Opinie o PONER w Kępno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PONER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PONER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PONER w Kępno

Kierownik Budowy dobre ma zarobki teraz? Pytam, bo jeśli to nadal aktualne, to widzę, że nawet b2b proponują, tak w ogłoszeniu podawali co było 30 dni temu jakoś. Ale to się opłaca tylko przy porządnych zarobkach jak dla mnie.

Szukam pracy w okolicy i napotkałem tę firmę. Widzę, że pracownicy niekoniecznie są zadowoleni z pracy w tym miejscu. Czy od ostatniego komentarza się coś zmieniło? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Pracownicy wykonują tylko te obowiązki, które do nich należą? Jak warunki kwatery, w której mieszkają? Są lepsze niż do tej pory, co pisaliście? Dajcie znać, co się tam dzieje, bo planuję zaaplikować.

Niewarto Nowy wpis

Omijaj to szerokim łukiem praca słońce deszcz bez przerwy 10h 30 min przerwy kierownictwo mało inteligentne wręcz sadystyczne wypłaty jak im się chce daj sobie spokój pijący Ukraińcy i Polacy po 3 w pokoju

Drama Nowy wpis

Pracowałem w firmie poner na zbiornikach kierownictwo porażka mały agresywny kurdupel i wysoki cymba.ł który dostał posadke.Nie mają pojęcia o robocie jeszcze parę starszych fachowców ogarnia temat większość to alkoholicy .Z tego co wiem to ludzie z długim stażem uciekają i nie dziwię się pozdrawiam pracowników oraz "kierownictwo"

Maria

Możecie panowie wspomnieć coś o stawkach za pracę w PL w nowym roku? Bo jak patrzę na te z 2022 roku: mechanik maszyn 24-30 zł brutto godzina, spawacz 19-22 zł brutto godzina... Chyba podwyżki były chociaż inflacyjne?

Szukający
@Maria

Maria - zapomnij! Od wielu lat firma się nie rozwija, a pracowników ma za złe konieczne! To firma zarządzana tak jak Napoleon kierował swoim wojskiem - jest jeden wódz, jedna idea i nikomu nie wolno w to wątpić! Nawet syn prezesa nie ma nic do gadania, marionetka niestety, choć to mądry facet, ale tatuś nie pozwala mu się wykazać, bo wszystko trzyma w garści i o wszystkim decyduje. Nazbierało się tam v-prezesów, dyrektorów, ale te stanowiska to takie wydmuszki, bo są całkowicie nie samodzielni, żadnej ważniejszej decyzji nie podejmą, jeśli senior tego nie zaakceptuje. Szkoda, bo gdyby ludziom dać możliwości, to można by było postawić firmę na wyższy poziom, a tym czasem jest szorowanie po dnie, nieco wyżej niż (usunięte przez administratora) z której wyrosła... Jest tam sporo fajnych i mądrych ludzi, ale nie wróżę im, by na dłużej się tam zadomowili, chyba że akceptują to że siedzą na (usunięte przez administratora) i jak kukiełki wychylają się tylko wtedy gdy szef ma na to ochotę. Ciekawostka - senior wykorzystuje swoich pracowników do tego, by jego prywatna posiadłość nie wymagała żadnych prac, a więc to oni, w godzinach pracy w Poner, koszą trawę, grabią liście, czyszczą kostkę brukową, malują płoty, elewacje, przeprowadzają remonty, odśnieżają itp. Wszyscy o tym wiedzą i nikt się nie postawi, bo inaczej wyleci z pracy. (usunięte przez administratora) Nie polecam, póki zarząd jest tak ograniczony. Ciekawe że tak mało obecnie opinii na temat Poner, ktoś to moderuje za kasę?

Mariusz
@Szukający

A czemu wg. firmy pracownicy są złem koniecznym? Przecież bez nich firma by nie istniała? Czyli nie ma co liczyć na żaden awans, ogólny rozwój w firmie? A czy w takim razie wynagrodzenie jest chociaż na plus i czy macie jakiekolwiek dodatki czy tutaj też nie ma co na to liczyć? Tym sprzątaniem prywatnej posiadłości to mnie całkowicie zadziwiłeś ...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PONER kandydat na stanowisko Asystent Działu Kontroli Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
gok

do prezesa firmy aby sprawdzil warunki kwater swoich pracownikow w nowej wsi 16 pracownikow 2 lazienki 10 pracownikow 2 lazienki powini to sprawdzic tez z firmy geldof

Floyd

Witam. Mam pytanie na temat kierownictwa w Nowej Wsi okolice Bydgoszczy. Jaka jest atmosfera kierownictwo itd obchodzi o pracę dla spawacza.

@Floyd

Ostatnie opinie są sprzed roku więc trudno wyczuć jaka jest obecnie atmosfera. Przyjmują teraz spawaczy? Wiesz może ile płacą na tym stanowisku? Bo też byłbym zainteresowany tylko żeby stawka była dobra, nie?

Floyd
@Mirosław

Wiesz co szkoda sobie (usunięte przez administratora) zawracać kolega tam pracuje brak organizacji kierownik i jego pies to jakieś nieporozumienie szkoda się (usunięte przez administratora)

@Floyd

Brak organizacji to jeszcze nie taki problem. Wszytko da się ogarnąć. Bardziej interesuje mnie ile dają na początek. Kolega coś ci mówił jaka jest stawka?

spawacz
@Floyd

Witam też jestem zainteresowany tamtą lokalizacją. "Floyd" jest możliwość skontaktowania się z Tobą mailowo lub telefonicznie, masz jakieś informacje jak tam jest lub może już tam pracujesz?

spawacz
@spawacz

Floyd....ewentualnie, napisz tutaj jak tam wygląda praca od strony spawacza w Nowej Wsi Wielkiej ...

Firma

Zatrudnię w tej lokalizacji spawaczy 518637047

Firma
@Mirosław

Proszę o kontakt 518637047

Renata

Mało osób tutaj się wypowiada, jednak mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź. Chcę zapytać o firmę Poner i to, co oferują pracownikom firmy. Konkretnie zależy mi na informacjach na temat dodatków pozapłacowych, w tym prywatnej opieki lekarskiej. Jest tam coś takiego?

wojtek0090

Jeżeli chodzi o warunki pracy to wszędzie znajdziecie lepsze panowie rynek dzisiaj jest tak chłonny że to pracownik decyduje gdzie i kiedy pracuje i nie trzeba się godzić na tek beznadziejne warunki kłamstwo zaczyna się już od samej siedziby firmy aż po samą budowę . Przede wszystkim z czym spotkacie się na samym początku dadzą wam do podpisania umowę lecz nie od razu ją otrzymacie powiedzą wam że dostaniecie ją na budowie jeżeli coś takiego usłyszycie powinna wam się zapalić czerwona lampka bierzcie nogi za pas i uciekajcie następnie na budowie będziecie czekali na nią do miesiąca nie każdy ma tyle cierpliwości i oczywiście rezygnując wcześniej pieniędzy nie zobaczycie i nawet nie macie z czym iść do sądu bo przecież nie ma dowodu że tam pracowaliście następnie stawka z umowy to jedno a wypłata to drugie płacą w ratach ...

xmen
@wojtek0090

Pracowałem w tej firmie 2 lata. (usunięte przez administratora) Wypłata zawsze była na czas. Pracowałem w Niemczech, Holandia, Belgia. Co mogę powiedzieć, są zwariowani ludzie w kadrach, ale da sie ich przeżyć

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie bo to (usunięte przez administratora) dla których przyszło mi pracować. Bez konsultacji z pracownikiem ucinają godziny za niby wady i błędy, o których wcześniej nikt nie mówi. Nazatrudniali obcokrajowców nie mających pojęcia o pracy, a później my musimy ponosić konsekwencje finansowe za ich błędy. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!

M.T.

Prawda o firmie Poner jest taka ze nikt nigdzie nie znajdzie tak dobrej pracy.Dobrze czytacie.Zaden pracodawca nie pozwoli wam pic kawy rano do godz.7 druga kawke mozna sobie strzelic o 12 i tez z 45 min stania i bajerki do tego ze 2 razy do kibelka na wifi .I kolejna godzinka minie .Przygotowanie do przerwy to juz o 9.45 sie zaczyna.Przerwy ktora trwa teoretycznie 15 min mozna przeciagnac nawet do 45 min i zaden kierowniczek nic Ci nie powie bo zaras go wysmiejesz i pojdzie z podwinientym ogonem do biura.Na 2 zmianie praca trwa do godziny 20 ,pozniej jakas kawka i fucha do zrobienia ewentualnie latem na trawke za hale i tak do 22.Nigdzie nie ma takiego przyzwolenia na alkohol ktory leje sie strumieniami na 2 zmianie .Kierownictwo nic nie powie bo ludzie nie beda robic a oni ze nie znaja sie na robocie to siedza cicho.Ogolnie to bazuje sie w tej firmie na wiedzy 2 ,3 pracownikow ktorzy ciagna robote.Dlatego kierownictwo sie nie wpiepsza bo sie nie zna .Ogolnie moge szczerze polecic ta firme.Jesli nie chcesz sie przerobic a przy okazji troche poimprezowac to zapraszam.

@M.T.

Większych bzdur w życiu nie czytałem. Jesteś kierownikiem w tej pseudo firmie czy nie mającym pojęcia o pracy "majstrem"?

Stan Damian

Zgadzam się z opinią. W tej firmie robią sami (usunięte przez administratora) nie mający pojęcia o niczym.

@Stan Damian

Czy pracownicy przechodzą szkolenia, żeby nabrać doświadczenia i poprawić swoje kompetencje branżowe? Chętnie dowiem się jak to wygląda w firmie.

negat

po przejzeniu opini i porownaniu ich z zeczywistoscia w pelni sie zgadzam kierownictwo to jakas parodia brak kapetecji i doswiadczenia brak narzedzi jedno czego jest duzo to luzu nic od nikogo nie wymagaja nawet mowic nie trzeba pracuje tu mnustwo obcokrajowsow ktorzy nie mowia po polsku a kierownictwo nie zna hinduskiego czy innego egzotycznego jezyka a i z angielskim nie najlepiej zreszta po obu stronach jakktos potrzebuje przyjsc do pracy i odsiedziec swoje to polecam na niczym nie trzeba sie znac bo niema kapetentnych zeby to ocenic opinie opieram na obserwacji prac w gdansku port polnocny

Hanna
@negat

Pracujesz w firmie Poner przy instalacjach? Może przybliżysz jakieś warunki współpracy. Rodzaj umowy, stawki, dodatki itp.

K.ing
@negat

Skoro twierdzisz że jest luz i ściemniać można to dlaczego piszesz negatywnie?Wydaje mi się że nawet w taki sposób nie potrafisz pracować sumienny pracusiu. Widać że nie pracowałeś na budowach i nie masz pojęcia jak praca wygląda.Pozdrawiamy Cię i zapraszamy do współpracy .

w.w.

Poner to solidna firma z dobra kadrą kierowniczą oraz dobrze wyszkolonymi pracownikami.polecam

Olga

Idealnie to nie jest nigdzie ale czytając niektóre wpisy to ręce opadają i strach z takimi osobami pracować!!

unlocked

Przejdźmy do konkretów. Nikomu nie polecam i szczerze odradzam pracę w tym zakładzie. Najbliższej rodzinie bym nie polecił bo nikt by się już do mnie nie odezwał. W skrócie warunki do pracy fatalne, na hali zimno, zapylenie i zadymienie na maksa. Ale wszystkie kontrole wykazują że jest jak w kurorcie. Nawet przy wypłacie pobierana jest dość wysoka opłata klimatyczna bo nigdy nie można doliczyć się swoich pieniędzy. Dwie umowy z czego jedna do niczego się nie liczy. Urlop od podstawy, chorobowe od podstawy. Tylko robić się opłaca (usunięte przez administratora) Nowy dyrektorek z Jasła, wizjoner. Pomysłów miliony, tylko sam nie potrafi ich zrealizować, ale wymagać to owszem. Najlepiej żeby pracownicy jak się nie wyrabiają zostawali po godzinach albo pod groźbą przychodzili w niedziele. Jedyne co mu dobrze wychodzi to zatrudnianie swojej rodziny, kuzynów, synalków itp. (oczywiście są to osoby nie kompetentne na swoich stanowiskach), ale grunt że prezes dobrze zapłaci, a resztę tatuś udobrucha. Na zakładzie panuje powiedzenie które sprawdza się w stu procentach "Nikt Ci tyle nie da co Poner może obiecać". Co do socjalu! a jakiego socjalu?!! przecież w tym zakładzie nic takiego nie istnieje. W ubikacjach niedługo ludzie swój papier będą przynosić. A jeśli liczycie na paczki albo jakieś talony na święta to od razu proponuję sobie to wybić z głowy. Jedyną imprezą jest stypa dla dyrekcji i kierownictwa. Reszta ludzi nie zasługuje na zaproszenie, bo przecież to nieroby i darmozjady. Co do budowy. Ludzie tyrają godzinami a na kasę czekają kilka miesięcy i jeszcze potem się nic nie zgadza. Wyjazdy pod groźbą zwolnienia z pracy. Sam zakład wygląda jak za komuny. Plac załadunkowy wygląda jak pobojowisko. Błoto, (usunięte przez administratora) Pracownicy pracują w gumofilcach a auta brodzą po połowę opon w błocie. Wielkie dziury w drogach przepraszam przejazdach, jadąc widlakiem można sobie tylko krzywdę z plecami zrobić albo utknąć i ktoś musi cię wypychać. Wstyd żeby tak wyglądał załadunek na zakładzie który szczyci się takimi przychodami rocznymi. Biurowiec. Odrębna sprawa. Tam czas nie obowiązuje i płynie wolno. Na wszystko mają czas, co by człowiek nie chciał załatwić usłyszy tylko że nie teraz, że nie mają czasu, a i cały miesiąc liczą wypłaty!!! Na umowę czeka się bardzo długo, nie wspomnę o odzieży roboczej, no chyba że jest się pracownikiem z ukrainy (ci są traktowani jak bogowie). Niekiedy zapominają żeby pracownika zgłosić do ubezpieczenia czy wypisać jakieś pismo. Za to na bieżąco wychodzą do biedronki obok na zakupy i nikt w tym nie widzi problemu, co innego na hali, jakby mogli to by przerwę zabrali. Powinni zainwestować w obroże na nogi dla pracowników żeby rozliczać każdego z minutek pracy. Można by tak długo opisywać. Jeśli chcecie mieć spokojne życie to szczerze nie polecam tego zakładu. Zarobki marne, chyba że rodzina dyrekcji, a wymogów.....

Zulu
@unlocked

Masz chlopie racje banda oszustów a kierownictwo to pedaly szczególności. Szymaniska świnia

ktoś
@Zulu

zgadzam się m.sz to gnida znam go od 20 lat

Grażyna

@Ja co dokładnie masz na myśli? Masz trudności z ustaleniem warunków zatrudnienia, czy też chodzi o inne kwestie? @Zulu takie osobiste wycieczki w kierunku innych osób według zapisów regulaminu forum są zabronione. O jakich oszustwach mówisz? To naprawdę poważne oskarżenia, więc warto poprzeć je jakimiś faktami.

Cos tu smierdzi Nie moge sie z nimi bardzo dogadać co do zatrudniania

Grażyna

@Stella, być może zaszły w firmie jakieś pozytywne zmiany, a pracownicy nie widzą powodu, żeby pisać na forum. Może ktoś z aktualnych pracowników firmy chciałby napisać o niej coś więcej? Czy firma PONER poszukuje nowych pracowników? Na jakie stanowiska można aplikować do tej firmy?

Stella

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum?

Witek

Jaki macie powód, że nikt nie pisze? Jest tak dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o PONER - Kępno

• Jak się pracuje w PONER?

Zobacz opinie na temat firmy PONER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PONER?

PONER
2.2/5 Na podstawie 83 ocen.

PONER