Sumika Electronic Materials Poland

Ostaszewo

Opinie o Sumika Electronic Materials Poland

2009-05-30 13:11:09
Sumika Electronic Materials Poland . profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako na wysokim poziomie.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wszyscy tworza jedna rodzine dzieki ktorej dobrze funkcjonuje proces produkcji.
można negocjować pensję.
Najbardziej podobało mi się w Sumika Electronic Materials Poland:mozliwosc wdrazania wlasnych pomyslow poprawiajacych prosesy produkcyjne.
sumi 2009-06-01 00:55:58
Typowa agitka !!! Jak najdalej od Sumiki - tonąca firma, która jeszcze dryfuje po powierzchni. "Miła atmosfera w pracy, możliwość wdrażania własnych pomysłów" - kpina, wyssane z palca.
Narka 2015-10-23 01:08:09
I firma chyba utonęła.. nie wiem czy mam rację, ale jak zaczęłam szukać o nich informacji w sieci, to niestety nie wyskoczyło mi nic konkretnego. Kilka artykułów, że w 2012 roku firma zwalniała pracowników. Widocznie coś było na rzeczy.. Szkoda, bo słyszałam, że firma była raczej w porządku. Rodzinna atmosfera, takie tam.
Zostaw swoją opinię o Sumika Electronic Materials Poland - Ostaszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sumika Electronic Materials Poland