"NIRO" Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o "NIRO" Sp. z o.o.

basia 2014-01-11 14:19:02
Z dala od takich pracodawców na umie nawet nie masz najniższej krajowej mimo,ze masz cały etat dokładnie 1500 zł,żeby płacić mniejsze składki, pani kierownik grup czystościowych masakra widzi tylko swój czubek nosa. Jednym zdaniem pisząc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na twarz masz 3000 m kw pracujesz 10 godz dziennie. Nie polecam
mich 2014-02-16 20:38:55
super firma, dobra kawa i dobra kasa.
anonim 2014-06-22 15:24:46
pracowalem w nirosp.zoo powiem tak ciulaja na wyplatach jak nic ino zmieniaja nazwe kolega robil tam 4 lata i bez podstawy go zwolnili nie polecam tej firmy nikomu
anonim2 2014-07-27 17:45:42
Pracować u nich to jakaś masakra..... 1 człowiek pracuje za 4 wypłata tysiąc złotych netto na umowę zlecenie bez prawa do urlopu chorobowego i innych świadczeń,pracując normalnie jakby pracować na umowie o pracę.Syf,brud na wszystkim oszczędzają aż dziwne że sanepid zezwala tam gotować do szpitali i nie zainteresował się jeszcze tym PIP.Ogólnie polecam desperatom i ludziom lubiącym wyzysk i poniżanie.Pracowałem tam miesiąc i wole być bezrobotny niż dorabiać złodzieji.(usunięte przez administratora)
XXXXX 2014-07-29 12:50:20
Na jakim stanowisku pracowałeś?
kombi 2015-03-20 06:12:16
syf dziadostwo brak umow p.agnieszka wiecznie klamie,jak i oni razem wzjeci,pjeniadze zadne WSTYD.
nick 2015-07-27 15:17:27
nie polece tej firmy nikomu, marne grosze, atmosfera grobowa, a osoby zarzadzajace mają sie za nadludzi, generalnie trzymajcie sie z daleka, chyba ze ktos chce zarabiac 1900 pln netto i pracowac od switu do nacy, bez premi, podwyzek, docenienia a tylko z ryjem przełozonych:)
Maciej 2015-09-20 17:03:43
Jak nie chcesz zostawić tu swojego życia to nie masz co składać tu aplikacji
Pacjetka 2016-07-08 07:51:10
Firma która zatrudnia nie kompetentne osoby kuchenkowe na MCZ obrażają pacjętów jest tam jedna tak młoda Karolina obraza jest wulgarna i chamska jak można tak traktować ludzi którym został okruch życia
Odwiedzający 2016-07-08 08:12:32
Wiecie co naszych opinii nikt chyba nie czyta ja przez przypadek dowiedziałem się że Niro karmi naszych bliskich w szpitalu NA KOMBINACIE ludzie czemu nikt z tym nikt nic nie zrobi. Jedzenie w miarę dobre ale te kulfony bez serca które podają jedzenie naszym bliskim i znajomym to masakra , NIE KOMPETENTNE , ORDYNARNE I WULGARNE BEZ SZACUNKU DLA LUDZI A PRZEDE WSZYSTKIM LUDZI CHORYCH KTÓRYM JEST I TAK TRUDNO BO NIE WSZYSCY SĄ NA TYLE CHORZY BY WYJŚĆ O WŁASNYCH SIŁACH , NIE KTÓRZY WCALE NIE WYCHODZĄ . A TAM PRZYJDZIE CI TAKA SALOWA ( BEZ OBRAZY DLA STANOWISKA) I WYSKAKUJE ZE SŁOWAMI ŚMIERDZISZ BABKA , SPADAJ , WEŹ SOBIE SAMA JA PODAĆ TO MOGĘ ZA KASĘ. KURDE OBŁUDA AROGANCJA I NIE KOMPETENCJA
anna 2016-07-19 22:04:20
Bardzo przykro czytać taką opinię o zawodzie który wykonuję.Nie znaczy to jednak,że takie osoby nie pracują. Myślę jednak, że należy reagować i nie pozwolić obrażać swoich bliskich, każdego można wymienić, nie ma osób niezastąpionych. Może jednak dla obrony takich jak ja kuchenkowych powiem, że tak naprawdę nikt nie widzi ile pracy wkładamy w wykonywanie obowiązków. Wydanie posiłku to jedna z nielicznych rzeczy które wykonujemy. Ja w zasadzie nie spotkałam się zbytnio ze złym traktowaniem przez pacjentów, chociaż niektórzy uważają, że powinnam im umyć łyżkę, kubek i zabrać śmieci mimo,że poruszają się sami i mają sprawne ręce. Ja '' swoim" pacjentom mówię,, dzień dobry i do widzenia" .Z reguły na więcej nie mam czasu i nie dlatego że śpieszę się do domu ale dlatego, iż wszystko mamy ograniczone czasem. Ale miło mi, że wjeżdżając na oddział słyszę miłe słowa, ktoś poczęstuje cukierkiem czasem włoży czekoladę do kieszeni. nie dlatego że dostał więcej zupy bo każdego staram się traktować tak samo. Przyjmuję bo to często jedyna rzecz którą mogą się podzielić i poczuć się lepiej. Ale nie mogę zawołać im sanitariusza czy pielęgniarki bo słyszę, że oni wiedzą co do nich należy a to nie wchodzi w zakres moich kompetencji.W tym łańcuszku zależności służbowych kuchenkowe to ostatnie ogniwo - po pielęgniarkach które uważają, że powinnyśmy myć po nich talerze po obiedzie który im się nie należy - po kucharkach które są paniami kucharkami, po sprzątaczkach którym śmiałyśmy wjechać wózkiem na świeżo umytą podłogę. ODWIEDZAJĄCY spójrz czasem proszę bo nie zawsze ten obiad wydaje kuchenkowa bo często to jest pielęgniarka/ubiory często mamy takie same/. \\\\\\\\\podjęłam decyzję- odchodzę
jaaa 2016-09-01 10:56:02
pracuje w tej firmie wyzysk , kierownicy nie szanuja pracownika zarabiaja dużo wiecej niz my a siedza tylko w biurze i pewnie maja juz odleżyny od siedzenia , ciagle narzekają ze bolą ich kręgosłupy ciekawe od czego od siedzenia i nic nie robienia. mnie tez boli kregoslup ale od ciezkiej pracy a oni tylko zrob to zrob tamto a czemu nie zrobilas jeszcze tego i dlaczego to nie lezy tu tylko tam dozucili jeszcze jeden szpital. pozdrawiam
sjs 2016-09-03 22:58:00
Sam jestem ciekaw jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna @Aneta, ale zobacz, że ostatnio i tak miały się pojawić jeszcze jakieś premie do podtsawy zarobków.
gość 2016-12-06 09:41:35
Jestem na szczęście już byłym pracownikiem ludzi którzy stoją zarówno za niro jak i ronar. Powiem krótko - jeśli szanujesz choć troszkę siebie samego to omijaj te firmy szerokim łukiem ! Brak możliwości umowy na czas nieokreślony, amatorszczyzna aż do bólu w zarządach obu firm oraz jedyny słuszny wypracowany cel dla właścicieli aby dymać każdego ile tylko się da. Ludzie jeśli macie możliwość uwolnić się od tych ludzi to nie zastanawiajcie się nawet 5 minut. Płacą beznadziejnie więc za identyczną kasę z ronaru czy niro nie będzie większego problemu znaleźć coś innego. Powodzenia dla odważnych !!!
Zostaw swoją opinię o "NIRO" Sp. z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "NIRO" Sp. z o.o.