Opinie o Boramax (Seven” Sp. Komandytowa Marcin Putowski) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) w Kielce

Przedstawiciel Handlowy

JEDNA WIELKA SCIEMA Z tymi ogłoszeniami, pojawiło się kolejny raz na połowę Polski.....BUDOWANIE bazy kandydatów. Informacja z rynku.

Marcin Sz

Witam pojawiło się ogłoszenie na PH teren woj pomorskie oraz zachodniopomorskie dwa oddzielne ogłoszenia, jestem z branży kojarzę firmę i produkty, na jakie zarobki można liczyć chodzi mi o podstawę oraz premie ? Proszę o realne wartości

M
@Marcin Sz

Witam Panie Marcinie, proszę zaaplikować a wszystkiego się Pan dowie w bezpośredniej rozmowie. Pozdrawiam

Antos
@M

Witam Pracownika - mam do siedziby ponad 400km w jedną stronę,pojechać i na bezpośredniej rozmowie się zaskoczyć to może lepiej się wcześniej dowiedzieć chociaż podstawowych informacji???

Czy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski zatrudnia studentów?

Sekretariat

Witam serdecznie, tak, nasza firma zatrudnia studentów. Jest to możliwość pracy sezonowej lub dłuższej współpracy. Wszystko zależy od stanowiska. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Czemu odradzasz?

Niedoszly aplikujacy
@Zainteresowany

Na rozmowach obiecuja miliony, full wypas bryki, odjazdowe telefony a z opowiesci wiem ze rzeczywistosc jest juz inna. Malo sie zarabia, samochody zdezelowane z milionowym przebiegiem non stop sie psuja. Kontroluja na kazdym kroku.

Handlowiec SEVEN
@Niedoszly aplikujacy

Bardzo ciekawe... Hyundai i30, smartphone huawei, tablet, zarobki pomiędzy 5 a 10 tys to złe warunki? To ja poprosze namiary na firmę gdzie zarobie lepiej to bede aplikował juz dzis. samochodu używam prywatnie bez żadnych problemów, wystarczy wcześniej o tym powiedzieć, ja osobiście sam jechałem prywatnie do Włoch z rodziną, jeżdzę w weekendy, auto mam wymieniane po przekroczeniu ustalonego przebiegu. W SEVEN pracuje osoba odpowiedzialna za całą flote kierowców, samochody itd, więc każda jedna najmniejsza usterka jest wylapywana i naprawiana na przegladzie zbiorowym aut podczas spotkan ktore mamy raz w miesiacu w siedzibie firmy. Co za brednie??? Smiechu warte!!

@Zainteresowany

Cisnąć nie cisną atmosfera spoko,auta tragedia jeździłem swoim do pracy bo firmowe to porażka ,normalne mają tylko najlepsi handlowcy a wypłaty rzędu 5 do 10 tys to tylko w rozmowach a nikt nie widział chyba że po 10 latach :)

@były pracownik

Kolejny anonimowy wpis - jak bardzo musi być daleki od prawdy skoro samochody które nie są do użytku są na bieżąco sprzedawane a flotę ciągle zasilają nowe pojazdy. Skoro jest Pan/Pani byłym pracownikiem, to może chociaż wypadałoby się podpisać imieniem... ale wpis jest jak zwykle fikcyjny. Nikt nigdy nie jeździł do pracy swoim samochodem! W każdym aucie mamy GPS i podgląd na to kto gdzie się znajduje. Jeśli ktoś nie wyjechałby autem firmowym z pod domu natychmiast była by reakcja z naszej strony czemu nie ma go w trasie. Gdyby z samochodem było coś nie tak, to przyjechałby od razu do Kielc na lawecie. Po co pisać takie bzdury??? Przecież to już nawet nie jest śmieszne...

kola
@Zainteresowany

bo bez przyszlosci ..... marka malo znana i nic wiecej a produkcja pianek to rytm el ktory wsztstkim produkije i sibie experta tez . wiec atutow brak

Obiektywny klient
@kola

Marka jest bardzo dobrze rozpoznawalna, co idzie z porządna jakością, szczególnie w regionie poludniowo-wschodnim, handluje tym towarem już kilka lat i nie zamierzam zmieniać

bax
@Handlowiec SEVEN

tak pokaż mi te zarobki na kwicie :)))))) genaralnie samochody to stare trupy na gaz firma ma złe opinie jako pracodawca i nic tego nie zmieni

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
informacja

aplikować czy nie ? seven to producent ? jaką kasę mozna zarobic? prosze o informacje .

Weronika
@informacja

Widzę, że zastanawiasz się nad wysłaniem swoich dokumentów aplikacyjnych do "SEVEN”. A słyszałeś coś może wcześniej o tym pracodawcy? Dlaczego to właśnie tę firmę bierzesz pod uwagę szukając pracy?

Robert

@Niedoszly aplikujący Myślę, że konkurencja mocno inspiruje do takich ocen. Firma dobra,więc przeszkadza.

Lol

Mnie tez tak obiecali. I nic z tego nie ma. Obiecywac to kazdy potrafi. A szara rzeczywistosc jest inna

@Lol

Uprzejmie prosimy o padanie przykładów z czego się nie wywiązaliśmy, bo skoro obiecaliśmy i nie dotrzymaliśmy słowa to znaczy, że był Pan/Pani naszym pracownikiem. Nie mamy pojęcia dlaczego tak niewiarygodna osoba pod pseudonimem LOL wymyśla coś co nigdy nie miało miejsca. Jeśli się mylimy, to prosimy o ujawnienie swojej tożsamości. W przeciwnym razie zwracamy się z prośbą o nietworzenie wpisów, które nijak maja się z prawdą. Jeśli chodzi o obietnice, to możemy NA PEWNO OBIECAĆ, ŻE NIE POZWOLIMY, ŻEBY FIKCJA O FIRMIE SEVEN MIAŁA JAKIKOLWIEK WPŁYW NA RZECZYWISTOŚĆ. Przypominamy ludziom posiłkującymi się anonimowymi wpisami na nasz temat, że jest to tylko internet pełen trolli, hejtu, konkurencji, niespełnionych ludzi, oraz żenujących opinii, które nijak mają się z prawdą. Nikt nie jest na tyle zdesperowany, żeby pracować w firmie kilkanaście lat tak jak przedstawieni niżej handlowcy. Nikogo do niczego nie przymusiliśmy a jednak są powody, żeby zostać tu na długo. Proszę się czasem zastanowić zanim napisze się coś tylko po to, żeby podnieść sobie poziom świetności, który jest bardzo niski w realnym świecie.

haaaa
@Sekretariat

mala firemka w piankach i silikonach ...nie dla znawcy tematu !

@haaaa

To racja. Kwalifikujemy się do grupy małych przedsiębiorstw. Tym bardziej jesteśmy dumni ze swoich wielkich osiągnięć.

Kamil

Wczoraj sam miałem okazję przekonać się, że wszystkie bzdury pisane na temat tej firmy to kłamstwo!!!! Przemili ludzie, dla mnie atrakcyjna oferta pracy, cieszę się, że tam trafiłem. I mam nadzieję, że zobaczymy się poraz kolejny :)

Niedoszly aplikujacy

Omijajcie ta firme szerokim lukiem. Dobrze wam radzę

@Niedoszly aplikujacy

Uprzejmie proszę o nie wpisywanie komentarzy, które niczego nie wnoszą. Jeśli ma Pan zastrzeżenia do nas proszę o osobisty kontakt mailowy na adres h.gardyna@seven7.pl Uważamy, że bez ujawniania tożsamości oraz konkretnych argumentów nie ma Pan żadnego prawa w ten sposób się wypowiadać. Każda opinia jest dla nas cenna, ale hejtu nie tolerujemy.

Przyjmujacy

Witam. Niestety przyjmuje dostawy od was do sklepu w którym pracuje. Zawsze (usunięte przez administratora) maja kierowcy na samochodzie, prawie zawsze czegoś brakuje coś cieknie trzeba się pilnować. Kierowcy z sevenu różni jedno pomocni drudzy nie. Zawsze im się spieszy nie dziwię się mając tyle towaru na aucie i dużo punktów do odbioru.

PH

Witam pojawily sie ogloszenia na PH - poprosze o informacje.. Głownie interesuja mnie warunki finansowe oraz atmosfera pracy ? Region polnoc polski. Jakie narzedzia ? zastanawiam sie nad aplikowaniem ?

Weronika

Opiszesz jakoś bardziej szczegółowo dlaczego nie polecasz stanowiska PH w tej firmie? Jak rozumiem masz jakieś bezpośrednie doświadczenia z warunkami pracy na tym stanowisku. Co konkretnie sprawa, że jest na tym stanowisku tak duża rotacja?

Am

Zniesmaczona chyba ktos ci kazał napisać to co napisałaś. Kompletnie nie zgadzam się z tym co wysmarowalas na temat "Starszej Pani" tak ja właśnie nazwalas. Mialam przyjemnosc popracowac w firmie Seven i na codzień miałam styczność z ta "starsza pania". Jak dla mnie jest to osoba rzeczowa i jak najbardziej kompetentna. Zawsze mi udzielala konkretnych odpowiedzi i rad. Nigdy mnie nie odprawiła z kwitkiem. Jest w 100% odpowiednia do zajmowabego stanowiska. A ty chyba nie zostalas przyjetabdo pracy i stad ten niestosowny wpis. Ja nic złego na jej temat nie moge powiedzieć. Chociaż wiele do zyczenia pozostawia zachowanie co niektórych praciwnikow. Pozdrawiam

Zniesmaczona

Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna, na której byłam. Pani przeprowadzająca rozmowę bez kultury osobistej. Strata czasu i pieniędzy na dojazd do firmy. Z racji tego,że Pani która przeprowadzała ze mną rozmowę była w wieku moich rodziców ugryzłam się w język i nie powiedziała Pani prosto w oczy co o Niej sądzę.

Kala
@Zniesmaczona

Tak, Starsza Pani rzeczywiście nie wie co to kultura osobista. Tyle osób przez nią odeszlo z pracy, szef jest zadowolony bo ma poganiacza od brudnej roboty.Widzę co chwilę ogłoszenia o pracę. Darujcie sobie firmę Seven zwaną" Ambasador".

None
@Zniesmaczona

HaHa Starsza Pani czyta wszystkie wpisy z tej strony. Chyba zrobi się purpurowa ze złości i dostanie się pracownikom. Na takie osoby jest odpowiedni szpital...

Yetti
@None

Ale to wam chodzi o tą babcię z księgowosci co się stylizuje na młodą milfę???

None
@Yetti

Dokładnie tak????????

Obiektywny
@Yetti

Zakompleksione Zazdrosnice. Czemu babcia? Do babci to jej daleko. Zadbana kobieta. Nie jedna z was bedac w jej wieku chciałaby tak wyglądac.

Nk
@Kala

Znowu ktos hejtuje. Ludzie dajcie juz spokoj i przestańcie czepiac się. Jesli ktos z obecnych pracowników jest niezadowolony z pracy i nie czuje się spelniony to niech zmieni prace a nie oczernia wszystkich dookola i podpuszcza innych. Hejt jest karalny

Pracownica firmy SEVEN

A już myślałam, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i skończył komentarze na temat firmy, które nijak mają się z prawdą. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są przez prezesa SEVEN. Zdarza się, że jest to dyrektor jeśli chodzi o stanowisko kierowcy. Oczerniające wpisy dotyczące naszych pracowników to jedyne hobby naszych hejterów. Jeśli żywią do nas urazę a wciąż nas tu odwiedzają siłą rzeczy pozostają naszymi fanami, dodając nam odrobinę kontrowersji, która też jest potrzebna. Cieszymy się rozgłosem, sukcesami, rozwojem, oraz tym, że przyjęci przez nas pracownicy pozostają u nas przez długi czas. Wszystkim życzymy pięknego pogodnego weekendu w imieniu całego teamu SEVEN

Yetti
@Pracownica firmy SEVEN

Pięknie Anecia tym wszystkim hejterom napisałaś, po prostu pięknie!!!????.

Zniesmaczona
@Pracownica firmy SEVEN

Dobry wpis szkoda, że wiem jaka jest prawda bo sama bym w niego uwierzyła ???? Widocznie miałam nie farta i Prezes w tym dniu nie mógł być na rozmowie, albo duże szczęście, nawet nie chcę sobie wyobrażać jak traktuje pani ludzi, kiedy są już pracownikami skoro obcych, których pani nie zna miesza się z błotem i wyciąga pochopne wnioski.

@Zniesmaczona

Zniesnaczona wylewa sie z Ciebie żółć zazdrosci. Posiadasz jakieś nieaktualne dane. Przestan hejtowac niewinne osoby. Z duzym prawdopodobienstwem jesteś byla pracownica która nie podolala swoim obowiazkom i teraz mscisz sie za swoje niepowodzenie. A ta tzw zwana przez ciebie babcia jest w porzadku. I nie oczerniaj jej z roznych nickow. Bo za oczernianie i pisanie nieprawdy sa odpowiednie paragrafy.

Renegat

Witajcie, jestem na etapie zmiany pracy. Jako, że moja lokalizacja jest w pobliżu chciałbym podpytać czy warto. Opnie przeczytane i zdania zauważyłem podzielone... Ktoś obiektywnie odpowie?

Piko
@Renegat

Praca jest spoko jak spodobasz się tzw. Babci. Nie lubi ambitnych, pracowitych i sprytnych ludzi, a już na pewno mądrzejszych od siebie. Uważa że wszyscy kombinują i oszukują-to nie komuna. Jak chcesz to się przekonaj sama- masz czas na taką zabawę?

tomek

Załoga w porządku poza pewnymi wyjątkami :) Poza tym praca nudna,bez możliwości rozwoju,bez wsparcia ze strony szefa. Nie polecam tej firmy.

Agata

Widze, że nic się nie zmieniło w firmie. Opinie niestety prawdziwe: atmosfera bardzo zła, wyzysk i (usunięte przez administratora). Na szczęście udało mi się zmienić pracę i jestem zadowolona i doceniana. Współczuję tym którzy tam zostali. Ci co tam pracują wiedzą o czym mówię. Lepiej nie mieć nic wspólnego z tą firmą.

k9
@Agata

zaraz ten wpis usuną. Dyro dba o wpisy .....ale prawda i tak jest znana wszystkim pozdrawiam obecnych jeszcze

Kala
@k9

Zdecydowanie potwierdzam...

Biuro
@Agata

Szanowna Pani Agato... brak slow na to co pani pisze. Prosze pamietac tez o wiekszym sprycie na przyszlosc. Tutaj to pani nie wychodzilo...

Renata

Pracuję w firmie na stanowisku biurowym. Od początku złapałam dobry kontakt ze współpracownikami. Szef to bardzo "ogarnięty" człowiek, można z nim wszystko załatwić. Polecam SEVEN, jestem naprawdę zadowolona.

Matrix
@Renata

Chyba boty wam się zawiesiły albo skończyło się portfolio tych chwalebnych wpisów bo się powtarzają pod różnymi nickami, chyba trzeba dopłacić

hiiii
@Matrix

płacą za pozytywne ... hiiiii

Radek

Czy ktoś wie co się stało z tą miłą panią co pracowała na Warszawie ? Bardzo dobrze się z nią współpracowało i wszystko z nią szło załatwić

Janek

A wiecie coś może o ich nowej inwestycji ? Ruszają z jakąś produkcją ciekawi mnie co będą robic

• Jak się pracuje w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Magazynowa 6
    25-565 Kielce

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)