Opinie o NANU-NANA Polska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NANU-NANA Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NANU-NANA Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NANU-NANA Polska w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kasjer w firmie NANU-NANA Polska?

Były pracownik Nowy wpis

Najniższa krajowa Żadnych dodatków Brak prowizji od sprzedaży

Karolina Nowy wpis

Szkoda, że nikt z pracowników nie podzielił sie opinią o pracy/ Gdybanie nic nie wnosi!!!

Zażenowana

Nie polecam już od samej rozmowy kwalifikacyjnej. Nie dość, że rozmowa trwała ponad dwa razy dłużej niż wstępnie zostało to ustalone, to na rozmowie zostało mi zaproponowane inne stanowisko niż to na które aplikowałam. Na to drugie stanowisko została mi przedstawiona cała oferta, z wyższą stawką niż oczekiwałam. Miałam kilka dni na przemyślenie oferty. Kierownik dzwonił do mnie, aby dowiedzieć się jaka jest moja decyzja, był zainteresowany współpracą, ustaliliśmy warunki owej współpracy. Chciałam jedynie upewnić się co do warunków wynagrodzenia. Po 2 h oddzwoniła do mnie Pani zajmująca się wynagrodzeniami i przekazała mi informacje, że na to stanowisko została znaleziona osoba "za mniejsze pieniążki"... A ta pani sama oferowała stawkę, nawet ze mną nie rozmawiając na ten temat, mimo że ja oczekiwałam niższego wynagrodzenia. Do tej pory szukaj pracownika, także samo traktowanie kandydata świadczy o firmie. Nie chce nawet myśleć co tam się dzieje po zatrudnieniu...

Firma NANU-NANA Polska prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Regina

Szukając pracy słyszałam sporo dobrego o firmie. Mam zamiar aplikować, może coś napiszecie jak jest?

Agnieszka

Jakie pozytywy pracy w NANU-NANA Polska? Co możecie powiedzieć?

hej hej widze ze pojawila sie od nich nowa oferta pracy na stanowisko zastepcy kierownika sklpeu we Wroclawiu praca, z możliwością wdrażania własnych pomysłów oraz samodzielnego podejmowania decyzji..

cykoria

nie powinniśmy rozdzielać aż tak bardzo awansu pionowego od poziomego, pracownik po prostu powinien być jak najbardziej doceniany i iść w górę, niezależnie w którą stronę. awans to awans, nie dorabiajmy do tego na siłę jakichś dziwnych pojęć nowych. natomiast czy ogólnie jak się zatrudnię od zera u nich to można jakość awansować w ogóle?

olenka79

9 czy 10 zł brutto to i tak jest wysoka stawka jak na nasze czasy, nie ma na co narzekać tak naprawdę tyllko trzeba się solidnie brać do roboty bo nikt wam od razu stówy za godzinę nie zaproponuje - taki8e jest moje zdanie.a ogólnie to jest chociaż u nich potem możliwość awansu jakiegoś w górę poziomo lub pionowo?

alicja

Wiecie, nikt nikogo nie zmusza do pracy w nanu-nana, stawka, czy to 9 złotych brutto, czy 10 zlotych to w zależności od regionu czasem bardzo dobry pieniądz. nikt nikogo nie zmusza do podejmowania pracy za taka kase, dobrowolnie się godzicie. Wiele osób wciaz pracuje i poleca innym, cisza się, że maja uczciwa i stabilna pracę. Moze warto to docenić?

kajko
@alicja

nikt nikogo nie zmusza, nikt nikogo nie zmusza. Dobrze o tym wszyscy wiemy. Jednak ludzie decydując się na pracę za taką stawkę chcąc nie chcąc wyznaczają pewien trend i limit wynagrodzenia na jaki na danym stanowisku w branży można liczyć. A proszę Cię... 10 złotych brutto to przecież groszowe sprawy

iza

Sama sie rozliczac z urzedem skarbowym. Sa premie za inwentaryzacje ale badzo nie wielkie. Firma nie jest taka zla. Zle sie wcale w tej firmie nie pracuje tylko te umowy zlecenie. Tylko gora dwie osoby moga miec na sklepie umowe o prace. Nie sa wcale takie zle stawki 9 brutto a nawet 10 brutto. Zarabiasz tyle co masz godzin w grafiku. Wg mnie nie jest tak zle na okres tymczasowy zeby znalezc inna prace na pelen etat. Jedyny minus umowa zlecenie . Pozdrawiam iza

olga

Podpisujesz umowe co 3 miesiace lub co 2 no chyba ze zbliza sie inwetaryzacja to na miesiac o Zarabiasz tyle co masz godzin w grafiku. Rzadko kto dostaje umowy o prace. Troche pozmienialo sie bo pare lat temu wiecej pracownikow dostawali umowe o prace jednym slowem brak umow teraz Nie dostajesz zadnej premii

mala88

W tej firmie pracujesz za grosze. Dobra praca na jakis czas jak niczego lepszego nie znajdziesz. Nie dostajesz umowy o prace tylko umowe zlecenie. A jak chodzi o swiadczenie w ktorym jest napisane ze nie chcesz dostac umowy o prace smiac mi sie chce. Pracujesz za 8 lub 9 zl brutto za godzine zalexzy jaka stawke dostaniesz na umowie

nowa praca

Dziewczyny a co ze Szczecinem?Teraz rekrutują tam na kierownika sklepu i zastanawiam się czy warto spróbować. Jakie ogólnie zarobki, czy jest odpowiedzialność materialna - nie ma tam zabezpieczeń i mogę domyślić się, że towar wychodzi bez zapłaty...Dzięki

sylwka

najlepsze w tej firmie było oświadczenie jaki kazano podpisać pracownikom - że nie chcą dostać umowy o pracę. Nam powiedziano,że kto nie podpisze wylatuje. Ochrona praw pracownika zawsze na wysokim poziomie ...

glitterpills

Fajnie się pracuje na (usunięte przez administratora) w nanu:D:D, kierownictwo patrzy w oczy i nie widzi, ludzie są śmieszni,widzą to co chcą widzieć.

zyczliwy klient

W slupsku nowa (usunięte przez administratora)jest osoba niekompetentną na tym stanowisku nie raz mnie obsługiwała i była bardzo nie miła, zal mi jest tych dziewczyn młodych co pracuja tam za grosze a czasem tam tyraja!!!!!!!!

I jak tam w Krk tzrymacie się po powrocie?? Strach sie bac?:)

Pani(usunięte przez administratora)powróciła do pracy w Krakowskim Nanu Nana

r.

Hej dziewczynki :) Co tam ciekawego w nanu? świeta swieta... starajcie sie mocno. Inaczej- po świetach jestescie zwalniane.

Zostaw merytoryczną opinię o NANU-NANA Polska - Wrocław

NANU-NANA Polska