Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

vivi

Jak mają kierowcy w Euro AGD? Szukają kierowców w Gdańsku ale nie ma żadnych opinii,

qa

mają teraz problemy NIKT ne chce w tym gównie pracować

Diddl

Nie polecam pracy w tym badziewiu. Pracowałem niecały miesiąc. Początkujący doradcy klienta nie uczą się niczego prócz przekładania towaru na półkach i sprzątaniu regałów innych doradców bo im się sprzątać nie chce. Początkujący kasjer. Trochę go uczą. Nawet jeżeli nie ma klienta do skasowania go nie może usiąść bo siedzieć mogą kierownicy i panie z rat. Całe 12 godz według nich musisz stać. Niskie zarobki. Jako doradca. Liczy się tylko sprzedaż i wciskanie ludziom przedłużnych gwarancji akcesorii i usług bo za to najwięcej się dostaje punktów i zarabia się. Doradcy walczą między sobą jak koguty w nielegalnych walkach kogutów w Meksyku o klienta.

BaBartkowski

Ktoś pracował w Euro jak dostawca sprzętu? Moze napisać ile godzin się pracuje i ile można zarobić?

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Kurier, dostawca: Glovo, Uber Eats - praca od zaraz, cała PL
Ostrowiec Świętokrzyski
City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
Warsaw

Nie wierzę, że nikt nie wie jaka jest podstawa kierownika sklepu i ile % od obrotu dostaje.

Joda
@Warsaw

Postawa to jakieś 3 tys. Na rękę. Brak % od obrotu. + premia uznaniowa Max 1 tys. Dla początkującego kier ok.

Warsaw

Chodzi mi o konkret. Ile zarabia KIEROWNIK SALONU? Jaka jest podstawa i jak to jest z premiami?

bez premii? :)

Warsaw

Ja tam nie pracuje, ale staram się o pracę, dlatego pytam. Na pewno ktoś wie ile wynosi przeciętne realne wynagrodzenie kierownika salonu, dlatego proszę o odpowiedź, czy warto dreptać za tą pracą?

Warsaw

@Min 2300, nie 23 000? :) Mówimy o 2300 zł netto? Jak to wygląda średnio? Czy są miesiące, w których nie dostaje się premii, bo są to miesiące martwe?

Warsaw

ile zarabia kierownik sklepu? Podobno jest podstawa + prowizja?

Napisze ze swojego doswiadczenia. Moze trafilem po prostu lepiej, oddzial w duzym miescie. Kierownik sklepu faktycznie, czepia sie o wszystko, nawet slady palcow na ekranie telefonow. Za to kierownicy sprzedazy sa bardzo w porzadku. Miesiac pracy to 12 h i okolo 13/14 dni wolnych. Towar przyjmuje zawsze krtorys z managerow. Cenki sa upierdliwe, bo nieraz trzeba zmienic cene kabli ok 30szt o 50gr. Od 9 do 10 zmieniane sa te co podrozaly. W miedzyczasie te co stanialy. Wiele towaru mamy tylko na zamowienie z centrali. Jest to wygodniejsze dla nas jak i klienta jesli to wielogabarytowy sprzet. Doradcow jest zawsze tyle ile komputerow, wiec zawsze jeden jest wolny. Ciezka praca? Zalezy dla kogo, ja samodzielny na sklepie zrobilem sie po tygodniu, trzeba jednak w tym czasie ogarnac asortyment i podstawowa wiedze nt oferowanego sprzetu. Podstawa to dobre kontakty z promotorami, ktorzy maja naprawde duza wiedze w swoich dziedzinach. W miesiac gdzie sprzedawalem codziennie1 duza gwarancje plus oczywiscie inne towary,dostalem na reke ok 2500netto. A to byl moj 2 miesic pracy. Do tego kwestia przerw. Zasada jest jedna, w kuchni moga byc max 3 osoby, a ile przerw sb zrobisz zalezy od cb, po prostu nie zarobisz. Na 12h pracy kilka przerw, i po problemie,jak czuje sie zmeczony ide usiasc. Podstawa jest chec pracy i szybkie uczenie sie

Sebb94

Bardzo polecam Media Expert , w przeciągu tygodnia dostałem prace po przez wynajętą Agencje Pracy przez firme na stanowisko magazynier . Jestem zadowolony , zarobki całkiem całkiem jak na początek . RTV AGD to złodziejska firma ,wyzysk ludzi itp czytajcie moje posty wyżej .

Sebb94

hmmm to chyba po 5-6 latach , można tyle zarobić . Bo najpierw zaczynasz jako Doradca klienta za te 1300-1400 zl , naprawdę rtv to złodziejska firma , potraktowali mnie jak zwykłego klienta , czytaj wyżej moje posty ;) . a Media Expert wszystko jest ok w czwartek mam drugą rozmowę to już pewnie formalności . hmm Jako magazynier na początek 2500 brutto plus te soboty i nadgodziny itp to dodatkowe 500-600 brutto , to całkiem nieźle na początek , i wiesz wiadomo 3 miechy okres próbny itp , po tym podpisuje umowę , czyli wiadomo wynagrodzenie wzrośnie :) ..

Sebb94

Hmm dzisiaj do mnie odezwało się Media Expert na stanowisko Magazyniera .. Powiesz szczerze jestem zadowolony , rozmowę przeszedłem bez żadnych aluzji itp ( jak to miałem w RTV AGD ) lol ., druga rozmowa to już będą same formalności i papiery :) . NO ale nie ukrywajmy jeżeli chcesz wyciągać koło 2500 klocka na miecha z takich firm , to trzeba Zapier-papier :) .. Doradca klienta to bardzo złodziejskie stanowisko ( stoisz po 8-10 h i nic nie robisz , to wiadomo dostaniesz te 1400 może 1500 max lol ) .. Ogólnie nie polecam RTV AGD

Sebb94

Ale no wierz te 1400 zł to śmiech na sali , to więcej przez agencje pracy postaniesz lol :D .. a to jest firma , nie jakaś agencja lol :D min. powinno być tak na start 1700zl

Sebb94

Też racja , ale ja osobiście nie polecam tej firmy :( , robią z Ciebie głupka ...

Sebb94

I to nie jest tak że jako ten doradca klienta np.. oooo wiem coś o telewizorach itp i idziesz na ten dział .. nie nie łazisz wszędzie , pralki , lodówki , kuchenki itp .. kurww co ja wiem o tym , że które jest lepsze od tego itp .. NIC NIC NIC .. ich dużym błędem jest to że RTV nie przeprowadza takich szkoleń ..

Sebb94

Hah ja właśnie byłem na rozmowie w tej sprawie ... ( doradca klienta ) w Łodzi :) ... śmieszne pieniądze 1400 zł z kawałkiem na rękę :) lol

Sebb94

Średnie wykształcenie to jest minimum praktycznie do każdej pracy ... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD