logo BZ WBK Leasing

BZ WBK Leasing

Poznań

Opinie o BZ WBK Leasing

marelcia 2009-10-25 21:10:53
FIRMA W PORZĄDKU. PRACOWAŁAM PRZEZ 1,5 ROKU, ALE BARDZO MIŁO WSPOMINAM. SZCZERZE POLECAM.
xfct 2013-01-10 11:55:08
pracowałem nieco więcej niz 1,5 roku
jak kazda firma leasingowa dla ludzi , którzy robią biznes mozna wytrzymac
jakis rok temu zmienili zasady wynagradzania , co spowodowało lawinowe odejscie najlepszych Doradców
Teraz dosć kiepsko placa w porównianiu z innym firmami z branży .
Przyszli ludzie z EFL ( Prezes i kilku Managerów ) i próbuja zmienić na lepsze to co kiedys było dobre
ex bezetowiec 2015-12-07 21:51:17
Mogę wypowiedzieć się jedynie o stanowisku vendorskiego doradcy. Mam mieszane uczucia, z jednej strony teoretycznie przyjazna pracownikowi firma, z drugiej ciągłe wymyślanie nowych rozwiązań mających na celu nadrobienie całych lat nieobecności na rynku współpracy z dostawcami. Wszystko oczywiście Twoimi rękami. Rezultat mizerny w każdym razie. Większość tzw. vendorskich doradców walczy o przetrwanie z miesiąca na miesiąc. Niektórym się udaje i o to chyba tutaj chodzi. BZ zakłada, że jakiejś małej części doradców "siądzie" współpraca z dostawcami i zacznie się regularna współpraca. Nakład pracy nie ma tutaj większego znaczenia, bardziej liczy się fart, lub będąc dokładnym niefart konkurencji, tylko wtedy masz szansę zaistnieć u dostawcy.
Praca na własnej działalności. Kiedy jesteś na małym ZUSie, pieniądze są przyzwoite. Prowizje stosunkowo niewielkie.
Przeszkadzało mi ogólne kolesiostwo, niestety nierzadkie były sytuacje, w których okazywało się, że ktoś może więcej. Mało motywujące do pracy, ale widać to norma nie tylko w BZ.
Bankowi doradcy mają o niebo łatwiejszą pracę, nie dajcie sobie wmówić że "bankowi" też mają ciężką robotę. No pewnie, ogarniać taką liczbę zapytań to jest co robić i zapewniam, że każdy "vendor" by tak chciał. Co to za problem wyrobić sobie relację w oddziałach banku z grupy kapitałowej? Przecież nie przychodzisz jako getin, rajfek czy inny efl.
Pozdrawiam wytrwałych vendorów.
childprodigy 2016-07-12 17:22:18
Zakładasz działalność gospodarczą i podpisujesz umowę agencyjną z pracodawcą,w której jest zapis o zakazie konkurencji .W szerszym skrócie ,praca polega na wyrabianiu kontaktów z dostawcami w branży rolniczej i finansowaniu inwestycji ich klientów. W momencie kiedy się zorientujesz ,że jesteś dymany przez pracodawcę i będziesz chciał odejść do konkurencji ,pracodawca będzie cię szantażował wspomnianą lojalką za to ,że chcesz zmienić pracę. Kiedyś było fajnie,ale nic nie może przecież wiecznie trwać ...
childprodigy 2016-07-12 18:46:41
poszukuje i będzie poszukiwać. W przeciągu ostatniego roku zwolniła się duża grupa handlowców i teraz próbują zasypać tą lukę .
In your face 2016-07-17 13:53:36
Firma-chaos. Tyle moge na jej temat powiedziec. Zle zarzadzanie, niejasny zakres obowiazkow i ciagle wymaganie, bys mimo stanowiska szeregowego pracownika dzialal jak kierownik/dyrektor. Gdyby chociaz placili adekwatnie do swoich wymagan... a z wyplatami i ogolnie pojetymi sprawami kadrowymi tez nie jest za rozowo. Opoznienia w wyplatach, nieodprowadzanie skladek do zus oraz zaniedbania w pozostalych swiadczeniach pracowniczych sa na porzadku dziennym. Byc moze wynika to z faktu ze osoba odpowiedzialna za hr to bardzo bliska znajoma prezesa...
Maciek 2016-09-06 16:43:01
A Witam. Nie dawno weszła na rynek oferta ,, Specjalista ds. Transakcji " . Ktoś może posiada informacje na jakich jest to warunkach, jakie wygrodzenie itd ? I czy w ogóle pchać się w to :)
apec 2016-09-14 02:59:34
Napiszcie jakie są warunki zatrudnienia na stanowisku Specjalista ds. Transakcji. Jaka forma współpracy : umowa o prace czy działalność gospodarcza, czy jest ewentualnie możliwość negocjacji warunków.
lobaso 2016-10-20 20:32:50
Ponawiam pytanie powyzsze, pojawilo sie znowu ogloszenie
Zostaw swoją opinię o BZ WBK Leasing - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BZ WBK Leasing