Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

???

Aż tak źle u was

yyy
@???

U NAS jest super jak nikt z tej pracy nie odchodzi to jest dobrze wręcz bym powiedziała bardzo dobrze. PŁACA na poziomie jak większość ludzi ma fajne samochody i sobie niektórzy zmienili na nowsze .

ona kimbal elektronik

Jak czytam te opinie to nie wiem czy pracujemy w tej samej firmie. Bo ja pracuje 13 lat i moja wypłata na 3 zmiany wynosi 2800zł netto więc nie wiem o co tu chodzi .Proponuje wkleić tutaj te wypłaty i porównamy w czym jest więcej może o czymś nie wiem .Większość ludzi ma tutaj podobne .

nina

No i co na razie kimbal nikogo nie zwolnił bo wszyscy pracują jak pracowali. Nie wydaje mi się żeby starych pracowników stażem tutaj zwalniali bo cały czas pracują .Jak były zwolnienia to tych osób nie tykali. Sama pracuję już w tej firmie koło 20 lat i nigdy mnie nie zwolniono a mój wiek to 47 lat.

@nina

Bo raczej takich osób nie zwolnią gdyby doszło do jakiś poważniejszych redukcji etatów .

Czy można liczyć w Kimball Electronics Poland na prywatną opiekę medyczną?

Zadowolona z pracy ????

Tak. Kimball oferuje opiekę medyczną w enel med. Można dostać dofinansowanie do tego pakietu.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
pracownica kimbala

Na razie nie widać tych zwolnień ludzi żeby ktoś dostał z 3 miesięcznym wypowiedzenie. Cały czas pracujemy i tez nie mam pomniejszonej pensji. Myślę że zle nie będzie.

Zadowolona z pracy ????
@pracownica kimbala

U nas są nawet nadgodziny.

nela
@Zadowolona z pracy ????

Tak bo ja chodzę na nadgodziny i wypłaty miałam 5200zł netto. Także ja nie narzekam gdyż moja wypłata bez nadgodzin wynosi 3400zł netto.

queen

Co chcą to z nami zrobią. Nie ta praca to będzie inna ci którzy nie pracują już w kimbalu to pracują w innych zakładach .Na pewno by tu już nie wrócili bo mają stabilizację. Rok temu i więcej dużo ludzi odeszło samych więc o czymś to świadczy.

pik pok

ŻEBYŚ czasem się nie zdziwił jak wszyscy niedługo będziemy się żegnać.

jadzia

A co do jakiś zwolnien to jest pewne ze polecą osoby nawet co x lat pracują bo do wszystkich pracy nie będzie

jadzia

Różne opinie tutaj są nie wiem jak wam wychodzą te zarobki 3 tys zł czy coś ponad .Jak ja mam podstawy 3300zł brutto plus premia i dodatek nocny ale te dodatki wysokie nie są i mi wychodzi 2800zł netto a pracuje 7 lat.Więc nie wiem na jakich stanowiskach ludzie tu pracują ze mają 3300zł netto 3500zł netto chyba multi operator.

Paulina

Jak wy teraz pracujecie macie prace bo opinie tutaj są różne .Macie prace na elektroniku medyku itp. .Czy w najbliższym czasie firma planuje zwolnienia jakies bo np. mniej pracy jest. System pracy macie 2 zm i 3 zm .

Rudy

Dziękuję wszystkim, którzy pomimo sytuacji zachowują się normalnie. Dziękuję "górze" za wszelkie udogodnienia takie jak krótszy czas pracy, maseczki do pracy i do domu, pomiar temperatury, płyny dezynfekujące, ograniczenia wstępu na stołówkę. To nic, że parują okulary a czasem uszy bolą od maseczek... Jest jak jest - można mieć gorzej tak jak sąsiedzi za płotem. Damy radę wszyscy razem. Ja czuję się dobrze i bezpiecznie...Życzę zdrowia wszystkim

yes

A czy firma daje jakies bony na Wielkanoc np. chociaż z 200 zł .

Co ty gadasz
@yes

Daj spokój. Niektórzy stracili pracę a ty się o bonusy pytasz?

@Co ty gadasz

A co zwolnienia były bądź są.

Tom
@Co ty gadasz

Jeszcze nie ale pewnie beda i to duze

yuna
@Tom

A co mało pracy macie ja się tylko spytałam czy bony tez dostajecie na Wielkanoc bo ja w mojej firmie dostaje 200zł.

niania frania
@yuna

No to dobrze dla Ciebie, że dostajesz, możesz sobie pogratulować.

hu
@Tom

Zawsze można się zatrudnić w lidlu bądź biedronce tam już lepiej płacą niż tutaj na produkcji.

niania frania
@hu

Teraz to chyba tylko dla odważnych

Progres
@Co ty gadasz

Niektórzy stracili prace a na olx ogłoszenia że przyjmują

dino
@Co ty gadasz

Jeszcze nikt nie dostał wypowiedzenia bo nie słyszałam a niby niektórzy ciągle narzekali na pracę i płace a teraz się boją zwolnień.

Co ty gadasz
@dino

Niektórym nie przedłużono umowy.

Porzadek
@Co ty gadasz

Moze tak zamiast zwalniać ludzi i to dobrych pracowników. Zaczną robic porzadek wsrod liderow i kierownikow ktorzy nie nadają sie na te stanowiska

Pokój z Tobą
@Porzadek

Zdrowych, wesołych, spokojnych Swiąt

omega
@Porzadek

Masz racje ale ze starych pracownic żadna nie dostała 3 miesięczne wypowiedzenie .Myślę że dobre pracownice nie zwolnią. Chyba ze cały kimbal by upadł ale mało prawdopodobnie.

Były Inżynier SMT

Ogólnie jedyne co jest tam fajne to nowoczesne pomieszczenie. Jeśli chodzi o resztę to jest to śmiech. Kolesiostwo i plecy to jedyne co może sprawić, że poczujesz się komfortowo w tej firmie. Jeśli próbujesz tam pracować rzetelnie, to będziesz zasypywany robotą i dostając w zamian brak szacunku. Po reorganizacji strukturalnej na stanowiska kierowników działów pousadzali młodzieniaszków którzy nigdy wcześniej nie mieli pojęcia o danym procesie. Za nadgodziny nie chcą wypłacać pieniędzy a karzą brać wolne lecz niestety wolnego nie możesz wziąć bo musisz zasuwać z robotą. Bardzo słabo wygląda też komunikacja między działami, przepływ produktu czy interweniowanie w przestoje. 50% czasu przestojów to tak na prawdę te przyczyny + lenistwo. Stanowczo odradzam pracowanie tam jeśli pochodzisz z daleka i skusili Cię oni atrakcyjną stawką. Podczas rozmowy jest jedno a na papierze i tak zaczarują wszystko tak, że będziesz mieć mniejszą pensję. Stanowczo odradzam.

@Były Inżynier SMT

ALE na produkcji widocznie nie jest tak żle jak dużo ludzi tutaj pracuje.

Były Inżynier SMT
@ja

Każdy ma swój próg wymagań...

@Były Inżynier SMT

Nie ma się co dziwić. Global manager Donek zna się na tylko produkcji organów do kościoła, ktoś mu doradził żeby w neokolonialnych krajach takich jak Polska lat 90" wynająć specjalistów i niech białe murzyny zasuwają, polish manager Bartek najbardziej lubi nagrywać filmy i fotografować się ze zdobywcami nagród, dyrektor produkcji najbardziej lubi fotografować bałagan w szafie , ale że do maszyn nie ma części zamiennych to mu nie przeszkadza, kierownicy produkcji "ulepszają" dane w excelu , np. na linii pracuje 8 pracowników a jest zalogowanych tylko 5 żeby LE było wyższe, a tzw. liderzy produkcji każą pracownikom ręcznie liczyć wyprodukowane sztuki bo im się nie chce sprawdzić w NProdzie. Wszystko na barkach pracownika ...

inga
@Były Inżynier SMT

No własnie mam pytanie czy ograniczenie jakies wprowadzili jeśli chodzi o produkcje jak panuje epidemia koronawirus. Czy wstrzymali produkcje i wszyscy macie wolne.

Produkcja
@inga

Nie mamy wolnego i nie chcemy go. Firma bardzo zadbala o nasze bezpieczeństwo i jesteśmy bardzo wdziedzni. Bardzo dyzy nacisk na dezynfekcje, higiene. Skrócony czas pracy. Osobne przerwy. Stosujemy sie bacznie w 1000%. U nas w firmie nie ma osób chorych ani tez nikt z ich rodzin nie jest chory. Chcemy chodzić do pracy i normalnie funcjonowac. A kimbalowi dziekujemy ze mamy taka możliwość i ze zadbano o nasze bezpieczeństwo z kazdej strony. Czujemy się bezpieczni. I zyczymy naszej firmie żeby to co sie zadziałało odbilo sie na nas i zamówieniach w jak najmniejszym stopniu. Oby kazda firma tak zabezpieczyła pracowników to bedzie sukces. A my sie stosujemy do wszystkich zalecen i zmian bo wiemy ze to dla naszego dobra.

inga
@Produkcja

ALE u was dużo osób osób pracuje i dużo ludzi dojeżdża więc się dziwię w każdej pracy jest dezynfekcja .Każdy jest narażony .Wystarczy iść do sklepu bo spożywcze zakupy robimy Niektórzy autobusem jadą a to bardziej jest zagrożenie.

@Produkcja

Teraz bezpieczeństwo a przed tym całym wirusem to co robili .TO teraz po ile godzin dziennie pracujecie .

7 godzin
@ona

Nie doszukujcie sie czegos czego nie ma. Nie siejcie paniki nie potrzebnie. Większość ludzi jezdzi autem sami badz bo 2 3 osoby. Nie witamy sie. Dbamy o higiene. Firma dbala o to zawsze. Byl środek dezynfekujacy w kazdej toalecie mydlo i krem do rak. My nie chcemy zeby nam firme zamkli i nie siejcie nam tu zametu. Ci co chcieli poszli na l4 badz opieke. Reszta chodzi i zachowuje sie normalnie. Inne firmy piszą listy o zamkniecie. To i droga wolna. Nikogo chorego nie mamy i czujemy sie bezpieczni

uef kim
@7 godzin

Wiadomo że każdy chce normalnie funkcjonować .ŚMIESZY mnie to że ludzie poszli na l4 przez 2 tyg problemu nie rozwiążą i co pójdą dalej na l4 .Inne firmy też pracują i jest dobrze .Tak naprawdę ryzyko jest wszędzie dziś nie ma chorych jutro są. Czas pokaże mam nadzieję że będzie ok i dostaniemy normalną wypłatę.

7 godzin
@uef kim

Zgadzam sie. Inne firmy pracują i jest ok. Ludzie w marketach pracują. Na stacji paliw pracują. W drogeriach pracuja. I oni sa nawet bardziej narazeni niz my. Ja uwazam ze firma zrobiła wszystko zeby nas zabezpieczyć. Stosujmy sie do wytycznych bandzie dobrze!!

cornik
@uef kim

Nie ma nic śmiesznego w tym, że ktoś poszedł na L4. Niektóre osoby są w grupie ryzyka i wcale im się nie dziwię. Kto wie ile z nas przechodzi koro. bezobjawowo i może zarażać dlatego trzymajmy się zasad.

@inga

Skrócili godziny pracy, wchodzimy i wychodzimy w grupach, mamy płyny do dezynfekcji, zamknęli bar, na stołówkę chodzimy o wyznaczonych godzinach i w wyznaczonych grupach. Jednak mimo starań firmy nie czuję się bezpiecznie. Cały czas pracujemy na tej samej hali, mamy tą samą klimatyzację. Mimo podziału na grupy na stołówce jest sporo osób a przy wyjściu tłok w korytarzu. Mam nadzieję że nikt nie przyniesie tego świństwa do firmy.

Lol
@Kimbalka

Gdzie masz tlok na korytarzu. Bredzisz jak bys miał goraczke.

Chory
@uef kim

A wpadleś na to gamoniu że ktoś poszedł na L4 bo naprawdę jest chory np. na grypę? Siedzi na tym l4 po to by nie zarażać innych w tym też i Ciebie. Nie widzę w tym nic śmiesznego...

Voice of Reason
@Produkcja

Mów za siebie, bo wielu pracowników chodzi do pracy w strachu, drżąc o swoje - i innych - zdrowie. Osoby w sile wieku mogą być nosicielami koronawirusa i zarażać tych starszych i teoretycznie słabszych, nawet o tym nie wiedząc. Zamknięcie zakładu jest kwestią czasu, kto może ucieka na home office, a pracownicy najniższych szczebli tak naprawdę nikogo nie obchodzą - mają robić i zarabiać na wszystkich. Podjęte środki bezpieczeństwa wyglądają fajnie na papierze, ale jak masz zachować metr odstępu, kiedy stanowiska na produkcji są upchane tak ciasno (oszczędności), że ludzie praktycznie na siebie wchodzą? Już nie wspomnę o stresie i ogromnym ciśnieniu, bo pracujemy po 6 godz., a wymagają od nas tyle samo.

Con
@Voice of Reason

To idź na l4 skoro się obawiasz i finito. Nie powielaj info które i tak wszyscy wiemy. Wiemy kto moze zarazac i kto jest w grupie ryzyka. Nie widze zeby ktos trzasl portami ze strachu. Na moim dziale wszystko funkcjonuje normalnie i ludzie sie normalnie zachowują. Na innych dzialach tez bo przeciez rozmawiamy ze soba i kazdy wyraza swoja opinie i ludzie normalnie chca funkcjonowac. Firma jest swiadoma ze duzo ludzi jest na l4 i nikt nikomu nie ma tego za zle. Ci co chca to chodza. Stosuja sie do zalecen i jest bezpiecznie. Czego oczekujesz? Ze napiszesz na goworku ze ludzie sie boją i firme zamkna i zaplaca za to pelne wynagrodzenie? Bo napiszesz ze ludzie sie boją? A kto sie nie boi? Ale weź na wstrzymanie. Nikt cie nie zmusza zebys przychodził. Prawdopodobnie bez ciebie kimbal nie upadnie bo nie przyjdIesz do roboty. Ciwkawe na jakim dziale jest ta panika po nie widzę

prada
@Voice of Reason

A JAK PRACUJECIE 6 GODZIN TO dostaniecie normalną wypłatę bo rząd obiecał wsparcie dla firm. Każdy się boi nikt nie chce zachorować .Nie tylko kimbal pracuje bo firmy spożywcze również i nie mają skróconego czasu pracy.

@Voice of Reason

Kryzys odczuje elektronik mam nadzieje ze zwolnień nie będzie bo większość fabryk stoi motoryzacyjnych. Nie widomo co będzie a to ze kimbal działa to dlatego ze na razie nikt nie zachorował.

Zw
@vags

Beda zwolnienia. Mase zwolnien

@Zw

Nie wiadomo .

vags

No po prostu nie wiadomo czy będą zwolnienia ludzi jeśli chodzi o pracę.

End
@vags

Mysle ze polowe ludzi zwolnia. Albo i wiecej. Moze nawet zamkna firme. To branża ktora nie jest do zycia niezbedna. Więc lepiej sie przygotowac na najgorsze

@End

Nie wydaje mi się żeby kimbal się skończył bo produkcja idzie. Niby sami mieli odchodzić ludzie do innych firm i tego nie widać .Tych wypowiedzeń.

rina
@cornik

Każdy się boi zachorować na tego wirusa ok niektórzy wzięli l4 bo są chorzy lub w grupie ryzyka itp. Niektórzy są zdrowi i tez wzięli l4 tylko ciekawe jak długo ich nie będzie bo wirus nie ustąpi po 2tyg.

Truskaw
@rina

Niektorzy sa zdrowi ale boja sie. Moga byc nosicielami. Zarazic strarszych rodzicow badz dziadkow. Nie kazdy mieszka sam. Strach nie tylko przed zachorowaniem ale rowniez o bliskich. W tym wypadku kazde l4 jest usprawiedliwione. Wspierajmy sie i badzmy razem w tym ciezkim okresie a nie wypisujecie tu wiecznie jakies zale co firma jeszcze powinna zrobic kto w ilu usiadl przy stoliku i kto chory a kto nie. A co do zwolnien sie zgadzam. Bedzie ich bardzo duzo. Ludzie pewnie by sami odeszli alew tym momencie rynek runol.

DW

Nikt Ci tam nie kazał pracować. Rozwijasz karierę już poza firmą i teraz cwaniakujesz? Trzeba było być odważnym jak pracowałeś. Spróbowałeś coś zmienić, czy teraz tylko stać Cię na obrażanie ludzi?

se
@Truskaw

Może tak zle nie będzie jak państwo ma pomóc zakładom pracy.

nina
@Truskaw

Masz rację kwestia czasu to tylko jest i na pewno szykują się zwolnienia ludzi i nieważne czy ktoś ma na stałe umowę bo każdego można zwolnić.

Firma to typowa korporacja. Warunki pracy ok. Zależy wszystko od ludzi z którymi się współpracuje. Jacy ludzie w dziale taka atmosfera. Generalnie w porządku.

Bożena

Niektórzy dobrze radzą sobie w warunkach, powiedzmy, "korporacyjnych", a więc w takim razie świetnie odnajdą się w firmie Kimball Electronics. Przeglądałam w ostatnim czasie ich stronę i natknęłam się na informację o rekrutacji. Bardziej jednak interesują mnie staże. Wiesz, czy firma organizuje jakieś programy stażowe dla studentów i absolwentów?

@Bożena

Tak. Jest program stażowy Ster. Poczytaj na stronie. W tej chwili oczywiście wszystko jest zamrożone i nie sądzę żeby zatrudniali ale jak już ten kurz w końcu opadnie to wtedy możesz spróbować.

Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz. Wielkie dzięki dla pracowników, którzy ciągle chodzą do pracy, w szególności dla operatorów produkcji - to przede wszytkim dzięki nim ten "wóz" ciągle jedzie na przód. Zdrowia wszyskim.

DW

A ja myślę, że trzeba podziękować wszystkim, którzy dokładają starań, by firma nadal funkcjonowała. Bez podziałów na produkcję i innych.

Jooo

Jest problem. W weekendy jest zniesiony obowiązek przestrzegania zasad nałożonych z pandemii coronavirusa przez kierowników i ludzie na przerwach siedzą przy jednym stole po 10-12 osób. Restrykcje więc nie do końca są wprowadzone. Godziny w tygodniu są skrócone, ale niestety nie dla wszystkich takie same. 50% homeoffice 35% pracuje po 6,5h, a 15% po 7,40h i wiecej..

Równy
@Jooo

No niestety ciężko zrobić tak żeby wszystkim pasowało, dobrze ze są zmiany i firma stara się robić cokolwiek w sprawie tego wirusa

Joop
@Jooo

Ludziom brak rozumu. Po co siadaja po 10 12 osob. To jak juz firma nie okresli wytycznych to ludzie rozumu nie maja i nie musza sie stosowac? Jak dzoiciom w przedszkolu trzeba palcem pokazac??? Weekend jest bardzo malo ludzi wec moga pracowac po 8 godz. Nie jest zniesiony obowiazek Wystarczylo by pomyslec i sie wykazac rozumem. W ciagu tyg pracuja niektorzy po 6.5 godz niektorzy po 8. To prawda. Ci co pracuja najdluzej to linie ktore sa kolem napewdowym i jezeli oni nienajada nam wyrobu to my go nie mamy. Proste. Zreszta na liniach jest najwieksza absencja wiec operatorzy pracuja podwojnie! Nadal twierdze ze firma bardzo duzo zrobila. Nie rob tutaj burzy i problemu sie nie doszukuj

Obowiazek jest
@Jooo

Zaden obowiazek nie jest zniesiony. Poprostu czas pracy jest normalny 8 godz. Za brak przestrzegania obowiazku ktory wyznaczyla firma maja byc kary dysciplinarne

Jooo
@Jooo

Ja nie wyszukuje problemu i nie robię gownoburzy. Napisałem tylko co widziałem obecnie w sobotę. Jak ktoś taki jak Ty JOOP siedzi w domu na homeoffice to to jest dla Ciebie proste. Nie do mnie należy podchodzenie do ludzi gdzie jest większe skupisko i upominanie ich.

@Jooo

A praca weekendy to są nadgodziny czy jak.

Jaruzelski
@Jooo

Michaś a co Ty robiłeś o tej godzinie na przerwie?? ( zmienił się grafik) Przecież mogłeś zwrócić uwagę nikt by Cię nie zagryzł..

kimbalka

Nie polecam pracy na produkcji raz że kasa marna a drugie to atmosfera .W tym roku nie zapowiada się by było lepiej bo jest coraz gorzej dużo ludzi szuka pracy żeby odejść. Nie stabilność jest. Starsi stażem pracownicy pracują z przyzwyczajenia .

DDD

Mogę się wypowiedzieć na temat biur. Ludzie fantastyczni - efekt bardzo dobrej rekrutacji w mojej opinii i profesjonalizmu ludzi na stanowiskach kierowniczych (trochę tego brakowało w przeszłości). Atmosfera bardzo dobra i z każdym rokiem to się nie zmienia jeszcze bardziej na plus. Podobno za czasów 3 Muszkieterów (kto znał ten wie) firma taka nie była, teraz jest super.

yes

Ludzie jak czytam te opinie to nie wiem czy śmiać się czy płakać .Przestańcie nawijać w kółko to samo o zmianach jakie nastały i o osobach bo najwięcej jest o rudej i o innych grzybach .Nie pasuje wam od dawna praca w kimbal to się zwolnijcie a nie płaczecie po internecie.

Zmiany

No i sa! Wszyscy wiedzieli ze cos sie wydarzy z nowym rokiem! Sa zmiany! I co ludzie zadowoleni? Medyk zostaje zlikwidowany a ""najlepszy kierownik"""na hali zwolniony. Omk2 sie cieszy bardzo! Patrzac na to wszystko wydaje sie ze jestesmu na statku ktory zaraz zatonie.Juz dlugo nie pociagnie kimbal. Dobrze ze idzie wiosna trzeba pracy szukac

Omk4
@Zmiany

Omk4 jest zalamane! Jest nam bardzo przykro ze nasz kierownik przechodzi na inny dzial! Najlepszy kierownik w kimbalu! (usunięte przez administratora)Przyszedl na nasz dzial i zrobil porzadek po swoim poprzedniku ktory zapoczatkowal jakis chory system i narobil balaganu. Kierownik sprawiedliwy, spokojny,prawdomowny. Kierownik z którym szlo wszystko zalatwic a zarazem pilnowal porzadku na dziale.Nie mial pupili, nie faworyzowal i nie byl msciwy. Nie spoufalal sie z nami ale to akurat na duzy plus! Kierownik z ktorym czuliśmy sie pewnie i bylismy spokojni. Czasem nas pan denerwowal z tym bhp ale na dobre to nam wyszlo# pakujemy sie i idziemy z panem na Omk2!!!! Reszta kierowników na hali powinna brac przyklad i uczyc się- bycia czlowiekiem na kierowniczym stanowisku od Pana!

@Zmiany

Medyk zlikwidowany tylko na papierze. Chyba ktoś chce podnieść wskaźniki na omk4.

Hit
@Kimbalka

Kto ma podniesc te wskaźniki? Kierwonik medyka? Następny ktory ludzi traktuje jak zasób. Zreszta tam juz nie ma co podnosić. Projekty sie pokonczyly a ludzi jest garstka. Ale największy absurd to połączenie tych dwoch dzialow. Mogli polaczyc z Omk2 i wiara by poszla ze swoim kierasem i wszyscy by byli szczesliwi. Wilk syty i owca cala. A co do kierownika omk4 podzielam opinie. Najnormalniejszy i najbardziej kulturalny ze wszystkich tu rzadzacych. Mimo iz nie bylam u niego nadziale zawsze przechodzac kolo stanowiska mówił dzien dobry. Jako jedyny. Do swoich z szacunkiem się zwracal.A moj kierownik udawal ze mnie nie widzi jak przechodzi haha. I jak przechodzi kolo nas glowa do gory i wzrok w sufit wbity

Omk4 -4
@Hit

Mozemy cos zrobic żeby zostal z nami? Moze jakis list, petycje napisac? Moze pojdziemy do szefa produkcji badz dyrektora wszyscy? A jak to nic nie da to przenosimy się faktycznie na Omk2. Tak malo nas jest to moze pozwala zebysmy z kierownikiem szli? Do dzis mam niesmak po tamtych kierownikach. Zwlaszcza po tym jedmym ktory ciasta kazal piec na zebrania. A ten ktory go potem zastapil nawet dzien dobry nie umial powiedzieć a ludzi najchetniej by pozwalnial za byle co. Panie kierowniku nie pozwolimy Panu odejsc tak latwo!!!!

Omk2
@Omk4 -4

A my sie cieszymy ze bedziemy miec tego kierownika! Narszcie bedzie u nas normalnie!

Operator
@Kimbalka

O co chodzi z tym medycznym? Co z osobami pracującymi na tym dziale?

Lady
@Operator

Medyk zostal połączony z omk4. I nie bedzie juz opm tylko omk4. Produkcja tam będzie chyba. Oni nie chcą pracowac na maszynach omk4 a ludzie z omk4 nie chca pracowac na medyku. A to chyba nie uniknione bo skoro bedzie jeden kierownik to pewnie beda zmiany. Kierownik który tez raczej za ludzmi nie jest. Natomiast kierownik omk2 zakonczyl prace w kimbalu a najlepszy kieras na hali zajmie jego miejsce. Wiara omk4 jest zalamana tym faktem

@Operator

Nic. Będą pracować normalnie.

@Lady

Nie na wszystkie stanowiska medyka można iść z marszu. Podobno tam jest masa szkoleń do zrobienia zanim pozwolą ci coś zrobić. Na omk4 jest spoko?

@Zmiany

Cały kimbal nie pociągnie czy jak.

ov
@Zmiany

JAKIES zwolnienia będą ludzi czy jak przecież medyk był stabilny na elektroniku zawsze zwolnienia były .

ov
@Zmiany

Niech cały się rozwali ten kimbal i wszyscy stracą prace

Kto to wie
@ov

Nie wiadomo co wymyślą. Trochę strach bo zmiana nazwy i kierownika a w piątek jest ostatnim dniem miesiąca ☹️

Nie ma
@Zmiany

Mnie juz tam nie ma. Pracowałem jakiś czas. Ciesze się z tego. Tam jest taka przyszlosc niepewna jakby ktoś z fusow wróżyl. Ale co moge powiedzieć dobrego to to ze ludzie fajni zwłaszcza na jednej grupie. A co do kierownika moge wyrazic swoje zdanie tak. Wielki szacun. Przez okres mojej pracy mialem 3 kierownikow. Ale pan Łukasz jest naprawdę odpowiednią osoba na odpowiednim stanowisku! Oby więcej takich ludzi to napewno by byl porządek na hali i lepiej by sie pracowalo. A teraz mogę tylko wspolczuc omk4. Zreszta co to za pomysl zeby laczyc opm? Kierownik mogl zabrac swoich ludzi pod skrzydla i by ogarnol temat na omk2..Ale laczyc z medykiem??

owieczka
@Kto to wie

Z działu elektronicznego zwalniali zawsze na pewno posypią się zwolnienia zależy ile jest pracy takiej rudej nie zwolnią .Takie osoby co pracują x lat powiedzmy z 15 20 lat to wątpię raczej te z krótszym stażem .No chyba że cały kimbal by padł ale tak na pewno się nie stanie za duzy zakład.

@Zmiany

Ta firma się konczy. Juz wyslalam cv do innych zakladow i juz nie chce tu pracowac. Co chwilę zmiana kierownika, dzialu, zmiana zmiany. Nikt Cie o nic nie pyta, nie informuje. Nie interesuje czy masz dojazd czy co. Od poniedzialku inna zmiana i nara. Tak chorej firmy juz dawno nie widzieliśmy. Moje kolezanki z dzialu tez uciekaja. Nawet podwyżki nas tu nie zatrzymia. To co się tutaj dzieje ostatnimi czasy to jakis paradoks. Zwolnienia potem przyjęcia. Koniec projektów. Nowych brak. Brak tez perspektyw na przyszlosc. Nie bede popychadlem w kimbalu. Chce pracowac w normalnej firmie i miec normalna wyplate. Ja robie to samo a nawet wiecej niz osoba obok mnie. Nie chodze na l4 i cmiki a ona ma 400zl wiecej wyplaty i mniejszy staz! O wszystkim dowiadujemy sie przed faktem dokonanym i maja nas gdzies. W piatek wychodzisz z pracy a w poniedzialek przychodzisz i niewiesz co zostaniesz. Chcemy spokoju. Taki spokoj mielismy gdy naszym kierownikiem byl pan Ł.P. Bylo tak jak powinno byc. Fajnie sie pracowalo a kierownika nam inne dzialy zazdroscily. Bo to człowiek który sie nadaje na to stanowisko. Gdyby kazdy kierownik mial takie podejscie do ludzi to by w kimbalu bylo inaczej. Omk4 jest pograzone w smutku!

@Kimbalka

Tak na omk4 jest spoko. W sumie nalepszy dzial to byl i najlepszy kierownik. Co teraz bedzie niewiadomo

@4

Wszyscy nie odejdą nie zwolnią się z dnia na dzień bo to duża firma i dużo ludzi tu pracuje nie oszukujmy się takie pracownice co x lat tutaj pracują to gdzie pójdą jak wiekowo mają 40 lat bądź 45 lat i więcej.Niektóre osoby tylko w tym zakładzie pracowały więc ciężko by im było iść gdzie indziej.

mis
@Zmiany

Takiej rudej nie zwolnią jak będą zwolnienia ludzi.

...
@Zmiany

Zmiany już były planowane od nie jednego miesiąca. Pan R.P dobrze wiedział, ze jego kariera się zakończy z dniem końca umowy.

O4
@Zmiany

Zgadzam sie z opinia o kierowniku omk4- kierownik-czlowiek. Prosimy nas nie zostawiac albo zabrac na omk2!!!!!

Bez sensu
@Zmiany

Przeciez to co sie teraz dzieje to jest chore! Mieszanie dwoch odrębnych światów! Kto to wymyślił? To nie ma najmniejszego sensu. Tniecie koszty? To najprostszym i nalepszym wyjściem byloby gdyby kierownik zabral ludzi i poszedl z nimi na omk2 gdzie przeciez maszyny juz tam byly kiedyś. Liderzy obeznani w temacie! Nikogo nie trzeba szkolic, kombinowac. A tu znowu jakies bezsensowne zmiany. Na medyku jest" 10" rzadzacych na dwie zmiany. Liderzy linii , liderzy, mistrzowie i kto to wie co tam jeszcze. Inna praca, wogole wszystko inne. Cos chcieliście zrobic ale wam nie wyszło. Szkoda ze o ludziach nie pomysleliscie. Teraz odejdą z hukiem. Robiąc 1- 2 zm. Nie bedziemy tu pracowac za te pieniądze! Dodatek za nocki jednak trochę nadbije! Rozwalanie ludziom dojazdu, stawianie przed faktem dokonanym. I tyle was ludzie obchodza. Cofamy sie drogi kimbalu do tylu zamiast isc do przodu. A to wasze świętowanie 20 lecia ma zamydlic oczy? Nam sie odechcialo. Impreza roku sie szykuje. No to sami na nia idzcie bo ludzie was nie obchodza. Juz widze te podwyzki. Tez pewnie beda "ciecia"na nich bo z czegos trzeba impreze zrobic..kimbal sie konczy nie ma sie co oszukiwac. Pracynie ma. Kasy nie ma. A wy ja marnujecie na łączenie dwóch dzialow których nie da soe polaczyc. My wszyscy szykamy pracy. Juz nawet do podwyzek nie czekamy.

nika
@Bez sensu

Na elektronicznym dziale jest ok bo dobrze tam wszystko jak cały czas ludzie tam pracują .Praca 3 zm bądź 2 zmiany.

zmiana
@Zmiany

No w tym roku zamierza odejść bardzo dużo ludzi dlatego ze żle się dzieje a tak jak mówisz długo już to wszystko nie pociągnie.

paola
@Bez sensu

JUZ TO WIDZE MY wszyscy szukamy pracy i wszyscy odejdziemy. Nie bądź śmieszna.

Mmmn
@Omk4 -4

Hahahaaaa

zmiana
@Zmiany

Jakoś nie widać tych masowych odejść z pracy po zmianach.

koleżanki

Zatrudniłyśmy się w kimbalu dwa lata temu nie wiem o co tutaj chodzi z tymi zarobkami ja chodze na 3 zmiany i mam ponad 3 tys zł na rękę a koleżanka ze chodzi na 4 brygady ma więcej .Więc my nie mamy powodów do narzekania praca spokojna i atmosfera w której pracujemy jest ok.

Pic
@koleżanki

Ja pracuje juz ladnych kilka lat. I moje zarobki bez nadgodzin na 3 zm to 2.500 okolo. Zaatanawiam sie skad te rozbieznosci? Czyzby nowym pracownikom dawali wiecej niz nam tzn tym ktorzy pracuja po kilka lat? Na to wyglada. Zenada. W tym roku podwyzki beda slabiutkie bo przyniesli je na kwietnia wiec na kokosy nie liczcie. Pupilki lidera dostana wiecej napewno. Tak samo jest z awansami. Masz szkolenia na operatora wyzej ale awansu nie dostaniesz. A osoba nowa dostaje podwyzke kilka stowek i awans o dwa stopnie chociaz szkolen brak. Oni moga na l4 chodzic i wogole im wsztstko wolno. Speawiedliwosc kimbala

pysia
@Pic

To jest pic na wodę ja byłam na rozmowie i mi proponowali 3300zł brutto plus premia i dodatek nocny więc by wyszło 2 tys zł z czymś netto .Ja im powiedziałam ile ja zarabiam w obecnej firmie to mi odp że zwykła pracownica tyle nie ma .Chciałam dlatego zmienić bo w pracy mam ciężej ale widocznie nigdzie tego nie dostanie jak w obecnej pracy mam ponad 3 tys zł netto i w Poznaniu .

ONA

NIGDZIE nie dostaniesz 3 tys zł netto jako zwykła osoba na produkcji i nowa ewentualnie po okresie próbnym to tak .Chyba ze na mechanika aplikuje ktoś to na początek dostanie nawet dużo więcej. Sama pracuje na produkcji tylko ze 4 bryg i mam powyżej 3 tys zł netto a nowa osoba ma mniej .Tylko u mnie jest plus ze praca stabilna i nigdy nie było zwolnień i na miejscu bo w Poznaniu.

ONA

Jak jesteś zainteresowana mogę dac ci namiar na moją firme i sobie możesz zobaczyć .

@ONA

Jak Poznań to ja jestem zainteresowana. Męczą mnie dojazdy do TP.

@Kimbalka

rpc bebo tylko w napis na firmie jest berry bebo branza spozywcza to jest w tamtym roku dwie osoby z kimbala przyszły tzn dwóch facetów .Firma jest stabilna nigdy nie było zwolnień .

Dziękuję ????

Motylowa
@Pic

Może siedzą u lidera pod biurkiem to mają 3 koła i więcej.

berry

A jaki macie socjal

kek
@ONA

czemu nie, ja mam ponad 3 tys. na 2 zmiany bez nadgodzin, normalny operator w kimball. i wiem że sporo ludzi tak ma

janka
@kek

Ciekawe ze większość na elektronicznym dziale dziewczyny mają 2500zł netto na 3 zmiany .W tamtym roku dużo osób odeszło i w tym tez tak się zapowiada .Chyba ze jesteś z górnej półki operator.

Bebetka
@kek

Prawie 3 tyś. Na 2 zmianach? Jesteś operatorem I czy III ?

Char
@ona

W rpc bebo jest ciężka praca szkoda kręgosłupa. I chory system. Kasa jak na taką pracę jest mała. Każdy jak się zatrudnia to prędzej czy później odchodzi. Zalezy na jaką zmianę trafisz inaczej to tylko uciekać jak najdalej.

Kolega
@koleżanki

Są takie dziewczyny co na papieroska z liderem ciągle wychodzą i mają ponad trzy wypłaty, to prawda. Albo pseudo liderki przydupaski co robią u grupowego za podpaski.

Ryszard Cebula

Ludziska, powiem tak.. zwalniające sie 2 lata temu z tej chorej firmy, nie sądziłem że to będzie najlepsza decyzja w moim życiu. Ryzyko czasem się opłaca. Pomyślcie.. pracujesz srednio z nadgodzinami 170-180 godzin w miesiącu I dostajesz 2700? Do 3 paczek dobije, ja przynajmniej tak miałem.. dziś pracuje 160h I mam na rękę 7500.. produkcja za granicą.. prosty rachunek musisz jebaaaaac 3 miesiące na to co ja mam w miesiąc za granicą, nie bójcie się wyjeżdżać nie bójcie się ryzykować pomyślcie o swojej przyszłości I dobrym standardzie życia A nie hapaniu na rachunki i życie od 1 do 1 . Uciekajcie stamtąd, radzę. Najbardziej szkodliwa na zdrowiu firma, przepracowalem tam 5 lat o.kilka za dużo... dramat nie praca. Można żyć lepiej i godniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań