy Naprawami, chętnie udzielą Ci odpowiedzi i jak mogą to pomogą. Więc nie tozumiem Bólu w tylu postach o nie. Są bardzo pomocne do pogadania nawet na różne tematy :) Polecam podejść pogadać z nimi. Takżei przestać się interesować czyjąś pracą, obowiązkami. Najlepiej zając się swoim domem czy masz tam czysto :) A do pracy przychodź zarabiać pieniądze nie wypłakiwac na goo worku. Babsko wstrętne

żal2
@Zal

Nadgodziny są dla wszystkich zależy od danego działu i stanowiska i raz sa raz nie A mogę wiedzieć co robią serwisanci a co do tych osób o których piszesz ze są w porządku to zależy do kogo ta starsza to stara d .

praca
@Zal

A co się robi na smt to jest jakiś trudniejszy dział czy jak ale chyba jak ktoś przychodzi nowy to jest z kims żeby mu pokazał jak ma pracować dobrze itp.

nadgodz
@Zal

OD tego zacznijmy ze dużo osób chodzi na nadgodziny bo jak jest dużo pracy to się pyta kto jest chętny na przyjście te sisters az tak nie chodzą w sb .Ty tak piszesz jakby one były nie wiadomo jakimi pracownikami a jak ktoś posiada 1o lat i więcej stażu to każdy z tych pracowników posiada jakąś wiedzę i pracuje dobrze .Gdyby było tak super w kimbalu to czemu ludzie odchodzą i to dobrzy operatorzy poodchodzili a takie osoby pracują nadal podlizuski.

były
@Zal

A tobie sciska ze ty tu siedzisz w takim kimbalu z tymi laluniami bo ja odeszłam do lepszej pracy i za więcej a tutaj przepracowałam 15 lat i wiedze tez miałam i jak widać w kimbalu z nadgodz miałam 4 tys zł netto a w nowej pracy dostałam to bez łaski na początek Jeszcze trochę i kryzys w niektórych branżach się robi a powiedzmy sobie szczerze w kimbalu jest niestabilność.

Zal odp
@nadgodz

„Piszę tak jakby były niesamowitymi” „pracownikami, nie wiem nie pracuję z nimi :) Ale to jest żałosne, aby od tylu lat pisać o siostrach F jakby wam (usunięte przez administratora) ściskało :) Pracują, mają się dobrze i są pomocne i sympatyczne. Wielokrotnie z nimi rozmawiałam i zawsze pomogły, uśmiechnięte :) Niech pracują jak najdłuzej, a tymbardziej nie od was to zależy czy je zwolnią czy nie. Trzymajcie się oby was nie zwolnili :) Więc przestańcie się wypłakiwać, bo to nic nie da. Nadgodziny są dla wszystkim owszem, ale bardzo płytko myślisz… bo jeśli ktoś obsługuję SMT9 a nie obsługiwał SMT 2 , to wiadomo że nie przyjdzie. Nadgodziny są wyłącznie dla osób, które są przeszkolone na dane stanowisko na które jest zapotrzebowanie a pierwszeństwo mają Ci którzy na nim pracują cały czas :) Jeśli osoba która siedzi na SMT9 nie może przyjść bo coś wtedy lider pyta pozostałych :) To jest Logiczne przecież, jak jest zapotrzebowanie i ją potrzebują to przychodzi, a nie się podlizuje. Co do stażu nie zgodzę się, możesz mieć staż 10lat a mieć (usunięte przez administratora) i wyłącznie siedzieć na testerach lub prostych montażach :) Więc twój staż do wiedzy na maszynach/SmT/lutowaniu itp ma się do niczego. Tak jak pisałam wyżej siostry, są, były i będą. Nie szukajcie babska wstrętne sensacji gdzie jej bnie ma, pisząc w święto na gooworku widać wasze puste i nudne życie. Abyście mogły zająć się domem i u siebie posprzątać:) 3. Co cię to obchodzi czemu ludzie odchodzą? Mogłabyś ty odejść jak tak patrzysz na innych że tak jest źle i niedobrze. Wczoraj Rogala zjadłaś od Firmy i nie narzekałaś :) Niektórym nie pasuje i tyle, to jest wyłącznie ich decyzja, nie interesuj się, albo jak jesteś taka solidaryzująca się ze wszystkimi to odejdź Ty

Zal odp.2
@były

Hahah, Jasne niby nie pracujesz a nadal zaglądasz :) Jakbyś nie pracowała to by Cię już nie interesowało czy w kimballu dają nadal 4000 czy 5000 :) Masz więcej,przychodzisz wyplakiwac sie na goworku kimballa no jasneee

mtv
@Zal odp

A skąd wiesz ze wszyscy jedli może ktoś jnie lubi a to tak ładnie komuś w ten sposób pisać .To też jest żałosne ze ludzie pracujący stara wiara tak pisze Są ludzie co się nie lubią ale bez przesady .po co te złosliwosci

Zal.odp3
@mtv

Piszę tak bo ludzie przesadzają ciągle siostry F, a te siostry niczemu nie winne :) Mozna się nie lubić,ale to nie powód aby wypisywać na goo worku. Nikogo osob trzecich , poza firmy nie interesują siostry F czy są dla kogoś miłe, czy ktoś je lubi lub nie :) Zachowajcie takie sprawy dla siebie!!! Taaa nie lubi rogala, jak za darmo to tylko Daj. Np:Dzieci zjedzą :) ludzie są bezszczelni niech sobie odpuszczą tematy siostry F lub rudej.Bezsensu

viva
@Zal.odp3

Temat rudej jest przereklamowany do dzisiaj czasem słyszę jak o niej gadają ludzie .Ludzie lubią gadać różne historie a wcale az tak moglo nie być jak mówią .Wiadomo są osoby specyficzne ale bez przesady Tu pracuje dużo ludzi wszyscy się nie znają najlepiej jest zająć się swoimi obowiązkami w pracy nie gadać o sobie i nikt nic nie będzie wiedział i nie będzie tematu . Chyba jesteśmy oceniani jak kto pracuje a nie kto z kim czy kto co ma itp.,

lusia
@Zal.odp3

A skąd wiesz o jakie siostry chodzi bo dużo z rodzin tu pracuje a pod pseudonimem sisters może być każdy ale mniejsza z tym .Ja nie lubie tutaj wiele osób co np. kablują liderom itp. i czasem jest jakas zawiść wśród kobiet.

Zal.odp4
@lusia

No przeciez logiczne o jakie siostry chodzi :) przejdź do komentarzy/postów niżej…. Jest dokładnie napisane, Tyle lat się to ciągnie. Sisters, Bosz Te sisters ze sobą nie pracują. Są na zupelnie innych zmianach/dzialach. Są sympatyczne, a że ktoś kogoś nie lubi to jest wylącznie jego problem, nie wiem po co do tego wracają ludzie a to się robi nudne.. przychodzą na nadg czy mają 1zm bo najwidoczniej jest takie zapotrzebowanie, Czy babą trzeba wszystko tak wytykać palcami? No kurde! Ogarnijcie się! Było minęło! Możemy się nie lubić ale się szanujmy, nie wypisujmy na forach gdzie wszyscy to widzą tych bzdur!!!!! Posprzątajmy najpierw u siebie w domu!!!!!!!

smt
@Zal

A TO jest jakaś filozofia pracować na smt jak osoby pracują to wiedzą o co chodzi tam jak codziennie wykonują te same czynności.A nie przyszło tobie do głowy ze inna osoba potrzebowała bardziej tych nadgodzin bo jej na coś brakuje sytuacje są różne i niekoniecznie musimy o tym mówić w pracy.

były
@były

Ja odeszłam 2 miesiące temu do stabilniejszej firmy i mam dużo bliżej .A tutaj przepracowałam 15lat pierwsza moja praca to była po szkole.i mam kontakt z paroma osobami.

lusia
@Zal.odp4

Najwięcej komentarzy jest na temat zarobków i rudej a na temat sisters Bosz to nawet nie wiem o kogo chodzi i nie widziałam żeby obelgi były tylko o tych nadgodzinach i ze długo pracują itp. ja tez tu długo pracuje i już nie odejdę bo się przyzwyczaiłam .

oktavia
@Zal.odp4

A to tak ładnie obgadywać się w pracy jak niektórzy ta ma nowe auto a ta ma torebke pini za 1400zł jak kogoś stać to ma albo smiać się z kogoś jak wygląda .No chyba nie ja wiem ze wszyscy się nie znają duza rotacja się zrobiła i się robi.

Zal.odp5
@smt

To jest jakaś filozofia? No nie, ale na pewno zajmuję więcej czasu przeszkolenie osoby z maszyny + lut. Ręcznego (naprawy) kilkaset róznych wyrobów + kontrole (aoi) itp niż taką co wkłada wyroby na Test i światełko zielone Ok, czerwone NOK. Jezu, a kto ma się domyślić że bardziej potrzebuje nadg. Skoro nie chce mówić? Każdy pewnie potrzebuję, paliwo w górę, najprostsze artykuły spożywcze w górę( bez wymyślania). Są świeta i co?? Wiec nie przyszło mi do głowy

smt
@Zal.odp5

Tak każdy potrzebuje nadgidz bo padne jakoś biednych ludzi nie widać wystarczy spojrzeć ile stoi aut i niektórych nowszych .Biednego nie stać na utrzymanie auta.A temu co brakuje na coś to się nie przyzna ze ma kryzys finansowy bo ja bym nikomu nie powiedziała .Ja dojeżdżam autobusem z ogrodów.

mika
@Zal.odp5

Przecież kimbal dobrze płaci niektórzy tak uważają .Zaraz dadzą nam bony na swięta czy kase i będzie ok/

pracownica
@Zal.odp5

Jak czytam te info o zarobkach to smiać mi się chcę bo moja wypłata w granicy 3500zł netto przy 3 zmianach a stawki mamy podobne bo moje koleżanki tez tak mają podobnie na produkcji..

@julia

Nie rozumiem o co chodzi z tymi siostrami, dlaczego się ich czepiacie?

sinday
@Zal odp.2

Powiedzmy gdyby po tyle ludzie zarabiali to nikt by nie odszedł a jednak bardzo dużo ludzi odeszło rozejrzyj się tylko po działach ile jest starych pracowników z długimi stażami a ile jest z krótszym i nowych .Wiadomo duży zakład duże rotacje. Takie życie każdego wybór.

Q
@Pracownica

Ja tez nie wiem pewnie ktoś kogoś nie lubi i tyle bo ktoś długo pracuje dużo osób w każdym zakładzie ludzie pracują długo .

ona la la
@Zal

Ja chodze na nadodz i wyciągłam ponad 5 tys zł netto.

ona ona
@Zal odp.2

Od tego zacznijmy gdyby były zarobki na produkcji od 4 tys zł netto do 5 tys zł netto to nikt by nie odszedł by ludzie pracowali .A ze sa srednie zarobki to jest od kilkus lat bardzo duza rotacja.

Jarosław

To ludzie tak na siebie tu nadają że trzeba na wszytko uważać? Liderzy faworyzują takich rozplotkowanych pracowników czy wręcz odwrotnie?

BASIA
@ona ona

Tak niespotykana rotajcja pracowników,aż nieprawdopodobne to.Ktos by się musiał przyjezec temu zjawisku dokladnie. MOZE IP.

Praca
@BASIA

To dlaczego jest taka rotacja ludzi atmosfera czy zarobki bo w opiniach czytalam ze z dluzszym stazem dziewczyny odeszly

Ona

Kiedyś bardzo fajna firma która szanowała pracowników. Niestety po 20 latach nie da się tego powiedzieć.Starych pracowników przerzucają na najgorsze działy ,przykre że tak traktują pracowników z wiedzą i doświadczeniem .

Pola
@Ona

A kogos przesuneli jak ktos kiedys awansowal to z 3 zm chodzi na 1 np serwisant operator

Anks

Ja jestem zadpwolona w pracy wyplata ma czas i mi starcza wiec mie marzekam.

Zniesmaczona

Niewysoki i szeroki „BOSS” lider, który faworyzuje tylko młode i ładne nie koniecznie pracowite. Nie potrafi zachować dystansu i powstrzymać się od niestosownych żartów i obraźliwych opinii. Spoufala się i opowiada o swoim życiu. Nie podoba mi się to!

Daj spokój.
@Zniesmaczona

Daj spokój. Pan F, robił już tak na swoim poprzednim dziale, na którym sobie z innym liderem pozwalali na bardzo dużo :) Tzn. Nie adekwatne słownictwo do pracowników o pracę, kto zrobi więcej. (usunięte przez administratora) Obrażliwe żarty mają do dzisiaj. Do póki nie udacie się do Pana G, który wydaje się „uniwersalny” potrafi spojrzeć na sytuację 2 stron to on nadal taki będzie. Bo to zwykły chłoptaś z blokowiska. Etyka poprzednich lat, na to pozwoliła i niestety tak się to ich trzyma. Dopóki ktoś nie powie lub niechcący nie usłyszy! Powodzenia !

Zenia
@Daj spokój.

Dajcie spokój chłopakowi i zajmijcie się sobą. Zazdrość schowajcie do kieszeni. A jak wam się coś u kogoś nie podoba, to idźcie do tej osoby i powiedzcie prosto w oczy, miejcie odwagę zachować się przyzwoicie, skoro to nieprzyzwoitość tak bardzo wam przeszkadza.

Żmija
@Zenia

Przeciez wszyscy mówią o swoim życiu i mają różne zachowania a Wy nie rozmawiacie bo co kierownik lider to są inni nie też są ludzie też mają prawo śmiać żartować a może nadawaj na tych samych "falach " a Was wszystkich to wszystko boli bo ktoś w pracy do kogoś uśmiechnie czy do swojego przełożonego czy do kolegi to zaraz jest że coś ich łączy a może jedna z drugą podejść i też porozmawiać ale uważacie że ktoś jest lepszy od Was nie to nie jest tak to ludzie tacy sami jak cała reszta .Ale sami po kątach się gdzieś śmiejecie i tak z tego wychodzi że Wam wolno .Albo zamienice się miejscami i Tobie też by zabronili rozmawiać .To ciekawe jak Wy byście się zachowali

ANIA

TEZ SIE ZGADZAM MAJA TEZ PRAWO ROZMAWIAC I ZARTOWAC PRACUJEMY PO 8 GODZIN I SPEDZAMY SPORO CZASU WSPOLNIE

ajutrodomówka:)

Hej!!! Co do opinii o firmie i polecaniu znajomym to kluczowe wydają się być dwa czynniki. Pierwszy to kasa. I tu z roku na rok jest coraz lepiej. A drugi to przełożeni. Ci bezpośredni- Oczywiście nie jest łatwo o odpowiednie osoby na rynku pracy stąd też działom HR mogą zdarzyć się wpadki. Ale jeśli taki np. lider jest autorytetem o zdrowym poczuciu własnej wartości , wtedy może cieszyć się dobrą opinią wśród pracowników: internautów, krótkofalowców, imprezowiczów, zrzeszonych piwoszy...

Jarosław

A co nie jest tak? Szczególnie interesuje mnie czy w finansach się coś zmienia na lepsze. Dają co roku podwyżki dla wszystkich czy trzeba indywidualnie chodzić i się prosić?

Stary złom

Firma się rozwija, rozbudowa trwa... Nowych zatrudniają,których za jakiś czas zwolnią????ale do rzeczy Parking jest ale w sumie tak jakby go nie było , aut coraz więcej a miejsca na trawie już brakuje. Więc kto jest chętny tu do pracy niech się zastanowi dwa razy, gdyż auto będzie musiał zostawić w Lusowie a tu przyjść pieszo. Albo gorzej auto będzie musiał odebrać z parkingu policyjnego, bo nie można parkować na trawie i w bramach . Pozdrawiam ????

Zwyczajny
@Stary złom

Nie będzie nowego parkingu?

Lala
@Zwyczajny

Nie

BARBARA

Dlaczego taka rotacja pracowników?

Stary złom

Dziewczyno, awansować to można z głupka na wariata. Rozwijamy się tutaj jak folia bąbelkowa. Awansują tylko nieliczni. Tworzą nowe sekcje i działy, które nic nowego nie wnoszą i wszystko działa po staremu

Łukasz
@Stary złom

Ale jednak awanse jakieś są z tego, co piszesz. A jak go osiągnąć? W ogóle to stabilna firma, czy raczej rotacja duża? Bo ja teraz tak rozglądam się na rynku za robotą ale stabilizacja dla mnie najważniejsza. Tu nie zwalniają, jak ktoś sumiennie pracuje?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kimball Electronics Poland?

zależy na jakim stanowisku?

Ona

Jeśli chodzi o spostrzegawczość to jest test 3/8.czyli w z całego pola" różnych znaków "trzeba zaznaczyć jak najwięcej cyfr 3 i 8, jest też limit czasu, kilka minut. Prosta rzecz.

Kimbalka

Na medycznej był test z czytania ze zrozumieniem. Musisz przeczytać instrukcję i wg niej wypełnić dokument.

Jula

Czy ktoś pracuje w kimball na dziale medycznym?

@Jula

Są różne działy medyczne. O który chodzi?

olk

I TAK TO nie jest dużo powinno być netto 4200 to by ludzi mieli do pracy a te co długo pracują powinny z 5 tys zł netto.

Zenads
@olk

Hola hola jak nie jest dużo jak operatorzy pracujących po ładnych kilka lat nawet 4200 nie mają a nowym na start nowym tyle dają??? Żenada.

nikt wazny
@Zenads

Pewnie dla jaj ktoś puścił plotkę a ludziom ciśnienie już podnieśli po co się pytają ich ile dostali a niektórzy operatorzy zarabiają 4200zł netto a operatorem jest tu każdy tylko z innym stopniem.

eliza
@Zenads

Jak tak mało zarabiacie jak na 3 zm wypłata to cos powyżej 3 tys zł netto to możecie zmienić tam gdzie więcej płacą a nie siedzieć i narzekać .Widocznie az tak mało nie płacą skoro ludzie do pracy przyszli nowi.No i ludzie stażem długim nadal tutaj pracuje .

@eliza

No właśnie nowi przyszli bo dostali tyle na start co pracownicy z 10 letnim lub więcej stażem, a ludzie siedzą bo już im niewiele do emy zostało albo mają blisko do pracy i z zasiedzenia. Ja nie narzekam uważam że praca jest łatwa i przyjemna tylko niesprawiedliwe jest to że ludzie mają mnóstwo szkoleń,pracuja na wielu maszynach i się ich nie docenia tylko zniża do poziomu ludzi którzy nic nie umieją i łażą bez celu po hali, a dostaja te same pieniadze

była z kim
@Pracownica

Po części z tobą się zgadzam wiesz niektórym do emy zostało 13 lat 15 lat to oni jeszcze mogą zmienić tylko zależy od człowieka niektórzy boją się zmian itp. To się dziwię ze nic się nie zmieniło w kimbalu ja pracowałam odeszłam 5 lat temu i tego nie załuje i praca na miejscu bo w POZNANIU a do emy zostało mi 16 lat.Jesli tutaj bym miała cos powyżej 3 tys zł netto w obecnej mam powyżej 4 tys zł netto.

Smt
@Pracownica

Praca latwa lekka i przyjemna? To zapraszam na smt. Czyli mam rozumieć że te nowe osoby które chodzą po hali bez pracy bo poprostu chodzą sobie mają podobna stawkę do mnie ? Wypisuja wnioski na bony świąteczne i mają lepsze warunki niż ja czy inne osoby na moim dziale. Czyli albo trzeba się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz albo zrobić coś w obecnej sytuacji ponieważ dobrzy przeszkoleni operatorzy z doświadczeniem są pokrzywdzeni. Ja musiałam czekać na kartę moto 3 lata zanim dostałam te 80 zł a nowym się teraz należy nawet świąteczne z naszego socjalu. Wśród "starych operatorow" rosnie niesmak. Prosimy żeby GORA odniosła się do tej sytuacji. Gdzie są nasze zwiazki zawodowe? Zaraz będziemy pracownikami drugiej kategorii.

elektra
@Smt

Czasy się zmieniają a np. bony na swieta sa do każdego pracownika nie ważne czy to nowy czy stary pracownik .Operatorem jest tu każdy nie tylko ty i stazy pracownicy a poza tym skąd wiesz ile nowi dostali .Zaglądasz komuś do kieszeni ile kto ma.

@elektra

Skad wiemy, stąd, że o tym opowiadacie, chwalicie się ile macie każdemu. Chodzicie, nic nie robicie i jeszcze wam płacą

tez pracownica
@Pracownica

Ja pracuje tutaj długo bo powyżej 12lat i mam 4 tys zł netto powyżej wiec nie wierze ze nowi tyle dostali .

nowa od 2 miesiecy
@Pracownica

Ja zatrudniając się tutaj jak byłam na rozmowach zatrudniałam się z papierami operatora gdzie pracowałam w innej firmie wiec jakies doświadczenie w pracy mam i tak te 3500zł netto na początek az tak dużo nie jest stare pracownice mają więcej.

@nowa od 2 miesiecy

Starzy pracownicy nie mają więcej, 3500 netto czyli ile to brutto i macie odpowiedź czy nie dostali tyle co wsztscy pisza

At
@nowa od 2 miesiecy

"stare pracownice" jak sama nazwa wskazuje, pracują trochę dłużej niż Ty... Więc chyba logiczne jest, że mogą mieć więcej. Ale prawda jest taka, że mają nie dużo więcej niż nowo przyjęci i to tak naprawdę jest bardzo smutne. Kiepskie podejście firmy do tych ludzi...

MG
@At

Zalerzy kto ma więcej bo 4 bryg ma więcej na 3 zm niektórzy mają te 3500zł netto i to długo co pracują no to jest nie w porządku .Tak naprawdę nie wiem o co tu chodzi .

AB
@At

Potem się nie dziwie ze pracownicy długoletni odchodzą gdzieś indziej jak ktoś pracuje x lat i ma powiedzmy 3500zł na 3 zm bo nawet jak ktoś dojeżdża i znajdzie bliżej to się opłaca a firma nic nie robi żeby zatrzymać ludzi długoletnich .Na przestrzeni lat to rotacja ludzi straszna odeszło bardzo dużo ludzi kobiet zwłaszcza ich.Same odchodzą nie czekali jak sa zwolnienia jakies.

była
@At

Ciągle narzekanie nic więcej jak tak zle jest to zmięcie prace na inną jak większość ludzi tu robi i po temacie.Nie bo w innym zakładzie trzeba się bardziej narobić np. dźwigać kartony itp. a tu się siedzi na 4 literach i praca lekka jest. Ja tu pracowałam uważałam ze słabo płacą i odeszłam i mam ciężej niż tu miałam ok więcej zarabiam o 400zł .W kimbalu denerwowało mnie to ze jest nie stabilność .

aip
@At

A mogę wiedzieć na kogo tutaj można awansować bo niektóre dziewczyny chodziły kiedyś na 3 zm 2 zm a teraz chodzą tylko na 1 zm .dotyczy to produkcji

kpw
@Pracownica

Czymś musieli nowych zachęcić żeby podjęli tu prace .Ja nie mam żalu ale tak jak piszesz ludzie pracują powyżej 10 lat i więcej i nie zmieniają pracy bo te sisters pracują cały czas i wiele inne pracownice. Ja niedługo tez odchodzę bo dojazd mnie już męczy i ofert pracy jest dużo i jestem przed 40 .stką .a tutaj x lat pracowałam.

No to jest przykre ja pracuje bardzo długo i mam 3500zł netto przy 3 zm i nigdzie już nie odejdę bo wiekowo jestem po 50 sce.

stary pracownik

Ja jestem starą pracownicą stażem i mam 4 tys zł netto czyli mam więcej od nowej osoby przy 3 zm/

pracownik produkcji
@Smt

No bo jest lekka praca dla kobiet i wcale az tak zle nie płacą jak dla mnie jest ok sa gorsze firmy .Wiadomo różni sa ludzie nie trzeba opowiadać o sobie itp. Także ja nie narzekam. a pracuje 14 rok mi idzie.

dłuholetnia kim
@Pracownica

Ja jestem długoletnią pracownicą i nie narzekam ze mało płacą bo 4500zł netto mam w 4 bryg.

równiez pracownica
@Smt

No ja zarabiam 4 tys zł netto na 3 zmiany bez sb itp.

Joanna
@równiez pracownica

a za sobotę ile tutaj ostatecznie wpada? i jak one są tu zorganizowane skoro nie każdy tak właściwie przychodzi?

ona
@Joanna

To zależy jaką kto ma stawkę a nadgodziny nie zawsze są musi być zapotrzebowanie i pierwszeństwo mają osoby które na danym stanowisku pracują .

Gabriela
@Pracownica

To na jakim dziale robisz, że praca lekka i przyjmna? A za te szkolenia trzeba płacić albo podpisywać jakąś umowę lojalnościową wzamnian za udział w szkoleniach?

@Gabriela

Nic nie płacisz itp

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań