TORANOKO SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o TORANOKO SP. Z O.O.

była pracownica 2014-04-29 15:42:13
Firma nie nadaje się do współpracy. Właściciel nie potrafi zarządzać firmą. Ciągłe problemy organizacyjne, braki w towarze. (usunięte przez administratora) Ostrzegam przed pracą i jakąkolwiek współpracą.
Pracodawca 2014-07-24 07:29:03
Izo, zostalas zwolniona bo zamiast pracowac zajmowalas sie wszystkim innym. Krytyka tylko konstruktywna jest cenna.
Iza 2014-11-28 10:47:02
Marcinie, czuję się urażona, a powyższy wpis jest wysoce niesprawiedliwy. Dowiedziałam się dziś o tym wątku od kogoś i oświadczam, że ta opinia nie została wyrażona przeze mnie. Nie mam z tym nic wspólnego i nie należę do ludzi, którzy publicznie wypowiadają się w ten sposób. I szczerze mówiąc do dnia dzisiejszego nie przyszło mi do głowy, że nasze relacje są negatywne. Szok :(
Profes 2015-03-25 18:01:05
A może by tak ureglować zaległe faktury za wykonane dla Toranoko przez nas prace poligraficzne z lipca i dwie z sierpnia 2014 . Nie było uwag ani reklamacji a pieniędzy nie ma pomimo wielu wezwań . Profes Mariusz Grobelniak
Klient Toranoko 2016-08-16 13:48:48
Nie jestem co prawda pracownikiem, ale klientem, który złożył w grudniu 2015 zamówienie w sklepie Toranoko24, zapłacił za towar i do dziś tj. sierpnia 2016 roku czeka na towar. Jakiekolwiek próby kontaktu spełzły na razie na niczym. Jeżeli ktoś chce dołączyć do tak nierzetelnego przedsiębiorcy - życzę powodzenia...
W. 2016-12-07 11:36:59
Firma Toranoko nie zapłaciła ani kontrahentom ani pracownikom, również jestem poszkodowany. Wygrałem sprawę w sądzie ale okazało się, że właściciel założył nową spółkę i komornik nie ma z czego wyegzekwować należności. Jest to po prostu oszust
Zostaw swoją opinię o TORANOKO SP. Z O.O. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORANOKO SP. Z O.O.