Opinie o HERTZ Polska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HERTZ Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HERTZ Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HERTZ Polska w Łódź

Michał Nowy wpis

Jak aktualnie firma sobie radzi?

były pracownik2016 Nowy wpis

Co to za brednie tu są opowiadane....podejrzewam że wszystkie poniższe komentarze są wystawiana przez ambitną i uczciwą konkurencję w celu podważenia pozycji firmy, może w celu zniesławienia. za moich czasów, a pracowałem tam 3lata, wszystko było w porządku. Prosty system pracy, magazynier kierowca handlowiec a na końcu osoba nadzorująca,koordynator, każdy posiada określone obowiązki z których jest rozliczany. Płaca oczywiście zależna od stanowiska oraz wyników całego zespołu, rzeczywiście czasem prezes spóźnia się z wypłatą ale nie więcej niż kilka dni. Atmosfera raczej luźna, pozytywna. osobiście polecam

Jacek Nowy wpis

Jak firma dobra to i do pracy trudno się dostać. Na forum również nie piszecie bo jest dobrze, prawda?

Maja Nowy wpis

@adam o pracy na jakim stanowisku mówisz w swoim komentarzu? Czy w ciągu ostatniego roku w firmie nastąpiły jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się jakim obecnie pracodawcą jest HERTZ Polska.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w HERTZ Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
xxx

A jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dzięki

paweł

Witam, chciałbym poznać aktualne opinie na temat firmy HERTZ. (Chodzi o tą firmę z akumulatorami, nie z wypożyczalnią aut). Jeżeli jest tu jakiś były pracownik to nasuwają się pytania: Ile zarabiałeś, ile w rzeczywistości pracowałeś itp itd.

adam

Firma szuka idiotów a nie pracowników. Zero socjalu Umowa zlecenie potrafi trwać 3 lata Bardzo niskie zarobki w stosunku do ilosci pracy i zakresu obowiazków Ciągły stres i opowiadanie bajek że bedzie lepiej Zero szacunku do pracownika. Nie warto poświęcać swojego czasu dla firmy która pracowników traktuje przedmiotowo

berni

a jaką spółkę tu chodzi - hertz polska z łodzi ?

byly pracownik

Witajcie Stanowczo odradzam pracę w tej firmie za czasów RD było jescze ok.Teraz jak przyszedl "nowy" gbur sie posypało zapomnijcie, że wypłatę dostaniecie na czas tj.10.Nadgodziny za darmo dużo stresuuu.

???

darujcie sobie czas na zawracanie tą śmieszną firemką głowy. PAN PREZES jest tego najlepszym przykładem jako PSEUDOFACHOWIEC. Hertz stanowcze NIE.

zuzka

odradzam, towarzystwo prymitywne i obłudne, każdy mówi o odejściu po czym "całuje" szefa w tyłek i zostaje po godzinach, zero profesjonalizmu przy rekrutacji

nick

miałem do czynienia z szefem. Rozmowa w MC Donalds. Po rozmowie szef twierdzi jesteś Ok do piątku czekaj na telefon. W poniedziałek SMS jeszcze nic nie wiem, w następny piątek jeszcze nie wiem, po czym kontakt ginie - gość nie odpowiada na telefony, sms. Porażka, tak Complex poprzez Hertz chce walczyć o klienta ?? Dramat.

ddd

Waldi Ty jestes tam handlowce? Widze nowe ogłoszenia do tej firmy :)

Waldi

Firma jest niepoważna, robią zajezdnie z tyłka - pracownicy traktowani są przedmiotowo jako maszyny do wykonywania poleceń zostają zasypywani sprzecznymi poleceniami każde nowe polecenie jest ważniejsze od poprzedniego a steruje tym wszystkim hipokryta który każe wykonać jakieś działania porzucając poprzednie a następnie wyciąga konsekwencje z niewykonania pierwszego zadania. Brak możliwości wykonania standardu dziennego nawet w 10 godzin i trzeba pracę przynosić do domu. Prezes widząc problemy handlowców po prostu je ignoruje. PODSUMOWUJĄC ODRADZAM WSZELKICH ROZMÓW

dla mnie to jakies niepoważne - zaprosili mnie na rozmowe - gość dał mi do zrozumienia że chcą żebym do nich przeszedł , przedstawiłem swoje warunki on swoje w sumie się dogadaliśmy kazał przyjechać jeszcze na drugą rozmowe ( chciał zobaczyć jak rozmawiam z klientem przez telefon ) - wszystko OK , niby się dogadaliśmy , kazał mi jeszcze pojechać za pare dni dla formalności - na rozmowe z prezesem . Podjechałem . A tam przedemną ludzie na rozmowie , po mnie też - masakra jakaś - niby ze mną się dogadał - ciekawe czy z tymi wszystkimi ludzmi na tej rozmowie też . Najlepsze to jeszcze jest to ze prezes wyraźnie powiedział że do końca tygodnia do mnie oddzwonią czy TAK czy NIE . Oczywiście , kupa , nikt nie zadzwonił . Jak oni tak oszukują jeszcze przed zatrunieniem się to ja dziękuje . Szkoda mojego czasu i pieniędzy wydanych na dojazdy . Po raz któryś z koleii okazuję się że jak ktoś na tym forum pisze żeby sobie dać spokój z rozmową kwalifikacyjną to tak jest

Zostaw merytoryczną opinię o HERTZ Polska - Łódź

HERTZ Polska