Opinie o "NIRO" Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie "NIRO" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "NIRO" Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "NIRO" Sp. z o.o. w Lubin

KejKej

Praca w Niro to jedno wielkie nieporozumienie. Praca na najniższej jakości produktach, PRLowskie podejście - albo robisz to, co każemy albo "spadaj". Brak otwartości na proponowane zmiany, konszachty między zleceniobiorcami, a pracownikami NIRO w różnych jednostkach gastronomicznych... Pani Iwona ma swoich ulubieńców, którzy donoszą jej wszystko. Nie nauczyli mnie niczego, płacili mi na stanowisku kierowniczym 2200zł netto :D a wymagali naprawdę dużo... nadgodzin nie wypłacali i nawet nie było możliwości wpisania ich gdziekolwiek. Brak benefitów pozapłacowych -zero groszy z okazji jakiegokolwiek święta, brak podwyżek ect. Wszyscy pracują tam albo w strachu przed swoim zwierzchnikiem albo na totalnej olewce. Panie w biurze kadry/księgowość - w ogóle nie pomocne, jak człowiek przyjeżdżał to strzelały miny jakby za karę tam pracowały... Gdy Ciebie proszą o pomoc to musisz pomóc, ale kiedy TY masz problem - to radź sobie sam. Umowy na stałe nie uświadczysz, bo po wygaśnięciu terminu umowy po prostu przenoszą Cię do kolejnej spółki i tak w koło macieju.... Mój prywatny czas był poświęcony na sprawdzanie pracowników kończących zmianę wieczorami... z własnych pieniędzy wymienione zostały kolanka w dwóch zlewach po godzinach pracy, a na koniec - pomimo zapewnień od 2 tygodni, że umowa zostanie jak zwykle przedłużona - dostała info, ze zarząd jednak się rozmyślił i z minuty na minutę człowiek został bez pracy ... Brak szacunku w stosunku do ludzi tam pracujących to chleb powszedni. Nie polecam pracy w tym miejscu. Ludzie rotują w tej firmie jak na kole fortuny - jednego dnia jesteś drugiego Cię nie ma. Dziwię się, ze pomimo takiego okropnego podejścia do ludzi, nadal ktoś tam przychodzi pracować....

Www
@KejKej

Mam podobne doświadczenia. Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią. Ja zmieniłam pracę już kilka lat temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Powodzenia

Jakie są warunki zatrudnienia w "NIRO" Sp. z o.o.?

Hmmm
@Jędrek

Różnie czasem jest miesiąc czasami 3 miesiece ogólnie zlecenie zostaję z Tobą na stale tak dlugi jak tam pracujesz do wypłacenia nadgodzin które są norma miesiąc w miesiąc. Pozniej masz umowe o prace + zlecenie Atmosfera w firmie jest co najmniej żenująca, ciągle wyzwiska pretensje brak podwyżek płacą nie adekwatna do ilości pracy Ciągle czeka się na wypłatę zmiany terminy wypłat bez wcześniejszych informacji pomyłki w ilości godzin ale ty się mylić nie możesz bo zwyzywają cie jak sz*****

Karolcia Nowy wpis

Hej. Widziałam ofertę na pomoc kuchenną / pomoc magazynową. To jakieś takie łączone stanowisko 50 / 50? Czy byłaby szansa na opowiedzenie co w tym magazynie się robi? zastanawiam się czy dużo trzeba dźwigać po prostu

Ktoś Nowy wpis
@Karolcia

Jakie województwo ?

Nie był może ostatnio potrzebny dietetyk? Po komentarzach nie widzę tego wskazanego wprost, a wiem ze z miesiąc temu oferta taka widniała w internecie. z opisu wiem tyle, że trzeba być dyspozycyjnym w godzinach od 7 do 15. Prace sama w sobie przy tym jak oceniacie? jaka jest atmosfera? i jakie stawki godzinowe proponują?

Jakie są warunki zatrudnienia w "NIRO" Sp. z o.o.?

Iwona

Najniższa krajowa umowa na rok

Sebastian
@Iwona

Są podwyżki w czasie trwania tej rocznej umowy? I na jaki czas jest kolejna umowa?

Bb
@Sebastian

Nie ma podwyżek, a umowy najpierw dostaje się zlecenie później jeśli się upomnisz lub szanowne kadry sobie o tobie przypomną dostajesz umowę o pracę Nigdy nie dostaniesz umowy na stałe, zmienia ci spółkę i od nowa o ile tak długo tan wytrzymasz

Jędrek
@Bb

Długo jest się na początku na zleceniu? I co jest do roboty na co dzień, że piszesz o tym, że mógłbym długo nie wytrzymać?

Hmmm Nowy wpis
@Jędrek

Ruda

Jeśli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w tym zakładzie stanowczo odradzam Wypłaty nie zobaczysz całej ciągle brakuje miesiac w miesiac, jeśli źle policzą ci godziny nie łudź się że dostaniesz przelew z wyrównaniem można się prosić o pieniądze bez końca bez rezultatu. Ciągle podpisywanie umow zleceń mimo obiecanej umowy o pracę, jakiekolwiek potrzebne zaświadczenia czeka się wieczność a koniec końców tak czy tak wypiszą źle. Praca po 9 godzin praktycznie przerwy nie ma bo wiecznie dużo roboty a za mało pracowników Nie ma się co dziwić nikt za takie grosze pracować nie chce Ciągle zmiany spółek by nie dać umowy na stałe Firma zatrzymała się chyba w czasie PRL i szuka taniej siły roboczej

Mario
@Ruda

Dużo napisałaś i dzięki za to. Wynika z Twych słów, że pensja zależna od przepracowanych godzin. Jaką więc dają na dziś stawkę godzinową, a jeśli są, to jakie premie?

@Mario

Nie ma premii, żadnych a mimo tego że przepracujesz cały miesiąc to i tak źle policzą ci godziny i wypłaca poniżej najniższej krajowej

Czy kandydat na stanowisko Dietetyk w firmie "NIRO" Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ruda

Nie polecam pracy Pracujesz ciągle nadgodziny, brak przerwy bo inaczej nie wyrobisz się żeby wyjść tak jak na grafiku rozpisane Płacą najniższa krajowa która i tak nie jest całościowo wypłacona bo Pani z góry nie potrafi policzyć godzin później czekasz miesiąc albo i więcej aż wypłaca ci twoje pieniądze! Oni się pomylić mogą ty nie, jak się pomylisz kierownik drze się na ciebie jak (usunięte przez administratora) Ciągła rotacja pracowników Brak premii wolnego za święta dodatków Obiecują umowę o pracę finalnie dostajesz zlecenie na początek później dopiero umowę o ile się upomnisz Nigdy nie dostaniesz umowy na stałe bo będą zmieniać ci spółki jak tylko minie okres 3 umów Wydajesz nie raz żywność po terminie w kominkach ! Trzeba było przecież po promocji zamówić a że się nie zużyło to co tam ktoś to zjeść musi Praca jak na akord, ponad siły za mało pracownikow coraz więcej pracy płaca ta sama Powiedzą ci to co chcesz usłyszeć Wolne będzie pieniądze będą umowa będzie ale na świętej nigdy i nie wiadomo kiedy nie upominaj się my i tak mamy to w (usunięte przez administratora) Radzę omijać szerokim łukiem tych krętaczy

KejKej

@KejKej

Nie rozumiem właścicieli firmy, widzą i wiedzą ...Czy widzą to co chcą widzieć...A może mają przekazywane sprzeczne informację w które tak mocno wierzą ....Ale wynagrodzenie krzywdzące...

Gabriela
@Kasia

Czyli czekaj, ludzie jeszcze niczego wprost im nie mówili? Bo jeśli nie to trudno na efekt w takim razie oczekiwać. Czemu nikt nie zgłaszał?

@Gabriela

Jeśli się zna każdą "komórkę" swojej firmy w kwestii jak poprawnie powinna pracować i rozmawia z pracownikami myślę że nawet nie byłoby takiej potrzeby.

Www
@KejKej

W firmie "NIRO" Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Elektryk. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5000 ?

JANUSZEX

Niezła firma, jeśli dosłownie oferują 500 złotych premii dla kogoś, kto znajdzie nowego pracownika, który wytrzyma więcej niż miesiąc. Wyzysk, (usunięte przez administratora) PRL. Takie zakłady trzeba zamykać.

Iga
@JANUSZEX

Z logicznym myśleniem , słuchaniem ze zrozumieniem i wieloma innymi cennymi uwagami które są i były kierowane w stronę firmy jest wielki problem...od wielu lat. A szkoda i jaka strata...Tylko nikt tego głośno nie mówił bo nie było kompetentnych osób:))) Zarządzanie mierne.

Nikomu nie polecam tej firmy. Wszystko zostało zgłoszone do PIP. Wyzysk, mobbing, (usunięte przez administratora) brak BHP oraz wiele naruszeń Praw Pracownika.

Łucja
@Monika

Przykro mi, że to tak wygląda :( Jakie prawa pracownika zostały naruszone oprócz tego co napisałaś?

Gorszy sort
@Monika

Pracownicy PIPu za każde takie zgłoszenie zaraz potem na umówionej z firmą"kontroli" otrzymują sowitą kopertową premię od Właściciela firmy i po sprawie. Wilk syty i Owca Cała tylko Pracownicy Kończą na bruku. Dno dna.

Ilona

Jest oferta „kierowca do dystrybucji posiłków od zaraz” - ktoś pracował i może powiedzieć parę słów? Głównie chciałabym wiedzieć, czy trzeba mieć swój własny samochód. Czy może firma zapewnia już pojazd?

Kuchnia w Ciborzu. Pani pełniąca obowiązki kierownika bardzo arogancka,wprowadza na kuchni złą atmosferę,faworyzuje pracowników a raczej dwie swoje ulubienice - magazynierkę i kucharke. Przychodzi do pracy 7:30 wychodzi o 12 ale 8 godzin pisane i nic jej nie można zrobić. Jeden wielki układ

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w "NIRO" Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Kucharz, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 4 kwietnia.

xxmaxx

ZADNYCH DODATKOW

Gabriela
@xxmaxx

W sensie, że pozapłacowych tak? A jak ewentualnie inaczej się ludzi tutaj do pracy motywuje? :(

@Gabriela

Pracownik wogóle nie jest motywowany do pracy w jakikolwiek sposób wręcz przeciwnie.

Irena
@Monika

Rotacja pracowników przez to jest duża? Czy jednak ludzie tutaj zostają na dłużej?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w "NIRO" Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Dietetyk, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 3 października.

Sławek

Są dla wybranych osób tj.wczasowy dodatek pod gruszą ....

Jolanta
@Sławek

Na jakiej zasadzie te osoby są wybierane, to kwestia jakiś wyższych stanowisk czy jakiś inny czynnik o tym decyduje? No i jakie to są kwoty mniej więcej?

Sławek
@Jolanta

Myślę że jak wszyscy to wszyscy . Albo nikt. A co o tym decyduje i jakie kwoty chyba najlepiej wie osoba która przyznaje takie benefity.

Jolanta
@Sławek

No ale przecież wcześniej mówiłeś że dla wybranych osób. Jeśli faktycznie albo wszyscy albo nikt no to brzmi to sprawiedliwie. Wiecie wcześniej czy w danym roku będą takie dodatki?

@Jolanta

Nigdy

kris

pracuję w tej firmie 3 miesiące.nie polecam-chyba że jesteś (usunięte przez administratora) wtedy masz dobrze.już rozglądam się za inną pracą

Artur
@kris

No super, ale nie napisałeś co tak naprawdę Ci nie odpowiada. Liczę na rozwinięcie jednak.

kris
@Artur

jeśli chcesz się zatrudnić to odadzam-zarobki niskie oczekują od Ciebie że będziesz zasuwał i cicho siedział zdarzają się przypadki mobingu-sam tego doswiadczyłem i stwierdziłem dośc

Jamal
@kris

A miałem wysłać cv . Chyba odpuszczę z uwagi na ostatnie wpisy...aż tak źle ? A na jakim stanowisku pracowałeś?

Iza
@kris

To jest jakiś duży natłok obowiązków czy pracuje się w nadgodzinach, że tak każą zasuwać? A jak jakieś niefajne zachowania są prawdą to czemu nikt tego nigdzie nie zgłosił?

Bbb

Bardzo proszę jak ktoś ma bo muszę się popytać parę spraw

Wiktoria
@Bbb

A o co konkretnie chcesz zapytać?

@Wiktoria

Chce porozmawiać z nią na temat naszej kierowniczki i potrzebuje ten nr a na necie nigdsie niema jak ktoś ma bardzo proszę

Bbb

Witam ma ktoś nr do Pani prezes Iwony bo potrzebuje zadzwonić

XD

Cieszę się że już tam nie pracuję. Nikomu nie polecam. Brak szacunku, oszustwa i pracowników i zleceniodawców aby tylko jak najwięcej kasy wyrwać. Współczuję wszystkim pacjentom żywionym przez tą firmę. Posiłki są przygotowywane przez niezadowolonych pracowników z najniższej jakości produktów w słabych warunkach higienicznych.

Rudi
@XD

Najniższa jakość produktów raczej nie została by dopuszczona do obrotu z żywnością. Produkt spożywczy musi spełniać normy żywnościowe aby trafił do obrotu i dalszych etapów związanych z produkcją. Nie zawsze to co tanie jest opłacalne......

Ola
@Rudi

Pracujesz w kadrach i piszesz to na polecenie szefowej?

@Ola

Myślę, że takie sugestie są trochę słabe – i tak nigdy nie wiesz, kto pisze na forum, bo jest anonimowe. Może sama powiesz coś o tym, jak się pracuje w tym miejscu? Bo ja właśnie tego chciałabym się dowiedzieć, a żadna opinia nie jest tak cenna, jak opinia samego pracownika. Powiedz, jakie są według ciebie plusy i minusy pracy w tym miejscu.

Być albo nie
@XD

Bo to prawda

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie "NIRO" Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

V

Nie ma skróconych godzin pracy . Pracuje się 13h nie ważne czy święta czy nie

kierowca

A ja nie narzekam,fakt placa minimum socjalne,tak gdzie w 80% w wiekszosci firmach do tego 10%premi,ktorej nigdy nie zostala mi zabrana,atmosfera na kuchni jak i z kierownictwem wzorowa,wszystkich niezadowolonych zapraszam na strefy ekonomiczne,to dopiero zobacza wyzysk i zniewolenie czlowieka.Wszystkich pracownikom zycze aby mieli jeszcze wiecej empatii do siebie i zadowolenia z wykonywanych obowiazkow ktore na pewno stara sie wykonac swoja prace jak najepiej.A malokomentow o napisanie jak poprawili sobie zycie odejsciem z firmy,choc jestem przekonany ze duzy %,tak naprawde zaluje tego.

Adolf
@kierowca

Ja bardzo żałuję odjęcia do tego stopnia że na kolanach błagam o przywrócenie mnie do pracy ????????????

miś

nie polecam tej firmy nikomu , prawdziwy wyzysk pracowników .

@miś

Witaj, a mógłbyś wyjaśnić, co rozumiesz przez ,,wyzysk pracowników" w firmie Niro? Jeżeli firma na przykład nie przestrzega praw pracowniczych, to świetnie byłoby znać szczegóły i konkrety na ten temat. Możesz podać jakieś przykłady?

Portier
@Ilona

Chetnie udziele Pani odpowiedzi , Kierownictwo zapomina o nadgodzinach w Kadrach Panie Byly ogromnie Zdziwione ze cos takiego wogole istnieje,,, Kierownik Robil grafik dla siebie i Pracownikow a druga wersje bez nadgodzin Otrzymywaly Panie z Plac. Bardzo ciezko je odzyskac poza tym urlop jest wpisywany bez wczesniejszej konsultacji z pracownikami i zamiast liczyc nalezny urlop w dniach jak powinno to miec miejsce wpisuja 12 godz {w takim systemie tam pracowalem} gdy zwrocilem uwage Panu Ktory to Robil Poczul Sie urazony i dostalem wypowiedzenie (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o "NIRO" Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w "NIRO" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "NIRO" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "NIRO" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"NIRO" Sp. z o.o.